Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Mnie ten konowal potraktowal jak malolate ktora miala wpadke i nie wie co ma zrobic... Teraz ide do lekarki ktora prowadzila ciaze mojej mamy i dzieki niej moj braciszek ma w tym roku komunie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo tak zniknełas ze pomyslałam, ze napisałam cos nie tak. ja zmykam spac, o 6 pobudka. Buziolki dla Wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknelam bo miskowi musialam dac kompa :D Ja jutro na 14 wiec pospie dluzej Buzka do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane:) ja juz na nozkach bo jakos mi sie juz nie chcialo spac:) o 8 jade na uczelnie zeby zalatwic sobie troszke wolnego i umowic sie ze bede jezdzic tylko w srody:) niestety dzis powrot dopiero kolo 18 wiec nie bede miala nawet czasu popisac z wami ale jak wroce to nadrobie zaleglosci. a tak poza tym to czuje sie dobrze, dzis rano plamien juz prawie wogole (byla jedna biala plamka z kreseczka malenka) wiec juz chyba sie wszytsko uspokaja w srodeczku:) :) ale za to piersi daja mi w kosc, od wczoraj to juz bez stanika chodze bo sie nie da wytrzymac:( zycze milego dzionka wszystkim:) buziaki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totalna załamka ;( ;( ;( robiłam dziś test - negatywny oczywiście ;(;( powiedzcie mi czy test robiony w 32 dc powinien wyjść wiarygodny??? (to jest 15 dzień od stosunku) może się jeszcze okazać że jednak jestem w ciąży?? @ jeszcze nie ma ... co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynko Moje Kofane :) Justys Skarbie uważaj na siebie!!! ciesze sie ze w srodeczku wszystko sie uspokaja... co do piersi ... no cóż rosną :P berbelek a na kiedy masz termin @??? zrób sobie bete w dzien spodziewanej lub kilka dni po jak nie przyjdzie i spokojnie... u mnie ok, samopoczucie troszke lepsze, czasem kłucia w podbrzuszu, zaparcia, piersi mięciutkie ale sutki czułe na dotyk i czasem swędza niemiłosiernie !!! poza tym nic sie nie dzieje. dzisiaj 27 dc:P to tak w skrócie :P dobra a teraz zmykam do pracy, bede tak po 16 :):):):) Miłego Dzionka wszystkim Staraczkom i Brzuchatkom :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku zrob bete bo ona wykarze ci juz na 100 % czy jest ciaza. z tymi domowymi testami to roznie bywa.... a kiedy mialas dostac @? nerwusku to swedzenie to moze dobry znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestes pewna ze owulka ci sie nie przesunela? u mnie sie tak zdarzalo i wtedy termin @ tez sie przesunal o kilka dni. poczekaj spokojnie jeszcze kilka dni i potem zrob bete bo ona bardzo wczesnie wykrywa ciaze i jest skuteczniejsza niz sikacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys owulka była normalnie jak zawsze ... a po stosunku przez 3 dni kuł mnie jajnik tak jakby zagnieżdżenie było nie wiem co mam myśleć o tym wszytskim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zagniezdzenie nie moze byc 3 dni po stosunku. dopiero miedzy 6 a 12 dniem po owulacji dochodzi do zagniezdzenia. u mnie bylo 8 dnia po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki..... U mnie nudy....dzisiaj mam urlopik...przydał mi się ,troszkę odpocznę,posprzątam...:)Mój M chory...:(Tragedia bo i temperatura wysoka...a co za tym idzie żołnierze oczywiście padają jak muchy:):):):)To tak na wesoło.....A żeby jeszcze było śmiesznie mądrala do pracy polazł...a prosiłam,gadałam,marudziłam...i tak mnie nie słucha jak zawsze......obiecał że wróci z firmy o 12.00 ....mam nadzieję,że nie będzie się wykręcał że chłopcy sobie sami nie poradzą.... Dzisiaj 5 dc...czyli też nudy:)..ale w końcu nadchodzą dni staranek:)Tylko że przy tej jego gorączce...to pewnie nici:(A jeszcze jak ja się zarażę a już kaszle i kicham to też dupa będzie.... Berbelek...zrób bete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Justyś kochana...buziaczki dla maluszka:)Od cioci szarlotki:) he he he....i trzymać kciuki laski za nowy cykl!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo mocno trzymam kciuki:) a co do choroby M to sie nie przejmuj bo moj tez byl chory i sila go na przytulanka wzielam:) tez mial goraczke i wogole cuda sie dzialy i jakos poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys....noooo to może mam sposób:):):)he he he....kurczę ale mam roboty w domu...:(*:(Kto jest chętny do pomocy????:)::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze te biały śluz ... a bete mogę zrobić dopiero w środe bo u nas wyniki są raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka no wiem ale dziś jestem w pracy i krew pobierana jest do 11.15 i nie mam takiej możliwości żeby wyrwać się z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno skoro mówisz że ten śluz to dobrze to dlaczego test negatywny wychodzi ?? dziwne to wszytsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczekaj do srody nastepnej. ja @ tak dlugo nie przyjdzie to odpowiedz bedzie jednoznaczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę ?? o to może jeszcze nie wszystko stracone??? no bo na prawie wszystkich forach piszą że testy wychodzą w dzień spodziewanej @ a mi nic nie wychodzi już się zaczynam martwić... szarlotka a miałaś w tym czasie od planowanego terminu @ to wyniki testu pozytywnego jakieś objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek...no właśnie z tego co pamiętam żadnych.....kompletnie nic!!!!! Tyle tylko że byłam pewna intuicyjnie że jestem....ale objawy zerowe,ani piersi,ani śluz....no nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek nie martw sie....wszystko wskazuje na tak,a tesciki nie sa 100% szarlotka wez swojego m z zaskoczenia :P jak najmniej bedzie sie spodziewac to do ataku :P justys oszczedzaj sie dziewczyno :) malva a jak tam twoje pranka? rozpoczete juz? no mam nadzieje,bo pamietaj,ze w tym cyklu zmieniasz tabelke :P nerwusek...trzymam kciuki za ciebie...juz niedlugo mozesz tesciory zaczac robic :P pamietam,ze ja zaczelam robic od 22 dc :P oczywiscie negatywne,pierwszy pozytywny wyszedl 27 dc :) sprobuj,kto wie...negatywny tak wczesnie nie doluje...bo zawsze se myslisz,ze jeszcze za wczesnie,a jak pozytywny moze ucieszyc :P trzymam kciuki :) kamilla takich ludzi jak pazio (bo nie mozna go nazwac lekarzem) to powinni za jaja na mostach wieszac...co za baran,jak mogl ryzykowac zyciem dziecka? powinnas napisac oficjalna skarge do dyrektora szpitalu...moze nie jestes jedyna,ktora tak potraktowal a ja dzisiaj ciezki dzien mam w pracy,mamy jakis festyn i pelna restauracja bedzie...calusienki dzien :( ale za to jutro wolne milego dnia dziewczynki wam zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat masz rację...chory nie chory obowiązek małżeński trzeba spełnic:):):):)a ja już posprzątałam!!!!!!!!!:):):):):) teraz dopiero zrobię sobie śniadanko.....a potem szybko podskoczę po wyniki tego progesteronu chociaż wydaje mi się że badanie niewypał....bo to miało być kilka dni przed@ a że @ przylazła wcześniej wyszło dzień przed....to za późno.....no ale odbiorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×