Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej Joanka 30 witaj!!!!! to prawda ze po 2 cyklu to nie ma co się denerwować ale w grupie łatwiej sie starać i zawsze można kogoś poprosić o radę czy sie wyżalić!!! może dopiszesz si do tabeleczki naszej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) wlasnie z pracy wrocilam i ledwo zyje :/ justys mowilam ci,ze ten cykl bedzie udany? :P zle to wygladalo na poczatku,ale juz widze poprawe,badz dobrej mysli,tak jak pisalam,do poki @ nie ma to jest git :P jak sie imprezki udaly? zrelaksowalyscie sie troche? moj wczoraj z kolega poszedl na tur de knajp :P a mi sie nie chcialo...taka senna ciagle jestem... juz nie wiam,czy se symptomy wmawiam i urzeczywistniam sila woli czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva denerwujesz sie? :P mi zostalo kilka godzin do chwili prawdy,bo zawsze miedzy 12 a 1 w nocy mam pierwsze plamienia,tak,ze nie wiem na jaki dzien zapisac @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. Joanka 30............29............2...................4.03........Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanko witaj wsrod nas (szalonych "praczek") :P widze,ze @ ci sie spoznia? jakie masz na to usprawiedliwienie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1..............8.03..jelenia gora,dublin szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. Joanka 30............29............2...................4.03........ Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kaczorki moje kochane pamiętacie o mnie............... aż mi się łezka kręci ;-) no jutro jest dzień @ małpencji zobaczymy jak nie przyjdzie to poczekam kilka dni i zrobię test...... a u mnie to bez znaczenia przyjdzie rano albo wieczorem ...ta cholera to nie ma wyznaczonej godziny................ jutro nasze święto laseczki to życzę przyjemnego dnia............... i przesyłam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 witaj joanka30 w naszych skromnych progach.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową koleżankę- no to nasze grono się szybko powiększa- . mamy nadzieje że niebawem będziemy wszystkie posiadaczkami fasolki. @ Ci się spóźnia czy to termin ostatniej miesiączki?? ja zaraz zabieram się za staranka :):))):):) może coś z tego będzie a jak nie to chociaz przyjemności duzo :):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to wlasciwa postawa wiolcia :) sdziewczyny bierzcie z niej przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pranie nigdy nie jest zle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reczne nieee- automat bedzie :):):):):), trzeba mocne obroty włączyć :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to malva teraz z niecierpliwością czekamy na wieści od Ciebie jutro- oby nie przyszła @, oby nie przyszła @, oby jej nie było :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pranie reczne to im powinnysmy raczki polamac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Malva ja już kciukasy zaciskam, puszcze tylko na chwilę, żeby pranie zrobić( wiecie jakie):) a jutro odzywaj sie kochana zresztą sat tez daj znać co tak!!!!! Wiolkcia ja też jutro uderzam ma monitoring choć ostatnio nie było dobrych info o moich pęcherzykach , to ciesze się i tak że może kolejne badanie , jakieś leki i moja nadzieja przybliżą mnie do mojego szczęścia:)Jutro koniecznie daj nać jak u ciebie po monitoringu, ja też wieczorkiem si odezwe!! dobra idę sie wykompać i siup do łóżeczka:) CMOKASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s 28 dzięki maleńka ja już pisałam że w tym cyklu to wątpię ale co tam jak się uda to się wcale nie obrażę ;-) s28 kochanie trzymam za ciebie kciuczki żebyście strzelili gola......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva ty w nastepnym cyklu :/ sorki,ale takie mam przeczucie zobaczymy na ile prawdziwe...mam nadzieje,ze sie myle i to juz bedzie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki słonko może być i w następnym ......... oby w tym roku ;-) ;-) bo ja już czuję że małpencja @ to chyba będzie jutro z samego rańca......... bo brzuszek boli.... sat kochaniutka ja trzymam kciuki za betę......... i napewno się udało to śpij spokojnie ;-) buziaki i idę lulu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva tylko nie smuc sie tym co napisalam,bo jesl mam racje to za miesiac zobaczysz 2 krechy :) ale moge sie mylic,wiec glowa do gory powiem wam dziewczynki,ze bardzo czesto wiem,ze kobieta jest w ciazy gdy na nia spojrze,czasami ona sama o tym jeszcze nie wie :) dziwne co? kiedys natchnelo mnie i wyslalam smsa do kolezanki ktorej nie widzialam od kilku miesiecy,a ktora od 7 lat leczyla sie na bezplodnosc(nie miala owulacji).napisalam jej,ze niedlugo bedzie mama. po 2 tygodniach dowiedziala sie,ze jest w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj niuna,zbieraj sily,bo beda ci potrzebna...zreszta jak nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki słoneczko i wcale się nie smucę :-) dziękuję za pozytywne myśli aniołku ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko...wlasnie sprawdzilam sobie sluz...jest taki serowaty,bialy,mnustwo grudek...co to? nigdy takiego nie mialam,zna sie ktoras na tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellooo :) widze ze kolejna koleżanka zafasolkowała przynajmniej wszystko na to wskazuje...:) własnie wrócilismy z M ze spotkania ze znajomymi... od jutra znowu do pracy .... Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to normalne tu :P zawsze sie dzieje i to ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×