Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

gucci ja kiedys kupiłam plyn do szyb co same smugi były ale teraz kupuje clean i zero smug tez tego nie lubie ale musze firanki jjuz wczoraj wyprałam ale to sa takie ze trzeba prasowac fujj wogole mam tyle prasowania że pol dnia bede to robić mam takie zboczenie że prawie wszystko prasuje oczywiscie gatek i skarpetek nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula>po co myjesz okna jak w tygodniu snieg ma spasc!!! co do mojego samopoczucia to nic nie wskazuje na ciaze,zero bolu jajnikow jakis zawrotow,nudnosci,bezsennosci,kompletnie nic!!! ja wzielam sie za malowanie komody,bo moj bzik to odnawianie,malowanie mebli :)a maz w szkole to smrodzic moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja mam takie zboczenie że nie prasuję prawie wcale:P Tak sobie myślę że do @ nic nie robię w razie...... wolę się nie przemęczać:) Jak przyjdzie @ to będzie taki wk*** że będę musiała się wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobry pomysl gucci :) ja mam takiego speeda zawsze przed @ ja umyje okna jak wkur*** przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak dostane okres to leze w łóżko przez 1 dzien bo mnie tak brzuch boli i nic kompletnie mi sie nie chce ale mam nadzieje ze go nie dostane:P wspulczuje waszym oknom:P jak za rok dopiero umyjecie:P jak przyjdzie okres hihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Rano czułam się dobrze a teraz znów mnie brzuch strasznie boli, skurcze takie że ałłłłaaaa. Niedobrze mi i pod paszką znów 37. Nie wiem już co mam myśleć bo ja przed @ to w sumie tylko piersi powiększone mam zwykle a brzuch troszkę tylko boli jak już @ przyjdzie. Zaczynam się bać:( Chyba się zdrzemnę żeby nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zaczal brzuch bolec jak na okres i to dosyc mocno ale ja z ciaza tego nie wiąże bo u mnie teraz to wszystko mozliwe takie jakby pieczenie mam w podbrzuszu przedemna najgorszy teraz tydzien a ty gucci idz sie poloz ja jestem na 100% pewna ze jestes w ciazy bureczek to samo:D a reszta laseczek gdzie?? powyjezdzaly napewno na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry z Paniami! Czytam wlasnie, czytam i sie naczytac nie moge ;-). Nie nadazam! Tyle sie dzieje...nio, mam nadzieje, ze niedlugo wroce na forum na stale! Pogoda dosc paskudna, qpa roboty w domu i w szkole...zaraz sie zacznie " w marcu jak w garncu" - qrde, kiedy bedzie wiosna???!!! Moj Nowy Obywatel ma sie dobrze, sluchalam serduszka w zeszly poniedzialek, uczucie nieziemskie... :* I mialo moje cudo 8,5 mm, czyli blisko cm. Teraz ma juz wiecej! Rosnie az milo... Mnie to zawsze zadziwia, ze z komorki i plemnika takie Cudo powstaje ;-). Jak tam zycie Zapylonych? Jak tam roboty produkcyjne u "Staraczek"? Co slychowac? Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Witam wszytskie staraczki 2010 :) jestem tu nowa i chcialabym sie z Wami podzielic wszytskim tym co mi tam gdzies w glowce siedzi :) hiii jestem mlodziutka pewnie jedna z najmlodszych tu :) i kurczee noo kobitki starajmy sie max :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Hiii a to nie trafilam na dobry temacik? :| zaczynam bardzo mocno sie przykladac do ,,pracy" zeby dolaczyc do waszego grona w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) u mnie temperatura 37,2, 22 dc, piersi bolą ale tylko troszeczkę, bóli brzucha nie mam, raz za czas poczuje ukłucie, dziś z rana miałam takie dziwne trzepawki brzucha. a wczoraj wydawało mi się tak jakby mnie coś ciągło czy spinalo w brzuchu, tak nisko, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Pewnie ze mozesz... powiem tak... staram sie od grudnia... i licze na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dziwnie to napisałas:P to kiedy tescik?? lolitka nie mam pojecia zycze Ci zebys była w ciązy i żeby to byly te objawy ale mnie miesiac temu tez kulo jdnak objawy okresu i ciazy chyba sa te same więc poczekajmy spokojnie do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes TY
z testem jeszcze poczekam bo niedawno okresik sie skonczyl a teraz od poniedzialku caly tydzien plodnych :) moze sie uda tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam w tej stopce - w maju... Ale sobie mysle... Gdybysmy sie postarali w marcu to brzuszek by byl na slubie, mi to akurat nie przeszkadza ze wzgledow estetycznych, tylko caly czas mysle czy nie bedzie wesele bardziej meczace przez bobasa pod serduchem... No i w tym przypadku mialabym ok4 tygodnie zeby do siebie dojsc na zaliczenia i sesje... Kwietniowe starania odpadaja, wlasnie przez wzglad na te zaliczenia w styczniu... No i maj - brzuszka by jeszcze nie bylo na slubie a dziecko prawdopodobnie urodziloby sie w pierwszej polowie lutego juz po sesji... A nastepne zajecia juz po 2 tygodniach - oczywiscie nie spieszyloby mi sie na nie... Wczoraj czytalam sobie temat o porodach i trafilam tam na link do strony ze zdjeciami... Samej mi sie chcialo plakac ze wzruszenia jak widzialam, najpierw jak wysuwa sie glowka, a potem reszta cialka, jak potem klada Malenstwo na brzuchu:) a najpiekniejsze bylo jak matka najpierw miala taka wykrzywiona bolem twarz a potem, jak dostala w rece dziecko to tylko usmiech i szczescie... Nikt mi teraz nie wmowi ze to nieprawda ze jak widzi sie dziecko to zapomina sie o calym bolu... W tej chwili nawet porod mi niestraszny:) I czuje wieksze cisnienie na to zeby zostac mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nowa kolezanko:) to ktory jestes rocznik...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
nie wiem czy to chodzi o mnie :) ale dla pewnosci powiem... rocznik 90 ;) we wrzesniu skoncze 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho:) to chyba rzeczywiscie najmlodsza:) myslalam ze moze sie uda miec rowiesniczke... Ja pazdziernik 89, to niecaly rok miedzy nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny..witaj nowa! nigdy niepamiem waszych nickow...tych nowych...a wiec czytam wasze posty i niestety przychodzi mi na mysl ze same sie nakrecamy oczekujac na wynik ciazy...wiem po sobie najpierw myslalam ze klucie ciagniecie bol itp to juz jest wielka szansa ze to ciaza przy pierwszym dziecku..tymczasem w naszych poczatkowych ciazach prawie objawow nie ma...dopiero po jakims czasie bol piersi mdlosci itp ... to niesprawiedliwe ze kobieta nie wie ze jest w ciazy zaraz po poczeciu..zycze wam wszystkim z calego serca aby sie udalo...ale uwierzcie mi na slowo..jak zaciążycie! to nawet nie bedziecie wiedzialy co i kiedy... rozmiawialam wlasnie z kolezanka..i okazuje sie ze najwiecej znajomych zaszlo w dni ktore wedlug nich byly bezplodne...ja tez wylicalam ze to 7 dnien po miesiaczce a okazalo sie ze zaszlam w 15 dniu od dnia zaczecia sie pierwszej miesiaczki... a inna kolezanka mowila mi ze kilka dziewczyn probowalo w 13 dzien od dnia pierwszego miesiaczki i praiwe kazda zaszla i maja same cory wszyskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Pewnie po slubie jestes cio? moze przejdziemy na gg lub maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
uwaga..nowa tabelka..niech wpisza sie te co planuja testowac i kiedy...chce byc na bierzaco! i wiedziec ktora ma nerwowe oczekujace dni... przerwa staje sie zdecydowanie za dluga... co wy na to? nick..... data planowanego testu......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
a macie jakis patent na chlopczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Dziewczynki moje drogie ja juz niestety musze isc... zostawiam Wam swoje gg i e-mail napiszcie... bo chce miec z wami kontakt... niedlugo tu zajrze znow moze nawet dzis wieczorem... Pozdrowionka i udanej soboty gg 9104674 e-mail fusiato@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..... data lanowanego testu...................... Gucci24.......28.02.10 Ja chyba jutro zrobię nie będę czekała do wtorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pozatym to Witam Nowe i Stare Staraczki i Zaciążone:) Izulek coś mało się udzielasz ostatnio. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×