Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

przy dobrych checiach i szczesciu teraz tez mozna zamowic peonie a nawet tulipany. z tym ze nikt nie da gwarancji - ja bym tez sie bala ze beda na 100% - wiec wiele osob woli powiedziec ze nie ma niz potem borykac sie z problemem co zrobic gdy klient nie moze dostac tego co sie mu obiecalo. co do storczyka zielonego - powinnien byc - teraz na gieldzie go pelno, cantendeska jest moze ciut mniej wybarwiona (troche jasniejsza)ale jak najbardziej dostepna. Kosciol w konstancinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evitko za informacje :) Jeny mam tak blisko do Bronisz a jakoś nie mogę tam trafić:) w sensie jakoś nigdy mi nie po drodze a w te niedziele jakoś zawsze mam coś do załatwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w wtorek albo czwartek kolo 4 rano - wtedy sa dostawy i najlepszy wybor :) w niedziele juz nie bardzo jest wybor. jesli chodzi o dodatki to codziennie jest taki sam wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaluk, wysłałam fryzurę, znajdę trochę czasu to prześlę inne, czekam na Twoje zdjęcia. Evita jesteś bardzo fotogeniczna, no i urocza! ;) Co do bukietu, mój bukiet składał się z 7 chyba kantadesek i margerytek. W środku była biała,a pozostałe były takie żółte/ecri ( a miały być pod kolor moich włosów, u dołu kantadesek były białe margerytki, pod margarytkami był bodajże tiul miedziany (nie znam się na materiałach) z 3 dużymi kryształkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Już zamężnym gratuluję serdecznie Przyłaczyłam się do was na początku forum, a później tak wątek ruszył, że nie miałam kiedy czytać i się nie udzielałam. Teraz trochę poczytałam was ale też nie wszystko.Załuję, że wcześniej się nie zebrałam żeby się zagłębić w wasz topik, dobrze jest sobie poczytać jak wy się z tym wszystkim wyrabiacie :) Ślubujemy 02.10.2010r. już za dwa tygodnie, co powoli do mnie dociera. Prawie wszystko załatwione, brakuje tylko butów i musznika dla mojego N., dopracowanie pierwszego tańca bo jeszcze jest marnie, bukiety i przystrojenie kościoła, będziemy jechać z kwiaciarką na giełdę tuż przed ślubem. A propo tego jeśli moge spytać ile płacicie bądź płaciłyście za wystrój kościoła? Za tydzień panieński, już nie mogę się doczekać, ma trwać cały weekend, mówiłam mojemu N. czego się domyślam co będzie na panieńskim to powiedział, że on też chce iść na mój panieński :)) Sorki za rozpisanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po..było świetnie :-) caly czas usmiech i śliczna pogoda...Szczegóły jak sie trochę ogarnę . Buziaki Dziewczyny !! te ktore moja pozniej sluby, nawet jak stres was dopadnie w piatek w dniu slubu cuje sie tylko radość ...zadnych łez 9szkoda makijażu) tylko ma byc usmiech na twarzy :)da sie, samo wychodzi :-) Rady na szybko- przypilnujcie jak macie suknie z trenem zeby panie w salonie dobrze przyszyły sznureczki do trenu ( mi ciagle ktos o nim deptał-dramat!!) juz bym sukni z trenem nie kupiła. Długośc sukni, w salonie wszystko OK, na sali jak sie szaleje nagle suknia staje sie za długa (jakim kurde cudem ??!! skoro w salonie długosc była idealna!! ) zróbcie lepiej odrobine krótsza niz dłuzsza...meczyłam sie z tym bardzo a na podpinanie trenu i póżniej walka z agrfkami wyjeły mi jakąś godzine z szaleństwa weselnego. Jak macie tren duzo, duzo małych agrafek,mocne nici białe ( takie do dzinsów) beda niezbędne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje brzoskwinka !! czekamy na fotki :) evita@gmx.net jesli chcesz. co do trenu mialam to samo i potem juz tanczylam w klapkach trzymajac za dluga suknie.. ale i tak nie zaluje ze tren byl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka gartuluję :) jeśli bedziesz miała ochotę proszę o fotki na mi31@poczta.fm Wszytkim 18-tką gratuluję :))) Przyznam że z niecieprpliwością chciałabym zobaczyć bukiet Angeli. Ten ze skorczyków i candedesek śliczny:)). Ja właśnie w tą sobotę zamówiłam kwiaty na salę, tak więc kolory przewodnie brąz ecru, na stołach mają stać w wazonach po 3 gerbery (ecru jesed i dwa pomoarańczowo zółte) + dodatki jesienne, jakieś brązowe liście, jarzębinka itd. Babka ma białe wąskie długie wazony będą idealnie pasowały. Sciana za nami ma być ośwoietlona białymi lampkami (tak już jest na tej sali) a na niej będą też gerberki :), z tym że swobodnie opadajce z ustrojoną jedynie delikatnie główką (nie lubie przepychu ma być tylko kilka sztuk, wybrałam żywe kwiaty, bo żadne sztuczne obrączki i inne bajery nie podobają mi się) przed nami ma być także jak to nazwałam wieniec z kwiatami (bo dla mnie tak to wygląda heh) opadający gerbery + róże + dodatki oczywiście, no i przy wejściu na salę babka ma 2 sztuczne benjaminy, brrrr nie znoszę sztucznych kwiatów, więc kazałam je usunąc i będą stały tam na wysokich stojakach bukiety z gerber i róż z dodatkami. Ogólnie bardzo zależało mi na słonecznikach, ale nie ma ich już w październiku, a na pewno już na koniec, więc postanowiłam zastąpić je gerberem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a ja jeszcze żadnych zdjęć Waszych nie oglądałam:( jak byście mogły, bo ja z wielką chęcią bym obejrzała kilka fotek... amadzia_19@tlen.pl... u mnie zmiana planów z kwiatami, będę miała bukiet z orchidei, o ile florystka będzie miała. Kalie odpadły, bo na pogrzebie wujka było ich mnóstwo i nie chciałam mieć ich we wiązance, kojarzyły by mi się... przez cały weekend tworzył mi się jęczmień na powiece górnej. bolało mnie pół twarzy i miałam opuchnięte całe oko dookoła:( dobrze, że teraz a nie za miesiąc:o mi też ludzie odmawiają i to całkiem sporo, ale jeszcze zostało kilka rodzin, może już nie będą odmawiać. póki co mamy potwierdzonych 90 ze 190, ale jeszcze około 50 osób nie dało w ogóle znać więc pewnie połowa z tego grona przyjdzie i wesele odbędzie się wg planu początkowego, czyli na 120 osób:) u nas jest mała sprzeczka odnośnie rodzaju wódki, każdy chce inną. ja uparłam się na stocka, bo ma fajną butelkę, no bo na wódkach się nie znam, a mówią, że ta jest całkiem dobra. poza tym w hurtowni jest na nią promocja do końca września, 18,50 za butelkę i zwroty przyjmują:) goście oczywiście zaproszeni. nadal nie mam sukienki na poprawiny, którą potem założę na ślub i wesele koleżanki, tydzień po moim. we wtorek mam drugą próbną fryzurę ślubną, ciekawe co tym razem wyjdzie mi na głowie i jak bardzo fryzura będzie czasochłonna, bo ostatnio była gruba przesada, trzy godziny mnie czesała, efekt względny, koszt też. ale czas niestety jest dla mnie istotny w dniu wesela i nie może mnie tak długo czesać. poza tym czekam na biżuterię, w piątek mam przymiarkę sukni ze wszystkimi dodatkami, a w sobotę odbiór obrączek, jeśli wszystko z nimi będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no widzisz wszytko w czasie :) a tak się martwiłaś nam na razie odmowił chyba 21 osób, a potwierdzonych mam 103, do dziś jest czas potwierdzania, ogólnie część osób jeszcze nie dzwoniła, a kilka osób poprosiło o dłuższy termin z przyczyn np. poważnych chorób, ciąży, itd. więc poczekam gdzieś do tygodnia przed weselem na te osoby. Wódki jeszcze nie kupiliśmy, ale wybralismy właśnie tego stocka, ma b. ładną butrelkę, a poza tym to dobra wódka, ja ogólnie nie pije, jeśli jest już okazja bardzo choruje na drugi dzień, nie zależnie od wypitej ilości, natomiast ostatnio miałam okazję wipić kilka drinków z tą wódką i na drugi dzień nic mi nie było, Także polecam dla tych którzy nie bardzo mogą pić ;)) Ja wiązankę chcę z mieszanych kwiatów, kalię chcę jedną w odcieniach pomarańczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe fajne i trwale sa pomaranczowe gozdziki :) super pasuja do bukietow mieszanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitko, Kochana, to spróbuj na amadziula1410@wp.pl. Nie wiem czemu zgłasza błąd...ale na tą drugą skrzynkę może dojdzie. Będę wdzięczna:) ciekawe jak nasze pozostałe koleżanki z 18stego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandzia, u nas jest jakaś firma, która ustroi kościół i po wszystkim zabiera dekorację. chcę za to ponoć 300zł. Nie wiem czy to nie za dużo, ale są dwa śluby, więc wyniosłoby mnie to 150zł. Trzeba wziąć pod uwagę, że mój kościół jest dosyć spory i gdybym zamawiała dekorację kompleksową z kwiaciarni to chyba z 500zł bym wydała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie masakra , pierwsza przymierka moze byc 2 dni przed slubem ! Tak mi powiedzieli :-( zarty se robia :-( a kwiaciarka powiedziala ze frezji nie bedzie na 9 pazdziernika mam zapomniec a tylko to wchodzilo w gre ! ;-( fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaluk frezje powinny być nawet w grudniu !! Zapytaj gdzie indziej jeszcze dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tylko na chwilkę , ale chciałam wam powiedzieć, że wesele się SUPER udało :) :) odezwę się wkrótce i wam opiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka, Angela - gratulacje ;) Karaluk, dzięki. Współczuję Ci, a wcześniej co mówiły nt. przymiarki? Za przeproszeniem chyba im się w dupach po przewracało!:P ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowily ze 3 tyg przed slubem , czekam do przyszlego tyg i jade zrobic tam afere Co do frezji inna kwiaciarka powiedziala ze beda, ale ja w tamtej mam duzy rabat ;/ musze ja pomeczyc moze sprowadzi jednak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim z 18-tego życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Czy ja również mogę poprosić o zdjęcia gosiaosika@wp.pl. Hej Evita fajne miejsce jest w Nadarzynie http://www.nadarzyn.pl/articles.php?id=68 tylko na tym linku nie ma zdjęć pokazanego parku. Oczywiście jeśli chcesz mieć zdjęcia w plenerze. Fajny dwór jest również w Pęcicach niedaleko Komorowa http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Palac_pecice.jpg&filetimestamp=20061019125919. Ostatnio mi koleżanka też coś mówiła o /żelazowej Woli ale też tam niedaleko Sochaczewa jest miejscowość Chodaków i muzeum kolejnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na przymiarce ogólnie nie chciałam trenu jestem niska i nie wyglądało to ładnie. Ja na szczęście nie miałam problemu z przymiarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta. Było super!!!! Oczywiście nie obyło się bez pomyłek i problemów (miałam 37,2 stopni gorączki bo jestem chora, mój kochany chciał mi założyć swoją obrączkę w kościele - pomylił się i wziął pierwszą lepszą, która okazała się akurat jego, suknia mi się zaczepiała o buty, jak wychodziłam z kościoła bo wiało strasznie, było ciut zimno ale co tam - moja gorączka nie dawała mi tego odczuć, a tak poza tym to super). Weselicho mieliśmy na 100 osób. Wódki poszło nam 60 butelek Palace. Winka mniej tylko 3 butelki, za to bimberek szedł :) Powiem tak, że podziękuję serdecznie moim Paniom z salonu, ponieważ suknia świetnie się trzymała podpięta, żaden guzik nie odpadł. Niestety mój luby nadepnął mnie kilka razy i rozerwał mi się tiul przy pętelkach po środku sukienki :( niestety trzeba wymienić tiul - pierwsze dwie warstwy bo inaczej nie sprzedam jej :( Ale tak to bosko było :) Życzę kolejnym Pannom Młodym spokoju, zdrowia i wspaniałej zabawy :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbinka to super, że wesele się udało :) ciekawe jak tam Ganesh ? To ja też się pochwalę :) U nas troszkę popadało, ale na szczęście jak wyszliśmy z kościoła to już słonko było. Było dość chłodno w tą sobotę i tego dnia rano bratowa kupiła mi futerko, które mnie uratowało. Tato prowadził mnie do ołtarza, a moja chrześnica jak aniołek wyglądała niosąc obrączki :) Ksiądz był super!! Nerwy miałam jeszcze w sobotę rano, później puściły :) maibe wiązanka była (jest) śliczna :) kwiaciarka musiała dodać kilka fioletowych kwiatków ze względu na moje fioletowe paznokcie i cienie do powiek. Fajnie to wszystko wyglądało :) Goście byli zachwyceni wystrojem i klimatem sali (sala jest z widokiem na morze). Jedzenie bardzo im smakowało i było go duuużo. Zespół spisał się na medal, barman serwował pyszne drinki oraz zrobił świetny pokaz. Fajerwerki też cudnie wyszły. Tato zrobił nam niespodziankę i miały być lampiony puszczane, ale za bardzo wiało. Poszło bardzo dużo alkoholu , bo każdy dostał też butelkę do domu. Gościom wesele się bardzo podobało i wielu uznało, że to najlepsze wesele na jakim byli :) :) zdjęcia jak będę miała to wam podeślę. Teraz czekamy na naszą wycieczkę do Egiptu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati.20b
Cześć kobietki :) Dawno nie odpisywałam ale czytałam cały czas :) Gratulacje dla młodych mężatek :) U mnie wszyscy potwierdzili w terminie, wczoraj byłam na przymiarce sukni i jeszcze raz idę w przyszły poniedziałek a potem po odbiór 19 października. Koleżanki opiszcie troszkę jak w Kościele z tremą waszą było???? Bo potem na sali to już luzik ale najgorsze dla mnie to wejście do Kościoła będzie :) Strasznie się już boję tego dnia a co dopiero będzie dzień przed :) Jeszcze raz gratuluje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie tak poczytać te Wasze opowieści :))). Prześlijcie zdjęcia mi31@poczta.fm jeśli oczywiście macie ochote :)) Angela gdybys zdecydowała się na przesłanie zdj. dołącz proszę jedno z wiązanką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×