Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kamilla wiesz to krwawienie moze wskazac na poronienie ktore sie czesto zdarza. po prostu wychodzi pozytywny test a potem jest @ moze sie roznic od zwyklego. ja juz dwa razy tak mialam i dlatego pisze. zrob bete dwa razy i upewnij sie czy rosnie bo jak zmaleje to oznacza to co pisalam. nie chce cie straszyc ale powinnas isc do lekarza bo z krwawieniami nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko bedzie ok 🌼 U mnie jest problem zeby pojsc do gina bo nie mam ubezpieczenia zeby isc panstwowo a prywatnie funduszy niestety:( pozostaje mi tylko czekac... az mi sie plakac chce bo nie moge nic zrobic nawet jakbym chciala...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idz przynajmniej na bete dwa razy i samo sie wszystko wyjasni. jak urosnie o 100% to ok a jak spadnie to znaczy ze sie nie udalo. nerwusku a do szpitala ide w czwartek po swietach i chyba do soboty zostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem justys i mam to caly czas w glowie ze stracilismy rybke mimo pozytywnego testu... ale nie jestem w stanie nic zrobic i to boli najbardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta bez skierowania jest w wawie platna jak nie ma ubezpieczenia a u mamy w szpitalu bede mogla za darmo zrobic dopiero w piatek jak bedzie na dyzurze... dzieki ze mnie wspieracie 🌼 siedze i rycze bo nic nie moge zrobic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla mi sie juz dwa razy zdarzylo poronienie i teraz juz lekarz wyslal mnie na specjalne badania bo cos jest nie tak w ktorejs fazie i dopoki tego nie unormujemy to nie uda mi sie utrzymac ciazy bo beda sie powtarzac wczesne poronienia. jak bedziesz miala mozliwosc to idz do gina i niech ci porobi badania bo mozesz tez miec jakis problem ktory stwarza trodnosci z zagniezdzeniem zarodka albo cos na tle hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyte mam za 2 tyg. Podobno jak jest poronienie wszystkie objawy z miejsca ustaja wiecie moze cos na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wlasnego doswiadczenia powiem ci ze to nie prawda. ja po poprzednim poronieniu objawy mialam jeszcze przez 3 tyg po poronieniu. a teraz rowniez po poronieniu nadal mam objawy i to bardzo silne tak jak poprzednio i lekarz powiedzial ze u niektorych owszem zanikna ale u wiekszosci pozostaja do momentu az hormon hcg zmniejszy sie do minimum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w szufladzie tescik o czulosci 25mlU i zrobilam go niedawno i po niecalej minucie wyszla jasna lekko rozowa druga kreseczka... piersi czuje nawet jak siedze az taki klujacy pieczacy bol po bokach a sutki i otoczka sa ciemniejsze,zmniejsza sie krwawienie znow nic nie ma na podpasce i tylko pare kropel w lazience, tempka 37,1 przed wstaniem z lozka... A co u was kobitki bo tak sie uzala, nad soba a Wy slonka prawie nic nie piszecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninus slonko idz na spontanie bez wyliczen kiedy owu i tak dalej moze zmiencie z M klimacik podobno na wyjazdach latwiej zajsc niz w domku. Kochanie bedzie dobrze musi byc. Do lata zniknie w ogóle tabelka staraczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla to moze sie udalo i bedzie wszystko ok. miejmy nadzieje ze nie spotka cie to co mnie. oby rybcia spokojnie sobie rosla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes kochana justys 🌼 wasze wsparcie drozsze od pieniedzy. Moj M dostal zlecenie kupna dwoch tescikow bo do terminu @ dwa dni... Jak sciemnieje rano druga kreseczka to hcg rosnie i moze bedzie dobrze... krew w czasie @ jest ciemna i gesta a u mnie taka czerwien wpadajaca w maline i rzadka ( przepraszam za dosłowne opisy) Jutro po pogrzebie bede dzwonila do mojej gin i moze sie przejade do jej gabinetu jezeli bedzie potrzeba. W usg ktore mi robila w zeszly piatek sprawdzila naprawde dokladnie(z 15 min mi grzebała;) ) i bylo wszystko ok jedyne co zobaczyla to ciałko żólte. Jest bardzo dobrym ginekologiem wartym polecenia innym jedyna jej wada jest to ze sie spoznia;) ale mimo tego jest fantastyczna. Z resztą sprawdzcie sobie same slonka jakie opinie sa na jej temat. Nazywa sie Anna Sarnowska. Uratowala ciaze mojej mamy mimo ze inni nie dawali szans na to ze donosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszla z M na kolacyjke uczcic ze udalo sie zrobic rybcie i jest cala i zdrowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
Ja co prawda testu nie robiłam więc dwóch kreseczek nie widziałam...ale dziś byłam na badaniu u ginekologa i okazało się,że jestem w 5 tygodniu ciąży! Jeszcze jestem w szoku i nie dowierzam...Tym bardziej jak pomyśle jak bardzo teraz zmieni się moje życie... Życzę powodzenia dla wszystkich oczekujących na dzidzie i na te 2 kreseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh zeby to bylo takie proste :) dzis trenujemy a jutro zaczynamy staranka. a moze mavcie jakies pozycje ktorych latwiej trafic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile po trzymacie nogi w gorze ,bo ja pierwszy raz tak testuje. a czy to prawda ze vpotem najlepiej lezec na brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz jestem, jestem dopiero wrocilam :) a wiec na badanku wszystko ok, na szczescie zobaczylam pecherzyk :D gin powiedzial ze ciaza jest ale widocznie owulka sie przesunela bo pecherzyk jeszcze maly, wiec jest tak ok 5tc :) ... ale wszystko ok, zalozyl mi karte ciazy :) nastepna wizyta 20 kwietnia i bedzie juz zarodek z bijacym serduszkiem :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×