Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ewka ale mnie nastraszyłaś, z epo leczeniu mogą być problemy z ciążą, widzsz jak to ehjst co lekarz to inna opinia, ja nie miałąm jakiejs strasznie duzej,a le stany zapalne powracały:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc... co u Was? u mnie zle..kłóce sie z meżem o wszytsko jakbym podswiadomie obarczała go ze znow sie nie udało:( Zreszta powiedział mi ze zwariowałam na punkcie tego dziecka....pewnie sie juz nie bedziemy starac..Tymbardziej jest mi zle..przestaje sobie radzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka, wyobrażam sobie co czujesz, ja mam propozycję, obserwuj swój organizm, kup testy owu, nie ksoztują mało, ale może warto, mierz sobie temp, a zauważysz kiedy masz owulację, wpsółżyj tylko w te dni najbardziej płodne, wiem ze łatwo sie komuś mówi, ja też ropzoczynam teraz nowy cykl starań, za mną 4 próby, czas na piątą, mam nadzieje ze udaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo hallo, jest tam kto?? dziś pięny dzień, w koncu lato:) nic dziwnego ze na forum cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam postanowiłam nie tylko was czytać ale uzupełnić tabelkę znów przyszła @ ale we wtorek idę do lekarza mam nadzieje że już nie mam zapalenia jajników..;-) NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........23..............26. 06. 2010....... pom. B.P.2300.................23...........nie licze juz..............27. 05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............5. .30.06.2010.....małopol. oriananana..............25.............9..............22. 05. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 5.............03.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5..............02. 06. 2010...śląskie ewka4127...............24.............3.............18.06 .2010..zachpom aga_ton...................25...........14.............05. 06. 2010 ...mazowieckie amnezja6................32.............1............10.04 . 2010 ......dolnośląskie Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie Loonah...................20.2.........15-16/06/2010...... . ..podkarpackie alutka13...................29....3..........26/06/2010... .... .mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie pozdrawiam was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szukam samochodu opla vectrę kombi na gaz słyszałyście coś. w Wielkopolsce nie ma za bardzo tego typu na sprzedaż;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* długi weekend to wszystkie korzystaja:) i prawidłowo;) ja miałam od czwartku gości dzis mam spokój jedziemy z mężem nad jeziorko troche słoneczka złapie bo jestem strasznie blada;/ i coraz grubsza o stroju kąpielowym moge zapomnieć;/ czuje się świetnie czasami boli mnie kość ogonowa i tyłek. Jutka przytulam Cie mocno mocno i nie przejmuj sie walcz dalej docekasz sie dzidziusia hmmm ja może napisze sprzecznie co napisała lolitka nie kupuj testów owu!!!! na jaką cholere nie potrzebnie będziesz sie stresować że dzisiaj wyszła druga blada kreska albo nie taka jaka powinna i zastanawiać sie czy sie kochać czy nie czy poczekać nie potrzebne Ci :) kochaj się z mężusiem kiedy masz ta to ochotę:) a dzidzia sie pokaże w najmniej spodziewanym momencie:) u mnie tak bylo:) a też mam nadzerke nie miałam śluzu płodnego i nie kochałam sie w dzień owu mam tyłozgięcie macicy cholernie duże.Pisałaś ostatnio że chcesz sie odchudzać i tym sie teraz zajmij:) a odchudzanie to poświęcenie i duże wyzwanie nie będziesz tak myslała o dzidziusiu:) powodzenia!!!! lolitka jak tam przygotowania do wyjazdu?? trzymam za Ciebie kciuki napewno sie uda tylko nie bierz ze soba testów owu;) Paula powodzenia mysle o Tobie;) dasz rade jesteś silna!!! ewka mam nadzieje że wszystko ok będzie na wizycie i nastepna @ juz nie przyjdzie:) izulek pięknie wyglądasz w ciąży kwitnąco:) chyba teoria sie sprawdza że chłopcy dodaja mamie urode a dziewczynki zabierają:) jak u mnie będzie dziewuszka to sie faktycznie sprawdzi:) elixx też wygląda pięknie i tez chłopaczek:) bureczku czekamy na dobre wieści od Ciebie jutro:) gucci BP co tam u Was laseczki??l miłej niedzieli buziaczki trzymajcie się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie nie było nie pamiętam co pisałam ostatnio:) my korzystamy ze słoneczka. wczoraj byliśmy nad morzem coś nas tknęło po 14 żeby pojechać no to się spakowaliśmy i pojechaliśmy:) monia uważaj teraz na auta bo pewnie dużo będzie po powodziowych do kupienia i nikt ci nawet o tym nie powie więc uczulam na to a vectry są na gaz i owszem. my mamy skodę na gaz i nie polecam to nasz pierwszy i ostatni samochód na gaz choć podobno zależy to od instalacji. silnik się zaciera srasznie a M omal nie wybuchł bo coś się rozszczelniło choć niby mamy jedną z lepszych instalacji. Zdecydowanie polecam diesel paliwo droższe ale jak kupisz silnik nowszej generacji to spali tyle samo co gaz. jutka głowa do góry nie spinaj się to samo wyjdzie (sobie tez tak tłumaczę choć wiem że to nie jest proste):) powinnam miec chyba dzisiaj owu ale ten śluz jakiś taki mało przeźroczysty no i nie boli mnie żaden jajnik a zawsze czuje z którego właśnie jajeczko leci... no nic próbujemy tak czy siak chociaż czas średni bo przez tą pogode ciągle wieczorem grillujemy i piwkujemy:) miłego dnia dziewczynki bo pogada prześliczna przynajmniej u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baiulka kochana, jak napisalaś mi jak to u Was było a udało się to dodałaś mi wiary:) nie nie, nie zabieram żadnych testów owu, koniec z obserwacjami:) pomalutku się pakuję, zabieram tylko kilka najbardziej potrzebnych rzeczy, kilka bluzeczek, spodenek, już raz to przerabiałam, napakowałam tyle ciuchów a w połowie nie chodziłam;) kurcze nie nastawiam się ale mam nadzieje ze się uda, ze te wczasy będą dla nas wspaniałym wspomnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka, a jak twój brzuszek, widoczny już:) ja poprostu kobiety w ciąży uważam za naspiękniejsze na świecie, tak strasznie mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Juz mi lepiej od dzs jestem na diecie ...zaznaczam ze rozsadnej:) w sobote skonczyłam brac dupka i czekam na @ Teraz zaczynam walke z kilogramami a co bedzie to bedzie..pozdrawiam was wszystkie ciepło i dziekuje za słowa otuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Długi weekend za nami:) Dla mnie byl bardzo długi bo cały pracowałam. Do tego mój brat przyjechał i każdą wolną chwilę spędzaliśmy na zwiedzaniu trójmiasta:) Fajnie było ale jestem padnięta. A jeśli chodzi o sprawy starankowe to miałam kontrolę prolaktyny i już w normie:) Czekam teraz na maila od mojej gieni, ma ustalić mi nową dawkę dostinexu albo zamieni go na coś innego. Bureczku co u Ciebie? Paula jak się trzymasz? BP gdzie zniknęłaś? Lolitka milego wyjazdu i owocnych staranek:) Izulek świetnie wyglądasz:) Służy Ci ten stan:) Jutka:) Mam nadzieję że humorek już lepszy:) Ewka będziesz śliczne dzieci miała skoro jesteś mulatką:) Monia trzymam kciuki za wizytę! Daj znać co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny...dziekuje za miłe słowa...postanowiłam wkoncu wstawic zdjecie z ciazy na nasza klase juz 20 tydzien...mam synka bedzie Piotrus...w dzien dziecka poszlam na usg i patrze a tam takie wielkie ...no...i znowu synek...ale co tam...moze kiedys jak przezyje porod...do 3 razy sztuka...nie zartuje...najgorsze jest to ze uwielbiam lezec na wznak..a nie wolno...juz od lezenia na boku mam chyba spłaszczenia...dziewczyny drogie...nie poddawajcie sie...ja 1 dziecko 3 lata robiłam...dzien w dzien...nie miałam pojecia co to owulacja...a teraz zaczełam od tego co wtedy na koncu...modlitwa...czyni cuda....pozdrawiam was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) kupiłam autko sedana na benzynę ford mondeo mam nadzieje ze posłuży nam trochę chociaż z 6 lat ;-) jutro wizyta u lekarza. miałam trochę nerwowych dni w końcu oddałam moja promotorka kazała mi drukować swoja pracę .... z jednym do przodu 25-26 egzamin końcowy i może uda się zajść w ciąże ;-) było by wspaniale . pa buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny czuję jakbym połamała stopę:/ nie moge chodzić spuchło mi wszystko ale się nie udeżyłam nigdzie no nic się nie stało. usnęłam dzisiaj u janka w łóżku dosłownie na 15 minut wstaję a tu taki ból ... nie możliwe żebym się udeżyła:/ tak samo mnie bolało jak miałam palca u nogi złamanego:/ chyba jutro mnie czeka wizyta u lekarza... :( a co do staranek to coś dziwnie no dziwnie w tym cyklu:/ śluz płodny jakis dziwny inny niż zwykle jajniki nie bolały teraz zaczynają cos kłuc a to powninno być juz po owu:) nie wiem juz nie chce mi sie o tym myśleć tyle rzeczy dodatkowych na głowie że nawet nie mam czasu się spinać i myśleć o tej ciąży:) czas pokaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja dziś wstałam raniutko, bo byłam już na pobraniu krwi po obciążeniu glukozą... Izulek, na razie leż sobie spokojnie na wznak! Nie można dopiero w ostatnim trymestrze - 7, 8, 9 m-c, bo wtedy dziecko dopiero jest tak duże, że uciska żyłę. A teraz brzuszek przecież jest jeszcze mały, macica nie sięga jeszcze pod mostek, więc nie trzeba musowo leżeć na boku :) Pytałam o to mojego lekarza i mnie uspokoił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:* jestem chora;/ szlag by to trafil;/ byłam wczoraj u lekarza narazie mam sie kurować "domowo" a jak nie przejdzie tylko będzie gorzej to antybiotyk boli mnie cholernie gardło płucze jakimis specyfiakmi i jem czosnek jak gume:P juz mi sie unosi od tego no ale musze przecierpiec juz gorączka mi spadła brałam apap i leże w łóżku gnaty juz mnie tak nie bola:P chyba jest coraz lepiej tak bym chciała ominąć antybiotyk. W piatek ide do gina juz sie doczekać nie moge a jutro zaczyna mi sie 10 tydzien. lolitka powiekszył mi się brzuch i to niezle ale wygląda to na sadełko;/ tyje pieknie:P trzymam mocno za Ciebie kciuki:) cieszę się że poprawiłam Ci humor:) ewka to super że sobie kupiłaś auto ja tez mysle nad zmiana ale jeszcze nie zdecydowałam jakie bo mój to juz taki stary grat że wszystko lata w nim kochaj sie codziennie :))) gucci to swietnie że prolaktyna w porządku bo za wysoka to utrudnia zajscie w ciąże tak?? bureczku halllo wychodz zza krzaków :) miałaś miec konsultacje wczoraj jak tam?? lece do wyrka jak wyzdrowieje to wpadne do Was i napisze jak było u lekarza całuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Basia>tak,bylam na konsultacjim10min wizyta koszt 250zl!!! zalamac sie mozna tym bardziej,ze lekarz dal mi tylko skierowanie na badania,ktore potrzebne sa przed operacja i jak je zrobie znow musze sie u niego pokazac z wynikami i kolejne 250zl,a operacji w zaden sposob nie da sie przyspieszyc,najwczesniej 8 tygodni po tej 2 wizycie!!!... nie chce o tym juz myslec... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka kochanie kuruj się nam szybciutko, nic się nie martw, teraz to strasznie chorują ludzie, nagły wzrost temepratury i ludzi dopadają choróbstwa:( na pewno ślicznie wyglądasz:) jak tylko wróce to będę chciała odnaleźć was na naszej klasie:) fajnie byłoby móc się tam spotykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Bureczku a jak z bioenergoterapeutką? Coś mi się przypomina że miałaś u niej być? Tak sobie myślę kiedy to się skończy? Kiedy dostaniemy to czego chcemy i będziemy mogły przestać walczyć? Kiedy będziemy miały swoje Bobaski na rękach i będziemy mogły powiedzieć że nasze marzenia się spełniły i mamy wszyskto? Jestem zmęczona i nie mam już siły ale nie mogę przestać myśleć i chcieć. Kto wymyślił instynkt macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja jedynie na chwilke wpadłam tak z doskoku. duzo sie teraz dzieje. dostalismy mieszkanie :) i troche nam to zajmuje :) pozniej wam wszystko wyjasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci>tak,mialam wizyte w piatek,oddalam ja mezowi,bo ma problem z kolanem,a we wrzesniu startuje w maratonie,wiec jemu ta wizyta bardziej sie przyda z pewnoscia niz mnie... ja juz czekam na operacje,jutro ide na kolejna wizyte u kolejnego ordynatora,rano robie badania plus pierwsze szczepienie na zoltaczke! a o dziecku juz nie mysle,bo i tak nastawiamy sie na blizniaki z in vitro na jesieni,teraz planujemy wyjazd do Wloch(rodzice na pierwsza rocznice slubu tankuja nam w prezencie auto na full i jedziemy do Wenecji :) ) pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dzisiaj znowu wyladpwałam u lekrza bo tak mnie gardło boli że ledwo mówie i dała mi antybiotyk bałam sie go ale z konsultowałam to z moim ginem i mi powiedział że jest bezpieczny że lepiej leczyć antybiotykiem że one sa bezpieczne dzis zaczełam 10 tydzień a w piatek ide do gina na kontrole mam nadzieje że z moim robaczkiem wszystko w porządku bo ostatnio nie daje nic o sobie znac nic mnie nie zakuje cycki przestały bolec. Bureczku kiedy macie rocznice?? ale czadowo Wenecja coś pieknego:) bardzo ładnie z rodziców strony:).Jeżeli chodzi o te konsultacje to faktycznie drogie w cholere;/ ale ja wierze ze one sa wszystkie potrzebne i dadzą Wam dzidziusie blizniaki hiihihihi :) BP nowe mieszkanko gratuluje:) jestem ciekawa co u naszej Pauli mam nadzieje że wszystko ok::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki!!! JESTEM !!! Wczoraj wyszłam ze szpitala...Trochę wegetuję, bo boli jak cholera, a przeciwbólowe najczęściej co 6 godz:( Grunt że już w domku...Paula w żłobku, więc do wieczora siedzę sobie sama...dziś moja siostra ma przyjechać na cały dzień to mi raźniej będzie. A teraz do wyrka uciekam, tak ślicznie na dworze a ja leżę jak betka!!! Trudno !!! Wszystko się przeżyje!!! Muszę Was doczytać bo mam tyły, ale i tak mało od niedzieli napisałyście!!! No tak pogoda się piękna zrobiła to trzeba korzystać:) Buziaczki!!! Całuję Wszystkich i każdą z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:) Witamy jak się ciesze że masz juz ten koszmar za soba:) ja tez leżałam od poniedziałku w łóżku gorąco strasznie a ja sie trzesłam pod kołdra ale od wczoraj biore antybiotyk i juz mi troche lepiej więc juz dzis nie leże dużo zdrówka i siły zycze:* wracaj szybciutko do nas i napisz co tam:) buziaczki:* dziewczynki co sie z Wami dzieje gucci ewka jutka marika madalena elixx aniamaja dawno sie nie odzywała;) miejmy nadzieje że jabluszko do nas jeszcze dołączy:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula melduję się) jestem podczytuje ale nie mam co napisać . brzuch mnie kuje nie wiem juz o co kaman bo to po owulce a tak to zakówam do egzaminu ostatni na tych studiach. poza tym gorąco na dworze potwornie nie wychodze z domu bo nienawidzę gorąca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jestem, coś tam zawsze skrobie ale ostatnio to nuda u mnie.Dopiero z wyra się podniosłam, śniło mi się że @ dostałam:/ Wolne dziś mam i kombinuję gdzie iść się poopalać bo na plaże to mam 40min tramwajem a w taki upał to ukisić się idzie. Paula cieszę się że masz już zbieg za sobą:) Basiulka kuruj się i na podwórko dotleniać Bejbika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku pytanko do Ciebie:) Jakie wspomagacze bieże Twój mąż na poprawę jakości nasienia? Bo tak sobie myślę że muszę mojego B wysłać na badanie ale to tak za 2 miesiące a preparaty witaminowe chce kupić mu już teraz bo on jest informatykiem i całe dnie przy kompie siedzi a do tego lekka nadwaga więc pewnie wynik nie będzie zbyt ciekawy. Znalazłam na necie: Androvit Salfazin Maca L-karnityna Wit C 1000mg Co Ty o tym myślisz? A tak wogóle to od dziś zaczynamy chodzić na siłownie:) Ja mam pare kilo do zrzucenia ale głównie tłuszczyk z brzuszka. Ważę 60kg i mam 170cm wzrostu i chcę wrócić do mojej starej wagi 55kg bo jak szukam teraz sukienki na wesele to w h&m czy reserved w rozm 38 się wbijam ale cycki wyłażą mi bokami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×