Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witam dziewczynki!! Mam doła. Boli mnie brzuch, wciąż biegam do łazienki i sprawdzam czy wszystko jest w porządku, bo przecież termin @ się zbliża. Przecież w tym cyklu robiliśmy wszystko co tylko możliwe. Były testy owulacyjne, nogi w górze, i leżenie na brzuchu zaraz po ( zalecenie doktorka). Nawet mam kilka objawów , które jednak chyba sama sobie wmawiam. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku trzymam kciuki zeby to jednak nie byla @. domisia jeszcze pare dni i sie dowiesz czy wasze dzialanka daly efekt. tylko nie stresuj sie tak bo to nie wplywa dobrze na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore duphaston i leze. na szczescie lekarz pozwolil mi jezdzic raz w tygodniu na uczelnie. poza tym piersi nadal bola jak szalone i mam delikatne uklucia w podbrzuszu. wiec ogolnie czuje sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla jak pisałam wyżej cykl stracony ;( szkoda już się cieszyłam a tu lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko uszy do gory podstawa do sie nie zalamywac. Mocne uściski dla Ciebie kochanie jestem z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dziewczynki że jesteście ze mną i za to Wam bardzo dziękuję bardzo mi pomagacie kochane jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dla Ciebie i nie zalamuj sie bo w tedy bedzie jeszcze gorzej w staraniach o rybke ;) Teraz przytulanki na pelnym luzie i spontanie i zobaczysz ze sie kochanie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek......ja też miałam stracony a nadzieje były...jak za każdym razem....nie ten to następny:)Bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zobaczysz jak się będziemy z rybki jeszcze cieszyły...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulanki będą napewno i dni płodne akurat w święta wypadają więc mój facet będzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys no cóż...staranka rozpoczęte...:):)I mam nadzieję że skutecznie.....bo już naprawdę stracę cierpliwość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana musi sie udac i nie ma innej obcji:) jak to moj maz powiedzial: ze limit nieszczesc sie juz wyczerpal i teraz pora na jakis pozytyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie:(:(Dziewczynki...czemu się nie udaje...:( 3 cykl stracony a teraz M chory i też pewnie do dupci będzie.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kamilla każdy to mówi ale trudno jest nie myśleć że chce się swoją ukochaną rybkę, jeśli już się ktoś zdecyduje się na dziecko to jest to decyzja przemyślana i każdy chce aby to szczęście przyszło jak najszybciej a tu zawsze jakieś przeszkody a kobieta która nie chce tego dziecka przeważnie je ma ... ah to życie i jego sprawiedliwość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym doskonale przyklad moja sasiadka. Panna jest w moim wieku i urodzila dwoje dzieci co prawda zostaly jej zabrana(na szczescie) ale zaszla w ciaze bez problemu. Jest alkoholiczka przez obydwie ciaze pila i cpala(ziolo, amfetamina) w dodatku nalezy do panienek ktore lubia dostac w pape i s.ka urodzila zdrowe i piekne dzieciaczki. Raz przyszla o godz 11 rano pozyczyc od mojej tesciowej na mleko i pozniej pijana jak bela zapukala o 21 o ciepla wode dla malej na mleko powiedzialam zeby dala mi wszystko to jej zrobie. zapytalam jak robi i w odpowiedzi uslyszalam ze 120ml wody i 3 miarki mleka z tego co wyczytalam na pudelku dawala jej 4x mniejsze porcje, a mleko ktore przyniosla to bylo te na ktore pozyczyla o 11. Mala strasznie plakala a tamta darla sie na nia zeby zamknela morde i ze zryc zaraz zostanie. I tak to wyglada kobieta dbajaca o siebie ( w sensie zdrowotnym) ma problem z zajsciem w ciaze a takie scierwo nie ma problemu i mimo "rozrywkowego" trybu zycia rodzi piekna i zdrowa dzidzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje kamilla, ja tez mam takie chore sasiedztwo z cala gromada dzieci. znam wiele przypadkow ktore potwierdzaja twoje slowa. ale my mozemy przynajmniej z czystym sumieniem powiedziec ze naszym dziecia nigdy nie zabraknie milosci i wszystkich niezbednych rzeczy. mamy swiadomosc ze jak malenstwo juz pojawi sie na swiecie to damy mu wszystko na co zasluguje. a takie matki z przypadku sprawiaja ze dziecko jest nieszczesliwe przez glupote "rodzicow"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka mam pomysla dla ciebie :P podaj swojemu m paracetamol...on obnizy temperarure i tak przez 3 dni,zolnierze sie zregeneruja...pozniej atak z zaskoczenia i bedzie git :P kamilla wiem co czujesz to straszne,ze matka natura dopuszcza do czegos takiego :( tylko silne genetycznie i fizycznie osobniki powinny miec potomstwo,bo inaczej takie sz...ty przez swoja patologie zniszcza przyszle pokolenia...moze to brzydkie co pisze,ale tacy ludzie nigdy nie powinni miec dzieci!!!! berbelek bardzo mi przykro z powodu @...ale nie martw sie bedziesz nastepna po szarlotce :) czyli juz prawie :) potraktuj ten nieudany cykl jak czas na zregenerowanie sil i wkroczenie w nowy cykl z nowym zapasem SWIEZEJ ENERGII :) ktora jest bardzo potrzebna dzidziusiowi :) trzymam kciuki za kolejne pranka...nie zapomnij nozek powiesic do gory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×