Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Marta witamy:)) widzę, że co raz więcej nas na 30.10. :)) suknia b. ładna, choć ja nawet takich modeli nie mierzyłam, ale wiem, ze dziewczynom b. ładnie było :). Ja nie mam ani nk, ani facebook'a. Oto moja suknia http://www.tomsbridal.com/white-one/white-one-451.htm Marta ja będę kiała satynowe bolerko, choć nie urywam, że może być mi zimno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczną masz suknię :-) Mam nadzieję że choć troszkę będzie ciepło. Mam pytanie odnośnie pierwszego tańca. Macie już wybraną piosenkę na pierwszy taniec? bo ja nie mam pojęcia jaką wybrać. Nie chcę standardowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :), no my mamy i nawet uczymy się do niej jakiś standardowych kroków, ale ja chyba chciałabym ją zmenić, bo ciężka do zatańczenia jest, tytuł senza una doona. Wrzuć sobie gdzieś :). A pwoiedz coś więcej na ile osób macie wesele, jaki bukiet będziesz miała, jakie kolory w wystroju sali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślub mamy 30 października 2010. :-) Suknie mam ekri (niestety w bieli źle się czułam), bukiet będę miała kremowo pomarańczowo łososiowy z dodatkiem perełek złotych . Znalazłam bardzo podobny bukiet do mojego http://lotos.ovh.org/index.php/gallery/51/27 Wystrój kościoła będę miała z żywych kwiatów, bardzo podobne do mojego bukietu. Kwiaty będą znajdowały się w stojakach ( około 12) a w co drugim stojaku pomiędzy kwiatami widnieć będzie zapalona duża okrągła świeca. Później po ślubie moja Pani Florystka zabiera je na salę. Przed ołtarzem będą trzy duże kompozycje z tych samych kwiatów. Niestety tego dnia jest tylko Nasz ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kolega wzucił pare fotek z naszego slubu na stronke www , on nie był fotografem , robił zdjecia dla siebie i dla nas dla przyjemnosci. www.kreatywnestudio.com wchodzicie w zakładke galeria i w kazdej nastenej zakładce sa nasze fotki oprócz plneru ( sa tam tez fotki innej MP ale ja jestem charakterystyczna duza blondyna z bukietem w kształcie wachlarza) pozatym w kazdej zakładce (przygotowania,ceremonia i zabawa) pierwsze zdjecia sa nasze ( pozniej pojawia sie inna MP i sie zorientujecie ze Młoda juz jest szczuplutka). Komentujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne zdjęcia :). Marta fajny bukiet ja też będe miała ecru pomarańcz, ale z różnych kwiatów + dodatki jesienne. Kościół będzie w beli raczej, też mamy sami, ale u nas zasada, że płaci się 200 zł za wystrój kościoła (bez względu ile jest par) jeśli jest jedna resztę dokłada parafia, bo zawsze stroją tak samo, też żywe kwiaty. Wystrój sali będzie ecru-brąz na stołach gerbery w pomarańczu + dodatki jesienne, przed nami tez coś będzie gerbera + coś tam, i za nami też gerbery, i przy wejściu do sali też bukiety. I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze w ogole nie panowałam nad swoja mimiką ...miny waliłam okropne...a tak miałam na to zwracac uwage, zapomniałam i tyle dopiero te zdjecia mi o tym przypomniały :-/ dziekuje za komentarze i opinie :) Genesh--super w tej czerwieni:) jak mnie juz wszystkie białe buty gniotły załozyłam ukochanr czerone lakierki i w nich balowałam juz do końca tez niezły kontrast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednym słowem będzie pięknie !!! a masz może jakieś zaplanowane atrakcje na wesele? typu lampiony, fajerwerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dniach będę zamawiała podziękowania dla gości http://moda.allegro.pl/podziekowania-dla-gosci-zlota-promocja-i1245821573.html z kokardą brązową, kuferek błyszczący. Myslę ciągle nad lampionami, ale boję się, że już będzie za zimno i za wietrznie na nie, muszę podpytać właścicielkę sali, cz w ogóle zgodzi się, bo to środek miasta, żeby później nie było problemów. Brzoskwinka ja tam widzę uśmiechniętą od ucha do ucha, szczęśliwą PM, wesołą i rozbawioną, a głupich min nie zauważyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również zamówiłam dla gości podziękowania. Przy składaniu życzeń moja siostra będzie wręczać aniołki gościom http://allegro.pl/show_item.php?item=1198792255 tylko jest mały problem zamówiłam je ponad miesiąc temu i jeszcze ich nie przysłali. :-( cały czas tłumaczą że mają opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maibe- słodkie te kuferki:-) co do usmiechu to powiem Wam Przyszłe PM ze piatek miałam okropny, ryczałam o wszystko i miałam wsciekłość macicyjak mój J to określał:) a w sobote o 6 u fryzjera pozniej usmiech i spokój cały czas ...dzwoniłąm do mojego J jak juz jechałam do domu z wellonem we włosach jeszcze o centrum musiaąm zahaczyc bo pończoch zapomniałam kupic ..jade i dzwonie do niego i spiewam mu juz mi niosa suknie z welonem a on do mnie piłas juz ze swiadkowa?? a ja ja mu mówie chłopie jade autem !!! a on zestresowany na maxa!! jego wdniu slubu chwyciło :-) popłakał sie na hymnie o miłosci :-) słodkie to było , goscie mówia ze ja jeszcze w trakcie mszy miałam czas pogadac ze swiadkiem a ja chusteczek szukałam dla Pana Młodego:) a jak ksiadz sie pomylił i poiwedział w kazaniu J..to (moje imie) zono Boga to myslałam ze sie nie opanuje ze smiechem i tak miałam cały czas, usmiech i smiech, byłam autentycznie szczesliwa . czego wam zycze Kochane Panny Młode :) takiej pogody jak my mieslimy i takiego usmiechu przez cały dzień, sres sam mija, uwierzcie mi:-) Trzymam kciuki i zazdroszcze wszystkim tym przed którymi te emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to nieciekawie, nie ładnie, żeby Cię nie wyrolowali, u nas będą na sali stały kuferki przy talerzykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze tak powinno być bo nie ma co płakać, tzreba się cieszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz może gdzie można kupić duży parasol ekri? bo szukałam w necie ale niestety są tylko białe. A warto jednak się zabezpieczyć przed śniegiem albo deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam pojęcia, kiedyś któraś z dziewczyn wklejała link, ale to chyba biały był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknię wypożyczam, bo nie potzrebuję jej na stałe :), nie mam później miejsca dla niej w szafie... 15 października mam przymiarkę, 29 ją odbieram, ja od początku byłam za wypożyczeniem, bo sprzedać też jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta, Marta suknia piękna, pozostałych dziewcząt również :) Brzoskwinko wyglądałaś cudnie i widać na fotkach, że promieniałaś :) Mam nadzieję, że też tak będę miała. Któraś z dziewcząt bardzo ładne zdanie napisała, żeby się nie przejmować tym co od nas nie zależy. Też tak uważam i puki co nie stresuję się zbytnio. U mnie w parafii też tylko my mamy ślub w ten dzień :). Więc na szczęście sami dekorujemy kościół, choć z drugiej strony to będą większe koszty :( Próbuję na necie wyszukać suknię podobną do mojej ale niestety nie udaje mi się :( Jak znajdę to link prześlę. Link z bukietem wysyłałam wcześniej. Evitko ja jestem i na nk i na facebooku, Marta ja mysle o takim bukiecie http://bukiety-slubne.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mnie też można znaleźć na nk :P maibe, kochana - co do lampionów świetna sprawa. Widziałam na jednym z weselem i... zrobiło to na mnie ogromne wrażenie;), każdy z gości puszczał taki lampion. Naprawdę super to wyglądało ;) Nie martw się, ja swojej sukni też nie mogę znaleźć na necie. Starajcie się nie przejmować wszystkim, bo to nie ma sensu i niczego nie zmieni- nie wszystko jest zależne od nas ;) W dniu wesela zapewne same będziecie uspokajać pozostałych, co do uśmiechania się - sądziłam że co chwila ktoś będzie mi przypominał o tym, a jednak przez całą imprezę zacieszałam - sama z siebie - samoistnie :P Także maibe,głowa do góry będzie dobrze i tego Ci życzymy ;) Za tydz,. będę miała swoje nagrania i zdjęcia z pleneru :P sasasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatabej
fontanna czekoladowa. polecam słodką niespodziankę fontannę czekoladową . oferujemy ciekawa aranżacje , fontanna wyposażona jest w podstawę świetlną . dekorujemy egzotyczną palmo która nadaje niesamowity efekt.polecam naprawdę warto . więcej informacji pod numerem 501-166-636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczęta:) postaram się dzisiaj nadrobić zaległości:) Marta witamy wśród nas:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marta85 ja też jestem z 30 .10 suknia świetna w moim stylu tez mam księżniczkę :) Słyszałam o tym śniegu ale powiedziałam zeby sobie żartów ze mnie nie robili ale widzę że się potwierdza to :/ Brzoskwinka super wyglądałaś promieniało od ciebie szczęściem :) :) I super bukiet podoba mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam madzi240620, a więc nasz najpiękniejszy dzień w naszym życiu przypada na 30 październik 2010. Oby tylko pogoda nam sprzyjała. Powiem szczerzę że pięknie byłoby gdyby śnieżek nam prószył ale pod warunkiem aby było w miarę ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może fajnie by było ale mokro Dziewczyny może mi doradzicie mianowicie chodzi o to że nie mamy pojęcia jakie wybrać napoje czy 1 litrowe czy 2 litrowe .. @ litrowe sa tańsze chodzi mi o coca cole sprite fanta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzi ja polecam napoje 1 litrowe. 2 litrowe co prawda są tańsze, ale brzydko wyglądają na stołach. Tak mi mówiło kilka osób i w końcu przyznałam im rację. Ja też jestem na NK i facebooku jakby co :) Lampiony to super sprawa :) My mieliśmy mieć, ale niestety wiało i trzeba było przerwać. Brzoskwinka wyglądałaś bardzo ładnie :) Marta suknia super. Podobają mi się księżniczkowe na kimś, bo ja lubię bardziej skromne. Dziewczyny życzę naszym przyszłym PM powodzenia w przygotowaniach i 0 stresu. Bedzie dobrze ! :) Jeśli będziecie miały jakieś nowe zdjęcia to proszę podesłać również do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam pojęci jaką wybrać piosenkę na pierwszy taniec. Proszę doradźcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×