Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Sama bym chciała wiedziec... mam krwawienie tzn podczas siusiania poleci pare kropelek i ciut na podpasce . Cycki doslownie pulsuja mi w srodku, czuje w nich goraco i bola. Boli mnie podbrzusze ale inaczej jak podczas @ bo jest to takie punktowe klucie ponizej pepka i promieniuje do pachwin przypomina klucie jajnika podczas owulki z tym ze jest bardziej bolesne. Nawet mi brzucha nie wywalilo tak jak przy @... :( Termin mam za 3 dni pierwszy raz mi sie zdarzylo ze przyszla wczesniej zawsze mam cykle regularne po 28 dni moze z piec razy zdarzylo sie ze przyszla 1-2 dni po terminie ale nigdy wczesniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla czyli jeszcze nic straconego bo czesto sie zdarza ze przychodzi krwawienie a ciaza jest. sama mowisz ze wyglada to u ciebie inaczej niz zazwyczaj. ja tez mialam przez 2 dni takie lekkie plamy z krwi na papierze i przy korzystaniu z toalety a ciaza byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze oprocz naszego temaciku nie mam z kim o tym pogadac... :( M wysłucha ale nie zrozumie, a do mamy nawet nie pojde po ostatnich akcjach... :( Moze jest jakas nadzieja... Justys a jaki kolor miala ta krew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz forum nie mam z kim o tym pogadac nawet... M mimo ze wysłucha to i tak nie zrozumie a do mamy nie pojde po akcjach ostatnich... :( Justys a mialas jakis bol? I jaki kolor miala krew? Moze jest jeszcze jakas nadzieja... :( Dziekuje Wam wszystkim slonka za slowa otuchy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla najpierw to byl sluz taki jasno brazowy a potem czerwona krew, najpierw jasna a potem ciemna ale z dnia na dzien zanikla i znow byl jasno brazowy sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYS bardzo, bardzo mi przykro i współczuje...... A z drugiej strony gratuluje CI ze tak dzielnie sie trzymasz! Zycze CI duzo siły, wytrwałosci i pogody ducha! I oczywiscie powodzenia na badaniach w szpitalu! Mam nadzieje ze po nich juz wszystko bedzie wiadomo!!!!!! Trzymam kciuki mocnnnnnnnoooooooooooooooooo No własnie NERWUSKU powinna juz byc @ bo ostatnim czasy miałam najdłuzszy cykl 52 dniowy a to juz dzisiaj 53 :( Temperatura niska a @ nie widac :-( Nie martw sie na badanku wsyzstko bedzie okay! Wierze w to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys a jakie mialas objawy?? jakis bol itd i jakiego koloru byla krew jezeli mozesz mi napisac? :( Dziekuje Tobie justys i reszcie słoneczek za wsparcie nawet nie wiecie ile one dla mnie znaczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialas jakies bóle slonko?? bo z opisu krwi to na razie podobnie mam. A obfitość? Sorki ze tak wypytuje ale nie mam sie kogo zapytac:( Nerwusku rano moze zatestuje... tylko czy jest sens:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla poczekaj do rana i zrob test. kreseczka pewnie bedzie jeszcze blada bo to jeszcze przed terminem @ jest. albo poczekaj do terminu @ i wtedy testuj bo stezenie hormonu moze byc jeszcze za niskie zeby teraz test wykryl ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kłade sie spac... dzisiaj nie było popołudniowej drzemki to padam... ! Będę jutro jak wstanę :P Kamilla testuj rano i daj znac, tylko nie dołuj sie jak wyjdzie jedna kreska bo moze byc jeszcze za wczesnie... Kolorowych Kochaniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusio pobolewa za to piersi coraz bardziej bola:( co ma byc to bedzie i juz nic na to nie poradze... :( dzieki jeszcze raz🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku ja nie testowałam bo ja mam nieregularne cykle i to bardzo przez moje PCOS :( Wiec chyba nie ma sensu...... Piersi mnie nie bola, ani sutki, lekkie minimalne chrosteczki tylko ale to takie mikroskopijne i mam je juz od ponad miesiaca około. Jajnik raz poboli lewy lub leciutko podbrzusze ale to bardzo rzadko i bardzo lekko..... Kamila to powodzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a ja miałam raz takie plamienia 20 dni jak Ty opisujesz! Tylko jak chodziłam do wc to było cos a potem po tych 20 dniach dostałam skapy @.... Ale u mnie to sa zaburzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×