Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
czesc ...witam was wszystkie.. Własnie wrociłam z usg..zobaczylam bijace serduszko i dziecko welkosci 1,5 cm..mam 8 tydzien jestem przeszczesliwa...i spiaca wiec zrobie sobie drzemke...pozdrawiam was i zycze tego kazdej starającej sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, jak milo przeczytac takie dobre wiadomosci:-D super ze Malenstwo rosnie:) A teraz nic tylko tamtemu lekarzowi jaja skopac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, widzisz? Niepotrzebnie się stresowałaś :) Strasznie się cieszę,że wszystko w porządku! :) Dbaj o siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Burku:) O testy pytasz? Wczoraj też były dwie kreski, druga gruba ale identyczne nie były. Przytulanek nie było wczoraj bo byliśmy u znajomych i późno wróciliśmy a ja dziś na 7 miałam do pracy. Dziś druga jest ale blada. Wczoraj wzięłam pierwszą dawkę mojej tabletki i trochę kołowata jestem ale ogólnie większych skutków ubocznych nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Gucci o testy chodzilo :) u mnie dzis krechy jednakowe mozna by rzec i chyba czas na przytulanki! zastanawiam sie tylko,czy powtorzyc te przytulanki jutro,czy moze pojutrze?juz nie wiem...mamy slabe zolnierzyki,wiec musze wszystko przemyslec!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wlasnie wrocilam od ginekologa..ksiazeczka zalozona...gratulowal..obiecal pomagac przy porodzie...a wiec moj paniczny strach po pierwszym porodzie jest mniejszy...rodzilam bez znieczulen wiec...mam w pamieci ten szok mam tyle lekow ...asmag nystatyna zelazo cerutin kwas foliowy witaminy dla ciezarnych femintal..ale.. czuje sie troche lepiej...mialam lzy w oczach ale widzialam serduszko tak malenkie..mialo moze ze 2 mm a bilo... przed chwila mialam cytologie robiona i troszke krwi poszlo ale...z dzieckiem k..dziekuje wam za wsparcie...czekam na kolejna mila wiadomosc od was...a wiecie zuje ze juz niedlugo..zawsze przeczowam...ostatnio tez mialam wielkie przeczucie to 2 zaciazyly..wiec...heh...czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek :D Bureczku ja myślę że przytulanki powinny być dziś a potem to już pełen spontan;) co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Gucci :) wlasnie rozplanowalismy wszystko na papierze;) i sie usmialismy,ze ta kartke zostawimy i pokazemy dzieciakowi kiedy i jak zostalo splodzone ;) z pewnoscia sie ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek cieszę się, że z dzidzią wszystko w porządku :-) Paula ja też mam takie przeczucie, ze tym razem Wam się udało. Będę trzymać kciuki i zajrzę w piątek co i jak :-) lolitka wiesz co... chyba lepiej wstrzymać się ze starankami jak taką podróż planujecie. Znam akurat dwa takie przypadki gdzie niestety podróż samolotem nie skończyła się szcześliwie... a po co masz sobie wrazie czego wyrzucać, że niepotrzebnie lecieliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja @ dostalam w poniedzialek no i mocno nie lecialo jak to pierwszy dzien wczoraj mocniej a dzisiaj juz znow malo a jutro to juz calkiem pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po ginie :( coz cytologia musi poczekac. kolejna wizyta za 2 tyg i wtedy ja zrobimy, dostalam 3 globulki na infekcje bo mam zaczerwieniona i lepiej przeleczyc. no i dostalam leki hormonalne naturalny progesteron i etradiol bo mam ich za malo i przez to prawdopodobnie nie zachodze, mam jedno pakowanie wziasc od 1 dnia @ zaczac, i kwiecien brac, po nich zbadac poziom estradiolu i estrogenu a potem jak beda w normie i nie zajde przez 2 cykle to robimy hsg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP to juz mialas wyniki hormonow ze soba skoro lekarka Ci od razu przepisala hormony,tak? dobrze,ze wiesz co i jak ,na pewno sie uspokoilac:) zobaczysz!pomalu daz do celu,a sie uda!!! musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej superburek tak ja mialam juz ze soba te badania hormonow. progesteron miescil sie w dolnej granicy ale estradiol mialam taki jak kobiety po menopauzie duzo zaniski i dlatego dostam ten lek, zobaczymy czy poprawi to, tak tsh, ft4 i 3 mam dobre, prolaktyne tez tylko testosteron nieznacznie podwyzszony ale minimalnie ze nie powinien stanowic problemu, usg wykazalo ze juz jestem po owulce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP dobrze że w końcu wiesz na czym stoisz:) Podleczysz się szybciutko a potem zaciążenie murowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana dziękuje Ci bardzo za informację, fatycznie, za duze ryzyko nie ma co:( a w jakim okresie ciazy odbyły dziewczyny tę podróż, zastanawiam się czy jak już tam będziemy na miejscu bo akurat wypadaja mi tam dni płodne to czy można tam działać i wracać samolotem. na razie umówiłam sie na wymrażanie nadżerki, potem ok 6 tygodni cebiltau i początkiem czerwca mozna już działać. Wtedy akurat wczasy wypadają. dziewczyny czy Wy wiecie coś na temat planowania płci chińskimi metodami, czy u ktorej z was, która jest już mauśką sprawdzilo się to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki!!! Izulek kochana!!! Gratulacje!!!! Widzisz wszystko jest w porządku:) Dużo zdrówka dla Ciebie i Niuńki:) Bp teraz musisz się podleczyć i zobaczysz już niedługo będziesz się chwalić przed nami dwoma krechami:) Lepiej wiedzieć na czym się stoi niż wkurzać sie co miesiąc że znów się nie udało...i zastanawiać się jakie są tego przyczyny...Jak to napisał nasz BUreczek-małymi kroczkami dąż do celu...jak widać po mnie i Burku, nie zawsze wszystko można mieć od razu... lolitka jeśli zaciążysz na wakacjach to nic się nie stanie gdy będziesz wracać samolotem...teoretycznie nawet nie będziesz wiedziała że to już...więc bądź spokojna...najgorsze są pierwsze tyg ( ale te które już wykrywa test, bądź lekarz), z resztą Twój organizm sobie świetnie poradzi:) Ja nadal nie plamię...jutro test...a ja powoli zaczynam mieć objawy jak na @...jeden z nich jest bardzo nietypowy - biegunka, która pojawia się zawsze na kilka dni przed @...:(:(:( więc już biegam do kibelka jak szalona:P Dziewczyny mam takiego stracha...że zastanawiam się czy nie przełożyć testowania na niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :* BP będzie wszystko dobrze po tabletkach bedzie dzidzius napwno nie bedizesz miała nawet monitoringu:) głowa do góry;) Lolitka jezeli chcesz znac moje zdanie na temat tej tabelki to dla mnie to są pierdy na resorach nie wierze w nie a jak mi wytłumaczysz blizniaki wdl tej tabelki np jak sie rodzi chlipiec i dziewczynka?? Paula jak tam sie czujesz?:) Superburek trzymałam za Ciebie cały wieczór kciuki wiec napewno sie udało:) ale dzisiaj super pogoda:) ja w miare pogodziłam sie z mężem:) jest juz dużo lepiej gadalismy i doszlismy do porozumienia dzisiaj ide do gina;) mam nadzieje że cos sensownego mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek zapomniałam o Tobie:) serdeczne gratulacje:) bardzo się ciesze że wszystko jest w porządku na usg a tamtego lekarza co powiedział że puste jajo opierdzielic przy pacjentkach:) bierz wszystki witaminki i dbaj o siebie mam nadzieje że juz coraz lepiej sie czujesz:) Jabluszko odezwij sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek jak miło słyszeć że z Twoim mężem już troszkę lepiej...gadajcie dużo...ustalcie jak najwięcej i konsekwentnie się tego trzymajcie...daj znać jak po gin...kto wie? może jeszcze coś zadziałacie w tym cyklu tak na zgode? hehehee...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko no właśnie pisz!!!!! My tu myślimy i martwimy się o Ciebie każdego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula pogadalismy ja połozyłam kawe na ławe eheheh i bede sie tego trzymac a Ty jak tam?? mam nadzieje ze zero objawów na okres i zero plamien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lolitka, nie musisz się tak bać tego samolotu - koleżanka z pracy wykupili wycieczkę do Grecji, na której miała dostać @,ale nie dostała. Wrócili i dalej @ nie było. I tak w 7tygodniu się dowiedziała,że jest w ciąży :) czyli lecąc już do Grecji maleństwo się w niej gnieździło :) Dziś maluszek ma rok z hakiem i jest zdrowy :) Paula, mam nadzieję,że te Twoje objawy na @, będą objawami na ciążę w tym cyklu :) Basiula, fajnie,że zawarliście rozejm :) BP, przykro mi z powodu infekcji :( mam nadzieję,że szybko się jej pozbędziesz. Ach, dziś kolejny piękny dzień, mdłości nawet tak nie męczą :) mi zostało 13 dni do usg :D odliczam dni, bo się doczekać nie mogę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek plamień nie mam...tylko biegunkę:( Zazwyczaj mam ją kilka dni przed @...a test mimo wszystko robię jutro...bo przecież jak coś to luteinę muszę zapodać od razu...jak nie wyjdzie to na bete polece tylko powiedźcie mi laski...muszę być na czczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elix:) no to swietnie że te okropne mdłości poszły sobie 13 dni do usg przeleci raz dwa:) a kiedy widac płeć dzidziusia?? chciałabys miec dziewczynke czy chłopca?? ja wiem że najwazniejsze żeby było zdrowe ale napewno każda z nas ma wymarzoną płeć:) ja bym chciała dziewczynke ale bez okresu dojrzewania bo jak w moje slady pójdzie to bede miec przerąbane:P na łeb dostane hehehe :P bo miałam bardzo burzliwy ten okres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze biegunke?? jestem ciekawa jaki ma to związek hmmm pierwsze słysze Paula na bete możesz isc najedzona o kazdej porze:) Paula jak nie masz plamień to jest bardzo dobry znak ja jutro rano bede siedziała tu i czekała na Ciebie:) jak Ci wyjdzie negatyw idz na bete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Basiula fajnie że się dogadaliście w końcu:) Paula trzymam kciuki za testowanie:) Elix super masz, oglądać będziesz znów swojego Dzidziucha:) A ja wstaję a tu wody nie ma, jakaś masakra normalnie. do 13 ma nie być, dobrze że mam do pracy na popołudnie bo moje włosy to jak u chopina po koncercie wyglądają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulek no nie wiem. Ja zawsze mam biegunkę kilka dni przed @...dziwne ale prawdziwe:) Elixx nie dziwie się że odliczasz dni do kolejnego usg:) To jak odwiedziny Dzidziusia przez brzusio:P Witaj Gucci!!! Świetna sprawa z tą wodą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×