Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Monia owocnej nocki zycze;) ❤️ Czekajaca a znasz jakies opinie o tej lekarce? Chociaz skoro ma tak dlugie kolejki to kobitka moze byc dobra:) Bedzie dobrze slonce a jak zleci jakies badanka to dla Twojego zdrowka i zeby Rybcia byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILKO no ale wiem co mi jest! Mam zdiagnozowane schorzenie a moja obecna lekarka mnie tam wysłałą bo ona ma lepsze doswiadczenie w stymulowaniu cyklu bo sie tym zajmuje gachowo, pracuje w klinice leczenia niepłodnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No KAMILKO musi byc chyba dobra jak do niej tyle babeczek chodzi ze az terminy sa 1,5 miesiaca. A na jeje stronie teraz pisze ze do konca lipca br sa wstrzymane przyjecia nowych pacjentek bo ma duzo obecnie prowadzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca nie denerwuj sie, wszystko będzie dobrze ... :) najwazniejsze zeby ktos sie Toba zajął..... i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To babeczka musi byc dobra:) kolejki duze i widac ze kazdego pacjenta traktuje indywidualnie skoro wstrzymali zapisy:) Bedzie dobrze slonko❤️ A Wy jak sie czujecie nerwusku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMILKO dziekuje :) No tak blizej staranek :) Tak bym czekała jeszcze 3 tygodnie! A tak ide juz w piatek! Moja obecna do tej pory doktorka własnie mówiła ze ona przyjmuje w soboty a nawet w niedziele niekiedy bo ma tyle pacjenetek! Zobaczymy.... Wiecie co, a jak mam jej powiedziec jakby mnie chciałą skierowac do tej kliniki w której pracuje ze mnie na to po prostu nie stac i ze wole sie jakos na miejscu leczyc????? NERWUSKU dziekuje KOCHANA! A TY jak sie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez tak mysle ze pochodzi indywidualnie do pacjenta bo nie przyjmuje na chama zapisów tylko prowadzi obecne pacjentki. No i zadzwoniła zpaytac ze teraz przyjmuje i czy mi pasuje termin bo mam dosyc odległy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca u mnie to raczej ok, humorki mam jak miałam... mecza mnie troszke mdłosci ale jakos daje rade... we wtorek mam kolejna wizyte i nerwy sa , nie powiem... mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie Czekajaca ze nie zaproponuje zwlaszcza ze tyle pacjentek przyjmuje po za klinika a jak sie spyta to powiedz jej jaka masz sytuacje finansowa i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku no to dobrze ze sie w miare czujesz. Nie martw sie napewno bedzie wszystko okay na wizycie! Bede trzymała kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamilko no tak, masz racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusku zobaczysz ze Niunka spokojnie sobie rosnie i jest jej dobrze w brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, melduje sie w moim 13dc, pobolewa jajnik lewy dzisiaj a wczoraj prawy, tempka niska 36,6 od wczoraj, starania są, wczoraj to juz nie mielismy siły , ale M sie przemógł, zebrał w sobie i pobaraszkowaliśmy, wg wskazań lekarza kochamy sie od 11 -13dc , powiedzial zeby intensywnie, wiec staramy sie codziennie, dziś tez by pasowalo, ale wieczorem to ja juz nie mam sily na nic, a poza tym M ma nocke wiec chyba odpuścimy dzis, z jednej strony szkoda bo brałam clo podwójnie, wlosy mi teraz wypadają po nich, i szkoda tak marnować czas. wy piszecie ze staranka co dwa dni, ale boje sie ze przegapię owulke. Od 15dc mam brac duphaston, ale poczekam az tempka wzrosnie i dopiero wtedy. Nie wiem czy dobrze robie.. teraz po starankach leże i zasypiam, dawniej wstawalam od razu, i moze zołnierzyki nie zdazyly sobie pobiegac.. wsparcie dla wszytskich starajacyh sie, berbelek - czekam i niecierpliwie sie razem z toba, tak jak zreszta reszta dziewczyn, czekajaca - ja tez sie zastanawiam nad zmiana lekarza, u ciebie na pewno sie sytuacja poprawi i @ przyjdzie, jak trzeba zaciazonym przesyłam usmiechy wiolkci, wernie, szarlotce... wsio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje:) mysia ja tez od 10 do 13dc codzienne staranka i jeszcze dzisiaj chyba M pomecze tak na wszelki wypadek:) moze wkoncu plemniczki dotra tam gdzie powinny bo przytulanko bylo dzien przed owulka , w dzien owulki i dzien po. no teraz pozostaje tylko czekac:) a powiedzcie mi jak to jest z tempka w czasie i po owulacji???? bo wiem ze jest gwaltowny spadek przed owulacja i tak wlasnie mialam, a co potem??? spadek byl 2 dni temu a teraz codziennie jest tempka o 0,1 i 0,15 wieksza. dzis mam 36,95 ale nie wiem czy to juz swiadczy o tym ze jest po owulacji i ze juz nie trzeba sie starac. pomozcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mialam wam napisac jaki sen mialam w nocy:) snilo mi sie ze byl u mnie w domu moj lekarz...... i pytal jak sie czuje itd. a zaraz patrze a tu w moim pokoju stoi lozeczko a w nim dwojka dzieciatek:) normalnie snilo mi sie ze mialam blizniaki:)!!!!!!! jezu gdyby tylko ten sen sie spelnil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:) ahh co to była za noc:)ale dzis mnie boli prawy jajnik bardzo mocno:)ale to dobrze:)ciekawe jak tam bajka czy już po testowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys zyczę ci z całego serduszka zeby sen sie spełnił:*ja wczoraj powiedziałam mojej mamie że jak minie nam 5 rocznica slubu to składamy wniosek o adopcje, i że chce kupic psa żeby nie myslec:) czekam do końca cyklu i jesli dostane @ to kupujemy psine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle słyszałam że chodzenie na solarium wiadomo ze rozsądne pomaga zajsc gdyż wygdzewamy sobie brzusio i plemniczki lubia ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×