Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

superburek nie wiem w jakiej sytuacji jest pauli siostra mojego męża bratowa stara sie tez kupe czasu ona zdrowa on zdrowy tylko nie wychodzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to jest z tym zachodzeniem ale moja mama ma 10 rodzenstwa nas jest 6 a ja 2lata staran i nie wychodzi a kiedys balam sie ze bede taka plodna jak reszta rodziny (wszystkie siostry mojej mamy maja duzo dzieci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci wszystko przed Toba!zobaczysz! basiula z tego co pamietam mowa byla chyba o 11latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bokach tzn od zewnetrznej strony, w dol od pach, szeroko omawianych na naszym forum:) Sorry jak za bardzo swirowalam z tym mierzeniem temp nie-pod-pacha:) Was pewnie telepalo ze tyle o tym pisze, a mnie ze dalej tam mierzycie;) Ale jak tylko ktoras z Was napisze zebym juz o tym nie wspominala to juz nie napisze, bo tak to dalej mnie bedzie kusic...;) tylko niech nie zabiera glosu znowu tajemnicza pomarancza, bo jej nie poslucham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah nikt Ci nic nie napisze bo Ty zawsze chetnie pomagasz i chcesz dla nas dobrze:) Mnie piersi bola cale i najwiekszy stanik juz wypychaja a pare dni temu myslaalam o tym ze nie bede go nosic bo luzny jakis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj Babki nasz topik na gorze! jestesmy nie do zdarcia do wszytskich Was ktore maja objawy przedokresowe, mowie wyraznie i stanowczo! IDENTYCZNE OBJAWY SA NA CIAZE!!! MOWIE WAM JA TAK MIALAM ale jak noc przed okresem sie obudzilam i poczulam jakbym miala obrecz na brzuchu i bol piersi ogromny! juz wiedzialam takze babki nie powiedziane ze bedzie okres!!! Gucci mi daje do myslenia!!! Burekk to na pewno okres? jestes pewna? LOOnah mnie zawsze po bokach bola piersi, zreszta wszedzie BP to jest zrozumiale, ze zzadroscisz, to normalne, nie ma co sie dziwic! dziewczynuy nigdy nic nie wiadomo i nie wierze ze da sie odpuscic myslenie o ciazy zeby zajsc, bezsensu..nie da sie, jak sie bardzo pragnie... ja bardzo pragnelam i zaszlam...myslalam" To juz czy to juz, moze t o dzis" jak glupia... caluje mocno was wszytskie pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko, no mnie tez zwykle bola cale... Wczesniej tylko przed @, a teraz jak biore te cholerne piguly to codziennie, choc sa wyjatki, na poczatku cyklu przestaje bolec:) a tak to nie moge po normalnemu chodzic po schodach... A co do stanikow, to teraz zakladam takie ktore dostalam w prezencie a ktos sie przeliczyl z wielkoscia mojego biustu:) i ostatnio kupowalam nowe i szczerze to juz jakby malawe, a miseczka jest C! Zawsze o takich marzylam, ale gdyby nie te rozstepy... Dodam ze wczesniej nosilam takie przecietne B... A ze bola po bokach to moze byc po prostu ze bola cale ale najbardziej bòl jest skoncentrowany wlasnie po bokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staarająca
dziewczyny beta ponad 200 więc 2 kreski się potwierdziły mimo że termin @ dopiero jutro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Gratuluje Starajaca!!!!!!!!!!!!! Teraz zaraz wszystkie Kobitki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam LOOnah babki ja dzis bylamn na pobraniu krwi, ale jakies tam badania co gin mi kazala, nie wiem co ona bada tam, grupe krwi... ja wiem ze jestem w cizya tylko z testu w sumie:))) nigdy nie bylam na beta jak wy pojutrze ide na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta faktycznie wysoka, czytalam dzis na instrukcji do testu ze w dniu @ powinno byc ok 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUcci jak sie czujesz? bo TY podejrzana wedlug mnie.. ktory maz dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starajaca super:) poslij nam takie wirusy ciazowe w nastepnym poscie:) moze sie zaraze przez telefon:) hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabluszko czekamy z niecierpliwoscia na Twoje usg, mam nadzieje ze Dzidzia rosnie jak trzeba:) Ja bylam na becie 2 razy po poronieniu zeby sprawdzic czy spada a przed tym nie wiedzialam co to beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko u mnie 28dc jutro powinnaa byc @ ale naa 90% nie bedzie (zebym sie nie zdziwila tylko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, na instrukcji tak pisza, a niektorym test wychodzi positiv dopiero w 6-7tyg... Sama bylam w szoku jak takie cos przeczytalam - bo gdziez takie niskie stezenie w takim stopniu zaawansowania... Chyba ze test jakis felerny dziewczyny uzywaly... W kazdym razie - zycze 2 kresek w bialym okienku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starajaca serdeczne gratulacje:))) Gucci trzymam mocno kciuki przez cały czas daj znac rano:):)):) BP kolej na Ciebie:) pozniej lolitka i reszta dziewczyn:) zobaczymy co te testy wykarzą:) oby dwie kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laski:) Bureczku kochany...psia mać!!! znowu @...cieszę sie że masz pozytywne nastawienie...ja wierzę w tą Twoją bioenergoterapeutkę...pomoże Wam zobaczysz!!! Następny cykl jest NASZ!!! tfu tfu...rezerwuję:) Moja siostra działa już 11 lat i nic...tak strasznie mi przykro z jej powodu...strasznie przeżywała gdy zaszłam w ciążę z Paulą, chociaż nigdy nie pokazała tego po sobie...Teraz stwierdziła że daje sobie/im szansę ostatni raz...ostatni profesor, ostatnie leki, ostatnie starania...a potem koniec! Boję się strasznie i modlę żeby jej się udało:( Moja mama gdy mnie urodziła miała 36 lat...a moja siostra w tym roku skończy 37 lat... Gucci rób test bo ja przepowiadam u Ciebie II krechy jak nic!!! Nie na darmo jestem na etacie forumowej wróżki...wyśniło mi się...Tak powiedziałam i tak będzie!!! Starająca wszystkiego dobrego na tej cudownej ciążowej drodze!!!! Jabluszko a Ty od razu daj znać jak Maleństwo zobaczysz...nie mogę się doczekać relacji!!! Odliczam dni razem z Tobą!!! Całuję i ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieńko jaka dobra kobitka z Ciebie!!!! Ściskam wirtualnie i cieszę się że już po grzybie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babki Paula Kochana Moja Gucci Ty aby nastepna! nasza forumowa wrozka tak mowi czyli paula!!!! caluje Was i dobranoc bo juz pozno papappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula biedna twoja siostra masakra ja juz nie wiem co pisac przeciez to jakis horror:( Jabluszko a Ty jak sie czujesz??:) usg w srode super:) napewno piekne przezycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu u mnie na @ to tylko piersi bola i zadnych innych objawow, rano wstaje i jest zadko kiedy brzuch bolal. A teraz takie wariacje organizmu!!! No i juz raz bylam wiec widze podobienstwo w objawach, chociaz wtedy nie byly takie silne a test wyszedl dopiero po 2 dniach od terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci @ to Ty już na pewno długo nie zobaczysz....czary mary, hokus-pokus:P Wszystko wskazuje na Bąbla!!!! Czekam rano na wieści z frontu!!! Od 7 włączam kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci oby oby:) ja na kawke rano wlece na kafe wiec napisz co i jak:) a teraz lece do mężusia bo mnie opieprza i mówi Ty znowu na kafeteri?? jk ty pojdziesz do pracy to laptopa ze soba bo na kafeterie bedziesz musiala wejsc hahaha ma racje chyba:P dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×