Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga Wawa

Ślub we wrześniu/październiku 2010

Polecane posty

Qrczę, a my z naukami w polu... Na razie zaklepana data i godzina w Kościele, chyba pora ruszyć z machiną nauk, nie chcę ich sobie "załatwiać" tylko odbyć, choć wiem, że różnie z nimi bywa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, jeszcze jedno :-) Drogie Panny Młode Wrzesień/Pażdziernik 2010 ! Zwracam się do Was z ogromną prośbą o wklejanie linków do swoich: *sukien *butów *fryzur *dodatków (biżuteria itp.) *welonów *wiązanek *pończoch, podwiązek (tych niebieskich np.) hehe ;-) *obrączek i wszystkiego, co związane z tym Ważnym Dniem :-) Zapraszam i pozdrawiam gorąco ;-) Oto "moja" suknia, na razie wirtualna: http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=63.lady Coś takiego bym chciała, ale przymiarek żadnych jeszcze nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biosu
Ładna oczywiście suknie z madonny górą i nie ma co żałować kasy raz w życiu można sobie pozwolić na taki wydatek a jakości tych sukienek nic nie dorówna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaleroux
Hej, my tez planujemy ślub i wesele w październiku, ale na razie nic nie załatwiliśmy :) To będzie albo 16 albo 23.10.2010. Myslicie że damy radę? W przyszłym tygodniu chcemy sie ostatecznie zdecydować i zaklepać miejsce w jakims lokalu. No i zastanawiamy się, czy nie będzie za zimno? Byłyście na takich jesiennych ślubach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Marianna myślę, że dacie radę, my zaczeliśmy miesiąć temu a ślub we wrześniu. Jak sobie wszystko dobrze zaplanujecie i zaczniecie działać będzie ok ;-) A co do pogody w październiku to może być różnie, ale na pocieszenie napiszę, że byłam już na ślubie w listopadzie i było nienajgorzej z pogodą, także różnie może być... Nawet w czerwcu czy w sierpniu może być brzydka pogoda, tego nie da się niestety przewidzieć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ślub i wesele 02.10.2010r. załatwione mamy: - sala z noclegami, z jedzeniem, ciastami, napojami i tortem; - zespół - kamerzyści - fotograf - kościół - nauki przedmałżeńskie Do załatwienia w najbliższym czasie: - suknia - zaproszenia - auto Obrączki, alkohol itp. zostawiamy na koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak jest z tym naukami
Ile one trwają? Trzeba je odbyć w tej parafii, w której chce się pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coś topik ubumiera widzę, muszę tu częściej zaglądać ;-) Jeśli chodzi o nauki, to można je odbyć gdzie się chce. Warto dopytać księdza, który ma Wam udzielać ślubu, na ile spotkań musicie iść. Niewykluczone, że jeśli chodziliście na religię i odbyliście w ramch religii kurs przedmałżeński, część spotkań Was ominie. Zaliczycie tylko 3 spotkania w poradni rodzinnej i z głowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panny Młode:) Nasza data to 18 wrzesień. Mamy już salę, kucharkę, kelnerki, masarza,naczynia, zespół, kamerzyste i fotografa (świetni z lublina), kościół, organiste, nauki przed slubne w toku, suknia kupiona ( w sumie przez przypadek;-) ) świadkow, samochód do ślubu (bez szaleństw kolega nas zawiezie swoim czarnym bmw),dekoracje Kościoła i sali, wybrany model zaproszeń i bukietow, zakupiony alkohol. Ach i wybrany model obrączek. Więcej nie pamiętam. Robimy wesele w remizie a nie w restauracji gdzie koszt jednego dnia wynosi tyle ile samemu wszystko zorganizować na 2 dni plus tak zwany klin. Ale to są nasze osobiste preferencje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie, ja ślubuję 02.10.2010. mamy już zarezerwowana salę, ustalona godzinę w kościele, wybrany zespół, od marca zaczynamy nauki a i u Kruka złożyliśmy zamówienie na obrączki i teraz czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie, ja ślubuję 02.10.2010. mamy już zarezerwowana salę, ustalona godzinę w kościele, wybrany zespół, od marca zaczynamy nauki a i u Kruka złożyliśmy zamówienie na obrączki i teraz czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziweczyny!:) Nasz ślub mamy zaplanowany na 25.09.2010 roku na godzine 15:00. W wiekszym skrócie: - kościół załatwiony - sala( bez poprawin, ponieważ ich nie chcemy) też załatwiona - zespół jest - fotograf obecny- kamerzyście mówimy nie;) - suknie ślubną już mam, buty też ale przypuszczam, że kupie jeszcze jedną parę bo chciałam je roztańczyć na jednej z karnawałowych imprez i co tu dużo mówić białe jest juz szare:D Tak czy siak i tak by była druga para, taka wygodniejsza w wersji baletkowej żebym mogła cała noc przetańczyć - wybrałam już bukiet wstępnie - nauki przedmałeżńskie hmm no tu to mamy zaświadczenie od księdza, 6 spotkań( jak dla nas katastrofa to co osoby świeckie nam przkazywały i nie dziwię się, że niektórzy chcą to po prostu ,,odbębnić'', mam nadzieję, że jak już jesteście po naukach to macie lepsze doświadczenia. A reszta... - garnituru brak, jak i wszelkich dodatków np.butów, koszuli, krawata...ale niedługo wybieramy się wybrac -po obrączki jakoś w kwietniu się wybierzemy(zwykłe, klasyczne, półwypukłe, złote) -poradnia, poradnia...ponoć 2-3 spotkania i nauka klendarzyka to nas jeszcze czeka oraz -auto -przybranie kościoła - wybór menu to jakies 3-4 tyg. przed weselem -załatwienie skrzypaczki i organisty ale to 3 miesiace przed po spisania protokułu hmmm wiecej na razie nie pamiętam Ciesze się, że powstał ten temat na forum:) Co zapomne to poczytam Wasze wypowiedzi i sobie przypomne czego jescze nie mam!heh Pozdrawiam Was! no i już wiem czego jeszcze nie mam zaproszeń i zawiadomien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aimerek
Witajcie:) Nasz Ślub planujemy na 25 września 2010, i już powoli nie mogę się jego doczekać.. Z tego co już mamy "załatwieone" to: - sala - kucharki - fotograf - zespół - obrączki - garnitur dla Pana Młodego - sukienka na poprawiny Teraz jeszcze tylko kamerzysty poszukujemy.. I z tym najciężej jest, bo w mieście gdze odbędzie się wesele, wszystkie zakłady fotograficzne są "oklepane" i te nagrania wszystkie jednakowo wyglądają. Dlatego szukam innego źródła gdzie mogłabym kamerzystę znaleźć. Czy macie namiary na jakaś stronę gdzie ogłaszają się osoby chętne uwiecznić ślub na kamerze? Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aimerka:) szkoda że nie dodałas skąd jesteś albo chociaż województwo albo najbliższe większe miasto, wtedy napewno jakaś forumowiczka by Ci coś podpowiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skrzydłokwiat
Mam zamiar się do was dołaczyć:) Ślub mamy 02.10.2010 i mamy: salę kościół - 13.00 ( 14,15,16 były zajętne a 17 to już pozno da nas) fotografa DJ'a - prowadzimy wstępne rozmowy i nic wiecej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest w Was dziewczyny sytuacja z zaproszeniami, wyborem bukietu, i innych takich drobiazgów? Podstawowe kwestie każda raczej ma załatwione, ale jest jeszcze mnóstwo drobiazgów... bo u mnie to jeszcze chyba daleko w buszu;-) obrączki mamy wybierać jutro, zaproszenia mamy upatrzone, ale jeżeli chodzi o mnie np fryzura bukiet, buty, makijaż to dopiero czarna magia. A doczytałam się gdzieś że panny na 2011 rok już pokupiły obrączki! Czy to nie przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ganesh, właśnie dostałam wiadomość, że nasze obrączki są już do odebrania. Zaproszenia sobie czasem oglądam w necie, ale tylko żeby się zorientować we wzorach. Co do fryzury, bukietu i innych pierdołek to nawet nie myślałam. Na to jest chyba jeszcze sporo czasu. Moim zdaniem dziewczyny troszkę przesadzają z bardzo wczesnym rozpoczynaniem przygotowań, ale z drugiej strony to miłe obowiązki więc nie dziwne, że tak im spieszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie jest u mnie z organizacja i rozsądkiem tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ,,pierdołkami;; to mam tak, że kukam, oglądam, w zakładkach trzymam jakieś, a że jeszcze troche czasu na dokonanie konkretnego wyboru to przebieram i tak sobie szperam co jakiś czas :D sama radocha!:D A swoją droga nie wiem czy już było na temat koloru paznokci??:D Mnie kusi fuksjowy kolor no bo gdze powiedziane, że musi być francuski, beżowy, delikatny co nie? sprawa gustu rzecz jasna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSSSSYLWUNIA
Ceść ! Dziewczyny a zespol juz macie? Podajcie cene ,a my zagramy.Oczywiscie wyślemy Wam demo tel 601764-843 E-mail sylwia-dom@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahmedka85
Witajcie kobietki, ja mam juz większość zarezerwowane na 25 września 2010 :) -sala -kamerzysta -fotograf -kościół -obraczki wybrane, ale nie kupione -suknia wybrana nie kupiona garnitur hmmm... dopiero w sierpniu A co więcej to dopiero maj-czerwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna forma wesela
COŚ chyba u nas kiepsko z przygotowaniami na 2010 rok;) bo panny na 2011rok już zamawiają obrączki, kupują naklejki na butelki z ich zdjęciami;-) powiadamiają świadków a my co?;-) trochę oglądam w necie ale według mnie mam jeszcze trochę czasu by kupować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Weszłam na "mój" topik i widzę, że jest część PM, które podchodzą do przygotowań nazwijmy to "rozsądnie i spokojnie", a jest również część, która nakręca się przygotowaniami już ponad rok wcześniej i żyje tylko tymi przygotowaniami... Dziewczyny, macie wtedy czas na inne rzeczy? Przeciez trzeba jakoś narmalnie funkcjonować, pracować, bądź jeszcze się uczyć, są jeszcze inne sprawy, codzienne. Jakie jest Waszym zdaniem tzw. zdrowe podejście do przygotowań? Dodam, żebyście miały jasny pogląd na moją sytuację, że my zaczęliśmy przygotowania po Nowym Roku, TEGO roku, więc 2 miesiące temu. Samą decyzję o ślubie ostatecznie podjęliśmy pod koniec grudnia... I wiecie co? Początkowo byłam przerażona, że nie dam rady, bo się naczytałam o przygotowaniach do ślubu na 2 lata przed terminem, ale teraz mamy te najważniejsze rzeczy zaklepane i wybrane, zostały tylko tzw. "pierdoły"... Zlinczujcie mnie, ale trochę mnie bawią pary, które na 2 lata przed slubem żyją już tylko przygptowaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno ;-) BUTY DO TAŃCA jako buty ślubne. Szukam w necie i jest parę fajnych, niestety bez cen, nie mówiąc już o możliwości przymiarki. Te typowo ślubne zazwyczaj są nie w moim guście, a w dodatku firmy robiące buty taneczne mają w ofercie takie "bardziej ślubne". Nie podobają mi się białe buty, wolałabym z satyny w kolorze ecru, beż lub srebrny. Może znacie jakiś dobry sklep w woj. mazow., gdzie można sobie takie buciki pooglądać, poprzymierzać i kupić/zamówić??? Będę bardzo wdzięczna za pomoc :-) Życzę Wam wszystkim udanego weekendu i do poklikania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalić się sukienką? z rozkoszą :) LA SPOSA - kolekcja która ma w sobie to coś, czego szukam. Suknię szyję - jestem "niewymiarowa" ale będzie to połączenie Florin: 1. http://www.coline.pl/images/stories/kolekcje/la-sposa-2009/florin/lasposa-florin1.jpg 2. http://1.1.1.3/bmi/www.coline.pl/images/stories/kolekcje/la-sposa-2009/florin/lasposa-florin2.jpg plecy z Leonor: http://weddingworld.ie/uploads/images/leonor2.gif albo Fragata: http://www.poppybridal.com/files/admin/uploads/W146_F_Image_3_32403.jpg i bez trenu. Mierzyłam oryginał Florin - 6kg! za dużo jak dla mnie na całą noc! włosy długie, blond, uczesanie - http://1.1.1.2/bmi/www.easyhair.com.au/images/wedding-hairstyles-gallery-crown-braid-half-up-big.jpg mile będzie poczytać podpowiedzi, uwagi, sugestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Suknia Florin piękna. Jeszcze jestem przed mierzeniem sukien, ale 6 kg wagi kiecki mnie przeraża, tym bardziej, jak bedę przenoszona przez próg to te dodatkowe 6 kg zrobią różnicę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak! zapomniałam, że tu jeszcze ktoś będzie miał do dźwigania! czuć się lekko, ale i dostojnie, ot! no i pięknie - to oczywiste. wszystkie piękne będziemy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artis-Kam- WIDEO-FOTO
Realizacja filmu wideo z uroczystości ślubnych. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji takich uroczystości, a poza tym fantazję miłą atmosferę i potrzebne umiejętności. Fotografia - one zatrzymają ulotne wrażenia, kolory i uczucia. Wybieramy właściwe ujęcia, dobieramy muzykę i efekty specjalne. Oczywiście Państwo mają duży wpływ na tworzony film wideo - dostarczając ulubioną muzykę, zdjęcia z dzieciństwa i narzeczeństwa, opiniując nagrany materiał. ZAPRASZAMY !!! Państwo dla Nas My dla Państwa!!! Z Poważaniem Kamil Moćko Wideo- Kielce Tel.: 0 665 138 703 Artur Broniś Foto- Kielce Tel.: 0 722 003 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkant
Witam :) my mamy termin na 16 października :) póki co - sala zarezerwowana - kończymy ustalanie menu - kapela zarezerwowana - fotograf i kamerzysta też - konie i dorożki prawie - w maju czekają nas nauki no a w czerwcu pewnie najwyższa pora zamówić sukienkę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienkazokienka 27
Termin naszego ślubu to 23.10.2010r., godz.16.00 Mamy już: 1. salę 2. dj-a 3. fotografa 4. kamerzystę 5. cukiernika 6. nauki przedmałżeńskie Za suknią planuję się rozejrzeć gdzieś za miesiąc, ale mam już wybraną-w necie. Garnitur odpada, bo narzeczony jest żołnierzem, więc idzie w mundurze-chociaż jeden problem z grzywki:) Zaproszenia, obrączki -gdzieś w sierpniu. Nie szalejemy z przygotowaniami, wszystko bierzemy na weseło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×