Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

justyś już nie długo kurczaczku 👄 ❤️ trzymamy kciuczki !!!!!!!!!!!!! ale jaja kamilla z tym 1 kwietnia ;-) nie chcę nakręcać ale ta druga słabiutka to daje do myślenia ;-) ........... hej wiolkcia ❤️ buzi buzi dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to te czekanie. Najchetniej robila bym test przy kazdej wizycie w wc :) Jakos dziwnie pobolewa mnie podbrzusze, jest twarde i jakies spuchniete. Któraś z Was dziewczynki miala cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to całkiem normalne odczucia. zapewne każda z nas bedzie przez to przechodziła. My martwimy sie i stresujemy próbami zaciążenia a ty już jesteś etap dalej- matrwisz sie czy wszystko z rybcią wpożądeczku- taka kolej rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta druga wlasnie daje do myslenia ja tez nie chce sie wkrecac nawet mis pochowal mi testy ktore kupilam i kaze czekac bo jak ma byc to bedzie ale naleze do ludzi niecierpliwych i najchetniej to juz bym zrobila. Justys pozytywne podejscie to podstawa za godzinke z groszami bedzie wszystko jasne i jestem wrecz pewna ze bedzie ok slonko :D . Malva i Wiolkcia wielkie buziaki dla Was za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla moze to dobry znak, ja mialam takie bole jak na @ ale nie przyszla. chcialabym zeby nam wszystkim sie udalo i zebysmy mogly pisac juz nie o objawach okresowych tylko o przebiegu ciazy:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie nie mam żadnych objawow, po za leciutkimi pikaniami w jajnikach czasami , no i mlecznym sluzem, duzej jego ilości. malva dzieki słodziaku :):):):) 🌼 :D :D :D :D :D :D :D :classic_cool: u Ciebie teraz staranka ruszają co ?? :p to się zapewne dzieje, ściany drzą :classic_cool: juzstys a daleko masz do tego ginka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze @ nie przylezie a czas strasznie sie dluzy. W środe prawdopodobnie ide na wizyte kontrolna do gina moze jak sie udalo to cos zobaczy. Justys a jak piersi Twoje?? Bo mnie od paru dni swedza sutki i czuje raz w jednej piers raz w drugiej takie klucie no i pobolewaja najczesciej jak leże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przyjeła się :D :D :D Kamillo my tu jestesmy by się wspierac na wzajem, bo kto nas zrozumie jak nie inne kobiety starające się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby terminowo powinna byc 22-go ale ze owulacja mi sie przesunęła o 3 dni więc czekam do 25-tego. mnie piersi wogóle nie bola nic a nic- zresztą wogóle mnie nie bolały hehehehe takie nie wrażliwe jakieś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko w niektorych tematach potrafia tak odpisac ze sie odechciewa a wsparcie i dobre slowo naprawde pomaga :* a ten mleczny sluz to jaki masz?? bo ja tez mam taki mleczny nie jest rozciagliwy ale czuje sie caly czas jakby mi tam cos lecialo caly czas mokro mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wiolkcia u ciebie 22 marca kurczaku ty nic nie mówiłaś ........laska to ty chyba następna brzuchatka z rybką w środku... no ten biały śluz..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no go gina mam 20 km. a co do piersi to strasznie bola i swedza i wogole:) ledwo spac mozna. w takich chwilach ciesze sie ze sa male bo jakby byly wieksze to bym chyba wyla z bolu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla wpisz się prosze do tabelki- wkońcu jesteś już jedną z nas :):):):) NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć sat czarodziejce NtowaTu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od przytulanka ile czasu minelo u Ciebie?? Moja gin mowila zeby z testowaniem zawsze czekac do terminu @ i wczesniej nie robic bo rybka moze odplynac i pozniej zalamka. A u mnie piersi przed okresem zawsze bolały. Przestawaly w dniu kiedy @ przyszla przez tydzien byly mieciutkie a pozniej do kolejnej @ byly twarde i bolace, a teraz ponad tydzien od ostatniego krwawienia i nadal sa mieciutkie tylko te klucia od czasu do czasu i swedzenie sutków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01.04...........Wawa Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć sat czarodziejce NtowaTu Miło mi ze moglam dolaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamollo mam dokładnie jak Ty- bez wkładki się nie da rady. malvo no zobaczymy co u mnie wyjdzie- narazie jestem pełna dystansu do tego wszystkiego- mój twardy dysk został wyłączony- brak myślenia :D :D :D :classic_cool: no to kawałek masz do ginka justys- zaraz pewnie bedzies zsie juz zbierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ból w podbrzuszu niby taki jak na @ ale jakiś inny?? No i jest twardy i spuchniety? Ja tez staram sie nie myslec ale te dwie kreski w glowce siedza. Nie chce znow sie rozczarowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko tego kucia jajnika to nie moge do niczego porównac bo mnie brzusio nie boli przed @, coraz bardziej mam prabloemy z pecherzem, ciągle mam go pełny 😠 . ja mam stymulowana owulację i wiem dokładnie kiedy pekł mi pecherzyk(czwartek) i nie zamierzam zrobić wczesniej testu jak 26-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie takie klucia raz w jednym raz drugim i czsem czuc az w pachwinie.? A nie wiesz moze slonko jak to jest z ta macica?? Jaka powinna byc normalnie a jaka w czsie ewentualnej ciazy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie takie własnie kucia mam. a jak się ciąża zaczyna to czytalam gdzieś ze szyjka macicy robi się twarda. zaraz poszukam to ci napisze dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Słoneczka :) nadrobiłam juz zaległości i widze, ze sie tu dzieje, i to duzo :P justys juz pewnie jest badana, więc trzymajmy mocno kciukasy za nia :):):) powiem szczerze, ze zaczynam sie gubic...bo wiele z nas ma jakies objawy, itp itd... w koncu bedzie tak, ze zostane tutaj sama i bede sie starac i starac i starac... :(:(:(:(:( czuje sie w sumie ok, tylko od wczoraj mam takie dziwne kłucia w podbrzuszu, taki jakby ból... a tak w ogole to za 4 dni powinnam miec @ (19) ale piersi sa mięciutkie, tylko krostki sa na brodawkach.... nie wiem czemu tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak samo piersi mieciutkie a zawsze przez 3 tyg. przed @ sa twarde i sutki mnie swedza tak dziwnie.No i czasem kluje raz jedna raz druga piers. O kluciu w jajnikach pisalam wczesniej jakie jest. A moj zmienny nastruj jest straszny raz jest ok a za chwile czepiam sie o byle pierdole moj mis twierdzi ze mam zmienny nastruj jak tydzien przed @ ale do niej jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słodziaki moje drogie:) Justyś powodzenia u ginka i czekamy na relacje tylko szybko napisz bo kciuki juz bolą!!!!!!! Nerwusku nie zostaniesz sama ważne że dziewczyny podnoszą statystykę szczęśliwych brzuchateki a na nas też przyjdzie pora wtedy kiedy będziemy najmiej tego sie spodziewały!!! Dziewczyny czy któraś teraz bierze dupashone bo chciałam zapytać czy was tez męczy parcie na pęcherz po tym leku bo ja na poczatku pomyślałam ze się przeziębiłam ale doczytałam że może to być skutek leku Czy któraś też tak miała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziolchy:) Od rana dzisiaj dyskusja trwa widze, tylko ja cos sie spozniam.No ale wiecie, jutro lece do Polski wiec mecze meza:)W czwartek mam wizyte u gina na 12:30 zobzczy co tam z moja owulka. Nerwusku nie gadaj glupot:)juz niedlugo bedziesz sie cieszyc dwoma kreseczkami:) Justys czekamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×