Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witam Wszystkie KOBIETY :) Dzisiaj Nasze święto :):):) ciekawe jakie niespodzianki przygotowali nasi M... :P ja wczoraj przed spaniem jeszcze postarankowalam :P jak tam Dziewczynki sytuacja u Was...? oj teraz to sie będzie działo bo zbliżają się terminy @ Trzymam za Was bardzo mocno kciukasy :):):):):) Teraz uciekam do pracy !!! Buziolki :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam doła ;/ już mi się wszystkeigo nei chce;/ otóż zrobiłam dziś test i tylko jedna kreska ;/ ale okrez mam dostać między 13 a 15 marcem więc może za szybko?? a było tak 27 lutego starnko, potem 2 marca staranko i po tym drugim starnku bolały mnie jajniki przez ok 3-4 dni i dziś zrobiłam test i lipa ;/ jak sądzicie może wyjść jeszcze na teście 2 kreski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) berbelek poprostu za wczesnie zrobilas test, czasem jest tak ze nawet w dniu spodziewanej @ test wychodzi negatywny a po kilku dniach sa juz dwie krechy. poczekaj i powtorz test jak okres nie przyjdzie:) u mnie juz 22 dc.chcialabym zeby byl juz 15 zebym wiedziala czy sie powiodlo czy nie:) dziewczyny dajcie znac czy @ przyszla bo mialyscie terminowo na dzis:) pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje laseczki kochane WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NAJPIĘKNIEJSZYM STARACZKOM NA KAFE................... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 dziewczynki ja cierpliwie czekam na plamienia,bo brzusio bolał cały czas więc się nie wywinę w tym cyklu ;-) rozkoszuję si e wolnymi godzinkami bo popołudniu do pracy ;-) berbelek słonko zdecydowanie za wcześnie na test........... przynajmniej trzeba czekać do dnia spodziewanej @............ spoko maleńka nie stresuj się .........czekaj spokojnie na tą naszą małpencje @ a w razie jej braku (czego życzę z całego serca!!!!!!!!) zrób teścik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Dziękuję za miłe przyjęcie. Sat okres mi się nie spóźnia... właśnie w środę dostałam... i podłamałam się... Miłego dnia i tygodnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane kobietki zycze wam wszystkiego naj z okazji naszego swieta :D moj po raz pierwszy panieta o czyms takim :P jego chyba kosmici porwali i podmienili,od 5 tygodni jest jakis inny...oswiadczyl sie,patrzy na mnie z taka czuloscia i miloscia,zaczal dzialac w sprawie dzidziusia (bo do tej pory mowil,ze nie jest jeszcze gotow),a wczoraj mi mowi,ze jutro moje swieto...nawet pamieta,ze prawie 3 lata jestesmy razem,bo kiedys to nie wiedzial czy to rok,2 lata czy 10...powaznie :P berbelek,stanowczo za wczesnie!!!! ale znam to skas,bo sama tak zrobilam i smutkowalam pozniej,a teraz zobacz @ miala przyjsc kilka godzi temu i nadal nic,temperatura 37,1. kolejny test ciazowy...a tu sie wycwanilam i kupilam taki bajerandzki :P elektroniczny,na ktorym wyswietla sie "ciaza" lun "brak" i wynik pojawil sie "ciaza" :D :D :D ale czekamy na bete jutro na 100% bedzie jasne :) a co zabawne moj nadal sadzi,ze nie jestem w ciazy i ze ten test nic nie znaczy (udusze go kiedys :P) malva ty sie nie martw,bo to dobre znaki sa,ze @ jeszcze nie ma,a dobrze wiesz,ze mnie od owulacji brzusio rwal (a to identyczny bol prawie jak w pierwszym dniu @) wiec jeszcze wszystko przed toba :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka to cosik w tabelce pokrecilas,bo napisalas,ze najblizsza @ bedzie 04 marca eee... nie martw sie ta @,bo to ciezki miesiac jest ten luty,w marcu bedzie lepiej,bo cieplej, radosniej...zobacz w jakich pieknych warunkach poczniesz dzidzie :P (tak na poprawienie nastroju maly zarcik...pomoglo? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat diabełku ty mały ;-) .................... to co mogę już GRATULOWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajny teścik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pouciekaly? a myslalam,ze se troche pogadamy...dzis nareszcie wolne...i nie wiem co robic z dnim...chyba pojde na jakis spacerek z moim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekajmy na bedte,jutro bedzie wiadomo na 100 % a na tesciku pokazalo 4 tygodnie i tyle wlasnie powinno byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa Teraz już dobrze:-) Rzeczywiście pokręciłam. Mój organizm oszalał, gdy zaczeliśmy się starać o dziecko, bo np. w styczniu nie miałam wcale okresu... Dzięki sat za czujność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!!!!!!! Ja dzisiaj mam dzień na pełnych obrotach jak zwykle.teraz praca,potem mame i ciocie kawalek drogi do lekarza zawożę,potem kurs tańca, a potem jeszcze dość daleko do wujka samochód jedziemy zawieźć... Wczoraj byliśmy na desce i powiem wam ,organizm mi nie wytrzymal:(:(mieśnie kaput, brzuch zaczął mnie boleć/...:( Już myślałam że na tym stoku się mojemu M popłaczę i wszystko wygadam,za to wieczorem miałam doła jak do M znajomy dzwonił że im się syn urodził....tak mnie ścisnęło...że szok!!!!!!!! Dzisiaj muszę z nim porozmawiać bp już nie wytrzymam tego:( A dziś mam 21 dc....piersi bolą średnio////ale jakieś kurde upławy mam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotko. u mnie tez 21 dc i bole ustaly... nie wiem co o tym myslec:( piersi troszke bola ale to akurat normalne. trzymaj sie slonce i koniecznie pogadaj z M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys tescik byl kupowany w irlandii,od kilku miesiecy na rynku,ale sama firma najbardziej rekomendowana przez lekarzy,a nazywa sie "clearblue" ale jak chcesz to podaj mi adres to ci przysla taki zobacz czego to ludzie nie wymysla :P joanka nie ma problemu...musimy sie pilnowac :) ludzie to dziwne istoty,a zwlaszcza kobiety,nawet najdrobniejszy czynnik wplywa na nasze organizmy...chociazby temperatura 36,6...7 stopni wiecej i jestesmy martwi,a co to jest 7 stopni...czesto ogladam programy o Ziemi i tym podobne...caly swiat jest zalezny od najmniejszych pierwiastkow,po najwieksze organizmy...o filozof mi sie znowu wlacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak musisz z nim usiasc i porozmawiac,mezczyzni bardzo czesto nie chca zalwazac problemow,bo maja nadzieje,ze one znikna,boja sie otwartej rozmowy,ale wytlumacz mu,ze od czasu do czasu jest to niezbedne,bo problemy beda sie nawarstwiac...to jak z komputerem,co kilka miesiecy trzeba zrobic system :) nawet samochody potrzebuja przegladu,a co dopiero zwiazek miedzy kobieta,a mezczyzna. tylko pamietaj by go nie obarczac,staraj sie unikac zwrotow typu "bo ty..., bo ciebie..." staraj sie mowic o sobie,co ty czujesz i jak to wszystko na ciebie dziala "ja nie czuje sie komfortowo...,boli mnie gdy dzieje sie tak...,chcialabym wiecej wsparcia" nie bede cie uczys rozmawiac z wlasnym mezem,ty wiesz najlepiej jak to robic,ale wiem,ze mezczyzni nie lubia byc atakowani... powodzenia i nie zwlekaj z rozmowa,to jest bardzo wazne dla was obojga moj mi kiedys powiedzial,ze unikanie rozmow o problemach jest jak gra w mario...mianowicie przeskakujesz przeszkody i idziesz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze sat fajnie by bylo, bo taki tescik to juz wieksza pewnosc. tylko powiedz ile kosztuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi adres to ci wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie do Was... czytałam duzo na forach o oeparolu i jego zbawiennym wpływie na sluz oraz o femifertilu... co sądzicie o nich? Ja właśnie zaczełam zażywac oeparol... i zamówiłam sobie femifertil. Czy któraś z Was zazywała i jesli tak to z jakim skutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie:) to bede miala u ciebie wielki dlug:) to moj adres: Twardorzeczka 949 34-324 Lipowa Justyna Adamczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanka przykro mi,ale ja ci nie pomoge...nie znam sie na zadnych lekach,a na co to jest i co powoduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oeparol w swym składzie ma olej z wiesiołka, który wpływa na prawidłowy śluz. Zazywa sie go tylko do owulacji, gdyz powoduje skurcze i jesli dojdzie do zaplodnienia... to nie wskazany jest do zazywania pozniej. Natomiast femifertil to srodek ziolowy, ktory ma zbawienny wplyw na nasze jajniki i ogolnie na caly cykl. Wiecej o nim na www.jestemplodna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia ma jeszcze czas,14 dni do planowej @,tak wiec teraz musi dzialac :) pamietajcie dziewczynki najlepiej co 3dni!!! bo plemniki zyja w nas do 5 dni,a na wychodowanie ich mwzczyzna potrzebuje minimum 2 dni!!! prosze was nie czesciej,bo co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a justys,postaram sie dzis kupic ten test i od razu wysle :) joanka skoro te tabletki ziolowe,to sadze,ze powinnas sprobowac a i pamietajcie,po zakonczeniu prania nogi do gory,najlepiej oprzyjcie pupe o sciane,bardzo wygodna pozycja,a kto wie,moze robaczka wtedy latwiej sie szuka jajeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat z gory dziekuje:) oby dla mnie ten tescik byl tak szczesliwy jak dla ciebie. buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, w szafeczce znalazlam jeden test owulacyjny wiec stwierdzialm ze szkoda niezuzyty wyrzucac:) wiec tak z glupoty zrobilam i wiecie co zobaczylam.... mocne dwie kreski. tylko ze owulka juz byla bo jajnik bolal a teraz nic nie boli wiec owulka wykluczona, tylko czemu byly dwie kreski? ale na wszelki wypadek postanowilam wykorzystac mojego M wieczorem jak wroci z pracy:) bo nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×