Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

melly ja sie na tym nie znam, my staramy sie od lipca i jak dotad bez pozytywnych efektow niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek stworek jeżeli chodzi o mnie to serdecznie Cie zapraszam im nas więcej tym lepiej a w grupie zawsze latwiej rozwiazac problem. Dziewczynki w naszyn temacie jezeli tylko beda umiały pomoga rozwiazać Ci problem a nawet jak nie beda to wesprą dobrym słowem. Każda z Nich mimo swoich własnych problemów, stara się pomóc rozwiązać problemy innych. Jednym słowem sa ZAJE..STE ( w pozytywnym tego słowa znaczeniu). 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Co myślicie słonka o dołączeniu nowej koleżanki do tabelki?? Czekam Dziewczynki na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
ja starałam się 2 lata a jak sie udało to zaraz poroniłam mam chyba taraz jakiegoś bzika jutro powinnam dostać @ chyba nie bedę spała całą noc i wyczekiwać czy przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melly nerwy tu nie pomoga, tylko zaszkodzic moga. ja tez sie strasowalam ale dziewczyny mi pomagaja, nie ma co martwic sie na zapas. bedzie dobrze. kamilla jesli o mnie chodzi to nie ma problemu tabalke da sie powiekszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
ninka dziękuje za wsparcie ale jak myślicie mam jakieś szanse że jestem juz w ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
dziwne kłucia w jajniku od czasu do czasu rano jak wstaje boli mnie glowa i mam dziwne skoki raz mi goraco a raz zimno czasem mam apetyt a czase wogóle no i to że ta temp. to 37,0 a wyczytałam że przed @ spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kazdego objawy sa inne ja ich nigdy nie mialam wiec ciezko mi powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
no wiem ale myślałam że może ktos z was miał coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jest malo osob nie wiem czemu, musisz poczytac wczesniejsze wpisy albo poczekac do jutra moze bedzie wiecej staraczek to ci podpowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
oki dzieki bardzo pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melly jedyne co moge Ci słonko poradzić to zrobienie jutro teściku i danie sobie na luz. Bo za zwyczaj jak czegoś bardzo pragniemy to się nie udaje. Przytulanki z M rób kiedy masz ochotę a nie kiedy trzeba bo akurat jest owulka i wyłaczyć totalnie myślenie typu czy po tym przytulanku sie udało lub przytulac sie tylko po to by powstała dzidzia. Najlepiej gdzieś wyjechać zmienić otoczenie... Na pewno pomyślisz sobie że łatwo powiedziec ale spróbuj kochać się dla przyjemności a nie obowiązku i na pewno się uda :) Trzymam kciuki za to ze może teraz się udało i wredna @ nie przyjdzie Ninuś jeżeli chodzi o Twoją tempke to możliwe że jajniczki zaczynaja pracować nad nowymi pęcherzykami ale nie jestem pewna. Wejdz na stronkę www.28dni.pl. Na tej stronce wszystko jest objasnione jezeli chodzi o mierzenie tempki. Robiłam bete wyszło 4,65 więc w normie nie brzuchatkowej :) ( norma nie brzuchatkowa od 0,00-5,00 mIU/ml) tempka od kilku dni w granicach 37-37,4 dwa dni temu spadła do 36,7. Wczoraj była 36,8 dzisiaj już 37,1... Mierze rano tak ok 7.15. Zobaczymy co to bedzie ;) Buźka:) Ps. Będe za jakąś godzinke bo M musi coś tam zzrobić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
dziekuje bardzo za wsparcie ale właśnie wracam z wc i pojawiło sie małe plamienia wiec przyjdzie @ jestem załamana pozdrawiam i pewnie jeszcze się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melly to że jest plamienie o niczym jeszcze nie świadczy. Podstawa sukcesu aby powstała rybcia jest pozytywne myslenie ze jak nie teraz to innym razem:) Bedzie dobrze, tzn. musi byc dobrze:) A tak na inny temat. Melly robiłaś jakieś badania?? Dziewczynki odezwijcie sie bo jestem gotowa pomyslec ze juz nie chce Wam sie pisać w naszym kreseczkowym temaciku. Gdyby tak sie okazalo by mi strasznie strasznie ale to strasznie smutno:( Odezwijcie sie słonka:) Nerwusku super ze ta wredna @ nie przyszla i moim zdaniem to zawita u Ciebie za kilkanaście miesięcy jak rybcia będzie na świecie :) Jak Twoje samopoczucie ogólnie?? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz na nogach, prawie wogole nie spalam bo takie dziwne zle przeczucia mialam.... dzis rano lekki bol pecherza.... koszmar ostatnim razem tez sie poronienie od zapalenia pecherza zaczelo:( boje sie jak cholera, a wizyta juz jutro. witam nowe kolezanki. pozdrowienia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale sie rozpisałyście :) witam nowe koleżanki ;) justyś głowa do góry :) będzie dobrze u mnie mega przezięb ienie ledwo co żyje :( wracam do łóżka bo jutro do pracy muszę iść miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Słoneczka :) Rzeczywiście jakos tu pusto ostatnio... :( co sie dzieje Dziewczynki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam u was? nerwusku jak samopoczucie? evika jak nie dostaniesz dzis to moze jutro rano testuj, ale pamietaj z pierwszego moczu bo wtedy jest najpewniejszy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam u was? nerwusku jak samopoczucie? evika jak nie dostaniesz dzis to moze jutro rano testuj, ale pamietaj z pierwszego moczu bo wtedy jest najpewniejszy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam nowe staraczki:) :) :) U mie chwilowa załamka, miałam wczoraj kryzysa!!!! Bo ten okres co teraz dostałam jest taki dziwny po tym dupashonie, dosłownie leci mi po kilka kropel a dzis juz 3 dc myślałam że sie rozkręci dotąd miałam obfite koresy! Mam nadzieję że to oznaka regulacji cyklu do tego wogóue nie boli mnie brzuch a zawsze brałam leki by przezyc dzień!!!! miała któraś z was tak po tym dupashonie????????????????????? W pon idę dalej badać hormonki kolejne 3 = kolejna kaska NO CÓŻ jak trzeba to trzeba!!! A po świętach ruszam do ginka na monitoring!!!! Musiałam sobie wyznaczyć kolejne cele by sie nie poddać, trzeba być twardym:) Nerwusek i justyś buziolki śle wam!!! szarlotenka coś dawno nie pisała? Wiolkciu kochana a jak u ciebie zaczał się nowy cykl- buzka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:-) Witam też nowe koleżanki. Ostatnio tak się zastanawiałam nad tą naszą forumową pomocą i wsprarciem. Naprawdę kobietki dajemy sobie niesamowite wsparcie, dzielimy sie swoimi watpliwościami i dolegliwościami. Czasem nawet z koleżanką nie mogę porozmawiac np. o sluzie, bólu jajników itp;-) U mnie wielkie oczekiwanie w przyszły weekend zaczne testowanie jeśli nie pojawi się @. Dziwnie się czuję, do kawy wstręt pozostał, ból jajników, dziwny ucisk w podbrzuszu, a do tego utrzymująca się temperatura powyżej 37 stopni. Miłej niedzieli:-) Uściski dla Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka 30 no to trzymamy kciukasy co by ten wstret do kawki pozostał i stał sie oznaką upragnionej dzidzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. s28 u mnie tez @ dziwna- dziś 3 dzień i praktycznie 1 podpaska by starczyła na cały dzień. skapa jest strasznie- tylko 1-go i drugiego dnia momentalnie było silnie ale to maks 15 minut i tyle. z bólem to u mnie strasnie- faktem jest pewnie to iz mam jakąs grype jelitową i normalnie mdli mnie strasznie i jelita przewraca nieziemsko. a dziś 10 godzin w pracy musze siedzieć. od 5 dnia cyklu znów zaczynam clo i monioring takze- więc powtórka z poprzedniego cyklu mnie czeka.evika to trzymam kciukaski by @ nie przyszła i by oznaczało to rybcię. pozdrowioneczka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
witam dziś dostałam @ ale jest dziwna najpierw dużo póżniej mało i dziwny kolor taki mocno brązowy no ale nie łudzesię już może uda mi się następnym razem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
witam dziś @ ale dziwna raz duzo i raz mało dziwny kolor ciemnobrązowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka słonka :) Berbelku wyslij M do apteki i niech kupi Ci nurofen anty grip, jest naprawde b.dobry. Jak moj M sie rozchorował to ten lek w 2 dni postawił go na nogi. :) Nerwusku jak się dzisiaj czujesz?? Trzymam kciukasy za te co mają dostać @ zeby wredota nie przyszła i za te ktore zaczynaja staranka, aby nie poszły na marne i pozbyły sie tej wredoty na kilka ładnych miesiecy.:) Słonka nie przewiduje innej opcji jak to ze do wakacji w naszym temaciku wszystkie znajdziemy sie w tabelce brzuchatki:) Buziaki słodziaki i odzywajcie się częściej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×