Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Marlenka>teraz pewnie bedziesz spala w tej koszulce,co??? Basia>niezle jaja!ja przelozylam szczepienia na grudzien jak maly bedzie mial 3miesiace,do tego na pewno nie zaszczepie szczepionkami skojarzonymi... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* Temat szczepień w Polsce chyba zawsze będzie burzliwy;/ ja szczepiłam małą skojarzonymi na pneumokiki i meninogoki denerwują mnie tylko te wszystkie matki ekolożki co wogóle nie szczepią dzieci zamykałabym w więzieniu takie baby:P każda mama ma wybór ja wiedziałam że pierniczuś pójdzie do żłoba i zaszczepiłam dodatkowo ale jak by nie szła to chyba nie chociaż znam dwójke dzieciaczków co miały pneumokoki nie chodzą do żłoba ani przedszkola dziękuje Bogu że zazczepiłam i mała chodzi do żłoba bo to się mogło zle skończyć jak sobie o tym pomyśle to rycze;/ skąd ja sie zaraziłam nie wiem:( teraz mam problem bo byłam tydzień temu u znajomej i tam była dwójka dzieciaczków 3mieiące i 2 miesiące trzymałam je na rękach chwile i boje się że zaraziłam nie wiedziałam jeszcze o wynikach nie moge po nocy spać nie wiem co robić dziewczyny ratujcie:( mam zadzwonic i powiedziec?? co ja zrobie jak by co..... zwariuje;( teraz o niczym nie potrafie myleć zaraz lece do pracy i przepraszam Was że nie odpiuje do każdej z Was ale przeczytałam wszystko odpisze jak tylko ochłone. Pierniczuś dzis kończy 10 miesięcy i ma 5 zębów!! chyba jej wszystkie naraz wychodzą nie wiem bo wszędzie ma dziury i przebijające zęby znowu ma zielony katar charczy kaszle byłam z nia wczoraj na pogotowiu weekendowym i wszystko ok czyli tak reaguje na zęby. Całuje Was wszystkie mocno mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no głupia sprawa jak zadzwonisz i powiesz ze masz pneumokoki to matka dzieci zawału dostanie...ale z 2 strony lepiej wiedziec wczesniej bo nie bedzie lekcewarzyc jakis objawow.... Sama nie wiem...co bym zrobiła...ale mysle ze zadzwoniłabym....wkoncu rozsadek wział by gore...choc napewno nie zaraziły sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBIERAMY NA SANKI
*Witam Wszystkich. Zapraszam do licytacji w moich aukcjach, są to ubranka po synku, w różnych rozmiarach: 74, 80 Sprzedajemy za małe już ubranka gdyż chcemy zebrać troszkę pieniążków na sanki dla Wojtusia Niestety sytuacja życiowa w naszym domu nie wygląda ostatnio najlepiej więc może dzięki Państwa pomocy uda nam się uzbierać na choćby używane sanki na Mikołajkowy prezent dla mojego Skarba. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442 Serdecznie zapraszam zainteresowanych i z góry dziękuję za wsparcie http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2098 9442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Jestem....u mnie kiepsko....wszystko się spieprzyło....o dziecko się nie staram....biorę tabletki anty od jakiegoś czasu....męża w zasadzie też już prawie nie mam. Ale jakoś się trzymam. Nie mam wyjścia....chociaż obaw i lęku co niemiara. Pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
paula co sie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa do kwadratu....szkoda słów....Gucci chetnie pogadam z Toba na gg. Daj namiary....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
paula o czyje gg pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko dodam ze ja mam ustawiony status niedostepny na gg ale jestem zawsze bo mam gg w tel. Wiec pisz smialo!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Hej Dziewczyny jestem juz w 35 tc:-) mam do Was pytanko czemu boli mnie brzuch i robi sie twardy jak chodze to taki ból jakbym okres miała dostac boli podbrzusze to normalne..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu to są skurcze przepowiadające wszystko jest w porządku:) Paula 9338775 to jest moje gg oo=dezwij sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
a to cieszy mnie to:-) a od rana denerwuje mnie kłucie brzucha takie uczucie jakbym kolke miała ale jej nie mam ;) wiec nie wiem skad te ukłucia..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
Cześć Kobietki:) Czy mnie jeszcze pamiętacie?? Chciałabym się pochwalić, jestem w ciąży, w maju 2011 urodzi się NASZ SKARB - SYNECZEK:) po 2 latach starań, leczeniu, histeroskopii, laparoskopii, inseminacji, stwierdzonej endometriozie, stymulacji, kiedy odpuściliśmy i zdecydowaliśmy się na adopcje pod moim serduszkiem zamieszkał SKARB:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
Gucii kochana co u Ciebie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
basiulka a jak Twoja księżniczka się ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka!!!! no pewnie ze pamietamy!!!! no serdecznie gratuluje!!!! jejku jak sie cieszę jaka wspaniała wiadomość ciskam CIe mocno mocno jak sie czujesz?? melduj się na forum:) kolejny nasz mały cud wyczekany nie wiem czy doczytałas ale superburek też została mamą synusia nasz pierwszy cud:) mój pierniczuś w porządczeczku uczęszcza do żłoba zaskakajuje mnie co dzień jest kochaniutka grzeczniutka 12 listopada skończyła 10 miesięcy wstaje już na nózki raczkuje po całym domu wszędzie jej pełno teraz mamy etap ząbkowania laseczki odzywajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
gratuluje lolitka cudowna wiadomosc...dziewczyny martwie sie bo piotrusiowi strasznie paznokcie zbrazowiały łamia sie krusza a nawet odpadnie mu chyba najwiekszy...boje sie zeby to nie była jakas grzybica...byłam z nim na basenie ...a moze to brak witamin?...lece do lekarza w poniedziałek..czuje sie okropnie mam jakis kryzys nie moge juz patrzec na siebie nic nie chudne wrecz z kazdym dniem czuje jakby wszystko co wezme do ust odrazu mi sie odkładało...zle sie czuje sama ze soba...i wtedy jem pizze onazawsze poprawia mi humor....choc na chwile..bo potem jest jeszcze gorzej...sa wyrzuty sumienia ....wykoncze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka85
tak tak, superburek, pamiętam doskonale ten dzień kiedy napisała ze jest w ciąży:) To niesamowite, ale wiara naprawdę góry przenosi. Ja czuje się dobrze, nie wymiotowałam, no raz mi się zdarzyło.I ogólnie wszystko ok. Teraz jestem w 15 tc. Brzuszka na razie nie widać, ale jak położę łapkę tak niziutko to czuje że tam maleńki człowieczek mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
hej Mamuśki:-) byłam właśnie siusiu i co zobaczyłam na papierze brązowy śluz.!!! mam sie martwic???!!!! a moze to po tantum rose bo od wczoraj biore?! nie wiem co to jest!!pomóżcie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka serdeczne gratulacje!!! Jestes kolejnym przykladem tego ze cuda sie zdazaja! Co u mnie? Nie wiem w jakim momencie przestalas czytac. Jesli jestes na biezaco z czytaniem to: D wyjechal, ciezko bylo sie pozegnac, poplakalam sie jak juz wracalam autobusem do domu. Przez kilka dni bylam obojetna, spokojna ale teraz to juz tesknie, z kazdym dniem coraz bardziej... On pierwszy napisal ze teskni i mysli caly czas o mnie. Piszemy do siebie codziennie ale to chyba tylko bardziej mnie smuci niz cieszy. Łatwiej byloby zapomniec gdyby kontakt sie urwal... Jest cos co nie daje mi spokoju a wrecz przeraza, chodzi o to ze @ nie dostalam po odstawieniu tabletek. Bralam je przez 6 mscy, ostatnio nie chcialam robic sobie 7 dniowej przerwy i wzielam drugie opakowanie z rzedu, mimo tego mialam krwawnie tak jak powinnam miec z tym ze ciut slabsze. No a teraz po skonczeniu 2 opakowania @ nie przyszla, ostatnia tabletke wzielam w zeszla niedziele, dzis jest 10 dzien bez tabletek a @ nie widac, robilam test kilka dni temu , wyszla jedna kreska ale to mnie wcale nie uspokoilo. Przetrzepalam caly internet i dziewczyny pisza ze nawet przy nie robieniu przerwy @ przychodzila normlnie. Jestem przerazona, mysle co by bylo gdyby okazalo sie ze jestem w ciazy, to w tej chwili nie jest spelnieniem moich marzen, bycie samotna matka to moj najgorszy koszmar. Mam nadzieje ze sie okaze ze nie potrzebnie panikuje, jutro zrobie jeszcze jeden test. Tabetki bralam regularnie, zadnej nie pominelam, nie przyjmowalam zadnych lekow, zero wymiotow czy biegunek. Jak macie jakies podobne doswiadczenia z tabletkami to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) Lolitka jejku jakie dobre wieści:) Temat jest niby staraczkowy ale już tak dawno nikt nie odznajmił że jest w ciąży :) SUPER!!!! to czekamy na kolejny forumowy cud:) A jakie imię wybraliście?? Kasia wszytsko w normie:) W którym ty jestes tygodniu??poród się zbliża wielkimi krokami:) gucci buuuuuuuuu:( Myslałam że jednak z nim pojedziesz:) Ale jak się rozstaliście czy co?? jaki on ma do tego stosunek?? a my po ślubie:) Było super:) Nawet nam tańce wyszły Gosćie nietrzeźwi i zadowoleni:) My tez tzn my zadowoleni:) Ja matka karmiąca więc niepijąca:) a gabrynia dziś kończy 9 miesięcy:) Łobuzuje po całym domu:) Nauczyła się przemieszczać wzdłuż mebli:) I jednak raczkuje:) Więc wygląda to tak: pełznie po dywanie do grzejnika pod oknem - wstaje- trzymając się kojca przechodzi do kanapy- sunie wzdłuż kanapy do blatu i półek od kuchni:) Kawełek podpełzuje na czworaka- podciaga się za szafki i idzie do piekarnika:D A tak to już majstruje przy przekrętłach i wyciąga reklamówki z szafki obok:) ogólnie oczy dookoła głowy musze mieć:) Sama stoi:) uciekam bo sajgon w domu:) Dopóki śpi coś ogarnę:) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka gratulacje z okazji ślubu!!! Czy sie rozstalismy? Nie bylismy razem, spotykalismy sie, bylo milo ale nikt nikomu nic nie obiecywal. On powiedzial ze przyjedzie w czerwcu na euro a czy wczesniej to nie wie. Kupil sobie cala skrzynke tyskiego i ma nadzieje wygrac bilet do Polski bo jest konkurs;) Ledwo pojechal do domu a juz do hiszpani go wyslali... Pisze ze teskni, ze jak slyszy w radiu moje ulubione piosenki to mysli, ze ma mile wspomnienia. Ot takie tam, zadnych konkretow. Zabraklo nam troche czasu, bo jednak znajac kogos 2 msce ciezko podjac taka decyzje, mnie w polsce nic nie trzyma ale tak naprawde to rzucilabym prace a za kilka miesiecy wrocilabym z niczym jakby cos nie poszlo.. No i z jego strony to samo, musialby sie mna zajac, przynajmniej na poczatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a @ dalej nie ma, robilam wczoraj rano test i jedna kreska. Chyba bede musiala udac sie do gina po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki dzis pierniczus zrobił 2 kroczki:) i bach na pupe hehe czytam Was regularnie ale nie mam czasu sie rozpisać ide spać w tygodniu napewno sie odezwe sciskam Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×