Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

w takim razie i ja się uaktualniam NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........3...........04.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........14.........23.03. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........30.03. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........04.03 .2010...w arm.mazur) aga_ton..................25....... przerwa ....08.04.2010...maz. basiula3...................24............3...........03. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25............5..........03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............7..........26.03.2 0 10..... wlkp. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie kotka ...............27..........1................24.10.2010...... ..........śląsk izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE NICK WIEK......... CYKL STARAN .....POROD.......MIASTO mam nadzieję, że ta przerwa będzie tylko chwilowa i że od następnego cyklu znów do Was dołączę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale naskrobałyście:) mnie wzieło grypisko zdycham!!!! jabłuszko jest mi strasznie przyrko:( wracaj do nas szybko tesknimy czekamy!! Paula od samego rana sie melduje;)))) trzymam cały czas kciuki nie puszczam:) bureczku Ciebie kuje bo dzidzia sie zagniezdza a wiesz ze jak jest sie w ciąży to testy owu wychodza pozytywnie???:) gdzies wyczytałam:) a kiedy masz termin @?? aga_ton jak miło Cie czytac:) nie martw sie tym niskim poziomem dostaiesz leki i bedzie dobrze:))))) najwazniejsze że reszta w porządku:) Satyna nie mysl o tym tylko zmykaj do mężusia:) lece spac bo mnie trzesie dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a może warto powtórzyć badania? tak dla własnej ciekawości. może tam tkwi problem. ale nie przejmuj sie na zapas bo w tym cyklu jeszcze nic straconego, trzymam więc kciuki. o problemach z tarczycą dowiedziałam sie całkiem przypadkowo, żaden lekarz mnie na nie nie wysłał. nawet nie przyszło mi to do głowy, bo jeszcze 2 lata temu wszystko było w normie. teraz trochę żałuję, że tak długo zwlekałam z badaniami. ale trudno, już nie zmienie tego. mam tylko nadzieję, że trochę się podleczę i wkrótce będę się cieszyć z ciąży. basiula, dzięki za słowa otuchy, jakoś mi cieplej na serduszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
sluchajcie wertuje te pisanie..co sie wlasciwie stało z jabuszkiem? byla w ciazy? czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula!!! kochana!!! trzymam kciuki!!! stresa mam takiego że się obudziłam i czekam na Ciebie. Wczoraj nafaszerowałam się lekarstwami i troszeczke lepiej sie czuje juz mnie tak nie trzesie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek kochana jesteś:) I trochę mam wyrzuty sumienia że przeze mnie spać nie możesz...test negatywny....@ brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa!!! Paula przytulam Cie mocno przykro mi jak sie teraz znowu nie udało bardzo mi przykro;( jakie to zycie nie sprawiedliwe! Obudziłam sie bo mnie katar męczy i juz nie śpie ale piewsze co to pomyslałam o tobie i czekałam:) ale okresu jeszcze nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma @ JESZCZE!!!! Ale mi już wszystko jedno...albo w tą albo w tą...bo mam juz dosyć!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! Paula jeszcze nic straconego :) Basia ja powinnam okresowac ok.2.04 psiak wrocil do formy,co mnie strasznie cieszy :) milego dnia,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! Paula jeszcze nic straconego :) Basia ja powinnam okresowac ok.2.04 psiak wrocil do formy,co mnie strasznie cieszy :) milego dnia,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekamy dalej:) bueczku a Ty masz chyba dłuższe cykle niz 28?? ja jestem wsciekła że okres wychodzi mi równo na swieta;/ no ale trudno trzeba bedzie dac jakos rade;/Paula jak sie czujesz?? ja czuje że Ci bardzo smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki! Paula jeszcze nic straconego :) Basia ja powinnam okresowac ok.2.04 psiak wrocil do formy,co mnie strasznie cieszy :) milego dnia,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde,nie wiem co z tym powielaniem tekstu?!wrrr sorki za to! Basia moje cykle to przewaznie 31dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Cieszę sie, że nie usunęłyście mnie z tabelki! Czytam Was regularnie. Fakt - mało piszę... Jeszcze na razie chodzę do pracy - chcę wszystko "uporządkować" zanim pójdę na chorobowe (prawdopodobnie od 1 kwietnia). U nas to w ogóle ciężka sytuacja jest, bo nie ma kto mnie zastąpić (tak w 100 % - żeby przejąć wszystkie obowiązki) ;/ A szef na pewno nikogo nie zatrudni dodatkowo, bo wiecie jak to jest - przereklamowany kryzys itp. No ale to już nie mój problem, tylko szkoda mi koleżanek z pracy (sa naprawdę kochane), bo na pewno szef "obdaruje" je każdą po trochu moimi obowiązkami, a same nie narzekają na brak zajęć :( czuję sie dobrze, czasami mam jakiś słaby skurcz w brzuchu (kłucie), ale tylko chwilkę trwa i za moment nie am śladu po nim, więc nawet Nospy nie muszę brać. Trzymam za Was wszystkie kciuki! Paula powtórz test za 2, 3 dni - nie zawsze wychodzą "prawdziwe" w dniu spodziewanej @. Bureczku jak tam - pijecie ziółka? Wybierasz sie jeszcze do tej babki, która taką nadzieję tchnęła w Ciebie? Basiula kuruj się! Aga-ton trzymam kciuki za szybkie wyrównanie wyników i dalej do dzieła :))) Gucci zadnych dołów proszę! :) Wiosna się budzi, trzeba się cieszyć :))) Elix, ja już tez nie mogę spodni dopiąć ;) Kupiłam sobie takie baaardzo elastyczne - czuję się w nich przynajmniej swobodnie :) Satyna, rozumiem Cię z tym rodzeniem w grudniu. Moja kuzynka urodziła 31 grudnia 1 godzinę przed północą... Njagorsza jest różnica w dzieciaczkach idących już do szkoły, a teraz wiadomo - rok szybciej idą, więc jej dziecko to praktycznie będzie o cały rok młodsze od takiego urodzonego np. w styczniu, będzie właściwie pięciolatkiem jak pójdzie do szkoły :(... A w przypadku małych dzieci rok to baaardzo dużo... Szkoda mi naszego Jabłuszka :((( Oby szybciutko się pozbierała psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki...już wróciłam ze żłobka...jak pięknie słoneczko świeci!!! i nawet mi auto odpaliło, mimo że akumulator mam na ostatnim tchnieniu:P a przymrozek był chyba w nocy, bo jeszcze przed 8 szybki musiałam delikatnie zeskrobać... Basiul czy mi smutno? O dziwo nie...nie wiem dlaczego taka obojętność u mnie...nie spodziewałam się cudów...jestem spokojna...brzuch już mnie pobolewa...i chyba mam dosyć starań...bo to się jakieś chore zrobiło:( Mam się kochać gdy wiem że owulka, bo tak mi każe moja gin? Paranoja!!! Robię tak od września i już się trochę zmęczyłam czekaniem, liczeniem...podglądaniem jajeczka...:(Troszkę za daleko to poszło...zabyt duża presja i ingerencja w moje życie seksualne:Pchyba czas przystopować....piszę CHYBA, bo teraz tak myślę....co zrobię w przyszłym cyklu nie mam pojęcia...przytulanki [przestają być powoli spontaniczne i przestają mnie cieszyć jak dawniej...myślę tylko..."czy to już, czy tym razem się uda???"....na głowę można dostać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika jak milo,ze sie odezwalas! tak,pijemy ziolka,na wizyte na razie nie jedziemy,maz musi zrobic badanie tarczycy,bo powiedziala ta babka,ze cos wyczuwa i ze w tym moze tkwic problem!ja juz nastawiam sie na kwietniowa IUI,pewnie dlatego w tym cyklu taka spokojna jestem :) dbaj o siebie kochana i praca sie nie przejmuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:) u mnie dzisiaj znowu 36,3... Wiec juz napewno te 3 plamki nie byly od owu... Nie wiem co to wtedy bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bureczku...jedziemy na tym samym wózku więc doskonale mnie rozumiesz. Zaczęłam trochę plamić...luteiny już nie biorę bo mi się skończyła, do gin nawet nie dzwonię bo nie mam po co...po prostu czekam na @ Jestem odrętwiała jakaś. Może te okna mnie trochę rozbujają:P Idę je myć..mam tyle roboty dziś że nie wiem jak się wyrobię. A zamiast się brać to siedzę tu z Wami i kawkę popijam...:P Marika fajnie że zajrzałaś do nas:) Niedługo sobie odpoczniesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marika miło że do nas zaglądasz i ze czujesz sie niezle;) jak bedziesz na l4 to sobie odetchniesz od pracy i zajmiesz się soba:) twojego szefa problem chociaz rozumiem Cie że szkoda Ci kolezanek wiem cos o tym chyba w każdej pracy tak jest;/ Paula jest mi bardzo przykro i smutno nie potrafie sobie wytlumczyc jak sie czujesz bo przeciez ile mozna czekac starac sie i napewno do seksu człowiek podchodzi inaczej bez takiej czułości i namiętnosci:( ale ja jestem z Tobą i trzymam kciuki musi sie w końcu udac a może faktycznie idz sie przebadać i znajdzie sie problem. Bureczku a ty sie nigdzie narazie nie szykuj mam nadzieje że w końcu sie wpiszesz do tabelki w przyszłym tygodniu tej dolnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah nie przejmuj sie po tabletkach są jazdy ja mam 3 cykl okresy regularne ale organizm co miesiac inaczej reaguje na owulacje temperatury niewiarygodne objawy co miesiac inne w tym miesiacu jestem pewna że owulacji nie było wcale może dopiero będzie:P nie wiem choc dzis juz moj 18dc mój domowy test ciążowy:P juz nie długo powinienien wykryc czy wogole dostane okres;P mam chociaz nadzieje że przyjdzie regularnie chociaz mógl by sie 3 dni spoznic lub przyjsc wczesniej bo okres w świeta sredio mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah nie przejmuj sie po tabletkach są jazdy ja mam 3 cykl okresy regularne ale organizm co miesiac inaczej reaguje na owulacje temperatury niewiarygodne objawy co miesiac inne w tym miesiacu jestem pewna że owulacji nie było wcale może dopiero będzie:P nie wiem choc dzis juz moj 18dc mój domowy test ciążowy:P juz nie długo powinienien wykryc czy wogole dostane okres;P mam chociaz nadzieje że przyjdzie regularnie chociaz mógl by sie 3 dni spoznic lub przyjsc wczesniej bo okres w świeta sredio mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jabluszko kochane, przykro mi strasznie :( Teraz najważniejsze jest to, byś odzyskała równowagę i stanęła na nogi! Kochana, musisz z tego wyjść-nie masz innego wyjścia.Musisz znów zacząć się cieszyć życiem i sprawiać, by każdy dzień był wyjątkowy, nie pozwól, by ta bardzo smutna sytuacja zabrała Ci kawałek życia!Jesteś młoda i jeszcze będziesz się cieszyć potomstwem!Całe życie przed Tobą, kochana! Myślę o Tobie i łączę się w Twoim smutku! Marika, miło Cię przeczytać :) ja już mam zapas spodni ciążowych,ale na razie noszę biodrówki, bo jakoś jeszcze nie chcę ich zakładać,jak są inne w które wchodzę :) poza tym te ciążowe są jeszcze za duże, choć w jednych mogłabym już chodzić,ale jeszcze się nachodzę :) Spodnie mam, tak więc będę się teraz rozglądać za tunikami i sukienkami i leginsami :) Bureczku, dobrze że piesek wrócił do siebie :) Paula, ale powtórz teścik,albo zrób betę...ja miałam tak samo jak Ty i okazało się,że ciąża. Kochana, rób betę, jak nie dla swojego spokoju, to dla naszego! :) A jak wyszła Ci blada kreska i nie ma @, to na 99%ciąża. Ja tak miałam i nie chciało się mi wierzyć,że mogłam zajść,ale @nie było i nie było,więc mówię, w d...pie mam testy idę do gieni niech mi powie. Ona patrzy, nic nie widać tylko powiększoną macicę i kazała na betę. Tak zostawiłam u niej 90zł,bo stwierdziła,że usg gratis i kolejnego dnia na betę, która już potwierdziła ciążę :):):) Basiula, myślałam o znieczuleniu jak najbardziej,ale tam gdzie będę rodzić nie ma takiej możliwości, a szpitala nie zmienię ze względu na lekarkę,która mnie prowadzi, bo chcę by była przy porodzie i ufam jej jak mało komu :) porozmawiam z nią na ten temat,ale to za jakiś czas.Gdzieś po cichu liczę na cesarkę, a jak nie i nie będzie znieczulenia, to jak inne kobiety mnie usłyszą, to uciekną z oddziału :D:D:D:D raz już tak miałam u dentysty,że ludzie uciekli z poczekalni, bo się darłam i myślę,że z porodem może być podobnie :D:D:D:D:D Satyna, moja koleżanka z pracy urodziła w grudniu kilka dni przed sylwestrem i też miała nadzieję,że uda się jej wytrzymać do stycznia,ale mały już chciał wyjść :) aga_ton, fajnie,że się odezwałaś :) jak za każdym razem wymiotuję, to sobie przypominam jak maleństwo dyndało nóżkami i rączkami :) Wymioty mi są już nie straszne :P jestem już tak znieczulona,że wymiotuję i zaraz jem śniadanie :P kiedyś to jak czułam,że zwymiotuję, to wpadałam wręcz w histerię :D bo tak się tego bałam :D:D:D:D a tak wiem,że to na pewno oznacza,że hormony działają i maleństwo się rozwija :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×