Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

o kurcze, pomyliłam, to już 9 cykl starań się zaczął a nie 8;(, masacra jak ten czas szybko leci;( Oczywiście Victoria Przy okazji zmieniam swój wiek ;/ NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........29?...............0 8 . 10. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............9.............. .27.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............5................02 . 06. 2010.....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2............... .???????.........śląskie victoria0424.............24............2................1 2.10.2010...... ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 33......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
lolitka 85- tylko o to chodzi ze ja wcale nie mam tego skoku temperatury. Troszkę mnie to niepokoi. Zycze Ci szczęścia, wierzę że tym razem sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny widze ze nic sie nie dzieje na forum od dluzsze czasu... no to pomyslalam napisze kilka slow...zabardzo nie mam o czym ...odliczam moje 9 dni do bezpiecznego porodu...pomylam sobie okna pozawieszalam firany i zaslony..potem jak sie polozylam dostalam jakies skorcze i lekko sie przestraszylam ale minely po kilkunastu minutach...falszywy alarm! ale po sobie widze ze juz sie zbliza..jestem opuchnieta nogi szczegolnie...czuje sie troszke samolubnie piszac ze nie moge wytrzymac 9 dni...ze nie wiem juz co robic ze soba...a przeciez wy kochane staraczki ...jeszcze pamietam jak to jest czekac na wyniki testów albo miesiaczke i to po cale 30 dni....no ale... nie pozostaje mi nic innego jak pomodlic sie za was i trzymac kciuki...nic wiecej nie mogew zrobic..a szkoda bo gdybym mogla zaczarowalabym was wszystkie ... pozdrawiam was i odezwijcie sie chociaz kilka slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Izulek życzę Ci szybkiego i bezbolesnego porodu. Podziwiam, ze myłas okna! samo to mogloby wywolac porod! Ciesz sie swoim szczęściem i nie smutaj:) ja dziś dostałam okres:( i postanowiłam, ze bede brac castagnus. juz sobie kupiłam i od dziś biorę!czytalam dobre recenzje o tym leku, obniża on prolaktynę, a jak kiedys badałam poziom prolaktyny to miałam za duzo jej po obciążeniu. a jak za duzo prolaktyny to trudno zajsc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
izulek a spodziewasz się chlopca czy dziewczynki? Masz już wybrane imię? Trzymam kciuki, mam nadzieję że porod będzie szybki i malo bolesny. alutka powodzenia, nie mam pojecia co to jest castagnus ale miejmy nadzieję że Ci pomoże W ogole to ta tabelka jest mało aktualna, jakieś czerwcowe terminy @ pozostawały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutka tak mi przykro:( wiem doskonale co czujesz, ja tez ciągle zastanaiwam się do cholery gdzie jest tego przyczyna, ale nie potrafię sobie sama odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........29?...............0 8 . 10. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............9.............. .27.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20.10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2............... .???????.........śląskie victoria0424.............24............2................1 2.10.2010...... ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom marika30 ....... 33......... 3................12.10.2010.... .........pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jestem tu nowa. Staram sie juz od około roku i nic... Ale mam nadzieję ze w tym miesiacu sie uda... Moze ta przeklęta @ nie przyjdzie. Jestem dwa dni przed @ i juz nie mogę wytrzymać z nerwów. Pozdrawiam wszystkie Starające sie oraz przyszłe Mamusie . No i oczywiście te ktore niedawno urodziły Maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
spodziewam sie chlopczyka Piotrus na imie mu zaplanowalismy dac.wlasnie mam 37 tydzien...wiec chyba teraz moja kolej...witamy nowa zyczymy szczescia...juz dawno zadna nie zaszla....najwyzszy czas ruszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
No to super:) Ja bym miała problem z wybraniem imienia dla chłopca, z dziewczynką byloby latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam nowe starające;-) tak sobie myślę że w rubryce zaciążone te osóbki nasze kochane które już urodziły mgły by się już wpisywać jako rubryka mamuśki datę urodzenia i imię dziecka .nie wiem czy t dobry pomysł ale tak sobie myśle ;-) pomyślcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika 30
Hej dziewczynki :) Ja dziś tylko na chwilkę... W niedzielę 26.09. o 23-ej zaczęły mi sie sączyć wody płodowe... Na szczęście byłam już spakowana, więc pojechaliśmy z mężem do szpitala, całą noc byłam na obserwacji, wody ciągle mi się sączyły... Malutkiemu w nocy ok. 3 spadło tętno, więc lekarz zdecydował, że nie ma na co czekać, skoro wody i tak odchodzą, a bólów i skurczy brak i w poniedziałek rano miałam cesarkę... Od piątku już jestem w domku razem z moim synkiem Kubusiem :) Jest słodki :) To zmieniam tabelkę tak jak pisze Monia - myślę, ze to dobry pomysł: NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........29?...............0 8 . 10. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............9.............. .27.10.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........6..................1 -3.10.10 .. ..mazow. Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............2............... .???????.........śląskie victoria0424.............24............2................1 2.10.2010...... ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja....... 29...........3................11.10.2010 .............zach.pom izulek_2006 .... 25 .........2 ...............25.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 ....... 33......... 3................27.09.2010.............pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika serdeczne gratulacje! Kubuś piekne imię:) A moja siostra termin miała na 1.10 ale jeszcze nie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Gratulacje! Kubus to jedyne męskie imię które mi się podoba, ale niestety mam już Kubę w rodzinie. Duzo zdrówka dla mamusi i maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a ja najpierw gratuluje! nowej mamusi...wiec to jednak nie moja kolej...no coz moze nastepnym razem....dzis mam 37 tydzien....i mam nadzieje ze niedlugo urodze...maly owiniety pepowina wiec jakby co skoncze cesarka takze...Boze jak wy pieknie piszecie o tych waszych porodach...to ja taka panikara jestem chyba,a jak wroce to opisze co mnie strasznego nie spotkało..hee hee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!!!! Marika gratulacje!!!! Masz już maleństwo przy sobie:) Izulek Ty nastepna:) Nic nie piszę ale czytam Was (chociaż muszę przyznać że ostatnio mało piszecie:() Ja nie mam o czym pisać...staranka słave, więc na cuda nie liczę, bo owulację przeżyłam na no-spie taka intensywna była, że nawet nie przyszło mi do głowy działać w tym czasie. Więc kolejny cykl spisany na straty.... Poza tym chora jestem:( Ale do pracy chodzić trzeba...Paula też mi się coś rozkłada, dziś jeszcze puściłam ją do przedszkola ale jutro już chyba z Dziadkami zostanie, bo nie chcę żeby się rozłożyła na amen. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc dziewczyny własnie wrociłam z wizyty od ginekologa-ostatniej w tej ciazy.... przy badaniu zauwazylam sporo krwi ale mowi ze to normalne...ale mine mialam nieziemska... najwazniejsze ze moj synek odwinał sie z pępowiny! nie jest zawiniety!!! mam rozwarcie na 3 cm...hurra! zbliza sie porod jeszcze tylko troszke skorczy i zacznie sie...no ale narazie skorczy mi brak... mowi ze szyjka miekka ciastowata wiec teoretycznie powinno byc lzej,...ojeju jaka ulga dla mojej psychiki pozdrawiam was i trzymajcie za mnie kciuki...ja za was też !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Bede trzymała kcuki bardzo mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Marika serdeczne gratulacje:* ciesze sie że jesteś w domku i wszystko poszło super:) dużo zdrówka dla Ciebie i synusia:) paula no wreszcie sie odezwałas myslałam że zaginełaś w akcji jeszcze nie wszystko stracone moja cholernie bolesna owulacja zakonczyła sie ciążą pamietam jak mąż leciał mi po no-spe do nocnej apteki i staranka były przed w trakcie owu nie miałam głowy do tego tak bardzo mnie bolało więc trzymam mocno kciuki bardzo bardzo:) kuruj sie kochana:) Izulek trzymaj sie!!!! jeszcze troszke i będziesz tulić Piotrusia;) życzę Ci jak najmniej bólu i szybkiego porodu:) gucci co u Ciebie?? Witam nowe koleżanki:) u mnie jutro zacznie sie 27tydzien czuje sie bardzo dobrze tylko ze schylaniem jest ciężko jak za długo stoje robi mi sie duszno i musze usiąśc czasami mam zgage ale nie jest tak strasznie uciążliwa powoli kompletuje sobie wyprawke jeszcze troche i będe juz miała wszystko jutro ide drugi raz do szkoły rodzenia trzymajcie sie dziewczyny:) i piszcie co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapomniałam sie pochwalic moje małe święto było 1 pazdziernika 5 miesięcy nie pale!!!! wiem że to głupie ale dla mnie bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basiulka u mnie nic ciekawego, czekam aż moja siostra urodzi, a tak pozatym to nudy. Czekam na @ która za kilka dni się zjawi , to pewne temp 36,6 w drugiej połowie cyklu:O Wybieram się do gina i wybrać się nie mogę, ale muszę iść po te clo. W pracy dupa totalna, zaczynam świrować, psychicznie się męczę:O Muszę znaleść sobie jakieś hobby bo inaczej zgniję przed kompem:P Niedługo zacznę planować Boże NArodzenie, ciasta i prezenty itd. lubię to:) Myślę często co tam u Was ale nie mam natchnienia żeby napisać, ale czasami trzeba bo niedługo nie będzie co czytać... Izulek cudowne wieści:) Wszystko jest jak trzeba i możesz byś spokojna (na tyle na ile można być spokojnym przed porodem;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w tym pięknym ale wietrznym dniu ;-) U mnie nic nowego wkraczam w 13 tydzień ciąży ;-) wczoraj moja bratowa która jest z 3 dzieckiem w ciąży i w 26 tygodniu była u lekarza i okazało się że ma już rozwarcie masakra teraz musi odpoczywać i dbać o siebie bo za wcześnie mały Andrzejek przyjdzie na świat;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny zupełnie przypadkiem tu wpadłam ;) ale skoro już jestem to podzielę się z wami moją ciężką walką o dzidziusia ;) Staraliśmy się 4 bardzo długie lata :( ale się udało :D Ale od początku ;) po ok roku starań powiedziałam mojemu lekarzowi , że chyba coś jest nie tak ale on stwierdził że to czasem tak bywa że trzeba czasu :O mówię oki no to staramy się dalej i tak zleciały kolejne dwa lata :( nawet wyjazdy na wczasy nie pomagały :( a każda miesiączka i wizyta u lekarza to był wielki płacz 😡 zaczeliśmy robić badania . Wszystko wychodziło super :( zamiast się cieszyć znowu płacz :( lekarz rozkładał ręce i mówił że wszystko jest w najlepszy porządku :( żeby czekać :O Wyczytałam w necie że jest żel (pre-seed) który pomaga ale nie ma go w polsce :( udało mi się go zciągnąć z anglii, aby go użyć trzeba było dokładnie wiedzieć kiedy jest owulacja dlatego do żelu były dołączone testy owulacyjne NO I WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA :O :classic_cool: ja nie mam owulacji :( nie jajeczkuję :( oczywiście poleciałam z tym do lekarza który się strasznie zdziwił bo ani USG ani badania na to nie wskazywały :O wprowadziliśmy hormony w tabletkach i zastrzykach (ale bolało) no i znowu nic !!!! MASAKRA jakaś mój lekarz znowu rozłożył ręce ale tym razem odesłał nas do kliniki leczenia niepłodności :( oczywiście nie muszę mówić jaki był znowu płacz :( :( :( W między czasie ustaliliśmy datę ślubu - bo myślałam już o adopcji , a żeby adoptować dziecko trzeba mieć 5 lat stażu :( A tu miałam dostać miesiączkę tydzień przed ślubem i nie ma :O zaczęłam to sobie tłumaczyć że ze stresu.... ale w dniu ślubu zrobiłam test i DWIE KRESKI !!!! :D W poniedziałek poleciałam do lekarza i potwierdził byłam w ciąży !!! :D Dziś jesteśmy rodzicami 14-to miasięcznego Jaśka i jesteśmy bardzo szczęśliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za dziewczyny które się starają i wiem że będzie dobrze tylko trzeba się nie poddawać i robić testy owulacyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Znow mnie dawno nie bylo, ale....duzo sie dzialo ;-) Przede wszystkim: URODZILAM SYNKA! :D! Zzdaje relacje od poczatku ! Kasjan Robert - swojsko Dzunior albo Kukielka (w rozku jak pacynka wyglada ), urodzil sie prawie dwa tygodnie przed terminem - 30.09.2010 - moj ukochany dzien :-) ! 3550 g/52 cm ;-) ! Wszyscy sie smieja i dziwia, bo - Robert plywa 3 na 3 tygodnie (trzy w domu, 3 w morzu). Wracal 29.09. Ja sie caly czas smialam, ze poczekam az wroci - odbiore z lotniska - wykorzystam niecnie i moge isc rodzic... ;-) ....i tak sie stalo! Odebralam Go z lotniska 29.09, wrocilismy do domku, 30go sie zaczelo... Od 1200 mialam skurczybyki, o 1700 pojechalismy do szpitala na sale porodowa... Roberta mialo nie byc przy porodzie - wyszlo, ze zostaje! Nie zalowalismy... Zaczely sie problemy - przesacz wod plodowych, zielonkawe sie zrobily, a rozwarcie na....1 cm o godz. 2200. Fuck....! A szarpalo mna jak przy 7miu co najmniej... Ja mialam swojego lekarza do porodu, uznal, ze nie ma na co czekac. O 2251 przez cc. - Mlody byl juz na swiecie... ...poddusil sie tez pepowinka, stad w pierwszej minucie mial 9 pkt. Apgar (sinawy), w trzeciej juz mial 10! Dziewczyny - myslalam, ze umre ze szczescia. Plakalam z radosci i na sali operacyjnej - jak mi Malego pokazali, plakalam juz w sali szpitalnej (6 godzin na wznak kaza lezec...) jak mi Go przystawiono do piersi... szok....w zyciu takiej glebi uczuc nie doznalam... dziekowalam kazdemu chyba na sali operacyjnej, zwlaszcza anestezjologowi - bo mnie za raczke 3mal bo chcialam ! KOCHAM TEN MOJ BECIK NAJBARDZIEJ NA SWIECIE :*! CC. srednio przyjemna - pierwsze dwie doby, ale... za to powrot do formy szybszy zecydowanie...juz mi calkiem dobrze, tym bardziej, ze zszycie mam "od srodka" i niemal sladu nie mam... Wypisalam sie na wlasne zadanie w poniedzialek, na 4ta dobe, bo w szpitalu, pod moim pokojem miedzy innymi byl remont....wiercenie, huk, halas...brrr...szwy sciagnelam sobie we wtorek juz w gabinecie u swojej dr, ktora mnie ciela ! Problem mam tylko z karmieniem... Maly to zarlok nieziemski, ja po cc mialam pokarm, a potem zaniknal, dokarmialam butelka, teraz mam juz pokarm, ale...Kasjan chce i cyca i butelke...jest na karmieniu mieszanym....plakac sie chce, ale... chociaz przez 3-4 m-ce bede Go "zmuszac" do piersi jak dlugo sie da... Juz sie katowalam tym, ze nie idzie idealnie z tym karmieniem, ale... jest sliczny, zdrowy, ladnie je i przybiera na wadze (widac) - i to chyba najwazniejsze... Dzis sie pierwszy raz "wietrzylismy" na podworku przez 20 minut - Tata stal z zegarkiem w reku. Tate tez musze pochwalic - trafilam na Ideal! Laski, nie moglabym byc szczesliwsza...tak szczerze - to mi sie sie nie chce do netu specjalnie zagladac, bo ogarniam chalupke, Maje, Roberta, gapie sie na to swoje Szczescie Najmniejsze ... ...ale, na dniach wsadze fotki na NK! Pozdrowki! Gratulacje dla Mamus, Dwupaki - rozpakowywac sie po kolei, a Cala Reszta - szybkiego Zafasolkowania zycze :-) ! BUZKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×