Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no fakt nerwusku pogoda śliczna to może namówie mojego M na mały wypadzik gdzieś w sobote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby z Ciebie nie zartowal;) Ciekawe co u Malvy i reszty dziewczynek ktore sie nie odzywaja? Nerwusku nie denerwuj sie ale musialam wyrzucic to co siedzialo w srodku nie mam komu powiedziec wiec wypisalam sie Wam przepraszam ze musialyscie to czytac ale gdybym nie "wygadala" sie tutaj znow wszystko co czuje skumulowalo sie i odbilo na M. Od kad moge z kims pogadac odrobine mniej sie klucimy bo nie jestem ciagle zla przez emocje ktore leza na serduchu. Jak cos sie psulo to zamiast gadac , wyladowywalam negatywne emocje klucac sie z nim. Zaden facet nie zrozumie co czujemy wiec moj M jako facet tez nie . A tak na zmiane nastroju: :) Wczoraj po wyjsciu od gina probowalam powiedziec na czym polega ciaza pozamaciczna.(zagnieżdżanie zarodka w jajowodzie itd) Po moim prawie pietnasto minutowym monologu i pytaniu czy rozumie powiedzial ze nie... oczywiscie bylam wsciekla i po łopatologicznym wytlumaczeniu ze kiedy rybcia nie zaczepia sie w domku ktorym jest macica tylko gdzie indziej to wtedy zakumal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla a nie wiesz że facetowi trzeba tłumaczyć jak dziecku?? to takie duże niby dojrzałe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczynki, że Wam humory dopisują! To bardzo dobrze! A propos męzczyzn... coś na uśmiech:-) Ponoć mężczyźni rozwijają sie tylko do 6 roku życia a później już tylko rosną:-) Tłumaczyłoby to, że czasem oni cięzko coś pojmują;-) Ja zaraz idę do kosmetyczki, jak szaleć to szaleć... a później też pewnie spacerek z M. Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide po mlodego do przedszkola i jakies zakupy i pozniej wpadne Dzieki wielkie za wszystko sloneczka Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
ja myslę że ty nigdy w ciązy nie bylaś a teraz tym bardziej nie jesteś i przestań robic te testy ciązowe tyle wczesniej...ty chyba juz kompletnie dziewczyno zbzikowałaś....i przestań wmawiac sobie te objawy ciązowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakim wogole prawem mnie oceniasz?? To chyba nie jest twoja sprawa ile testow i kiedy robie jak bede miala ochote to zrobie i 20 dziennie a tobie nic do tego. Nie jestes ginekologiem zeby stwierdzic czy w ciazy bylam czy nie i zajmij sie swoja osoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sory ale ja wypisuje sie chyba z forum nie jestem dzieciakiem czy glupia siksa ktora wpadla i wmawia sobie objawy... Milo bylo was poznac Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
przypominam ci że już mialaś raz "wirtualną ciąże" a teraz powtórka z rozrywki, po prostu się opanuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
przecież juz mialas tu nie wchodzić :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
ale gówniara z ciebie i ty chcesz byc matka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietajcie ze gówno omija się z daleka !!! Kamilla mam nadzieje, ze zrozumiałas aluzję :P Całe szczęście ze mamy siebie a jakies głupkowate komentarze nie robia na nas wrażenia :) Co tam porabiacie dziewczynki ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
nastepna madra przyszla matka....a potem sie dziwimy skad tyle patologii!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku, no ja juz myslami jestem przy mojej wizycie w szpitalu..... jeszcze tydzien i wkoncu sie dowiem co jest nie tak:) a tak pozatym to nawet sie dobrze czuje juz sobie poukladalam wszystko w glowie i jestem gotowa poczekac ze staraniami tak dlugo jak bedzie trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kamilli
ale sobie w duuupe wchodzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze takich gówien nie mozna przyblokowac... no ale świeta sa niech sobie dziewczyna ulzy.... Justys wszystko bedzie dobrze... tylko nie bedzie Cie az tyle dni.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×