Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jej to akurat nie sluchaj, widac ze babka jest tak nieczula i zimna ze z latwoscia wydaje wyroki. pewnie niejednej dziewczynie juz takie prorocze wizje przedstawiala a potem rodzilo sie zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej ja lekarz powie Wam czy beta jest okay itd. Wiecie ze sa róznne tabele przyrostu itp. Ja wierze ze bedzie okay. Wiolkcia no to nie wyglada na grype jelitowa :( Niewiem. Ostatnio byłam przepracowana to moze tez od tego... Kamilla od lekarstw? Ja biore tylko Letrox na tarczyce i Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie niekiedy cos ktos palnie i tylko przykrosc komus robi a wcale nie ma racji! A ja mam 47 dzien cyklu :( Temp. stoi na 36,4 od 5 dni!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku bo jest glupia stara i zazdrosci ;) M wkoncu sie zebral wiec lece Buziaki slodziaki:* i myslami jestem z wami:D Ps. Musimy na skype pogadac weselej bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dosc i mam zamiar zastosowac sie do zalecen Koleżanki i kompletnie nic nie czytac i płakac mi sie chce :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nerwusku ale jakos trzeba sie trzymac, byc moze bedzie tak ze nie mamy powodu do smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwsuku to dobrze ze utrzymuje CI sie 37! Sciskam kciuki! A ja mam dziwna tą temp :( 36,4 był skok z 36,1 i stoji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane kurczaczki ;-) właśnie wszystko przeczytałam .... trochę tu u nas smutno dzisiaj ..... niuniaczki moje wy pyszczki kochane główka do góry ;-) dziewczyny niestety z tym internetem to prawda.... nie potrzebnie tyle czytacie ... przecież nie wszystko co przeczytacie tutaj jest prawdą.... internet nie jest WYROCZNIĄ !!! musimy to sobie w końcu uświadomić.... naprawdę lepiej jest nawet cały dzień czytać romanse niż szperać non stop w internecie...... (powiem szczerze że dlatego też nie jestem tu cały czas ,bo chyba już dawno siedziałabym przy za karatowanym oknie w pasach ,tak to pracuję ,żyję i oddycham.... ❤️ ...dzięki Bogu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie mierze temp tak dla sprawdzenia.... stan zapalny jeszcze daje o sobie znać :( ale dzielnie z nim walcze.... piersi bolą i podbrzusze tez czasem sie odezwie.... poza tym to nic sie nie dzieje..... jutro rano zatestuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Ciebie kciuczki .....piąstki zaciśnięte a więc czekamy na relacje jutro ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wzielam relaksacyjny prysznic:) nerwusku co do tempki to nie mam pojecia bo sama nie mierze. jezu nie moge sie jutra doczekac. i w dodatku meczy mnie strasznie niestrawnosc i wzdecia:( masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jak mam nie mówic jak z tego wszystkiego sama nie wiem jakie badanie miałam robione..... :( chciałabym zeby jutro był czwartek !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce nie czytaj juz. do czwartku nie daleko i wszystko sie wyjasni. tylko prosze cie nie szukaj juz informacji a tym bardziej takich negatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj juz nie bede .... dzisiaj juz nie czytam !!!! zreszta przejrzałam juz chyba wszystkie mozliwe strony i mam tylko wiekszego strsa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski koniec ok.... bo nie długo to bóg wie co se jeszcze będziecie tutaj wmawiać ........... wiesz co nerwusek ty lepiej wyłącz już tego kompa i spadaj zrobić prysznic i do łóżka sio ........... wykonać natychmiast ;-) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj m wlasnie poszedl do pracy na nocke a ja wzielam wielki kawal ciasta i kakao i poprawiam sobie tym humorek:) nerwusku jestem z toba bo przezywamy to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M wcoci po 22... ja zaaplikowalam sobie kolejna tabletke i ogladam serial :P co porabiacie Dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika jesli owulacja byla 15 marca to okres tez sie przesunie gdzies na 28 marca bo mniej wiecej przychodzi 14 dni po owulce. a najlepiej zrobic test w dniu spodziewanej miesiaczki bo objawy sa mylace, sama wiem bo wiele razy to przechodzilam. trzymam mocno kciuki za twoje dwie kreseczki. oby ci sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×