Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem okresu nadal nie mam i nawet brzuch mnie nie boli troche sluzu, szyjka nisko i twarda i chwile jajnik bolal mnie popoludniu:) testu nie robilam jutro zrobie jak nie dostane @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. aga_ton.................25............13.......05.05.2010 ...mazowieckie jutka1975...............35.............3........14.04.2010...śląskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwoliłam sobie się dopisać do tabelki...mam nadzieje ze to forum bedzie równierz dla mnie szczesliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka witaj serdecznie, może w Twoim przypadku warto byłoby zaopatrzyć się w testy owulacyjne, bo przy tak długich cyklach trochę ciężko jest rozpoznać kiedy jest owulacja. A one wskażą Ci ze do ok. 24-36 godzin nastąpi owu. Stosowałam jej przez 4 cykle choć nie udało nam się zajść w ciąże, marzy mi się córunia, więc starania kończyłam już w dzień kiedy te testy wyszły pozytywnie; to wydaje mi się że są wiarygodne, zawsze do ok. 2 dni jest owu a potem po 14 dniach przychodzi@. Basiura, kurcze taka wysoka temperatura już w 12 dc, ja bym była skłonna myśleć że już jest po owu, zobaczysz jak jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:( Dzis smutny dzien zrobiłam test i znowu nic:( Ja sie chyba załamie..okresu tez nie ma na tescie tylko jedna krecha..mam doła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak u Ciebie satynka? testowałaś? Lolitka dzieki za rade moze sprobuje z tymi testami jak radzisz....narazie mega dół:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka!witamy :) nie doluj sie,wiem,ze to trudne,bo nie raz przezywalam to co Ty! musisz sie podniesc i walczyc dalej! mysle,ze w Twoim wypadku te testy owulacyjne to swietny pomysl,choc lepszy bylby monitoring cyklu,ale to wiaze sie z czestymi wizytami u gina,a co za tym idzie kasa! u mnie 2 dni do wizyty u gina,mam nadzieje,ze nic nie stanie na przeszkodzie i podejdziemy do iui,bo maz w domu jak na razie :) 3maj sie cieplo,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki superburek za ciepłe słowa.... kupie te testy z kolejnym cyklu .Ale to juz chyba bedzie ostatni cykl..jak sie nie uda to odpuszczem ,widac nie jest mi pisane kolejne dzieciatko...' Tak bardzo mi smutno....teraz czekam na @ Powiedzcie mi jeszcze gdzie wyczytac jakiej czułości jest test? ja poogladałam cała ulotke,całe pudełko i nigdzie nic nie widze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) Jutka przykro mi:( ale dziewczyny maja racje z tymi testami owu ja osboscie nie stosowałam ale napewno określą owulacje a najlepiej będzie jak pójdziesz do ginekologa na monitoring uda się głowa do góry ja wierze że trud każdej z nas będzie wynagrodzony przez los i będziemy sie cieszyć maleństwami ja trzymam mocno kciuki za wszystkie ale w szczgólności co o dzidzie się staraja latami wierze mocno że się uda:) jutka nie opuszczaj nas zobaczysz że nasz topik jest szczęśliwy a dziewczyny wspaniałe nawzajem sobie pomagamy a to naprawde dużo daje przynajmniej mi duzo sie nauczyłam:) jezeli chodzi o test ciążowy to musi byc na ulotce czułość testu 25mlu lub 10 mlu Superburek jeszcze troche i zmienisz twój opis na dole 2 lata starań i w końcu upragniona druga kreseczka:) będziemy z toba w ten dzień i będziemy trzymać kciuki uda sie:) Satyna jak tam teścik?? Loonah no miałam wyższa wczoraj temp a dzis mam 36,68 i 13dc wczorajsza temp była podwyższona bo dzien wcześniej wypiłam piwo no ale czy jedno piwo tak dużo daje??? u mnie z tymi temperaturami jest bardzo dziwnie:( a mierze codziennie dzisiaj mam tepy ból dwóch jajników jest okropny:( nie wiem co on oznacza a u Ciebie jak tam okres przyszedł?? Paula BP Gucci różowa chmurka co z Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja jestem. U nas staranka były wczoraj i B stwierdził że właśnie robi się we mnie mały dzidziuś;) Coraz częściej rozmawiamy o przyszłym potomstwie a to duży postęp bo zwykle staraliśmy się ale jak B jakąś gadkę zaczynał to ja ją gasiłam, taki ze mnie typ:P Bureczku trzymam kciuki cały czas:) Satyna jak tam teścior??? Mam nadzieję że wynik zadowalający:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, jutka glowa do góry:) nie ma się co załamywać, naprawdę w Twoim przypadku to testy lub monitoring będzie najlepszym rzowiązaniem. dzialać tylko w tych dniach kiedy jest szansa na zajscie w ciąże a i plemniczki będą wtedy mocniejsze. mierz sobie moze też temperaturę, obserwuj sluź, badaj szyjkę. to też jest jakis wyznacznik. Basiulka u mnie @ przyszedł, dopiero w 32 dniu, ale był, dziś mi się kończy i na nadżerkę idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gucci! u nas wrecz odwrotnie,staramy sie nie poruszac tego tematu,bo wywoluje on u nas stres i "klotnie",a to,ze maz nie lyka witamin i ze mu nie zalezy,a to,ze mowi "na wszystko jest czas"!!!nie wiem co z tego bedzie,ale nie chce sie zadreczac,analizowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nie ma tego tematu bo mój mąż nie uznaje seksu na zyczenie i planowanie dziecka będzie to będzie ma racje nie gadamy wogóle o tym jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kochamy się normalnie, B nigdy nie wie kiedy mam owulkę ale tak przy kawie to poruszamy tematy, wychowanie dzieci i jak będą wyglądały małe podróbki rodziców i że będziemy jeździli na wakacje do babci itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam,ze od czwartku zaczynam prace-bede opiekowac sie 1,5rocznym synkiem kolezanki,boje sie,czy dam rade psychicznie,a z drugiej strony ciesze sie,ze bede miala pieniadze i wyjde do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek super!!!! gratuluje pracy:) pewnie że dasz rade:) oderwiesz sie troche od zmartwień;) ciesze sie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem Basienka,czy sie oderwe od zmartwien bawiac czyjes dziecko w moim wieku?kiedy sama bezowocnie staram sie o swoje... no ale zalegamy z czynszem juz dwa miesiace,wiec nie ma co siedziec w domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba mialam jakis dziwny test:( nic na ulotce nie pisalo o czułości...moze jest jeszcze jakas szansa??? Tak bardzo bym chciała...i tak sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superburek napewno oderwiesz sie od zmartwien bo będziesz musiała sie małym zajać a wiesz że to daje dobre skutki:) Jutka jeżeli test Ci wyszedł negatywnie a juz jesteś dawno p terminie@ to teraz zadzwoń do swojeg lekarza umów sie na wizyte:) najlepsze rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to nie wiem czy po terminie....bo jesli moj cykl bedzie tak samo długi jak w zeszłym miesiacu to powinnam dostac @ 14.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×