Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Gość Olga Wawa

Witam :-) Poszukuję dziewczyn, które tak jak ja biorą ślub we wrześniu/pażdzierniku 2010. Wymieniajmy się wrażeniami z przygotowań do tego Wielkiego Dnia, wspierajmy się nawzajem. Dziewczyny, co macie już załatwione/zarezerwowane? My na razie mamy wstępnie zaklepaną salę i zespół, tylko tyle, a może aż... Piszcie jak u Was przebiegają przygotowania ;-) Pozdrawiam Was gorąco i do poklikania (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aGATANNNN
Witam, ja biorę ślub 09 października - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aGATANNNN
sala, zespół, fotografowie juz są , w najbliższych planach - kościół i zamówienie sukienki i to chyba wszystko , dopiero koło lipca zaproszenia, mam nadzieję że wiecej zamieszania nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie muszę powysyłać maile to wyszperanych w necie fotografów, nie znam żadnego z Wawy bądź okolic :-( Salę dopiero jedziemy oglądać, chociaż jak będzie ok to podpiszemy wstępną umowę. Zespół póki co też wstępnie zarezerwowany, w przyszłym tygodniu ammy się z nimi spotkać. Nie wiem, czy nie za późno się wzięliśmy za to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślubujemy we wrześniu. na dzień dzisiejszy mamy: Kościół - umówiony na początku roku, wtedy kiedy jest już nowy kalendarz. Sala - poszukiwania zaczęliśmy wcześnie. Pochodzę z niewielkiej miejscowości, gdzie z tego typu lokalami jest problem. Udało się znaleźć restaurację i hotel w jednym w rozsądnej cenie i o satysfakcjonującym nas wyglądzie, 20 km od Kościoła - i z wymarzoną nam datą. Zaliczka w grudniu 09, ale umowa wstępna była we wrześniu. Choć upatrzeni byli już w kwietniu! Muzyka - zdecydowaliśmy się na DJ-wodzireja. - Znaleziony przez Internet. Zaliczka wpłacona w lipcu 09. Fotograf - Fotografka. Znaleziona przez Internet. Zaliczka wpłacona w listopadzie 09. Obrączki - też już są. Styczeń - targi ślubne i określenie się co do strojów. Ogólnie przydaje się "plan strategiczny/kalendarium". Trochę przebojów jest na początku, z tymi rezerwacjami - bo to "sezon", ale wierzę, że później już idzie gładko :) Z resztą - się wspieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bednarczyk.org.pl
Mam wolne terminy na września 2010 oraz na 3 i 31 października 2010. Zapraszam Fotografia Ślubna www.bednarczyk.org.pl Działam na terenie małopolski i śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrredka
Cześć! Właśnie w te miesiące celujemy. Zaręczyliśmy się w ostatnich dniach 2009 roku. Mamy upatrzone miejsce, mają wolny termin na 18 września.Jutro idziemy obejrzeć wszystko z bliska i w przyszłym tygodniu może podpiszemy umowę. Boję się trochę o terminy w kościele, bo choć mieszkam w małej miejscowości, to kościół mamy bardzo duży i "znamienity" i dużo osób z okolic chce tu brać ślub. Tak sobie myślę, czy to w ogóle realne jest aby nam się udało wszystko załatwić, jesteśmy delikatnie mówiąc w czarnej d... z przygotowaniami :( Wy jak widzę już kilka etapów macie za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyde
czesc. moja magiczna data to 11.09.2010 mamy załatwione: -sala -Kościół -orkiestra -fotograf -sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biosu
ja biorę ślub 2.10.2010 załatwione sprawy to: sala kościół fotograf kamerzysta zespół muzyczny samochód florystka dekoratorka wizażystka kupiona suknia ślubna Organizacje ślubu zaczęłam półtora roku temu gdyż będzie to wytworny ślub dopięty na ostatni guzik no i trzeba było odłożyć grubszą sumę pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam mojego narzeczonego, jeśli jeszcze nie macie fotografa. Link do strony w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek2010
Witam :) Może i ja się przyłączę :) My ślubujemy 2 października 2010 :) Jak na razie mamy zarezerwowaną salę, zespół, kucharkę, fotografa i kamerzystę :) W najbliższych dniach wybieramy się do księdza ustalić godzinę naszej cudownej uroczystości :) na resztę przygotowań chyba jeszcze troszkę za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrześniowa PM 2010
Nasz ślub jest we wrześniu,a dokładnie 24.09.2010 :) Mamy już: Sale Kościół z datą godziną-17 fotografa Dekoratorke sali kwiaciarke,ktora udekoruje nam auto,Kosciol i zrobi bukiet Narazie to tyle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl1986
witajcie...hmmmm a ja zastanawiam sie czy ostatni weekend września to dobry termin,,,,,hmm czy nie bedzie zimno........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
My uwielbiamy grać 20 września i w tych okolicach jeszcze na przestrzeni lat nie było złej pogody, a na początku września tak, bywa zimniej!!! Spokojnie, to fajny termin choć pomyśl o czymś na ramiona do sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego godzina w kosciele umówiona, zaproszenia zamówione, pozostala suknia ślubna...dalej nei mogę zdecydowac sie na fason...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktoria2342 ja ślubuję tydzień przed tobą. Mam nadzieję że pogoda będzie ślicznie jesienna bo nastawiłam się na sesję plenerową w jesiennych barwach. Ja szukając fotografa wybierałam tylko w tych którzy mieli do pokazania cykle zdjęć ślubnych plenerowych z jesieni. Jesień z tego co wiele osób mi mówiło mimo że jest piękna kolorystycznie to jest trudnym tematem dla fotografa. Nie przesadzę ale mieliśmy spotkania z ponad dwudziestoma fotografami. Wybrałam z internetu a w końcu okazało się że znajoma miała tego samego fotografa. Jestem pewna że zrobiłam strzał w przysłowiową dziesiątkę. Problemem jest jeszcze pojazd którym pojedziemy do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_90
Witam, ja biore ślub 23.10.2010:) zostało jeszcze i tylko 9 miesiecy!!! załatwione: - sala -kucharka -fotograf -kamerzysta -dekoratorka -zespół :) juz nie umiem sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korsrelax
Mamy jeszcze wolne terminy na wrzesień (zarezerwowane 3,4,25) i październik jeżeli ktoś jest zainteresowany zapraszamy na stronę www.chomikuj.pl/korsrelax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka25
A my 04.09 :) o Boziu jak ten czas szybko leci... już niedługo:) poszukujemy jeszcze dekoratorki sali z okolic Krakowa. Ma ktoś może namiary? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wróciłam, wróciłam... Widzę, że trochę nas jest na wrzesień i pażdziernik. A jest ktoś na 11.09.? hehe, data dość znacząca Jeśli chodzi o moją suknię, to na razie wiem tylko jak ma mniej więcej wyglądać, ale żadnej nie mierzyłąm :-( Trzeba chyba zacząć przymiarki, żeby nie było za późno. Qrczę, mamy dylemat: ZESPÓŁ czy DJ??? Jakie jest Wasze zdanie? Bardzo proszę o wszelkie "+" i "-" Pozdrawiam Was gorąco i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, widzę, że nie jestem sama na datę WTC? ;-) daisyde :-) Pradę mówiąc jak się zdecydowaliśmy na 09.2010. to celowałam na 4 bądź 18, ale jak widać 11 jest nam pisany ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka25
Do Olgi, odnośnie dj bądź zespołu to zależy jakich gości będziesz zapraszać. My zdecydowaliśmy się na zespół, bo w naszej okolicy cieszy się to popularnością no i tutejsi goście lepiej będą się bawić przy zespole. A jeśli chodzi o dj to jeśli jest naprawdę dobry, też zabawi gości. Byłam na weselu na którym grał dj no i powiem że baaardzo mi się podobało. Puszczał same fajne kawałki. Z tym, że starsi goście nie potrafili się bawić przy takiej muzyce. No ale musisz się spieszyć z wyborem, bo masz niewiele czasu:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moja magiczna data to 11.09.2010 r ;p mamy juz: sale kamerzyste kosciol+organista fotograf torty/ciasta zespol makijaz fryzjer swiadkowie za to brak: kwiatow dekoracji sukni/garnitur samochodu autokaru zaproszen nauk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyde
To jesteśmy juz trzy na 11 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisyde
W ostatnim czasie udało sie nam załatwić: - dekoracja sali i Kościoła - nauki - Świadkowie - ciasto - alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ile % na osobę/parę liczycie? Żeby nie zbrakło ;-) Aha, wódka tylko czy zamawiacie też inne trunki? Jakie proporcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×