Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

sat ciesz się że jeszcze Cię nie mdli :) nerwusek zrób jeszcze raz bete ale jestem pewna że masz swoją rybkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostawalam na 3 dzien. Odstawialam 25dc a dosatawalam 28. Tak przez pol roku, az do stycznia :P Sat, a moze tobie juz duphaston pomogl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochaniutkie :) ale dopóki nie zobacze ze beta wzrasta i nie skonsultuje tego z innym lekarzem (normalnym !!! ) to nie robie sobie nadziei... a ile powinna wyjsc beta zeby ciaza była pewna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze WAM wszystkim zafasolkowania! U mnie sie nieobedzie bez wizyty u lekarki i Clo i duphastonu albo luteiny :( Tylko sie dziwic ze odrazu mi tego nie dała jak mam pcos tylko sie kazała starac :( Zobaczymy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku ciaze stwierdza sie jesli beta jest powyzej 5. i jest taka zasada ze w ciagu 48 godz wzrasta ok 66% a w ciagu 72 godz. ok 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam takie coś : NORMY BETA HCG Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg: 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000 oraz : ciąża: 3 tydz. 16-156 mlU/ml 4-5 tydz 101-4870 5-6 tydz 1110-31500 6-7 tydz 2560-82300 7-8 tydz 23100-151000 8-9 tydz 27300-233000 9-13 tydz 20900-291000 14 tydz 16684-127939 15 tydz 10743-89074 16 tydz 7895-70818 17 tydz 6210-69173 18 tydz 5730-54585 19 tydz 5267-57465 20 tydz 3180-51380 21 tydz 5879-55183 22 tydz 1234-45771 i jak to wszystko rozumiec...????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek justys ma rację musisz powtórke bety zrobić i będzie jasne ale juz sam wynik 11 powinien cię cieszyć tak długo czekałaś a teraz znów sie martwisz, będzie dobrze maleńka!!!!!!!!!! Nowa Tu dzięki za informacje o tym dupashonie słuchaj ja w cuda wierze więc jak okaże się że okres nie przyjdzie wcale sie nie zmartwię:) ale w tym cyklu lekarz stwierdził brak owulki do tego testosteron wyszedł mi 2 reazy ponad norme wiec był by to cud!!!! Nowa Tu A jak ci mija ciaza spokojnie , jestes na zwolnieniu czy latasz do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku jest beta hcg i hcg. to co napisalas to pierwsze to normy beta hcg a to drugie to hcg. ja mialam robione w szpitalu zwykle hcg bo chodzilo o dokladniejsze okreslenie. a ja wiem to bo jak poronilam to codziennie mi robili bete hcg i hcg wiec sie duzo dowiedzialam. wiec ty sie sugeruj ta krotsza wersja co napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. wiec twoje badanie to bylo beta hcg wiec wynik odczytujemy z tego pierwszego wykresiku twojego, jest to poziom hormonu w zaokragleniu na wyzsza jednostke. natomiast hcg to mniejsza jednostka dlatego wartosci sa duzo wieksze:) to jest tak jakby beta hcg to byly centymetry a hcg to milimetry wiec ta sama ilosc hormonow jest poprostu w innej jednostce. hcg robia przewaznie w szpitalu przy podejrzeniach poronienia , ciazy pozamacicznej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale te normy maja bardzo zblizone do siebie wiec nie ma mowy o pomylkach. no to slonce czekamy razem na ta nasza bete:) ja czekam chyba do srody i bedzie wiadomo czy rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys jestes boska :):):) bardzo sie boje ze beta nie urośnie a tedy to bedzie załamka !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jutro rano zadzwonie zeby sie upewnic czy juz jest wynik z piatku, jak bedzie to kolo poludnia go odbiore:) a ten z dzisiaj bedzie dopiero w srode najwczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami slonka myslami. Mariusz mie wk.... wiec sie klade zeby sie nie denerwowac bo jezeli jestem w ciazy( o ile wogole jestem) to moze zaszkodzic.:(:(:(:( Buziaki slodziaki moze pozniej wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robilam juz 2 w odstepie 3 dni. a tyle sie czeka bo u mnie nie ma laboratorium i poprostu przychodnia przesyla badania a to troszke trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadne moze pozniej a jak mi sie nie uda to jutro z rana bo ide dopiero na 13.:( Tylko Wy słodziaki mnie wspieracie Wielkie dzieki ze macie takie wspaniale serducha i mimo swoich problemow potraficie doradzic i wesprzec na duchu bardzo wam słonka za to dziekuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to dzisiaj wkurzyła ale ta pieprzona gionekolog !!!!!!! "na dniach i tak dostanie Pani miesiączke " wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( wiecie ze nawet nie wiedziaa kim jestem, nie pamietaa, ze byam w lutym z dziwnym krwawieniem, ze wczoraj dzwoniam do niej.... kompletnie zawiana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×