Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

mam pytanko:P a 3bitt co załozyła topik to jest jeszcze wsród nas zmieniła swój nick czy założyła i sobie poszła??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam plodne i jestem po starankach dzisiejszych i teraz dopiero przytulanko w sobote wiec skifa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna nawet jeden stosunek w dni płodne wystarczy żeby zajść w ciążę im mniej tym lepiej plemniki sa mocniejsze ja po dwóch tygodniach postu dałam czadu mojego męża plemniki sie tak zregenerowały że szok:P ale cykl bezowulacyjny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Basiulek okna pomyłam wszystkie, firany poprasowane wiszą i pachną, pościel przebrana i wyprana...!!!:):):) jednym słowem...zwycięstwo!!! Ja wiem kto to 3BITT i powiem tylko tyle że jest wśród nas pod zmienionym nickiem:P KTO????? Nie powiem:) Mam zamiar randkować po @ jak radzicie:P Tylko czy uda mi się poderwać tego mojego uparciucha? Plan mam nieco ulepszony:P:P:P Jednym słowem niech się boi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mojego R plemniki nie byly zregenerowane kurde myslalm ze mu walne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to super:) że już masz wszystko porobione ja tez będę musiała sie wziąść w garść:P i zrobić wszystko mysle o piątku bo ma byc 20 stopni;):P mój mąż tez jest strasznym uparciuchem masakra!! ale jak to będzie coś sexi:P to kupi to :D:D:D:D:D więc się Paula nie przejmuj tylko działaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek porobiłam wszystko bo nie miałam innego wyjścia:) Cały weekend teraz pracuję z niedzielą włącznie:( a później już są świeta więc to był ostatni dzwonek... Ło Matko!!!! Jak mi się dzisiaj nie chce iść do pracy!!!! Tak ładnie na dworze....buuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Paula rozumiem że Ci sie nie chce tym bardziej że niedziela handlowa to trzeba też isc;/ a sklep bedzie otwarty jak w sobote czy normalnie?? ja juz bym chciała tez isc do pracy ale narazie muszę sie zadowolić pracą na zlecenie:P w domu a chciałabym juz isc w ludzi. Bureczku co sie z tobą dzieje?? jak piesek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę kisić od 10-14....:( No właśnie Bureczku co się nie meldujesz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski ja nie wiem co jest grane...zamiast @ mam brunatne plamienie...:( co mi się porobiło w tym cyklu? masakra jakaś...nie może się ta @ wredna rozkręcić!!! Brzuch mnie nie boli nic nie czuję...fakt-trochę stresujący miesiąc miałam ale bez przesady...jak mi się na dokładkę jeszcze coś rozreguluję to się chyba wścieknę!!! Przecież przedwczoraj robiłam test i negatywny wyszedł...bo już nawet miałam takie myśli że może to taka skąpa @, a ciąża jest...ale przecież to niemożliwe!!!!!!!!!! Już nie wiem co myśleć...jak mi się nie rozkręci do soboty to chyba znowu test zrobię bo co mi zostało:( Nie rozumiem nic z tego!!!! KOMPLETNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula chciałam sie pytac czy okres sie rozkręcił ale nie chciałam Cie denerwować bo to napewno wkurzające;/ nie wiem co sie dzieje nie rozkręcił sie hmmm....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie myśl że Cie nakręcam ale wiesz że wszystko jest mozliwe krwawienia zamiast @ testy negatywne a ciąża jest a może faktycznie masz cos z hormonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula ja nie nakrecam Cie nie pomysl sobie ale wiesz że różne są przypadki test negatywny a ciąża jest skąpy okres w ciąży a może faktycznie cos z hormonami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko odpisuje wysyłam pokazuje bład pisze jeszcze raz też błąd a teraz wszystko pokazuje cos ostatnio sie kafe wiesza albo mój komp;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesza się wiesza!!! U mnie też:( Basiulek ja nie uwierzę jak nie zobaczę...nie nakręcam się...i czekam na @... Nadzieji brak, wiara też ma wakacje....więc...LIPA!!! Lecę do pracy:) MIłego słonecznego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! jestem,ale troche zalatana,bo dzis znow mam gosci z Anglii,nie ma to jak mieszkac w Warszawie i miec w domu hotel :) psiak ok,pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym coś napisała ale nie mam co:P Wolne dziś mam, cały dzień na mieście spędziłam bo butów szukałam i do starej pracy na kawkę poszłam. Ogólnie nic ciekawego:P Jajniki mnie bolą na zmianę, do @ jeszcze 4 dni. Myślę o Was i mam nadzieję że w końcu zacznie się baby boom;) Podobno marzec to najbardziej płodny miesiąc więc czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! miałam nadzieję, że jak po tygodniu do Was zajrzę to przeczytam jakieś dobre wiadomości... ale marzec jeszcze się nie skończył więc może... :-) ja też czekam na @ ale pewnie przyjdzie jutro... bo to nie możliwe żebym była w ciąży w tym cyklu... tak powiedział lekarz więc na cud nie liczę... ale kolejny cykl z clo więc może się uda... muszę nadrobić zaległosci i Was poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja napisze:) wwitajcie dziewczyny- nie pisałam bo my tu mamy nakaz leżenia bylam wczoraj u lekarza 9+4 dzidzia 32 mm :) troszkę odkleja się trofoblast-ale minimalnie i mam sie nie martwić-to się nie martwię, ale przyznam , że miałam masę stresu w tamtym tygodniu :( postaram sie nie przejmować ide poczytać co napisałyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! miałam nadzieję, że jak po tygodniu do Was zajrzę to przeczytam jakieś dobre wiadomości... ale marzec jeszcze się nie skończył więc może... :-) ja też czekam na @ ale pewnie przyjdzie jutro... bo to nie możliwe żebym była w ciąży w tym cyklu... tak powiedział lekarz więc na cud nie liczę... ale kolejny cykl z clo więc może się uda... muszę nadrobić zaległosci i Was poczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllo kobitki My po wieczornym spacerku już:) Cuuuudowna pogoda:) @ się rozkręciła na dobre...leje się jak z kranu:P Nie liczyłam na cud więc mam to gdzieś:) Niech sobie leci:) Trochę popłakałam ale ogólnie już wszystko gra i buczy...starać już mi się nie chce...chyba sobie dam spokój z monitoringiem w tym cyklu...a to mój ostatni cykl starań, bo potem reproduktor wybywa za granicę:( więc czas wrzucić na luz i niech się dzieje wola Nieba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka Ty odpoczywaj a wszystko będzie ok!!! Dużop zdrówka dla maleństwa:) Bureczku biedny zalatany usługujący gościom...ale Cię nawiedzają:P hehe...fajno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness_13
Cześć Dziewczyny! Jestem tu po raz pierwszy, choć czytam już sporo czasu. Postanowiliśmy z mężem powiększyć naszą rodzinkę, i staramy się o dziecko. Przez 7 lat brałam tabletki, , czego teraz bardzo żałuję... Od dwóch miesięcy prubujemy, ale nic...... W tamtym miesiącu już byłam pewna że się udało, ale @ przyszła, i mnie dobiła. Teraz miałam dni płodne od 21.03 - "pracowaliśmy" i teraz czekam na rezultaty... Ale na 90% nie jestem w ciąży, bo tego nie czuję. a ponoć kobieta to czuje. Przy pierwszej ciąży nie pamiętam jak to było, ale długo żadnych objawów nie miałam. Spóźniał mi się okres, więc zrobiłam teścik - pozytywny... poszłam do lakarza i... 6 tydzień. A teraz już się nie moge doczekać.... Czekam do okresu... ale nie wiem czy wcześcnij testu nie zrobię, tylko za wcześnie jeszcze chyba jest.... Pozdrawiam, i życzę powodzenia wszystkim przyszłym mamusiom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×