Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

teraz się zastanawiam czy przypadkiem w tym cyklu nie zastosować testu owulacyjnego - może coś pomoże - chciałam iść do ginka jak się skończy @ ale nie ma go do końca kwietnia - czekam jak tylko wróci z urlopu i lece żeby zobaczył czy wszytsko jest ok ale byłam niby w styczniu i było wszytsko dobrze ale wtedy jeszcze nie byliśmy zdecydowani ostatecznie teraz już podjęliśmy decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek kochanie w ten sposób nic nie stracisz ....... a nawet możesz zyskać ..... ja kupiłam w aptece za 24 zł opakowanie i tam jest 5 testów ........... w cale nic trudnego........... obserwuj również siebie i działaj ................ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja też tak chodze na wizytę do niego na późne godziny. ale u niego jest tak ze on nie woła- wchodzi ta która pierwsza przybyła więc nie wejdziesz o 23-ej niestet. radze Ci byc tak 20 minut wcześniej by zając sobie kolejkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia to ja będę wcześniej:)A nie masz czasem wizyty w tym dniu ?? he he:)razem byśmy się męczyły...:):):)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hejo. mokro mi ciągle- ale nie sadzę by to był dobry znak bo jest bardziej wodnisty niz gęsty a poza tym to zadnych objawó wiec raczej ciazy nie będzie. a tak ogólnie to teraz siedzę z 15 miesięczna chrześnicą i ciagle chce by jej piosenki puszczac bo śpiewa i tańcuje mi tu. fajna pocieszka ale tez boli ze to nie moje. bardziej się ciesze niż smuce bo daje mi wiele radości :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak narazie to ja nie wiem na kiedy sie umówić bo czekam na @ i dopiero mogę cos nieco zapisywac się ale jeśli @ przyjdzie 25 -tego to by wypadał mi monitoring na 9-tego więc może się spotkamy :):):):) malva a jak tam u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjjjjjjjj.... rozumiem wiolkcia ja ostatnio bawiłam mojego bratanka ma roczek i jakieś 3 miesiące .......... jak go zostawiłam np w dużym pokoju bo musiałam doglądnąć w kuchni ;-) to patrzę a tu tup tup idzie do mnie w tych swoich kolorowych rajstopkach łapie za rączkę i mam iść z nim baje oglądać,siadam na podłodze a on mi hooop tyłeczkiem na kolanka się pcha............ i tak mogę siedzieć i siedzieć iiiiiiiiiiiiiiii................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cosik tak jakby coraz bardziej mokro ;-) to idą dużymi kroczkami dni płodne ;-) ............... a tak po za tym do do dupy (dosłownie!!!!) troszkę dużo mi się negatywnych rzeczy na raz na głowę zwala.......... ale kochanie za twoją radą się zresetowałam i zaczynam dzień od początku ;-) grunt to się nie poddać i brnąć do przodu ;-) ❤️ a teraz to wam normalnie zazdroszczę jak się cholery małe spotkacie ;-) wiecie co w Gliwicach mam rodzinkę to się może wybiorę na lato ich odwiedzić i przy okazji zorganizujemy zlot............. staraczek i brzuchatek z topiku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo by ekstra- jak wyremontuje sobie domek to mozemy zrobic zlot z naszymi dziciaczkami u mnie. bedą miały dużo miejsca do biegania a my sobie pogrilujemy :):):):) malvo mam nadzieje że te Twoje problemy szybko się rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiokcia ty też w podobnej fazie co ja ............. prze de mną też generalny remont domu i już się od jakiegoś czasu zamartwiam ;-( dzięki wiolkcia na pewno będzie ok trzeba przetrwać burzę ..... aż w końcu zaświeci słoneczko ............. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy niestety .......... zawsze jest gdzie się urwać na kilka dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarloteńko moja kochana gdzie się schowałaś kurczaczku ??? moje kochane M dzwoniło że nie za dobrze z nim i będzie wieczorem chyba wizyta w szpitalu ............ kupiłam już leki ale to chyba nic nie da i smyramy do lekarza ............... nie będę go męczyć starankami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez fakt :):):):) hehehehe tak tak remont mnie czeka wielki- a raczej prawie od nowa stawianie domu- z pominięciem że ściany już stoją- to jest przerażające i ile to pracy i kasiory na to idzie- masakra poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na szczescie sie remont skonczyl ale tez trzeba bylo robic wszystko od podstaw:) ja wlasnie czekam na M z obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na szczescie sie remont skonczyl ale tez trzeba bylo robic wszystko od podstaw:) ja wlasnie czekam na M z obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na szczescie sie remont skonczyl ale tez trzeba bylo robic wszystko od podstaw:) ja wlasnie czekam na M z obiadem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam tak samo.... kupiliśmy stary dom do remontu .......... i teraz wszystko trzeba robić ...tylko zewnętrzne ściany zostaną . także bardzo dobrze cię rozumiem ;-) jakbyś chciała o tym troszkę pogadać to pisz na mojego mail-a .... nie będziemy zaśmiecać naszego topiku dachówkami ;-) prawda (ale powiem ci że w środku bardzo się boję jak to będzie....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki a my remontujemy mieszkanko:)tzn jedno mamy wykończone ale kupiliśmy obok drugie żeby było większe.....no i połączymy...:):)Tylko roboty full...wiem co przeżywacie:) Przed chwilką musiałam się z pracy zerwać klucze mojemu dziecięciu zawieźć....sklerotyczka zapomniała do szkoły....... Dziewczynki /////ja chce dzidzi:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rosół mojemu gotuje może jakoś te żołnierzyki przetrwają ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli rosół ma pomagać to chyba będę gotowała mojem u codziennie hahah :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoczko malvus jak coś to zaklikam na mail. narazie czekam az sie ociepli to zaczynamy pełną para- nie wynajmujemy fachowców tylko sami robimy więc roboty dużo. no kochane z remontami dużo pracy- ale to będzie nasze gniazko i cieszmy się że je mamy :):):):) powoli osiągniemy to co chcemy :) ja dziś do 21-ej w pracy siedzę. jutro wolne i urodzinki 4-te bratanka. zastanawiam sie czy iść bo normalnie ta moja bratowa mnie do szału doprowadza- M ze mną nie pójdzie bo ma gorszy stosunek do niej niz ja. no ale co dziecko temu winne z drugiej strony- więc waham sie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czy te bratowe wszystkie takie ??? a co do remontu to my też sami , ale potrzebna pomoc do dachu....(negocjacje trwają ;-) ) wiolkcia a co do urodzin to musisz niestety sama zadecydować ..... współczuję do 21ej 👄 przed chwilą wyszorowałam na kolanach dywan (mały) wygląda jak nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj mąż juz ma dosc remontow b o zeby nie myslec o tym ze nam sie nie udaje wymyslam ciagle zmiany i nowe remonty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×