Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Kate 1988
U nas to w sumie tak moi rodizce wiekszosc placa. D ma mniej gosci o polowe wiec wychodzibautomatycznie mniej. Tata mu wiekszosc pomaga ale on tam troszke ma swojego wkladu, ja kupuje tylko drobiazgi, jakies dodatki czy tam oplaty w urzedach, ale to drobne sumki w porownaniu do kosztow calego wesele:) a jak u innych cos dziewczyny dzis zamilklyscie :)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Chyba jestem juz pewn kwiatu slubnego :) Nazywa sie protea venus :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Weekend jest więc dziewczyny pewnie odpoczywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
no no.. całkiem ładnie się ten kwiatek prezentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
Tylko problem bedzie z butonierka dla Młodego.. a sla swiadkow cos w takich kolorach ...a Ty angela_30 o jakim bukiecei myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
angela_k30 ajjjj tak tak slynny bukiet:) bardzo mi sie podoba a zrobia Ci identyczny w kwiaciarni? nie boisz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Tak, to ten sławny już bukiet :)Raczej się nie boję. Pokazywałam kwiaciarce bukiet na zdjęciu i nie mówiła nic o problemach ze zrobieniem takiego. Tylko ceny nie była pewna. Mój R. często mi u niej zamawia bukiety i piękne są. Tak przeglądam inne bukiety z tej stronki co mój i bardzo fajne mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
wlasnie te przegladaalm pieken maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Mój R. pojechał na weekend do domu i jakoś pusto się zrobiło... Ale nie ma to jak posiedzieć na kafe i pooglądać wiązanki ;) Kurcze ma ktoś talent , że takie cudeńka robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela_k30: świetna stronka z bukietami :) jeju jakie one piękne :) ten mi się podoba : http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-155.html i ten: http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-147.html a ten taki delikatny: http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-118.html a teraz powiedzcie: lepsza kompozycja z kwiatami białymi i różowymi czy białymi i niebieskimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Barbinka z tych 3 najmniej mi się ta z niebieskim podoba. Te 2 pozostałe bardzo ładne . Jak tam im się przyglądam to z tych 2 tą jaśniejsza bym chyba jednak wybrała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie o takiej myślę, żeby była subtelna (bo suknia księżniczkowa) ale zarazem miała lekki kolor (i nie zginęła na tle sukni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
barbinka ciekawe co inne dziewczyny powiedzą (nie wiem czy jestem dobrym doradcą), ale ta wiązaneczka piękna jest i taka delikatna i powinna ślicznie z księżniczkową suknią wyglądać :) Ok idę spać bo o 7 pobudka. Miłej nocki moje drogie PM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kae 1988
barbinka13 HMM JA CHCE TAKI KOLOR KWIATOW ZEBY BYL taki do wystroju w kosciele. pozatym wydaje mi sie ze lepszy bedzie bialy z rozowym chociaz zalezy od Twojego typu urody i jaki makiajz bedziesz miec nie musi byc wszystko identyczne ale powinno ze soba współgrac :) tak mis ie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
18 wrześniowe PM zostało nam równo 90 dni ! Ajjj jakaś drobna panika z rana mnie dopadła, choć wydaje mi się, że wszystko mamy pod kontrolą :) Ponieważ jestem kolekcjonerką pięknych zapachów to z ciekawości spytam : macie jakiś ulubiony zapach, którym chcecie pachnieć w tym szczególnym dniu? Bielizna, dodatki, to wszystko ważne, ale piękny zapach chyba też :) Ciekawa jestem jakie są wasze gusta :) Kate też myślę, że wszystko powinno ze sobą współgrać , ale ja osobiście bukiet mam kolorowy, a kwiaty w kościele będą jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta:) rzadko odpisuje bo strasznie zajęta jestem:-( barbinlka bardzo ładny bukiet nr 1 ale dla mnie 3 to cudo:) przepiękny. Szkoda tylko, że piwonie są tylko w czerwcu dostępne:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
angela_k30 czyli tym z 11 wrzesnia zostalo 83 :) tez mam panike:) to raptem 12 tygodni jeejjj :D angela ale jak Ty i Twoj bukiet wspolgracie ze soba to jest ok:) kosciol to drugi plan i tylko moje widzimisie:) co do zapachu to ja bardzo lubie perfum chloe a wlasciwie jest to perfum ktory kocha i powala mojego D :) jest to zapach taki typowo kwiatowy-kobiecy:) obecnie go uzywam i powiem wam ze wyszedl ost identyczny zapach z cthru w butelce jakiejs takiej jasnej cena nieporownywalnie nizsza:) a co do slubu to nie wiem czy bede szukac czegos nowego niecodzinnego czy pozostane wlasnie przy pewnym zaopachu ktory wiem ze zawsze powala:) a Ty angela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! No właśnie najbardziej mi podpasował ten ostatni bukiecik Ganesh: no właśnie piwonie... ale może uda się je zastąpić jakimiś innymi Moja cera jest jasna bo jestem blondynką o ciemnoniebieskich oczach ale jak się opale podczas lata to skóra od razu brązowieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolce&gabbana LIGHT BLUE ;-) ".... czy szczęśliwym jest finałem, że razem Ty i ja.... To zaledwie jest preludium do długiego dnia..."K.Krawczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Barbinka, na pewno kwiaciarka ci poleci jakieś piękne kwiatki w zastępstwie piwonii :) Kate masz rację :) najważniejsze, żeby bukiet współgrał z nami, reszta to małe piwko :) Kate 1988 chloe akurat nigdy nie miałam , Ganesh light blue bardzo ładne są :) Ja miałam moschino" I LOve Love" i bardzo podobne są z light blue. A co do mojego zapachu na wesele to jak byłam u koleżanek w Anglii to upatrzyłam sobie Miss Dior Cherie L'eu . Cudny jest ten zapach i tak o nim gadałam, że mój R. w końcu mi kupił :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
ja wzięłam do florystki zdjęcie sukni oraz zdjęcia wiązanek , które mi się podobają i ona stwierdziła, że ta moja faworytka bardzo do mnie pasuje. Więc może też weź zdjęcia ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela muszę sprawdzić te Twoje perfumy;-) może mamy podobny "gust zapachowy";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) ja już po sesji, dobrze poszła;) teraz czekam, 2 lipca obrona, a potem intensywne przygotowania do ślubu:) u nas koszta rozkładają się następująco: każde płaci za swoich gości (T będzie ich mia połowę co ja) za wszystko inne płacimy po połowie, tylko On jeszcze kupuje obrączki. wszystkie koszta ponosimy po weselu, więc mamy nadzieję że w większości sami się wyrobimy w kosztach, ew. poproszę rodziców, żeby mi pomogli. T nie chce żeby jego rodzice mu dokładali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Ganesh wszystko możliwe. MOjemu R. na początku bardziej podobały się różowe, a ja się przy tych uparłam i jak się nimi spryskałam to stwierdził "co dior to dior" .TO chyba drugi zapach , który tak mi się podoba (pierw była Escada Magnetism) Różowe też są fajne i chyba mam dostać od przyszywanego dziadka :) Magda mój R. też płaci za obrączki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
barbinka13 moze zamiast piwoni ta sa takie olbrzymie nie wiem jaki to okaz i jak sie nazywa ale panie w kwiaciarni powinny wiedziec takie duze roze mysle ze by pasowaly:) Ganesh piekny zapach taki delikatny ja mialam moshino love love rowniez bardzo podobny jak dla mnie identyczny:) co do kosztow liczycie ze wam sie wroci? u mnie bez szanas ale nei po to robie wesele..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Magda gratuluję sesji i trzymam kciuki za obronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
Kate ja podobnie jak ty, nie liczę, że wesele nam się zwróci. Najważniejsze, to spędzić ten dzień z ludźmi , których się kocha i lubi. Choć powiem wam, że jakbym miała taką sytuację, że potrzebny byłby kredyt, to ograniczyłabym się do obiadu dla najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze przed sesja (coś moja szkoła upadła na głowę w tym semestrze) ale egzaminy już mam. Póki co bardzo dobrze;-) zaczynam czuć presję bo czasu coraz mniej... Ech a z drugiej strony nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×