Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej Gucci 24 nie wiem co sie dzieje, nigdy tak nie miałam, a wczoraj czułam normalnie takie skurcze bolesne w srodku podczas zblizenia ze nie mogłam sie po tem wyprostowac tak bolało. moze przez to ze jak biore te globulki to nie powiinismy sie kochac? ale jak mozna sie tyle czasu powstrzymywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dolegliwosci ustapily poki co, tylko jajniki mnie bola. Bylismy nad morzem zz termosem herbatki i super bylo, czuc juz wiosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP jak masz stan zapalny to abstynencja wskazana Basiula z tego co wiem to rozpulchniona macica oznacza ciaze i ta szyjka wysoko chyba tez. Pamietam ze jak ja zaszlam i bylam u gieni to ona mowila mi o tej macicy ze rozpulchniona i ze skora wokol pochwy ciemniejsza, sina. Nie chce Cie nakrecacc niepotrzebnie ale ona tak mi powiedziala wiec to chyba cos znaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, ja nie ekspertka:) nie wiem za wiele o szyjce akurat ale znalazlam cos takiego: http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/2557-co-musimy-wiedziec-szyjka-macicy.html Tam sa chyba wszystkie potrzebne informacje:) Superburek, Slyszalam o tej szkodliwosci niby, ale rowniez o tym ze kobiety w pierwszym cyklu zaszly i urodzily zdrowe dzieci... Ostatnio przeczytalam ze lekarze odradzaja zachodzenie w ciaze zaraz po odstawieniu tylko ze wzgledu na podwyzszona mozliwosc wystapienia ciazy mnogiej... A co do dlugosci dzialania tabletek to mam pewna teorie - Przyjmuje sie je codziennie wiec na chlopski rozum dzialaja tylko dobe - dlaczego wiec trzeba czekac 3 miesiace? A Basiula - Ty robilas jakas przerwe...? A do pomaranczy, choc mam nadzieje ze juz nie odwiedzi naszego forum, tylko pare slow... Nie edukuje dziewczyn tylko radze co jest lepsze, wszedzie pisza zeby nie mierzyc temp pod pacha, wiec o tym pisze, nawet kilka razy jesli to potrzebne - bo czemu maja tracic czas na metody ktore nic nie pomoga..? Umiejetnosc czytania ze zrozumieniem posiadlam juz dosc dawno, nie musisz mnie obrazac... A co do ostatniego akapitu Twojej wypowiedzi to przeczytaj co napisalam wyzej do Superburka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, cieszę się, że znalazłam to forum, dodaje otuchy. Staram się o Dzidzię dopiero 1 cykl, ale nadziej była wielka. Nadzieja do wczoraj, kiedy znowu musiała pojawić się @. Wiem, wiem, że tak od razu i łatwo to nic nie ma, ale te wszystkie marzenia, wyobrażenia jak to będzie, plany...aj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah z tymi tabletkami to moze ja posze dlatego,ze juz po 30 jestem i mam inne ze tak powiem spojrzenie na te sprawy :) skoro i tak zamierzasz zajsc w ciaze to po co sie "truc" kolejne 2 miesiace tymi tabletkami?odstaw,zdrowo sie odzywiaj,dbaj o siebie i w maju juz bedziesz miec fasolke!!! basiula>cos czuje,ze jednak przede mna jestes w tej kolejce!!!hehehe ale bylyby jaja :P sylka>witaj na forum,nie zalamuj sie po pierwszym cyklu,pomysl o mnie,ja staram sie 24!!!! gucci kochana z tym morzem i termoskiem wzbudzilas we mnie zazdrosc!!!ja tez chce nad morze!!! BP>dziwna sprawa,trudno mi cokolwiek napisac,bo nie spotkalam sie nigdy z taka sytuacja,ale moze to naprawde przez te leki? uwazaj na siebie!!! pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, mysle ze moga byc szanse na ciaze, bo tak jak pisala Gucci w ciazy - na poczatku - moga byc takie objawy szyjki, ale powinna byc raczej zamknieta, tak mi sie wydaje... A moze to przez ta infekcje jest w takim stanie...? Nie wiem, ale zycze Ci oczywiscie bobasa:) Superburek, ja tak sie nastawiam ze sie uda za pierwszym razem, wole podejsc do tego optymistycznie... Ciagle czytam o tych wielu miesiacach prob i marze sobie, ze mnie to nie czeka... Narazie wazne jest dla mnie dobre nastawienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek, i właśnie dlatego nie mogę oderwać oczu od tego forum, tyle różnych kobiet, tyle miesięcy, lat tyle starań, a nadal siła i optymizm raz większy, czasem mniejszy, ale cały czas Kobietki, macie ta siłę w dążeniu do tego wspaniałego celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Superburek:) nie wiem czy pisalam wczesniej, ale jestem dopiero w trakcie trzeciego opakowania... To bardzo malo... Czytalam ze przy trudnosciach w zajsciu w ciaze lekarze przepisuja tabletki anty na jakies 3 cykle a potem po odstawieniu moze wystapic zwiekszona plodnosc... No i mi te tabletki osobiscie wyszly na dobre, przynajmniej narazie tak twierdze, bo spadlo mi znacznie TSH - mam niedoczynnosc tarczycy, choc ostatni wynik byl bardzo zadowalajacy:) wiec mysle ze te 3 opakowania to nic, w porownaniu z kobietami ktore latami braly hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem odwrotowiec;) cay dzien sie byczylam a teraz kwiatki wszystkie poprzesadzalam bo ziemie i doniczki kupilam dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja juz na kawkce zle spałam ale to przez pełnie co ma byc dzisiaj zawze tak mam;/ Bp 2300 ja jak kiedys mialam grzybice to jak wspołżyłam nie wiedzialam jeszcze o tym (na nastepny dzien dostała objawow) tez mnie bolalo mnie jeszcze czasami boli przy kochaniu bez powodow mam tylozgiecie macicy i to od tego tak mi lekarz mowil mam nadzieje ze wszystko juz ok u Ciebie Gucci morzeeeeeeeee..... mmmmmmmm uwielbiam wczoraj jak bylismy u znajomych to gadalismy gdzie w tym roku jedziemy nad morze kocham morze szum fal zachod słońa ale si erozmarzyłam superburek twoja temperatura przeciez niska nie jest:))))) powyzej 37 no no no ja tam nie zapeszam ale mam wielka nadzieje że Ty mnie wyprzedzisz musisz mi to obiecac:) sylka witam teraz jest nastepny cykl nowe mozliwosci ale rozumiem Cie że czujemy sie rozczrowane po pierwszym cyklu bo jest to dla nas nowosc bedzie dobrze zobaczysz loonah z tymi tabletkami to roznie kazdy lekarz mowi co innego że trzeba 3 miechy przerwy zrobic ja ufam mojemu i powiedzial ze od razu mam sie starac wiec tak zrobiłam czytałam na różnych forach że laska po 7 latach brania tabsów od razu zaszła w ciazy inne musiały troche poczekac pisałas kiedys o ile dobrze pamietam że masz nieregularne miesiaczki to tez ma znaczenie po tabsach wszystko wraca do normy ja myslalam ze w piewszym cyklu zajde piekna owulacja kucie w jajnikach wszystko git a tu dupa:P ale bedzie dobrze życze Ci zebys zaszła w ciąże za pierwszym razem ale jak tylko 3 opakowania bierzesz nic wczesniej to skoncz te 3 opakowania bo organizm zgłupieje a co z naszym kochanym jabluszkiem?? Paula jak sie uała imprezka?? moja szyjka macicy juz sie zamkneła dzis ale ta dziurke czuje:Pmiekka hehe musze powiedziec mojemu męzowi żeby mi tam zaglądnoł czy sie zasiniła :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej basiula ja juz po moich ziolkach :)kawy nie pije od tygodnia i jakos sie przyzwyczailam do tego,wczesniej to z zamknietymi oczami wlaczalam express i pilam kawe hehe ja Ci mowie,ze Ty bedziesz pierwsza,czuje to!!!!!!wiec nic nie obiecuje :P choc bym chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej superburek ja bez kawy zyc nie moge z rana mnie dzis boli brzuch na okres:P aty jak sie czujesz?? we wtorek ma przyjsc okres/?? tzn sie nie przyjdzie napewno ktora z nas miala robic jeszcze test?? ja objawami sie nie przejmuje bo miesiac temu bylo co innego teraz tez co innego wczoraj wzielam ostatnia globulke na grzybice w koncu!!! bo mialam dosyc juz jest wszystko ok dzisiaj sie w koncu do męża przytule;P bo widze że taki nabuzowany troche chodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe biedy ten Twoj męzulek! ja nadal czuje sie dobrze,obudzilam sie tylko wczesnie,tez chyba przez pelnie!tak jakos czuje @ malpe w sobie,wiec pewnie przyjdzie!wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie boli jak na okres ale nie kuje tylko tak pobolewa jak bym juz miala okres ale bardzooooo delikatnie zobaczymy jeżeli teraz Ci sie nie uda to w nastepnym cyklu na 100% ziółka i ta babka zdziałaja cuda napewno wierze w to tym bardziej że sama powiedziała że masz już jajowod drożny:D myślałam że nie bede świrować ale ten tydzień będzie dla mnie wiecznościa;/ obiecałam sobie że wyluzuje i trzymałam sie tego ale teraz to ja znowu wariuje ja tak mysle ze zajde w ciąże jak pojde do pracy zajme się pracą i znowu nie bede wiedziała kiedy okres dostane a teraz siedze w domu i mysle człowiek wariuje nie ma co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci tez nie dostanie okresu pisała o swoich objawach raczej ciążowych:) poczekamy zazdrosze wam że do wtorku czekacie ja jeszcze cały tydzien!!! musze nie chodzic koło apteki bo się skusze na test i go zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem doskonale basiula jak to jest,tez siedze w domu i mysle... ale wiesz co? po wizycie u tej znachorki wyluzowalam i czuje to po sobie,podchodze do tego bardzo spokojnie,pewnie do czasu,az przyjdzie @,bo wraz z nia dol przyjdzie,choc dobrze,ze w sobote znow do tej znachorki jedziemy to mi humor poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staarająca
NICK............WIEK.........CS.........PRZ EWIDYW.@.......SKAD? satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoO..20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24............24..........20?........02.03.2010.... po m. B.P.2300...........23..........10.........04.03.2010...w arm.mazur) aga_ton............25...........12........07.03.2010. .....mazowieckie basiula3............24...........2..........07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka..25...........4.........08.03.2010... lolitka...............25............4........06.03.2 010.....małopol. panna zuzanna....27...........1.........26.02.2010...wlkp. oriananana........25...........7.........26.03.2010..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ......... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx 22............2......................19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja... 29....3..................... 11.10.2010 ............... zach.pom marika30 32....... 6.................... 12.10.2010.... ............pom. kotka ......27.......1....................24.10.10................ .. śląsk izulek_2006 25 ...2 ....................25.10.10 ...................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD........TP MIASTO jablko. 29 .............. 3............8 PAZDZIERNIK .......... kuj.pom susy? staaarająca.......26........4.........???.... małopolskie cześć dziewczyny - dotąd byłam mało aktywna a tu dziś dwa dni przed terminem @ zrobiłam test i jest druga kreska - blada ale jest - powtórzyłam test i to samo... jeszcze się boje cieszyć - ide jutro na bete ale do potwierdzenia to chyba wieki upłyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona Wam pomoże pisałas że ma moc:) i wielu innym pomogła to Wam też albo juz nie bedziesz musiała jechać bo okresu brak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starająca gratulacje:) jak są 2 kreski jesteś w ciązy:) a jaki robiłaś test jakiej firmmy i czułości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staarająca
no własnie kupiłam kiedyś w auchanie test pepino za 4 zł jakoś o czułości 20 ml/u i tak z głupoty zrobiłam dziś rano jeden potem drugi i wyszła blada ale jest druga kreska a jeszcze 2 dni to teminu @ ale na teście pisze że można już 2 - 3 dni wcześniej i faktycznie wyszło :))) i narazie piersi mnie z dnia na dzień bardziej bolą i tyle narazie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
grtulacje..starajaca...szczerze nie znam cie nic o tobie nie wiem..przyszlas zaszlas ...tak jakos szybko...no fajnie ze szybko ..ale nie czuje takiego napiecia i szału i jak przy osobach ktore sa tu od dawna´ktore staraja sie miewaja doły oczekiwania ..ktore znam i nie wyobrazam sobie juz dnia bez nich... mam nadzieje ze jak sie blizej poznamy relacje nasze beda bardziej ...nie wiem jak sie wysłowic?..ale czy ktoras mnie rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie chce cie urazic...a co do testu to napewno jestes w ciazy..ja miałam identyczna sytuacje...jedyne co mozesz zrobic to test beta wynik po czterech godzinach...bo lekarz potwierdzi w okolo 9 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem izulek co chcesz powiedziec! staarajaca jest w tabelce na 2 chyba stronie topiku,wiec byla tu jeszcze przed nami,choc jak widac sie nie udzielala! zrobila kolejne wejscie z dobra nowina :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej izulek masz racje ja tez bardzo zżyłam sie z Wami a jak superburek będzie w ciąży to sie posikam biedulka sie tyle stara tak samo jak BP czuje że będę sikać ze szczęscia w tym tygodniu wiadomo że z każdej ciąży bardzoooo się cieszę:) starająca napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe i starsze staraczki:) nie wpisuje sie do tabeli kiedy nastepna@ bo sama nie wiem bo tyeraz dostalam 2 dni wczesniej :@ i byla chyba inna niz zawsze i bede teraz czekac jak szalon akiedy to bedzie:( i najgorsze ze sie nakrecam bo wydaje mi sie ze mam twardszy brzuch jakis a dzisiaj jak sie przeciagalam to mnie bolal a to przez to ze jak mojego R bratowa zaszla to odrazu miala taki twardszy brzuszek No wlasnie a jaki wy macie brzuszek zaciazone twardy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nasza Paula tez sie długo stara też będzie teraz w ciąży:) Satyna a robiłas test?? może faktycznie miałas okres i jestes w ciąży moja mama tak ze mna miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×