Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no to gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mowilam ze wszystko bedzie ok. bardzo sie ciesze ze ci sie udalo:) nawet nie masz pojecia jak bardzo chcialabym zobaczyc juz swoje malenstwo a to przez dluzszy czas jest nieosiagalne:( jeszcze raz gratuluje kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys skarbenku wyleczysz sie szybciutko i zaraz zobaczysz swoja dzidzie...... :) ja sie troszke uspokoilam.... choc chcialabym uslyszec bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo uslyszysz, teraz dbaj o siebie i o dzidzie:) teraz juz wszystko pojdzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2...............03/04.. ..Tychy s28 ...................24............6.................22.03 justys1818...........21...........5...................??? ??.........żywiec czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Kamilla23.............23..............2................01 .04...........Wawa Lajla_ie.........19............1......................02. 04.....poza Polska Joanka 30............29............2...................3.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4............Elbląg szarlotka80.........29.............4............ .. ..09.04......Gliwice berbelek1...........21...........2...................18.0 4 ..... Brodnica nina1985............24............8...................19. 04......Radomsko wiolkcia..............27............12.......... .....23. 04....Zabrze evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ...????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............????????????..................???????? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mowilam slonko ze bedzie wszystko ok tak sie kochanie balas a rybcia ma sie dobrze. Justys nam tez sie uda slonko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunus najlepiej pranko z wirowankiem pod pupcie poduche nozki do gory oparte o sciane na 15 min. Ale moim zdaniem kochanie jak masz zajsc to czy z nogami do gory czy lezac na brzuszku to i tak zajdziesz nie zaleznie od pozycji. Staraj sie slonce nie myslec o rybci i zobaczysz ze sie uda szybciej niz po trzymaniu nog do gory;) Nerwusku oczywiscie GRATULUJE!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka damy rade do wakacji zobaczysz🌼 Lece bo M stoji nad glowa i chce usiasc Buzka sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla mam nadzieje ale znajac moje szczescie to wszystkie przejdziecie do brzychatek a ja jedna bede podpierac tabelke staraczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninus słonce na pewno Ci sie uda i nie masz wiekszego pecha niz ja. wracam do domu nie dlugo sie odezwe \ buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusek serdeczne gratulacje :D teraz kto? malva i szarlotka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nerwusek gartuluje jeszcze raz :) ninus dasz radę :) no u mnie ten cykl stracony pewnie bo oczywiście zaczynają się odpowiednie dni a mój M znowu wyjeżdza i tak cały czas :( masz już tego dość jego ciągłych wyjazdów :( myślalłam że teraz chociaż do świąt nie będzie wyjeżdżał a tu znowu :( znowu sama i bez szans na rybcie :( ale mam doła :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sama nie wiem.... Krwawienie ustaje, bol piersi mocniejszy i dzis ok 5 rano strasznie mnie mdlilo. Brzusio czasem tylko zakluje w okolicy jajnika, jutro termin @... Nie wiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla wszystko bedzie jasne po usg. moze jednak sie udalo i dzidzia juz sobie znalazla u ciebie domek:) nerwusku jak sie czujesz? usciski dla ciebie i rybci 🌼 sat a moja kolejka minela niestety:( caluski dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki za wsparcie i wiare chociaz wy wierzycie ze sobie nic nie uroilam.... 🌼 dla Was slonka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słońca :) Kamilla koniecznie musisz isc na usg, wtedy bedziesz miała pewność!!! wiec wykombinuj cos szybciutko !!! Justys Słoneczko czuje sie ok, tylko w nocy coś źle spałam z tych emocji chyba... Dzisiaj jade do kolewaznki a po południu z M jedziemy do siostry, troche z Kacperkiem posiedziec, a ma prawie 5 m-cy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i do tego wszytskiego właśnie się pokłóciłam z M jak dzownił ... ryczeć mi się chce od tego wszytski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka Wrocilam wlasnie z pogrzebu...:( Z rana zapomnialam napisac ze robilam tescik druga slabiutka ale widoczna i teraz jak wrocilismy troszke sciemniala, nie jest to cieniutki paseczek tylko takiej samej grubosci jak C i ciut od niego jasniejszy. Co o tym slonca myslicie?? Berbelku nie przejmuj sie faceci tak maja 🌼 dla Ciebie na pocieszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×