Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
czy zakup kolyski to dobry pomysl? wiesz ja sama kupilam wszystko juz w 3 miesiacu ciazy...i musze przyznac ze ma to swoje wady i zalety... teraz chetnie pochodzila bym po sklepie i wszystko raz jeszcze kupila...ale z 2 strony z tym wielkim brzuchem i krokiem jak kaczka sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juteczka1975
cześć dziewczyny... Dawno nic nie pisałam bo nie mam co....ale czytam Was regularnie...widzę że niektóre dziewczyny juz na "ostatnich nogach":)a inne nadal czekają....życie nie??? Odezwę się znów,,ostatnia @ była 19.09 więc już na dniach powinnam znów coś wiedzieć... Pozdrawiam serdecznie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka witaj!!! trzymam kciuki żeby @ nie przyszła:) Zaglądam od rana żeby sprawdzić jak Izulek:) Teraz juz chyba do końca będę kontrolowac co chwilę czy juz nie pojechałaś:P Melduj się kochana!!! My przed 13 mamy wizytę u lekarza a na dworze wieje aż słychać w pochłaniaczu w kuchni:(co za paskudna pogoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc dziewczyny melduje sie...u mnie bez zmian...wlasnie wrocilam z przedszkola i dowiedzialam sie ze moja znajoma urodzila juz w sobote synka a byla 3 tygodnie mniej niz ja w ciazy...i wiecie co jak juz zostalam sama to sie poryczalam wszyscy juz porodzili zapomnieli o porodzie a ja nawet nie mam objawow...nic... moja mama jutro juz wyjezdza byla 2 tygodnie specjalnie z niemiec przyjechala zeby wnuka poznac zeby byci mi pomoc i teraz na 2 miesiace musi wyjechac znow do niemiec ...doluje mnie to, ze nie dosc ze go nie zdarzy poznac to jeszcze nie bedzie ze mna... no ale...zaraz napewno mi humor pprawi sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek nie martw się...jak to mówią jak weszło to i wyjść musi:P Urodzisz na dniach. Wiem że głównie chodzi o Mamę...ale cóż zrobić skoro Maluch nie chce wyjść? Ja po porodzie też byłam całkiem sama, mimo że rodzice mieszkaja dosłownie obok. Mój M był ze mną tylko4 dni, a później już sama...i dałam radę...!!! Nie martw się na zapas!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Izulek no to Maluszek zrobił psikusa babci. Po prostu za dobrze mu u Ciebie:) Nie przejmuj się. Na pewno już niedługo przyjdzie na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejoł dziewczynki:) a ja się grzeje pod kocykiem w kominku napaliłam herbatke zaciągam:) izulek jak tak ci sie nudzi to przyjedź do mnie to mi okna pomyjesz to może urodzisz :) w sumie aż tak daleko nie masz jak reszta dziewczyn:) z rodła w 107 albo 101 i wysiądź na Pomniku Nehringa:) heheh nie no oczywiście żartuję chociaż ja to zawsze zapraszam jakby co:) chociaz u mnie ten grafik dnia tylko do 12 rano jest wolny a potem się zaczyna kocioł:) Boziu dziewczyny tak mnie adrenalinka rozpiera że normalnie nie wiem. Właśnie postanowilismy że kupujemy samochód i jedziemy po niego w sobotę do Gniezna. A stresuje się tak bo pożyczamy od moich rodziców aż 20 tysięcu na to auto no i plus musimy sprzedać naszą skodzinę co pewnie nie będzie takie proste. NIgdy nie musiałam niczego spłacać i się stresuje strasznie z tego powodu aż normalnie mnie skurcze łapią w różnych miejscach. Długo się nastawialiśmy na to auto bo wiedzielismy że chcemy scenica tylko nie wiedzieliśmy czy grand czy zwykły bo ten pierwszy ma duuużo wiekszy bagażnik. Ale wczoraj porównywalismy w komisie dwa obok siebie stały i ten bagażnik w grandzie to ja nie wiem ale jak dla mnie to za duży jest i jak mam po miejscie jeżdzić i raz do roku mamy pojechać gdzieś za granicę to się nie będę przez cały rok z parkowaniem męczyć:) i oto on http://otomoto.pl/renault-scenic-2-0-dci-150km-full-opcja-video-C15448945.html wrrr jedziemy po niego w sobotę:) niby się cieszę ale nie wierzę że to już to raz a dwa to się chyba jednak bardziej denerwuje że to straaasznie dużo kasy i sie biję z myslami że dopuki jeszcze nic nie podpisalismy to sie może wycofamy. Aż sama nie wierzę że się tak denerwuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! w weekend powinnam miec owulka albo jakos tak wiesiolek biore to i sluz jest wiec mam nadzieje ze to cos da:) Ewka a gdzie dokladnie jedziesz do gniezna jaka ulica wiesz? mój facet mieszka w gnieznie i jego rodzice a ja 10km od gniezna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę własnym oczkom ;-)kog my witamy ponownie ..a wczoraj o tobie myślałam satynko co u ciebie słychać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz monia wystarczy napsiać że się człowiek do Gniezna wybiera i już z ukrycia wyszła:D ja jestem ze szczecina wiec daleko troszku ale wole jechać po to autko do gniezna niz do francji:) chociaż sie człowiek po polskiemu dogada:) a na ulice Gdańską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu na gdanska to bardzo blisko od mojego R jakies 200m i bedzie mojego faceta osiedle on mieszka na osiedlu kazimierza wielkgiego a ty bedziesz na gdanskiej czyli obok orla bialego i jagielonskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie stara bieda staram sie caly czas o malenstwo i nic ostatnio spozniej mi sie okres 2tygodnie myslalam ze to ciaza lecz poszlam do gina i kazal mi przyjsc po tygodniu bo sam nie byl pewien no ale nie poszlam bo jak tylko wyszlam od lekarza zaczal mnie brzuch bolec i dostalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od tego cyklu zaczelam brac wiesiołka i mam nadzieje ze to cos da chociaz mam ograniczone starania bo z moim facetem widze sie tylko w weekendy sobota niedziela bo tak pracuje w delegacji teraz ale mam nadzieje ze wkoncuu sie uda bo teraz w sobote mam 13 i 14 dzien cyklu akurat a cykle mam 28-30 wiec szansa jakas jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ze szczecina troche km masz bo ja bylam w zeszlym roku 2razy w ustce a teraz tylko raz bo praca mojego nie pozwolila na wiecej i juz mnie tylek bolal jak jechalam tyle czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do auta to my bylismy kupic auto w lutym we walentynki obok Łodzi czyli od nas 200km jakies no i wszystko bylo pieknie ale ledwo dojechalismy do domu i sie rozj..ebal naprawa z kupieniem czesci 1000zl i chcial juz wtedy sprzedac ale chodzil juz dobrze zas sie zepsul rozrusznik i zno\w kasa nie mala teraz sie zepsul jakis magnez przy rozruszniku i znow kasa i jeszcze nie raz z gazem cos tam bylo bo ma go na gaz masakra i teraz znow chce sprzedac ale mowi ze mu zal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka41247
no włanie IZa gdzie jesteś i chyba bardziej byśmy jednak wolały żebyś się nie czuła najlepiej i byś miała skurcze co 5 minut:D:D:) wtedy byśmy mogły powitac kolejnego forumowego bobaska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jestemj estem i czuje sie swietnie...niestety...az glupio normalnie ...ilez tak jeszcze dni minie... za pierwszym razem bylam bardziej cierpliwa... tak piszecie o kupnie samochodu...wiecie warto bylo by sprawdzic jezeli to mozliwe czy auto nie bylo zalane - po tych powodziach strach auto kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no to niech sie autko dobrze sprawuje... chodze z kata z kat krzatam sie...ponoc spalam dwie godzinki w dzien nawet nie pamietam tego mama mi powiedziala ze az tyle czasu..udsalo sie zeby zostala u mnie do niedzieli ale czy zdarze....okarze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
od 5 rano mam bole co 10 minut...to juz skorczy byki...jade do szpitala.wziełam prysznic torbe i kase na znieczulenie haaaa haaaa ciekawe czy to juz?modlcie sie za mnie i dam znaak juz nic nie bedzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) Izulkuu trzymaj się będzie dobrze ;-) A ja wczoraj byłam u lekarza no i okazało sie ze znów dużo przytyłam dziwne to trochę bo ja co zjadłam to wymiotowałam ale cóż tak już chyba musi być ... Ale dzidzia prawdopodobnie będzie dziewczynką ;-) i wszystko jest dobrze wyniki super aż się zdziwił lekarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria0424
Izulek trzymaj się:) Monia to siwetnie że wszystko ok:) No i córa będzie:) Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Izunia !! ja chyba zaraz tez skurczy dostanę z tego wszytskiego :) Trzymam kciuki :) Ja to taka jestem że do wszytskiego bardzo emocjonalnie podchodzę:) Zaraz na te Zdroje tam pojadę normalnie i zapytam czy jakas Iza rodzi:D heh No to czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej kochane...o 5 rano miałam lekkie skorcze co 10 minut rozwarcie na 6 cm...zero boli...potem od 7 do 8.25 myslałam ze umre i jest....bez znieczulenia na lezoco bez lewatywy bez nacinania Piotus 3.5kg 52długi...uwielbiam was pa odezwe sie niedługo zdjecie na naszaklase dałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha!!!!!! Iza jak się cieszę nawet nie wiesz:) GRATULUJĘ!!!!!!!!! ale szybko poszło :) też bym tak chciała nie do wiary:) Jeszcze raz GRATULUJE:) nie mam twoich danych więc na naszą klasę nie wlezę:( jak któraś ma dane Izy to prosze mi przesłać na maila ewka4127@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×