Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Ja swojego imienia nie lubiłam kiedyś ale teraz już lubię, ja mam ciężkie dla dziecka do wymówienia i jeszcze nazwisko takie twarde, jak się przedstawiałam to sama sobie język łamałam żeby porządnie wymówić:P a znajomi mówią mi Margolcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak byłam mała, to też nie lubiłam swojego imienia, a dziś nie chciałabym się inaczej nazywać :) Kiedyś moje imię wydawało się mi takie twarde, zimne, ale fajne było to,że zawsze byłam jedyna w klasie :) Potem poznałam kilka Eliz i dziwnie było słyszeć swoje imię gdy nie chodziło o mnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę że ewentualnej córce dam na imię Eliza jeśli B. się zgodzi. Bo ja myślałam kiedyś o Elżuni jak moja mamaa B. na to że może Halinka po jego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, to urabiaj męża jak najszybciej :D Ja nie wyobrażam sobie nazwać córki tak jak teściowa - Jadzia. Miłe było to z kolei,że mój mąż się upiera,że syn ma mieć imię po moim Tacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie podoba imie elunia ale dziecko chyba by mnie wyklneło:P Elżbieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mi sie nie podoba:) ale to tylko moje skromne zdanie chociaaz faktycznie dziewczyna wygladała zjawiskowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu jest okropna!!!!!!!!!!!! Nie myśl że mi się podoba, broń panie boże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mój chłop mnie zobaczył w czymś takim, to by sprzed kościoła uciekł :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu by sie poodbalo jak bym z gołymi nozkami wyleciała:P sukienka by mu sie podbała na 100%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlak by to!!!! Nie ma co na dupsko ubrać!!!! Wczoraj dałam jeansy do prania, w które się mieściłam. Wyciągam z szafy inne, takie które były mi luźne i nie mogę ich zapiąć!!! Z 4 cm mi brakuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka ja lubie nosić wszelkiego rodzaju getry i legginsy a do tego tunika albo dłuższy sweter, tak najwygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, muszę się zaopatrzyć :) też myślałam o leginsach i tunikach, ale zdziwiona jestem, bo przymierzam wszystkie spodnie z szafy i nie da się żadnych zapiąć :/ włożyłam spodnie, co miałam 2 na wizycie i też nie zapnę! Tak to jest, jak po mieszkaniu chodzę w dresiku, a jak idę gdzieś to szłam w tych co dałam do prania albo sukience,ale zimno mi dziś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze to faktycznie ale najlepsze wyjscie to leginsy i tunika wygodnie:) ja jak zajde w ciaze mam fajne ciuszki w roz 44:P co kiedys nosiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, znalazłam-maksymalne biodrówy, które mogłam zdjąć bez rozpinania :D JAk mi ulżyło! :D:D:D:D Rośnie, ale myślałam,że jeszcze jakiś miesiąc pochodzę w moich rzeczach :D a tu trzeba się zaopatrzyć w profesjonalną garderobę :D Muszę dać alarm przyjaciółką czy coś im zostało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka pytałaś o moje kolezanki: jedna była w 8 tygodniu jak leciała do Grecji na 2 tygodnie. Przed powrotem zaczęła plamić i było ryzyko że poroni ale na szczęście wszystko skończyło się ok. Druga leciała pd koniec 3 miesiąca do Anglii i po 2 dniach jak wróciła to poroniła... :-( taka jest prawda, że może to tylko zbieg okoliczności, ale po co ryzykować. a jak się starać zaczniesz na wczasach to nawet nie będziesz wiedzieć że jesteś w ciąży- a zmiana klimatu może pomoże ? :-) pozdrowienia :-) uciekam na spacerek wieczorny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* dopiero wrociłam no wiec wszystko ok zadnych torbieli to co miało byc torbielem było najprawdopodobnie pecherzyk moj lekarz ostrzegal mnie przed nim(lekarzem) heheh jestem zdrowa wszystko ok wszystko prawidlowo z tego wszystkiego zapomniałam sie spytac o owulacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!! Basiulek cieszę sie że wszystko w porządku u Ciebie!!! Ja właśnie zrobiłam test, gruba krecha, ale tylko jedna...:( Wysypało mnie na całej gębie i boli mnie brzuch, więc zaraz @ przyjdzie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa mac to nie możliwe!!!! nie wierze nie uwierze jak nie dostanesz okresu!!! Paula oczywiscie nic sie nie przejmuj to nie jest przesadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna nie jestem cień pod światło widzę, ale normalnie to tylko jedna krecha...w niedzielę powtórzę jak nie dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula idz na bete:) przy tych testach tyle stresów ufffff ja wierze cały czas i trzymam kciuki 24dc to napewno za wczesnie na 25mlu;) usmiech paula prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamień nie mam...z tym że to dopiero 24 dc...więc...poleciałabym na bete...ale gotówkę będę mieć dopiero wieczorem, więc nic z tego...chyba poczekam cierpliwie do niedzieli. Mam jeszcze luteinę doustną to sobie wezmę na wszelki wypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×