Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bocianie gniazdo

widok z okna

Polecane posty

Gość bocianie gniazdo

co widzicie za oknami swoich domów, biur, miejsc gdzie się znajdujecie ? u mnie kawałek drogi kilka domów, a potem to już pola i lasy... do niedawna widziałem jedynie szare bloki z wielkiej płyty. Jest zmiana na lepsze, ale do najlepszego widoku z mieszkania w Polsce trochę mi brakuje: http://fkn.pl/widokzokna 32 piętro najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce, zlokalizowanego tuż na plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wynajmowanym (niestety :( ) pokoju na 9 piętrze mam całkiem przyjemny widok. Plan pierwszy- ogódki działkowe, potem długo, długo nic, potem wyzsze budynki, ale nie zasłaniają mi Hali Stulecia (mieszkam we Wrocku). Przyjemnie i cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burza na Warszawa
Mieszkam na 10 pietrze widok z okna:domy i pola):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziały gały jak stały
no nie wiem czy ten widok z sea tower z gdyni jest najlepszy :P widziałam duzo lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba oczywiste..
pola w Warszawie? :) ja widze swoj zasniezony ogrod z tylu domu i domki sasiadow z przodu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widze z jednej strony
bloki i szkołe a z drugiej bloki i kościół :o To są dopiero widoki! Jeszcze niedawno mieszkałam na wsi i widoki z okna były piękne, sam las! ogromne drzewa i góry ale mimo tego ciesze sie, ze sie przeprowadziłam, widoki z okna nie sa dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Wynajęta kawalerka, drugie piętro. Kawałek trawy, potem blok czteropiętrowy i boisko przyszkolne :-p Niedługo własne M4. Parter. Z jednej strony widok na czereśnie tuż za oknem, a za czereśniami osiedlowa uliczka. Z drugiej strony spory kawałek trawnika z drzewami, kawałeczek dalej kolejny blok... Cóż, taki urok wielkomiejskiego osiedla "sypialnianego", ale przynajmniej jest sporo zieleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój widok z okna.Mieszkam na parterze.Widzę bloki,szkołę,parking,stare kamienice,ulice,drukarnie,z daleka widać kościoły.Nieciekawe widoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logik
a ja widzę dom sąsiada, który postanowił się wybudować tuż obok i to WYBUDOWAĆ SIĘ porządnie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość socjomat
parking na samochody z jednej strony, a z drogiej bloki, bloki, bloki. Lepiej jest w pracy - tam z okien rozciąga się przyjemny widok na stare miasto w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwidon
Fajne widoki z "okna" ma mój znajomy :) http://fkn.pl/z00 to miesjce jego pracy :) lwy i lamparty, słonie, dziki, foki i orangutany można zobaczyć wychylając się z okien jego melexa. Tyle że praca na zewnątrz w taką pogodę jak dziś - to ja bym wolał chyba jednak patrzeć na bloki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widze z jednej strony ogrodek i wioske a z drugiej ogrodek sasiadki,golebnik i lasek z brzoz samosiejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×