Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

no ale wiesz Kamillcia...u mnie wogóle nic nie urosło... a teraz to nawet nie chce mi się myśleć o działaniu:( Może następny cykl coś przyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak ja Ci nerwusku zazdroszczę:) jak byłam u gin to też były dwie Panie z mężami z dużymi brzuszkami, aż się łezka w oku zakręciła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi ale nie rezygnujcie z przytulanek a noz sie uda u Nowej gin tez mowil ze owu nie bylo;) Mnie strasznie piersi bola i chce zeby @ przyszla bo nawet ciezko mi sie spi bo sutki sa wrazliwe na kazde musniecie i to strasznie boli:( Oby do @ brzusio zaczal pobolewac wiec juz sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi ja brzuszka jeszcze nie mam, przynajmniej tego ciążowego :P wiem co czujesz, ja tez zazdrościłam i to bardzo !!! ale Wam tez sie uda, przeciez nie bedziecie sie starac całe życie :) mnie sie udało w 4 cyklu, nie chodziłam do gina, nie brałam zadnych wspomagaczy, po prostu były staranka co dwa dni az w koncu zaskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM 🌼 Szarlotko no to weekedn bardzo udany widze :) Super! Berbelku ja juz sama nie wiem co myslec... Kazdy lekarz Ci mówi co innego... Juz sama nie wiem... Justys no to owocnych staran !!!!!!! Nerwusek, Kamila pozdrowionka! Kamilla a jak tam pazurki? NADI przy naszym PCOS owulacja moze byc jeszcze !!!! Czekaj cierpliwie i działaj !!!!!! Ty 1 miesiac z CLO tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca czekam na fotke jak dostane to sie na pewno pochwale;) Nadi slonko ja tez pewnie zaczne kolejny cykl bo nawet nie wiem kiedy mialam owulke;) Czekam zeby @ przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam za słowa otuchy! Koffffane jesteście! Potraficie poprawić humor:) Czekająca tak, pierwszy cykl z Clo. Jajniki nie drgnęły, tylko to endometrium. Zawsze było max 6 a teraz 8mm. Kamillko współczuję Ci z tymi cycochami i mam nadzieję, że @ nie przyjdzie:) Trzymam też kcikuki za resztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi8 no wiesz za pierwszym razem organizm moze niezdazyc zareagowac. Dobrze ze endometrium sie poleepsza :) Koljeny cykl bedzie lepszy zobaczysz! A chciałam zapytac, Ty masz całkowicie jajkiki policystyczne? Tj z pecherzykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi my w tym cyklu odpuscilismy wiec pewnie @ bedzie bo brzusio pobolewa ale dziekuje skarbie za mile slowa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca tak i to oba:( Po kilkanaście pęcherzyków na każdym. Wczoraj cały dzień strasznie mnie lewy jajnik bolał, ale nic się w nim działo, tak lekarz powiedział. Nic nie urosło. Kazał mi 22dc zrobić progesteron i zgłosić się z wynikami. Zobaczymy co dalej zdecyduje. Chyba zwiększy mi dawkę CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M kazal mi sie Was zapytac wiec pytam;) Mialyscie podczas pranka ze gdy tylko sie bardziej podniecilyscie to Wasz M czul takie "fale" naplywajacego goracego śluzu? Mam przez ostatnie dni wlasnie duzo bialego sluzu a podczas pranka wlasnie cos takiego jak w moim pytaniu i nie wiem ocb:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI8 no ja tez mam po kilka w jajikach te pecherzyki :( A miałam juz takie ładne po Dianie... :( No ale cóż! No tak na nasze jajniki to chyba musi byc podwójna dawka... Sama czekam co mi powie ta lekarka, ide do niej 2.06 :( Mnie tez pobolewał lewy jajnik ale ginekolgo,mi powiedziała ze ten bół jest nieczym niespowodowany bo tam sie nic nie dzieje, cisza :( A u mnie 95 dc :(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillko ja Ci nie pomogę, gdyż mój M nigdy nic takiego nie zauważył:) no i ja też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca współczuję Ci, że tak długo nie masz @. To nasze choróbsko jest okropne. Ja powoli tracę nadzieję. Pytałam dzisiaj gienka o laparoskopie, gdyż wydaje mi się, że ten zabieg ma większą skuteczność niż farmakologia, ale on jest innego zdania i mówi, że chce najpierw spróbować proszkami, a jeśli one nic nie pomogą, to skieruje mnie na zabieg. Ja i tak wiem, ze te tabletki mi nie pomogą więc wkurza mnie to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadi8 zawsze najpierw sie próbuje lekami! Po co sie niepotrzebnie dawac nacinac jak mozna lekami najpierw! A nóz widelec sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jz mojego M wykorzystalam zanim poszedl do pracy. tescik owulacyjny dzis pokazal juz wyrazna druga kreske ale nadal jest jasniejsza od kontrolnej, wiec jutro juz powinna byc tak samo mocna:) czyli clo dziala. oby sie udalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to na początku też tak myślałam, ale im dłużej się staram, tym bardziej tracę nadzieję. Super Justyś. Ja wczoraj robiłam teścik i jak zwykle wielkie Nic. Działaj Kobietko! 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze teraz tylko pytanie czy z dobrego jajnika jajeczko pojdzie. boli mnie po lewej, czyli od tego zdrowego ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NADI8 ale dopiero zaczełac z CLO! Miej nadzieje! JUSTYS to super!!!!!!! Mam nadzieje ze jajeckzo pleci ze zdrowego jajnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki czekajaca:) nadi a wedlug mnie to jeszcze nic straconego, ja mialam owulke nieraz w 21 dc i na usg w 13dc nic nie bylo widac a jednak owulka byla tylko opozniona:) wiec starankuj dalej bo z ta nasza owulka to roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki...ale mi robicie nadzieję:) W sumie to macie rację, ale jak będzie rozczarowanko to poproszę o podwójny pakiet pocieszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadi justys ma racje, ja zaszłam w ciaze przed samym @ wiec teraz co dwa dni i sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki!!! Na prawdę dajecie Wiarę:) :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×