Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Kobity uciekam do pracy, bo dziś wcześniej muszę być:( Dobrze że już czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gucci ja tez miałam kiedys taka sytuacje wstaje rano brak wody i zero informacji kiedy bedzie a ja okres wtedy dostałam glowe chciałam umyc a my gdzies jechalismy do znajomych popoludniu a ja zero wody w domu nawet na kawe i zeby popic tabletke hehehe no ale popoludniu wlaczyli:) Paula wtedy to plamienie co miałas to implatacyjne napewno było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek niebawem się okaże czy to było implantacyjne czy nie:) No nie mogę się od Was oderwać łobuzy!!! Uciekam już naprawdę:) Pa pa pa !!! Całusów 102!!! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! u mnie jaja na calego,wczoraj dzialalismy,bo jeszcze wieczorem ta druga kreska na tescie owu byla ciemniejsza od kontrolnej,wiec moment chyba byl najlepszy :) no i bylo na wesolo,wiec stresu nie bylo,bo w pewnym momencie pies zaczal lizac mnie po nodze i mielismy trojkacik;) hehe boli mnie lewy jajnik,wiec to pewnie owulacja,dzis powtorka z rozrywki,mam nadzieje,ze bez psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburku:D Wieczorem robiłaś jeszcze jeden test? A słyszałaś o tym że testów nie robi się po 20 bo wtedy stężenie lh rośnie? Z porannego też nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula! chcąc nie chcąc test musisz zrobić jutro,bo wszystkie czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, pierwszy robilam ok 16,drugi ok 20,tak tylko chcialam zobaczyc z ciekawosci czy cos sie zmienilo:) naczytalam sie na bocianie,ze u niektorych dziewczyn dwie identyczne kreski oznaczaja dokladnie pekniecie pecherzyka i w ich przypadku ta informacja,ze w ciagu 24-36h nastapi owulka,nie sprawdzala sie i dzialaly za pozno! u mnie w instrukcji jest by robic najlepiej do 22!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli robienie testów, merzenie temp i wszystkie inne sposoby gwarancji nie dają:( Wychodzi na to że zrobienie dziecka jest trudniejsze niż trafienie 6 w totka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutne,ale prawdziwe Gucci! moze zaczne grac w totka,przynajmniej byloby mnie stac na in vitro... wczoraj sie tyle naczytalam o tych testach,ze az mi czacha dymila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci chyba masz racje a trafienie w odpowiedni moment kiedy jest owulacja to tez wielkie wyzwanie niby to takie proste a zarazem trudne jak cholera ja myslałam ze u mnie owulka jest albo sie zbliża ale chyba jednak nie bo temperatura niska jak nic cycki bola brzuch tez zero sluzu badz tu madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej wiemy że jest owulka:P muszę iśc po jakąś mineralną do sklepu bo już wszystko wypiłam i nie mam z czego kawy zrobić a łeb już mi pęka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula wg mnie jak Cię cycki bolą to już po owulce, przynajmniej ja tak mam. Słyszałam że owulka jest jak temp spadnie, masz podwyższoną a potem spadek na jeden dzień i znów wzrasta. Ciężko wyczuć:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko:P to mi sie ale przyspieszyła to wynika z tego ze w 10dc miałam dzisiaj ide do gina a on mi powie np ze owulka była czy dopiero bedzie czy wogole jej nie bedzie?? czy on tego na 100% nie moze stwierdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam,ze wszystko najlepiej zbadac,tak jak u mnie pare miesiecy temu bylo podejrzenie,ze pecherzyki pieknie rosna,ale nie pekaja... i co z tego,ze ma sie bol jajnikow,wszystko jest pieknie cacy,jak pecherzyk nie peka i nie uwalnia komorki jajowej?! moze i temperatura jest wiarygodna,nie wiem,ale na moim przykladzie wiem,ze mimo powiedzmy "ksiazkowej owulacji" zolnierzyki meza nie daja rady :( trzeba tu miec na wzgledzie i mezczyzne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie szłam nigdy na czczo na betę :) Marzy nam się jako pierwsze chłopczyk :):):) Bo boimy się,że córa jeszcze odziedziczyła by złośliwość po mojej siostrze i młodsze dziecko miało by przesrane :D:D:D To tak pół żartem :) Już myślimy o imionach :) Chłopczyk będzie miał na imię Piotruś, nie ma innej opcji-imię po moim Tacie, mąż to już postanowił :) A dziewczynka będzie najprawdopodobniej Amelka, a podobają się nam jeszcze Zuzia, Judyta albo Lidzia albo Inka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, jutro idziesz do swojego gina? W końcu się dowiesz co i jak :) Bureczku, świetny ten trójkącik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elix mi marzy się chłopiec- Antoś:) a dla dziewczynki to nie mam żadnej opcji, nic mi nie pasuje bo chce chłopca:P Mam brata Piotrka , ma 15 lat a taki cyc z niego;) lubi się przytulać:) fajny dzieciak ogólnie Moja bratanica ma na imię Amelka i jest cudowna:), tylko trochę maruda i płaczek z niej Już nie mogę doczekać się świąt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!na 20.30? ło Matko!to ja usne zanim Ty wrocisz ;) hehe Eliza,ja tez marze o chlopaku,ogolnie nie lubie dziewczyn(bez obrazy) i od zawsze bylam chlopaczara,sama mialam sie urodzic Bartusiem hehe wiec mam ciagoty do chlopakow :) co do imienia to juz ustalone :Juliusz :) ale to tylko marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, cóż za pora na wizytę do ginekologa :D:D:D Bureczku, hehehe, ja jak byłam mała, to miałam samych kolegów i rodzice się o mnie martwili,że nie mam koleżanek :D a ja wolałam wpsinać się po drzewach, biegać po lesie, rzucać w ludzi śnieszkami z drzewa, albo bawić się na budowie sąsiada, co skończyło się tym,że wpadłam do wapna, na szczęście gaszonego :D To były czasy beztroski! Ewentualną córę chciałabym jako drugie dziecko-taki książkowy model rodziny :D Dla syna strasznie podobają mi się jeszcze imiona Kajetan albo Ziemowit :) a dla córeczki jeszcze Dobrusia. Ale po śmierci Taty, mąż nie bierze innych imion pod uwagę jak Piotr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza!Ty nie wygladasz na taka,co z drzewa sniezkami rzucala hehehe duzo jest fajnych imion dla dzieci,ja tylko wiem,ze trzeba liczyc sie z dzieckiem,bo potem sie wstydza swoich imion(wiem z doswiadczenia pracujac w szkole)i nie wymyslac za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku teraz jeszcze jest ok bo robi zapisy a wczesniej nie robil przychodziły babki i czekaly na swoja kolej pierwsza wizyta u niego siedzialam od 17 do 21:) za mna jeszcze bylo 5 babek a teraz ma zapisy wiec nie ebde tyle czekac hehe a jeszcze dojezdzam 20 km wiec do 22 mysle ze dojade do domu hehe. Mojego męża marzenie jest córcia i wyobrazcie sobie imie!!! Sandra!!! mi sie absolutnie nie podoba ale on sobie nie wyobraza innego imienia mi dla dziewczynki podoba sie Kinga,Izabela, a dla chłopca Hubert bedziemy sie martwic jak wogole bede w ciazy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek, pozory mylą :D:D:D Co do wymyślnych imion to się zgadzam,że należy mieć wyczucie, bo potem lipę dziecko ma. Nie wspomniałam,że podoba mi się jeszcze Florentyna :) Florka, Florentynka :):):) Z imieniem dla córy będzie większy problem, bo żadne nie jest tak piękne jak moje :P:D żartuję oczywiście :D:D:D:D:D Po prostu nastawiamy się bardziej na chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, moja gienia tak przyjmuje,że poprostu babki przychodzą i czekają w kolejce od 14, a ona przyjmuje od 16. Średnio siedzę u niej ok 4-5h i na kolejną wizytę postanowiłam zabrać jakiś prowiant, bo ostatnio pojechałam zaraz po obiedzie i tak tam zgłodniałam,że ledwo wytrzymałam :D:D:D:D Mogła by chociaż jakiś bufet tam mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczeta ja na razie spadam,jade zlozyc podpis w urzedzie pracy wrrrr,a mam czas tylko do 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje ja zawsze mialam zal do rodzicow ze dali mi takie imie bo zawsze byłam grubą Bachą jedyna osoba co do mnie mowila basiula byla mama a teraz kocham to imie mowia do mnie basiunia basiulka baska basik:) uwielbiam moje imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×