Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Hej laseczki!!! Jak mijają Święta??? U mnie tyle się dzieje....w Wielki Piątek mój M wyjechał za granicę na kontrakt. Dobrze że rodziców mam blisko i siostra na świeta przyjechała bo miałabym mega doła:( A tak jakoś się trzymam... Paula coś mi się smarkać zaczęła, ta pogoda taka w kratkę więc nie ma się co dziwić...biega spoci się potam ją owieje i przeziębienie gotowe. Mam nadzieje że nic poważniejszego się z tego nie wykluje... Jutro idę do psychologa dziecięcego i mam pietra jak jasny gwint!!! Wszystko mi się tak nawarstwiło ...wszystko na raz...na dokładkę M wyjechał i zostałam z tym wszystkim sama:( No ale nie pierwszy i nie ostatni raz. Jakoś dam radę...O pracy nawet nie wspominam bo nie chce się wkurwiać...Na szczęście jutro mam wolne, ale spraw tyle do załatwienia że już teraz jak sobie pomyślę to drętwieje. Bardzo stresujący okres.... Gucci jak randka??? Basiulek też wyjechana??? Bureczku wstaw na nk jakieś zdjęcia z brzucholkiem:) KasiaWLKP wielkie gratulację!!! Dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) właśnie wróciłam ze szpitala z moją córeczka Martusią ;-) przypominam tylko że od 14 kwietnia tam była m do dnia dzisiejszego ,Marta urodziła sie 20 kwietnia szesnaście minut po północy ;-) niestety p[po 20 godzinach porodu trzeba było zrobić cesarkę ;-( ale ważne że sie urodziła jutro poczytam co pisałyście dziś jestem juz zmęczoona tym wszystkim pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
monia gratuluje...u mnie jakos leci mały zdrowy starszy chory ale juz lepiej miewa goraczki do 39,5 i płakał ze boli jak sline przełyka w szpitalu powiedzieli ze to jakis wirus i mam czopki tylko i tantum werde w tabletkach.myslałam ze to angina ..ale lekarz co innego.mały sie trzyma jak narazie mimo iz brat całuje go jak tylko z pokoju wyjde.zakupiłam mleko bebilon dwa...nie mam pojecia jak przejsc na nie ...i pomyslec ze kiedys przeszłam przez to...mały zaczyna powoli raczkowac w tył .planuje kupic krzesełko do karmienia choc jeszcze nie siedzi zabkow brak...czytalam artykuł w fakcie o ojcu pijo jestem przerazona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Monia gratuluję!!! Izka a co napisali o ojcu Pio, że tak się przeraziłaś? Mój Kubusiek ma już dwa ząbki :D Dziś został u Babci na noc, bo późno wracaliśmy z biesiady, a maluch już zasnał na noc i szkoda było budzić, a rano i tak by do Babci jechał...Święta, Święta... za szybko mijają! Pozdrawiam!!! Idę spać, bo późno już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej Dziewczyny była dzis u ginekologa i widziałam pęcherzyk 9.5mm ale lekarz nie pow mi który to jest tydzien kazał mi BEta hcg zrobic dlaczego?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia a jaką masz datę ostatniej miesiączki? U mnie w 5 tc mała miała 0,19 cm... w 8 tc 2,11 cm... Może za pomocą badania beta hcg lekarz chce sprawdzić dokładny wiek płodu. Nie martw się na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
ost @ miałam 19 marca...oczywiscie tego roku hehe:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>tak jak w mojej stopce,zarodek 9,3 odpowiadal dokladnie 7,1tc dla wielu lekarzy test sikany nie jest pewniakiem jesli chodzi o ciaze,dlatego wielu zleca badanie bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
czyli to niby 7 tydzien juz by był?? na te beta mam isc w przyszłym tygodniu dopiero i za 2 tyg znowu na wizyte...ale tyle testów co ja zrobiłam bo uwierzyc nie mogłam a on mnie na beta jeszcze wysyła a na monitorze na 9.5mm pecherzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia>po to wlasnie beta by dokladnie okreslic wiek ciazy,powinno sie ja powtorzyc po 48h by zobaczyc czy przyrasta,jesli tak to oznacza,ze ciaza rozwija sie prawidlowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
a ja mam tylko raz wykonac te badanie;/ ale mam nadzieje ze wszystko jest dobrze:) i bedzie dobrze:) pozdrawiam i do uslyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już psychicznie nie wyrabiam:( Nie wiem jak pomóc swojej córce ...aż mnie serce boli tak mi jej szkoda. To taka słodka , poukładana dziewczynka, ale w przedszkolu jest popychadłem chyba dlatego że w życiu nikomu krzywdy nie zrobiła...nie wiem co robić...człowiek uczy swoje dziecko że nie wolno bić i krzywdzić innych, a reszta świata rani je na każdym kroku...siedzę i ryczę...już nie daję rady...Ona jest taka wrażliwa, tak wszystko przeżywa, że budzi się w nocy i krzyczy...Ja to wszystko przeżywam razem z nią (tez jestem wrażliwiec)...oczywiście nie pokazuję jej tego po sobie, ale boli mnie to strasznie... Musiałam się Wam wygadać, bo nawet nie wiem komu...a kto wie, może coś mi mądrego doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia serdeczne gratulacje:) Słodziutka ta Twoja Martusia:) Paula podziwiam Cię, tyle masz na głowie a jeszcze o wszystkich pamiętasz:) nawet o mojej randce... było fajnie:) widzieliśmy się też wczoraj i jest coraz milej ale staram się być ostrożna i nie nastawiam się zbytnio, co ma być to będzie:) Biedna ta Twoja mała, ja bym rozniosła całe te przedszkole, jak oni mogą pozwalać na coś takiego??? Iza też jestem ciekawa co napisali o ojcu Pio bo swojego czasu była jego wielką fanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ja o wszystkim pamiętam kochana:) Tylko często czasu brak zeby do Was skrobnąć:( Czytam każdego dnia bo juz się chyba uzależniłam od Was:P Jeśli chodzi o Paulę to na dokładkę pani wychowawczyni miała złe podejście do mojego dziecka, zawstydzała je przy innych dzieciach...zrobiłam awanturę i jest lepiej ale Paula nadal nie dowierza, nadal się boi wychylić przed szereg żeby znowu czegoś nie powiedziała przy wszystkich na nią:(wizyta u psychologa zaliczona (choć nie wniosła nic nowego-tyle że się wygadałam) Za tydzień idę do niej z Paulinką i zobaczymy... Gucci cieszę się że się z kimś spotykasz, życie toczy się dalej i dobrze!!! Tak trzymać!!! Zdradź kilka szczegółów? Gdzie się poznaliście? Całuję mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* Ewcia co tam?? jak Gabi?? Paula matko kochana masakra żal mi twojej córeczki trzymam kciuki żeby sie wszystko ułozyło jest mi strasznie przykro chyba nie ma nic gorszego kiedy dziecko cierpi mam nadzieje że wizyty pomogą o Paulinka otworzy się i będzie lepiej naprawde jest bardzo wrażliwa jak mamusia a tacy ludzie maja w zyciu gorzej wiem bo sama jestem wrażliwcem a w szczególności jak dzieci cierpią:( wszystko będzie dobrze kochana jestes silna pomożesz córeczce przytulam Cie mocno mocno a tak na marginesie to jak staranka idą?? Monia serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!! jaka piękna twoja Martusia cudo!!:) ale Ty biedna 20 godzin sie męczyłaś dlaczego tak długo?? niech malutka sie zdrowo chowa a Ty jak sie czujesz?? dochodzisz do siebie?? Bureczku kochany a Ty jak sie czujesz?? jak Tymus daje czadu w brzuszku?? jak plecy?? lolitka trzymam kciuki za Ciebie ile wy kobietki musicie przejść żal mi Was tak chciałabym Wam jakos pomóc ale nie potrafie;/ Gucii kochana to trzymamy kciuki za twój związek niech kwitnie:)powodzenia:) Victoria co tam?? Kasiu nic sie nie bój dziewczyny mają racje beta pozwoli określić w jakim jestes tygodniu jak sie czujesz?? Dzisiaj jest dokładnie rok kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży tak mi jakoś dzisiaj miło na duszy lubie sobie powspominac mam pamięć do dat i zawsze jak jest jakas rocznica czy ważny dla mnie dzień pamietam o tym. 2 maja był by rok jak nie pale ale.... popalam sobie wiem jestem głupia nie ma co świetować . Jeżeli chodzi o moj eodchudzanie to tagednia 1 kg schudłam przez miesiąć najgorsze jest to że jem malutko nie wiem co to słodycze chleb ziemniaki wieczorne jedzenie pije duzo wody i co?? gowno za przeproszeniem mam z tego powodu doła chodze w ciuchach ciążowych i czuje sie naprawde zle:( Jeżeli chodzi o mojego pierniczka to wszystko jest dobrze to najważniejsze śmieje się bawi gada jak najęta ładnie je i budzi sie w nocy na jedzonko 12 maja skończy 4 miesiące i tu pytanie do Was kiedy można wprowadzac kaszki deserki?? jak skończy 4 miesiące czy jak zacznie 5 miesiąc?? nie wiem wogóle jak sie do tego zabrać. Wczoraj oglądałam w pytaniu na sniadanie reportaż o pneumokokach troche mnie przeraził mój chrzesniak tez miał to leżał w szpitalu chce pierniczka zaszczepić bo pójdzie do złoba szczepiłyście swoje pociechy na to??? ściskam Was mocno:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi sie pralka rozwaliła pierze od 3 godzin cos sie popieprzyło:( a wiecie co jest najlepsze gwarancja skonczyła sie w marcu!!!! masakra jakas ehhh ide pomajsterkowac moze cos wymysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
ogólnie czuje sie dobrze mdłosci przeszły ale czasami boli mnie brzuch albo jajniki,a od 3 dni głowa zaczyna mnie pobolewac;( moge wziaśc jakąs tabletke czy raczej niee;:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul jak Twój Pierniczek skończy 4 m-ce to jakby nie było zaczyna 5 m-c. Sama sobie odpowiedziałaś:) Możesz jej już wprowadzać...:) A co do moich staranek...hmmmm...na razie nie mam z kim:( Mój M wyjechał na kontrakt:(buuuuu....buuu....bu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno Basiulek!!! Ja swoją Paulinkę szczepiłam na pneumokoki i meningokoki, właśnie z powodu żłobka. Ale to Twoja decyzja i zrobisz jak chcesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zle napisałam:P 12 maja skonczy 4 miesiące czyli leci 4 miesiąc a na tych wszystkich kaszkach i deerkach jest napisane po 4 miesiącu czyli czyli jak skonczy pełne 4 miesiące zamotałam znowu:P n oale ok to juz nie długo wielki dzień zaczne jej wprowadzać a co najpierw??:P jabłuszko starte ziemniaczek czy co?? jak to zacząć??:P na pneumokoki zaszczepie a na to drugie też mam zaszczepić?? musze poczytać jak będe miała chwile dobrze że od maja zaczynam prace dorywczą to zarobie na te szczepionki bo sa drogie pieruńsko ale musze pierniczka chronić nie wybaczyła bym sobie jak by zachorowała przez żłobek na to;( tfu tfu moja mama zaproponoała żebyśmy zostawili pierniczka na 3-4dni i pojechali sobie nad morze troche odpocząc myśle że to dobry pomysł ale jak ja 4 dni bez pierniczka wytrzymam?? czy będe umiała wypoczywać?? z drugiej strony brakuje mi tego strasznie wyjść sobie zapomnieć o codzienności obowiązkach zobaczymy jak to będzie co myślicie laski?? Izunia napisz co i kiedy wprowadzała Piotrusiowi i co teraz je:) dawno sie nie odzywałaś wczoraj był rok jak zaszłam w ciąże i rok jak nie biegam ale wczoraj zaczełam dresu nic nie miałam:P bo wszystko mi za małe ale mniejsza z tym pobiegłam do parku jaka ja zmachana byłam ledwo do domu doszłam kondycja masakra!!!!:P sąsiad akurat był z psem na spacerze i widziałam że nie mógł ze śmiechu:P tak sapałam hahahahhaha ehhh no trudno 9 miesięcy sie tyło to teraz trzeba cierpieć otworzyli u nas rollmasaż wiecie co to?? chodziłam kiedyś na to i byłam bardzo zadowolona cellulitis mi zniknął miałam naprawde ładną figure ale teraz pytanie czy po cesarce moge na to isc?? lece do pierniczka bo słysze jak ssie palucha zaraz bdzie wołac na jedzonko eheh całuje Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;-) dziewczyny mam do was pytanie bo zauważyłam że moja Martusia ma jakby mniejsze oczko jedno no i rzadko je otwiera co mam zrobić iść do okulisty .? W szpitalu mówiłam pediatrze że tak mi się wydaje no iby ją zbadał przy mnie i powiedział że jest ok wszystko to dlaczego ona tak ma ;-( czy wasze dzieci też tak miały na początku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu 20 godzin porodu bo niestety jakiemuś lekarzowi się nie spieszyło ;-( ja po prostu trawiłam do szpitala w 41 tyg. i okazało się ze muszę czekać bo nie miałam skurczy ani rozwarcia;-( wiec czekali miałam przy tym mało wód .no i poczekałam sobie 4 dni kiedy stwierdzili że trzeba coś zacząć robić jakimś żelem stymulowali mi szyjkę bo się nie skracała następnie dostałam oxyco( coś tam ) gdzie miałam tylko skurcze porodowe ale niestety po iluś tam godzinach ktoś sobie stwierdził przy badaniu już którymś z setnych mnie że główka dziecka jest źle ułożona w kanale ;-9 i zaproponowali cesarkę ale powiem wam że super mnie zszyli w sumie nic nie będzie widać żadnej blizny prawdopodobnie ;-) a tak czuje się rewelacyjnie tylko te pierwsze dni mnie bolało a teraz to nie wyglądam na osobę po cesarce latam , robię wszystko;-) Kasiu zapomniałam gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a muszę się pochwalić dziś 9 dzień mojej małej a ja już zleciałam 10 kg ;-) oczywiście to te wody i mała była tym ciężarem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek Sandra 12 maja kończy 4 m-ce, więc zaczyna 5 m-c. Na początek kupowałam Pauli słoiczki (przynajmniej wiem co w środku jest), marchewkę po 4 m-cu i dynię z ziemniaczkami z hippa (uwielbiała). Dostawała kilka łyżeczek (chociaż tej dyni zjadła na raz prawie pół słoika:)) Najpierw po troszeczku... Monia nie wiem co z tym oczkiem Marty. A sączy się z niego jakaś wydzielina? Może zapytaj położnej jak przyjdzie do Ciebie? Na pewno coś doradzi!!! Monia waga Ci leci pięknie!!! Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula pytałam połozna kazała czekac i obserwowac .nie normalnie ma oczko nic nie leci z niego tylko rzadko je otwiera i ma mniejsze od tamtego.troche sie martwi tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
Dziewczyny jak wiecie to poczatki mojej ciaży ale czy jest jakas możliwosc poronienia albo nie wiem czegos innego bo to narazie pecherzyk widac9.5mm a kiedy zobacze zarodek i bijace serduszko? aha i jeszcze jedno jem wuchte od miesiaca a moj M sie smieje ze mam brzuch jak by była w 4 mies:)hehe moge jakies brzuszki robic zeby zjechał mi ten tłuszczyk hihi w ciagu mies przytyłam 3kg;/ masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
oj Kasiula... ja tez w 1 tygodniu ciazy mialam brzuch jak na 5 miesiac.,..to opozniona praca jelit sprawia ze tak sie wyglada...odpusc sobie odchudzanie narazie...nie wolno z sauny korzystac i jesc surowego tatara oraz glaskac kotow.reszta dozwolona .pomysl ze nosisz w sobie dziecko...mysle ze kolo 10 tygodnia zobaczysz cos...ja bylam w 8 tygodniu i nie zobaczylam nic poza pustym pecherzykiem...a dzis mam 7 kg szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie pisalam bo mialam popsuty komputer jakis wirus chyba dzis odebralam z naprawy...przed 4 miesiacem podalam najpierw jabluszko potem po paryu dniach marchewke potem znowu cos innego najpierw po 2-3 lyzeczki i i po paru dniaach juz pol sloiczka dopiero teraz jak ma 6 miesiecy zjada cały .zauwazylam ze jak podaje mu obiadek to zaraz ma polik wysypany nie wiem czy to po miesie czy po marchewce ktorwa jest wszedzie prawie...nie moge poradzic sobie ze zmiana mleka z bebilon 21 na bebilon 2 ...podalam mu odrazu 60 ml 2 i taka kupe walna normalnie smrod ze szok..a normalnie jak robi kupy czesto to one nie maja zapachu prawie wogole...nawetr po obiadkach apo tym mleku..eraz dodaje mu 4 miarki 1 + 1 miarka 2 mieszam...bede zwiekszac dawke co pare dni...moze tak trzeba...odebralam dzis dowody osobiste dzieci za darmo robia sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×