Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

w mojej rodzinie tylko ja nie mam dziecka ...dlaczego tak jest a ja tak bardzo kocham dzieci. Moja bratowa teraz w maju urodzi swoje drugie dziecko, aż głupio się przyznać ale jak ja jej zazdrościłam tej ciąży ,masakra . za dużo o tym myślę. mam nadzieje ze ta wiosna da wszystkim z nas 2 kreseczki na teście ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeważnie tak codziennie ale to chyba nic nie daje, teraz zacznę co drugi dzień;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz się pozytywnie nastawić ja do tego najdłuższego cyklu mam 5 dni do owulacji i jak mąż wróci wieczorem z pracy , to się poprzytulamy;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień temu było ostatni raz więc teraz ja dam y czasu to musi coś wyjść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatni raz był tydzień temu więc powinniśmy dać czadu by coś z tego wyszło ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale dzisiaj pogoda u mnie leje wieje okropnie:( mi tez w tym cyklu nie wyszło;/ no ale nie można tracić nadzieji wszędzie mówią że jak para sie stara rok i nie wychodzi to można szukac przyczyny a tak to jest ok jedna zachodzi od razu w ciążę a inna po roku po dwóch trzeba cierpliwie czekać i sie starac:) a to przecież bardzo przyjemne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż potrafi wykryc tydzien przed datą @ czy ją dostane czy nie zdolny nie??:P wczoraj mi oznajmił TY JUZ JESTES PRZED OKRESEM??jak ten czas leci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż potrafi wykryc tydzien przed datą @ czy ją dostane czy nie zdolny nie??:P wczoraj mi oznajmił TY JUZ JESTES PRZED OKRESEM??jak ten czas leci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie masz basiula:) a ja jeszcze mam byc chrezstna u tej mojej mamy siostry synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) juz jestem na kawce;) co sie z Wami dzieje?? nic nie piszecie Paula Superburek BP Gucci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY ROWNIEZ STARALISMY SIE BARDZO DLUGO-OK 3LAT I NIC. LEKARZE SPACJALISCI,TESTY ..ACH, I CIAGLE NIC. zADZIALAL NAJPROSTSZY 'CASTAGNUS' +OLEJEK Z WIESIOLKA W KAPSULKACH.udalo sie w 1 cyklu ODKAD ZACZELAM TO STASOWAC;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cja25 to ale byłaś szczęśliwa tez słyszałam o tym castangusie że to ziołowy lek i bardzo duzo pomógł dziewczynom ale ja narazie żadnych wspomagaczy nie chce za wcześnie poczekam jeszcze troche:) ale tobie serdecznie gratuluje daj troszke pozytywnych fal:) dla koleżanek:):):):) co tez staraja sie bardzo długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiulka!:) U mnie dziś dzień @, jeszcze nie przyszła co dziwne, zrobiłam testa rano ale oczywiście jedna krecha, nie nastawiałam się na nic w tym cyklu ale zrobiłam tak na wszelki wypadek bo dziś muszę wziąc kolejną dawkę mojej tabletki. Objawów nie mam żadnych, nic mnie nie boli, boję się że mi się rozregulowało wszysko:/ Niech już lepiej przyjdzie i pójdzie ta wredota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gucci:) przykro mi:( fajnie że się odezwałaś teraz jest tak smutno bo kurcze nie wychodzi:( może tak musi być nie teraz to za miesiąc ja trzymam kciuki za Was moj cykl tez jest teraz bardzo dziwny cholernie mnie cycki bolaly kilka dni temu a teraz nic zero objawów na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sprobuje chociaz z tym wiesiolkiem w nastepnym cyklu moze sie uda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytalam ze ten CASTAGNUS pomogl wielu kobietom i to juz pierwszym cyklu:) ale to jest na uregulowanie cyklu chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi CASTAGNUS polecila lekarka- reguluje cykl co zwieksza dokladnosc wyliczenia dni plodnych i nieplodnych. Do tego codziennie kapsulka z wiesiolka (na poprawe jakosci sluzu) i len.1szklaneczka dziennie.Slyszalam tez ze pomaga wit.PP ale teraz niejestem pewna czy mi pomogla(kupilam ja oczywiscie gdyżchwytalam sie wszystkich mozliwych sposobow), bo zaczelam ja brac nieco pozniej.Ale jestem w 100% przekonana że dzięki castagnusowi zaszlam w ciaze- nienalezy sie zrazac po 1 cyklu jego stosowania,lekarka mi mowila ze czasem moze to potrwac pare miesiecy. Ja natomiast zaszlam zaraz w 1 cyklu. Do tej pory mam tą 'karteczke' na ktorej wszystko wyliczalam. Dodam ze warto mierzyc temperature ciala, gdy po dniach plodnych zaczyna pojawiac sie nieco wyzsza,moze oznaczac to ciaze, dlatego lepiej najpierw obserwowac zanim wykona sie test (ja wykonalam ich chyba kilkanascie,to niewplywa dobrze na psychike gdy naokrąglo widzi sie jedna kreche;/). To ziołowy lek-dostępny bez recepty. Nienalezy sie Go obawiać. Ja jak dobrze pamietam bralam 2x dziennie. Tam od wagi zalezy,powyzej 50 czy 60kg 2 tabletki dziennie.Acha, po kazdym stosunku świeca,nogi wysoko lub poducha pod pupę.I tak polezec min pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny a ja znowu z tym wykresem 17- @ 18-@ 19-@ 20-36,6 21- 36,5 22- 36,4 24-36,25 25-36,4 26-36,4 27-36,4 28-36,5 29-26,5 i dziś czyli 30- 36,7 czyli miałam owulację tak ? Pomocy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni przed owulacją temperatura obniża się, choć nie zawsze tak sie dzieje-no ale w wiekszosci przypadkow tak. W czasie owulacji temperatura wzrasta-wychodzi na to że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia niby mały skok ale chyba nie hmmmm a piewszy raz mierzysz temp?? z tego co widac to 12dc a mas zobjawy owulacji?? niby wszedzie pisze ze 2 kreski do gory to owu wiec moze ja jestem zielona bo raz piszaą że temp moze wzrosnac 2 dni przed owu w dniu owu albo po owu zbadaj sobie szyjke mamcicy jak jest wysoko i miekka to napewno sa dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×