Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

dziewczyny a gdzie nasza tabeleczka?? zaraz ja znajde!!! i napewno stara jak swiat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka....25...........4...........08.03.2010... lolitka.......................25...........5..........03. 04.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś zaraz po owulacji ale tylko przez chwile...chyba pod koniec tamtego tyg... Za szybko ten test coś czuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze za szybko!!! nie ma plamien gdzie zawsze były o tej porze to cos sie zmieniło prawda?? miałas owulacje mąż wyposzczony to musiało się udac!!! moim skromnym zdaniem za wczesnie na test i wierze w to:) poczekaj jeszcze do wtorku?? 28dniowe masz cykle tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 28 ... Basiulka nawet nie wiesz jak bardzo jestem zrezygnowana...ja po prostu czekam ...czekam na @...:( bo nie mogę uwierzyć że mogłoby być inaczej...tak mi się porobiło:( Chyba już za długo się staram...troszkę się pożalę ok? I zaraz będzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Paula za szybko było na test, jeszcze nic straconego:) Trzymam kciuki! A mi głowa pęka, najadłam się na noc i się nie wyspałam:( U mnie już jest 7st na dworzu, ale fajnie wiosna idzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie że pojawił sie topik grudzien 2010?? jak ten czas leci zaraz bedzie styczen 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula wypłacz sie ponażekaj ale tylko chwilke ok??:)))))) potem głowa do góry i czekanie 4 dni:)))) szczerze nie potrafie sobie wyobrazić co czujesz bo kuzwa ile moze człowiek wytrzymac:( przytulam Cie mocno i czekam razem z toba dzis jak sie obudziłam to tak zerwałam sie z wyra i szybko do lapa zobaczyc:P temperatury zapomniałam zmierzyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zauważyłam...:):):) Basiek wyjęłam ponownie ten test z kubła na śmieci:P No cień cienia dosłownie i tylko pod światło...hmmmm.....hmmmm....i jeszcze raz hm...... może nic straconego? Trzeba wierzyć...nic innego mi nie pozostaje, tylko nakręcać się nie chce niepotrzebnie, bo później to boli strasznie:( Powtórzę w niedzielę...jak @ wredna nie przyjdzie... Jak z mężem Basiulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy że lepiej pogadalismy wyłozyłam wszystko na jedna karte dogadalismy sie i czekać co będzie dalej no i działalismy bo 2 tygodnie postu było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek, Gucci DZIEKUJĘ!!! Za wsparcie, ciepłe słowa...za wszystko:) Kochane babki jesteście... a tyle miesięcy starań sprawiają że przestałam tak ślepo trzymać się nadzieji...czas pokaże...wiecznie trzba na coś czekać...na wolne w pracy, na wakacje, na urodziny kolejne Pauli, na koleżankę która miała przyjść...no i na te dwie krechy tłuste, grubaśne...a potem znowu czekanie....heheh...takie życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Basiulek że ćwiczonka były:P Dobrze że się dogadaliście:) Trzymam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula czekamy i trzymamy kciuki:) Bureczku a gdzie Ty jestes??!!!! znowu mam sama kawe pic??!! juz wypiłam a Ciebie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam napisac a zapomniałam:P Paula a ja jak robiłam test w pierwszym cyklu to nawet pod swiatło cienia nie było a w mojej łazience pod swiatło wszystko widac:P nawet tej kreski fabrycznej nic nie było tylko gruba jedna a tam gdzie miała byc druga biało!! bez zadnego cieniaa ma jakis kolor ta twoja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaszłam w ciążę z Paulą, to pierwszy test wyszedł z drugą kreską taką bladą , szarą, ale widoczną nie tylko pod światło, tydzień później miałam już 2 piękne krechy...mam te testy do dziś:)hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula!!! Jak jest widoczna pod światło, to jest duża szansa, jak nie jest to pewne! Mi bobo test płytkowy tak samo pokazał kilka dni po @...a jak zrobiłam betę, to pokazała mi,że jestem między 2 a 4 tyg ciąży :) także kochana, uważaj na siebie i jutro lub najpóźniej idź na betę :):):) Basiula, fajnie,że się pogodziliście :) Wyobraźcie sobie,że my wczoraj mieliśmy ostrą kłutnię, roztrzaskałam pilot w drobny mak :D poszliśmy niestety spać z fochem, mimo to przez sen się przytulaliśmy :):):) i dopiero przed wyjściem mojego męża do pracy porozmawialiśmy i powiedziałam mu co mnie boli :) Na szczęście moje kochane przyjaciółki przyjechały do mnie wczoraj z worem ciuchów :D:D:D także mam kilka par spodni, bluzki i nawet koszule nocne specjalne z wycięciami do karmienia :):):) Jej! Śniło się mi,że już mam dziecko i je karmię piersią tak nieporadnie i najlepsze jest to,że musiałam je przekupić czekoladą, by ssało pierś :D:D:D:D:D:D Mam nadzieję,że w praktyce będzie to inaczej wyglądać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze Paula!mam nadzieje,ze ta kreska w niedziele bedzie wyrazna i juz bedziesz pewna!!!ciesze sie bardzo :) Basia jesli chodzi o Ciebie tez morda mi sie cieszy,ze nie ma torbieli,ze wszystko jest w porzadku :) fajnie 🌻 Gucci,a Ciebie co tam na jedzenie w nocy wzielo? hehe w stolicy tez cieplo,wiec oby ta wiosna byla juz tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Burku! Z tym jedzeniem to nic z tych rzeczy;) Znajomi zaprosili nas na kolację którą ja musiałam im ugotować:) po pracy wiec tak o 22.30 ją zjedliśmy, ale warto było się nie wyspać bo pyszna była:) Eliza, kurcze fajnie masz z tymi koleżankami i tym brzuszkiem:) tylko trochę szkoda pilota;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18....................21...........3.........18.02 .2010.... wlkp. Paula_27...................27..........14.........27.02. 2010.... wlkp oOomadalenaoO......20...........2..........28.02.2010... . zach.pom Gucci24.....................24..........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300...................23..........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton....................25...........12.........07.03 .2010. .....mazowieckie basiula3....................24...........3...........03. 04.2010 ........lubuskie lolitka.......................25...........5..........03. 04.2 010.....małopol. panna zuzanna........27...........1..........26.02.2010...wlkp. sylka87.....................23...........2..........25.0 3.2010... ...podlaskie oriananana...............25..........7..........26.03.20 10..... wlkp. Różowa chmurka....25...........4...........15.04.2010... ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO jablko................ 29 ........ 3..........08.10.2010 .......... kuj.pom staaarająca.......26...........4.........?????????..... ......malopolskie Wczoraj się pojawiła @ i bardzo się cieszę. Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj gosci chyba na wesele beda nas prosic bo niegdy nie przejdzali do nas a we wrzesniu maja slub wiec ide cos tam wykombinowac do jedzenia:P albo nawet cos upieke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrzy znajomi Gucci!hehe u nas wczoraj kolejne staranka,ale powiem Wam,ze jak po poludniu wzielam do reki wyniki badan mojego m i zaczelam czytac,analizowac to nie spodziewam sie zbyt wiele...licze tylko na CUD naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania badaniami a sprawiedliwość musi być po Waszej stronie, Dzidziuch musi być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, byłabym zielona bez moich dziewczyn :D już zaczynają wyliczać akcesoria co mają po swoich ciążach i maleństwach :D także odpada mi kupno ubranek dla noworodka, rogala do karmienia, osłonek na łóżeczko i nie wiem co tam jeszcze wynajdą :) Basiula, zapomniałam - super,że na wizycie okazało się,że wszystko w porządku :) Ja na szczęście mam obiad z wczoraj :) czyli wielką improwizację - coś a'la leczo, tylko zamiast mięsa soja :D:D:D najważniejsze,że mężowi i przyjaciółką smakowało :D Superburek, cuda się zdarzają :) zobaczysz sama :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, dobrze powiedziane!!! :D A co do pilota, to mąż już dokonał zakupu nowego przez allegro. Powiedziałam mu,żeby kupił od razu dwa :D ale przez wiarę,że już go nie roztrzaskam(to w sumie dopiero drugi:D) kupił jeden :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki,kochane jestescie! pocieszam sie tym,ze te badania byly robione w sierpniu,wiec z pewnoscia teraz bylyby inne,czy lepsze?to sie okaze... Eliza fajnie masz z tymi dziewczynami,tyle rzeczy Ci odpadnie do kupienia,zaoszczedzisz mnostwo kasy!!!extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×