Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczyny ja tez juz na nogach. u mnie raczej kolejny cykl stracony bo zaczynam miec objawy zblizajacego sie okresu. dolek sie powieksza, ale nie poddaje sie. wczoraj pogadalam sobie z kolezanka i onma dala mi sily na wiare ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale się rozpisałyście jak mnie nie było :) dziewczynki głowa do góry będzie dobrze damy radę z naszą rybką :) - b ędziemy ją miały witam nowe koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam:) wynik dopiero we wtorek albo srode bedzie:( a w srode ide powtorzyc wynik. kurcze ale mam uplawy od rana... masakra:( na szczescie sa jasniutkie a nie brazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety:):)!!!!!!!!!!!!!!! U mnie 7 dc...jeszcze jakieś plamienia pookresowe chyba są,bo po raniu coś jeszcze poleciało....mam nadzieję że to nie powtórka z rozrywki.......bo mnie szlag trafi..... Wczoraj to za często praliśmy i jeszcze dzisiaj rano...:)ale jakoś się powstrzymać nie mogłam:)......od 10 dnia zaczniemy może przynajmniej co dwa dni....bo co trzy chyba nie da rady:)he he he.....I tak wydaje mi się że nicic przez tą jego chorobę...i moją też bo trochę się zaraziłam i katar mam już.... A co u was kobietki?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki no wiecie ale żeście się ostatnio rozpisały człowiek za wami nie nadążą ............... ;-) witam nowe staraczki laski wpiszcie się w tabelkę to będziemy coś więcej o was wiedzieć lajla kochanie świetny nick (ciekawe czy dobrze się domyślam) ;-) 👄 ciebie również witam 🌼 kochaniutki lecę teraz na zakupy i załatwić kilka spraw odezwę się później ........................ BUZIOLE na cały dzień 👄 👄 👄 👄 👄 👄 szarlotki wiolkcie justysie sat s28 berbelki nerwuski kamille domisie pytające misie CAŁY CZAS O WAS MYŚLĘ !!!!!!!!!! nawet w swoich modlitwach ;-) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ładnie wykasowała mi się nina a więc kurczaku witam cię w naszych skromnych progach 👄 🌼 ❤️ ps. fajna pozycja ale nie do staranek niestety ........... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka dziewczyny tu macie tabelke wiec dopisujcie sie. berbelku popraw sobie termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........2...................18.04 ..... Brodnica czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dziewczeta :)):):):):) mnie tak późno wieczorami nie ma bo w domciu to wojna o kompa jest- w pracy mam go do woli więc dlatego przeważnie jestem popołudniami. malva to bardzo miłe ze ciągle jesteś z nami myślami :):):) niby sie nie znamy a jednak odnosze wrażenie ze jesteśmy sobie wszystkie bardzo bliskie- kumpele z wirtualnego świata :):):):) u mnie dzis 25dc i ostatnia tabletka duphastonu no i niebawem się okaże czy to był złoty strzał w tym miesiacu czy nie :):):) bądz co bądz ja sie i tak nie poddam :):):) witam nowe koleżanki :):):):) berebelku szkoda że @ przyszła ale kolejny cykl może bedzie Twój :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02 nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko wiolkcia..............27............11.......... .....22-25. 03....Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? justys1818.....15.02.2010...............21.11.2010... ........????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak czarodziejka czekoladowyszejk jak tam po wizycie u ginka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze w to bardzo :):):) a wiara czyni cuda :):) w kazdym bądz razie trzeba sie starac by rybcia była i nie poddawać się. mamy się Kochac a nie robić dzieci :):):) tak mówi mój ginek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Wiolkcia....a ja mam dzisiaj dzień zwątpienia...:(Jakoś tak od rana mi się zaczęło......wkurzył mnie ten ostatni cykl że taki krótki bez sensu trochę.... I zaczynam się martwić czy może lekarz coś przeoczył, czy w ogóle mam dobrego lekarza..... Wiolkcia a Tobie lekarz Duphaston przepisał z jakiego powodu???? Ja się zastanawiam czy u mnie nie ma czasem właśnie jakiejś niedomogi tej fazy lutealnej.....że występują wcześniej plamienia...itp...itd...a lekarz mam wrażenie jakoś te moje obawy olewa....i tylko starać się i starać......no ale kurde jak coś ciągle nie tak to może by zlecił jakies posrane badania....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarzowi łatwo powiedzień że starć się i starać jak to nie on przeżywa koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek właśnie.....wiecie ja chodziłam wcześniej do innego lekarza.....miałam zaufanie do niego ale opinie miewała różne....trochę mnie zastanowiło że nie zwróciłam uwagi na według mnie kiepski stosunek hormonó LH i FSH....no więc popytałam i zmieniłam lekarza na ponoć bardzo dobrego....a ten też stwierdził że to nie ma znaczenia bo normy są zachowane a z monitoringu wynika że jest jajeczkowanie...bo pęcherzyki są, rosną i pękają.....owulacje też odczuwam sama i to by się zgadzało....tylko te plamienia przed @....no kurczę czy ja muszę medycynę skończyć żeby jakoś wszystko zrozumieć????? Dlatego dzisiaj jakos tak mnie złapał fatalny nastrój.......bo może jednak trzeba inne badania zlecić.....no nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko głowa go góry ... proszę Cię nie załamuj się damy radę ... a co do badań to może wymuś je na ginku?? albo zmień go na jakiegoś innego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja biorę duphaston bo po pierwsze mam nizszy progesteron(mieści sie w normach ale tej dolnej bliżej a nie w połowie gdzieś a po drugie bo miałam stymulowana owulację i przewaznie w takich przypadkach sie to zapisuje. mój ginek jest bardzo dobry- wiele kobiet wyleczył- co lekarze nie dawali im juz szans- tylko np, wyciąć całe jajniki albo inne drastyczne metody, moja bratowa miała 2 zagrożon ciąże i to bardzo ale poprowadził je dobrze i skończyło się pieknymi ,zdrowymi dzieciaczkami. można do niego dzwonić o każdej porze- więc ja mu ufam- teraz powiedział że z medycznego punktu widzena powinno się nam udać ale czy tak bedzie to niewiadomo- ( podejrzewam z raczej w kolejnym cyklu badz jeszcze następnym zaskoczę, wiem jednak ze on się stara mi pomóc. szarlotko czasami są gorsze dni ale i takie byc muszą. moze zrobisz sobie restarta?? na nosku jest wyłącznik- przyciśnij paluszkien czubek nosa i restart gotowy- powinnas już mieć lepszy nsatój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko no u mnie te krwawienia w srodku cyklu i plamienia byly spowodowane rozregulowanymi hormonami i lekarz stwierdzil to bez zdnych badan. mialm miec kuracje hormonalna ale powiedzial ze daje mi jeszcze dwa miesiace na zajscie a jak sie nie uda to trzeba brac hormony przez 3 miesiace. moze lepiej zmien lekarza bo ten chyba lekcewazy twoje problemy z plamieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek.....aż tak się nie załamuje....w końcu skoro tą owulację widział a ja ją odczuwam dość konkretnie to chyba to jest przynajmniej ok........ehhhhhh szkoda słów.....dziewczyny w pracy już mi mówią że ja sobie sama wmawiam jakieś nieprawidłowości bo skoro lekarz widzi że wsio ok...... No i nie wiem czy sama wmawiam sobie......:( Kurczę trzeba do pracy się zbierać....później dziewczynki popiszę:)Jak tylko luz większy w pracy będzie czyli tak koło 13.00:P) Pocieszcie mnie:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys , Wiolkcia chyba macie rację co do zmiany......dzisiaj zadzwonię do innego też z polecenia od koleżanki która się starała dośc długo i z nim jej się udało(ale to zaqbrzmiało:))......zobaczymy co ten powie..... Wiolkcia a mogę spytać o Twojego lekarza bo jak pamiętam Ty z Zabrza jestes , to w sumie ode mnie dość blisko:)Może i ja bym do niego się zgłosiła?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że możesz to jest Marek Pabian- przyjmuje na Dubiela w Zabrzu (poniedziałek, środa, piatek nawet do 1-ej w nocy ) ma bardzo dużo pacjętek.oraz w szpitalu w Świętochłowicach. jak bedziesz chciała to mogę Ci podac numer do rejestracji do niego.wizyta kosztuje 100 zł jużz usg, a monitoring-za wszystkie 3-4 dni 150zł łącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc w aptekach mozna kupic testy na plodnosc. wierzycie w ich uczciwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina są owszem takie testy ale one nie są niestety zawsze wiarygodne- na naszym forum przykładem jest justys- nie miała owulacji a test pokazał że ma- więc ich wiarygodność nie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popieram. dwa razy pokazaly mi owulke a tak nie moze byc. a juz poprzednich cyklach pokazywaly owulke w inne dni niz ona wystepowala:) wiec roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia umówiłam się na 9 kwietnia!!!!!!! :)Pierwszy wolny termin miał i to na 23.00 ....ciężko to widzę...chyba mój M mi nie uwierzy że do lekarza...:):):):)....ale skoro go zachwalasz...to liczę że mi pomoże i uspokoi bo serio wydaje mi się że powinnam mieć jakieś leczenie a nie zbywanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski jestem na chwilkę .............. oj chyba żadna nie czytała linka który ostatnio podałam (nie ładnie będę w tyłki lać)........... justyś tam jest wyjaśnienie twojego pozytywnego drugiego testu owulacyjnego ........ testy owulacyjne czasami nie zawsze wykrywają wczesną ciąże ......... i mnie się wydaje że tak było w twoim przypadku ;-) ty jeszcze nic nie wiedziałaś a twój teścik tak ;-) ja właśnie stosuję te testy od kilku dni i zobaczymy co będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malva kochana musze ci powiedziec ze tez czytalam ten artykul juz wczesniej bo kiedys slyszalam ze moze on wykryc wczesna ciaze ale najlepsze bylo to ze w ten jeden dzien wyszly dwie mocne krechy a na nastepny dzien zrobilam 3 i na wszystkich byla jedna kreska:) moze to byl taki znak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×