Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Kate 1988
Looah albo zloty mi sie widzi moze delikatny zolty badz ecri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loonah: kobieto jak ja Ci zazdroszczę, już zaproszenia przygotowane, a u mnie nawet dokładnego pomysłu nie mamy co do nich. A ja też zaczęłam związek z moim jak miałam 16 lat a on 21 ;) widzę, że mamy podobnie :) tyle, że my jesteśmy ze sobą już 6 latek :) Co do kolorystyki, to tak jak dziewczyny pisały może bieli trochę, ecri i jakiegoś malinowego kolorku ;) Spotkanie moich rodziców i rodziców S w tę niedzielę :0 jestem przejęta powiem wam, bo wcześniej nie układało się za dobrze z rodzicami mojego, a konkretnie powiem delikatnie za bardzo mnie nie akceptowali, a raczej statusu majątkowego mojej rodziny że tak powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, powiem ci ze fotograf jesli jest profesjonalny to zrobi ci kazde zdjecie bez szemrania. ten ktory robi nam zdjecia na weselu powiedzial mi ze nie widzi problemu, robil juz takie zdjecia... zreszta marza mi sie tez odwazniejsze zdjecia z sesji slubnej... ciekawe jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
barbinka13 nie przejmuj sie Twoj chlopiec:) bierze z Toba slub a nie ze swoja rodzina i z Toba a nie z Twoja rodzina, napewno bedzie dobrze i najwazniejsze jakie on ma podejscie do Ciebei Twoich rodizcow a jego rodzice sie mniej w tym licza moim zdaniem i to o nich swiadczy nei najlepeij skoro maja jakies ale nawet nei do Ciebei co do statusu majatkowego Twojej rodizny:/ My razem z D w dniu naszego slubu bedzimey 4.5 roku razem:) a zaproszenia juz mielsimy zamowione w styczniu troszke polezaly w pudelku a teraz juz troche rozwiezlismy tym co co dalej albo wyjezdzaja an wakacje a te blizszyc osob jesczze nam zostaly:) keira83 troche sie boje takich odwzniejszych powiem Ci szczezre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate: wiem wiem i za to go kocham :D A co do zdjęć to nie bój się, to jest sztuka ;) a narzeczony się ucieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
U nas typowego spotkania przed weselem nie było. Mój tato poznał mamę R. już wcześniej. Jego mama raczej nie interesuje się organizacją wesela więc uznałam, że takie spotkanie nie ma sensu... Fajna sprawa takie zdjęcia :) Odnośnie różowej sali to dziewczyny już wszystko napisały :) nic innego nie wymyślę :) Nasza sala jest taka bordowa wręcz i dekoracje białe chyba będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że w sali, w której pracuje i w której odbędzie się moje wesele jest kolorystyka taka ecri, żółty i bordowy ;) czyli może być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
U mnie spotkanie rodziców było trochę wymuszone, bo nie zaakceptowali tego, że z moim K zaręczyliśmy się bez nich, bez tej całej szopki z klękaniem przy rodzicach itp itd. I nie chceli gadać o organizacji ślubu póki nie odwaliliśmy szopki. A potem znów zaczęli jego rodzice wymyślac, nie chceli się spotkać z moimi itp, ciągle coś najeżdżali na moich, że może lewą wódkę załatwimy, że coś tam... Ale ostatnio sami zaproponowali moim spotkanie. BEZ NAS. I to mnie martwi najbardziej:D Bo mama mojego K ma świra na punkcie wesela i wszystko chce organizowac bez nas, bo my nie mamy nic do gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maibe
Nie nadążam za Wami:)), a więc tak co do zdjęć:), ja miałam taką sesje już, powiem Wam, że daje to kobiecie dużo satysfakcji :)) akurat jak je robiłam nie byłam z moim P, powiedział, że zdjęcia są super, ale gdyby nikt ich nie widział, no a są na stronie babki, która je robiła... (ona też nam sesje ślubną bedzie robiła, i właśnie jakaś odjechaną). Co do spotkania u nas już było, ale za wiele z niego nie wynikło, ogólnie rodzice są ze sobą w stałym kontakcie więc większego problemu nie ma. Co do sali, u nas są ściany waniliowe takie, więc stoły będę miała ecru brązowe, zresztą jak nasze ubrania :)), właśnie znalazłam śliczne jednokolorowe brązowe serwetki na stoły. :)) Co do kwiatów to jescze nie wiem, niech dekoratorka doradzi. Tobie radziłabym jak dziewczyny albo malinowy, albo jeszcze myślę delikatny srebrny, oba pomieszane z białym. Co do złotego... ja upierałam się na złoty koniecznie.. i babka przekonywala mnie, że na kamerze zdj. itd. wygląda sraczkowato no i rzeczywiście przekonałam się, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 1988
U mnie w ogole wytroj sali bedzie miala symbolizowac raj :) bedzie waz drzewo jakblko ale wszytsko bardzo dopracowane i nie w wiejskim stylu moja sala ma jeszcze kominek i dodaje on tak cudownego klimatu,sama sie wlaczam w wystroj plus dekoratorka juz zaczynamy zbierac pomysly zeby pozneij sie nei okazalo ze cos pzresadzilismy..na stlach tez chce uzyzkac fajny klimat czyli szyte serwetki organza pprzez wzdluz stolu winietki wiadomo swieze kwiaty w puszkach pomalowanych i obwiazane trawa wszytsko jakso ciekzo mi wytlumaczyc:) a jak u was z wytrojem kosciolow jak to ma wygladac? ja niby mam firme ktora sie tym zajmie ale mam ajkis dziwny lek i pewnei bede musiala tam wpasc oprzed slubem i troche zmian po swojemu wprowadzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie siostry zakonne na pewno ustawią jakieś kwiaty przed ołtarzem no i chcemy aby firma nam ustroiła choć krzesła organzą ale to jeszcze musimy ustalić z innymi parami tego dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już wogóle nie nadążam:-( :-( :-( zapracowana jestem. To może tak w skrócie... My najpierw powiedzieliśmy każdy swoim rodzicom, że planujemy wesele, potem były zareczyny niespodzianka dla mnie, a 3 tyg. Po zareczynach spotkanie rodziców u mnie w domu. Ach jak to wspominam to mi się śmiać zawsze chce;-) mama wykorzystała okazję i zarządziła remont kuchnii;-) w sobotę miało być spotkanie, a we wtorek wylożyła mnie grypa w trakcie malowania:) oj ubaw. Mój nie klęlal (bez przesady) tylko zapytał rodziców o moja rękę... A moja mama tak... Przecież już się zgodziła to co mamy do gadania;-) a tata... A ją sobie weź, tyle spokoju będziemy miec;-) a na to mój teść... No nie wiem czy chcemy takiego chorowitka.. Oj było wesoło;-) mają rodzice między sobą świetny kontakt. Często rozmawiają przez tel. I zdarza im się wpadać jedni do drugich w goście, albo po drodze skąds zajechac:-) naprawdę wkurzaja mnie ludzie, który wtrącają się w życie młodych a już jak się czepiają o status majątkowy to mnie krew zalewa. Dziewczyny nie przejmujcie się takimi zagrywkami bo to chore jest. Do różowej sali dałabym dużo ecru i akcenty malinowego:) tak żeby ecru dominował. Mi się marzą zdjęcia w wodzie z sesji.. Chociaż kilka ujęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem, że chciałabym mieć sesję nad Morzem ale kurde mieszkam w mazowieckim no i nie dam rady lecieć nad morze we wrześniu :( ale coś zaradzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy pomarańczowe ściany w lokalu, nie za badzo mi to pasuje, ale trudno... Dodatki na stołach będziemy mieli w kolorze ecru z dodatkami złotego np na serwetkach, chcemy dekoracje z żywych kwiatów na filarach, a nad nami serce z żywych kwiatów, dodatkowo balony na helu, które będą "latać" nad parkietem, a z nich będą wisieć takie tasiemki i to wszystko, nie chcę przesadzić z dekoracją... W kościele natomiast chciałabym aby na bokach ławek wisiały żywe kwiatki coś takiego http://www.kwiatynaslub.pl/slub/koscioly/15 tylko jeszcze nie wiem w jakim kolorze i z jakich wkiatków, poza tym "pokrowce" na krzesła i to wszystko. Kwiaty na ołtarzu oczywiście dopasowane do tych na ławkach. Tylko 4 września mają ślub jeszcze dwie pary i obawiam się, że cięzko nam się będzie dogadać...:( Dziewczyny mam prośbę. Pomóżcie mi dobrać bukiet do sukienki, bo chciałabym zamówić bukieciarkę, ale muszę najpierw spytać czy zrobi mi podobną wiązankę. Więc tak, przypominam suknię: http://vitalia.pl/index.php/mid/25/fid/201/odchudzanie/diety/forum/45/topicid/68541/page/0 A wiązanki wklejam, które mi się podobają, tylko nie wiem która będzie pasować, suknie będę miała w kolorze jasny ecru 1) anemony http://www.thebridescafe.com/images/content/Matthew-Robbins-21.jpg 2) storczyki http://i516.photobucket.com/albums/u326/rozmaite/t_storczyki_118.jpg 3) ten któraś z Was już wklejała;) http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-172.html 4) frezje http://poznan.forumslubne.pl/files/70_690.jpg 5) gerbery http://www.petalsgalore.com/collections/bouquets/bouquet-204.html 6) mieszanka http://www.weselinka.pl/files/images/Kantadeski-roze-frezje-kawa.jpg Nie wiem czy wszystkie kwiaty będą dostępne we wrześniu, ale przybanjmniej orientacyjnie chciałabym wiedzieć który bukiet pasowałby wg Was do mojej sukni to będę szukać w tym stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
u nas dekoracja kościoła ma być podobna do tej http://artena.pl/dw.php?o=205&k=2&l= dodatkowo przy wejściu mają się palić po bokach 2 duże świece i takie same mają być przy ołtarzu. W sumie te dekoracje wybierała PM , która ma ślub przed nami, ja nie miałam zastrzeżeń więc tylko potwierdziłam że może być :) Zazdroszczę ci Ganesh, że wasi rodzice mają ze sobą dobry kontakt. Też bym tak chciała, ale u nas to chyba nie możliwe :( Nie to, że się kłócą czy coś, ale że tak powiem nadają na innych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKAzana: piękna suknia!!!!!! Co do bukietów postawiłabym może na jakiś kolor (zwykle Panny Młode tak robią), choć przyznam, że wiązanki z anemonów i frezji są piękne :) angela_k30: no moi teściowie to w ogóle nadają na innych falach niż moi rodzice (moi są młodsi o 20 lat od teściów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skazana: jak dla mnie anemony i frezje a nie myslala o jakims bukiecie ktory bedzie lekko zwisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
SKAzana suknia bardzo ładna :) wiązankę nr 3 ja wklejałam :) od razu była moją faworytką i będę taką miała na weselu:) z tych innych to podoba mi się ta z kaliami , te anemony też dość ładne, storczyki też by chyba pasowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
barbinka13 moja teściowa jest rok młodsza od taty , ale ona taka strasznie głośna jest i damulka, że mojemu tacie niezbyt przypadła do gustu ( ja z nią wytrzymuję jakoś ale na dłuższą metę to bym padła chyba), no ale rodziny się nie wybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkawodnaa
Dziewczyny wielkie dzięki za tak szybką odpowiedź:) Jednak nie zaznaczyłam ważnego faktu: ja będę w śmietankowej sukni (a więc oddzien ciepły) a Młody będzie w takim surducie: http://images04.olx.pl/ui/1/17/15/41991215_3.jpg (a więc dodatki będzie miał w szarości i graficie) dlatego bukiet musi nas swym kolorem "połączyć". Mi osobiście najbrdziej podobają się bukiety kremowe i czerwone (jak wklejałam wyżej) i nie wiem który kolor będzie bardziej pasował do nas jako do całości... Keira uważasz że do takiej sukni bardziej by pasował bukiet wiszący? Angela: będziesz miała piękną wiązankę, jak tylko ją wkleiłaś, od razu dodałam do ulubionych:) Tylko moja suknia jest z dość błyszczącego materiału i nie wiem czy taki ostry kolor bukietu nie wprowadzi zamętu do stylizacji, natomiast kremowy nie miwem czy nie zleje się z suknią... Ale ciężko pogodzić wszystkie dodatki, żeby dobrze ze sobą współgrały...:( Dzięki dziewczyny za opinie dotczące sukni:) Podniosły mnie na duchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to byłam ja, na forum o polityce jestem kurką wodną z dawnych czasów i czasem ten nick mi się wkradnie na tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angela ja osobiście jestem fanką skromnej dekoracji kościoła, ale twoja na zdjęciach wygląda bardzo ładnie... Na innym topiku PM wkleiła zdjęcia: ławki udekorowane materiałem, do tego świeczki, płatki róż, kwiaty... Strasznie to wygląda, taki przepych nie upiększa Kościoła... A Twoja dekoracja zdecydowanie na plus:) Dziewczyny uciekam, bo muszę jechać oddać pracę promotorowi, wrócę późnym wieczorem, mam nadzięję, że mi pomożecie w sprawie koloru wiązanki...:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilemorh
Dziewczyny o której godziny macie ślub? My będziemy ślubować 2 października i mamy do wyboru 15:15 i 19:15. Najpierw skłaniałam się ku 19, ale do sali dość daleko (ok 40 min.) więc wesele zaczęłoby się ok 21. Z kolei 15:15 to trochę wcześnie i boję się że goście się szybko rozejdą, ale za to byłoby jeszcze widno kiedy będziemy wchodzić do kościoła, więc byłyby zdjęcia. Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKAzana ja bym wybrała na Twoim miejscu bukiety w kolejności: frezje mieszanka storczyki reszty bym nie brała pod uwagę, ale to tylko moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilemorh ja bym wybrała godzinę 15.15, ślub o 19 to zdecydowanie za późno jak dla mnie, choć ja mam o 17 i też będzie ciemno gdy wyjdziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_k30
SKAzana dzięki za miłe słowa :) Odnośnie kościoła, to nasz jest w środku taki dość duży i pusty i jakby się dało delikatniejszą dekorację, to by było za skromnie. babka pokazywała więcej zdjęć w komputerze tej naszej dekoracji i myślę, że będzie ok :) My mszę mamy na 17 i też uważam, że 19 to za późno troszkę . SKAzana powodzenia z promotorem. W ogóle wszystkim studiującym PM życzę, żeby te sesje i obrony szybko odbębniły i miały czas na przyjemności takie jak organizacja wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×