Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Moja gin mowi to samo:) Za 2 dni powtorze tescik jak @ nie bedzie i w nastepnym tyg w piatek do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli dziewczynki uciekam jutro dopiero wieczorkiem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaaaaaaal tylko nie przemeczaj sie w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapapapapapapapapapapapapapapapapapapaapapapapaapapapapaapapapapapapaaapapappapapapapapapapapapaapapapapapapapapapapapappapapapapapapapappapaapappapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kama fotka przyszła. oczywiście jakość z komórki nie jest najlepsza ale widze tę drugą kresunie- ale się bardzo ciesze Kamuś :):):):) zmykam ogladac filma i pocieszać M bo spalił się na solarce i wygląda jak skwareczka :):):):):) buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dzis mi tempka skoczyła na 36,85 to juz cos, jadąc do pracy tak mnie bolał brzuch ze myslałam ze nie dojade, boli jak przed @ dzis 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja już w pracy z kubkiem kawy w ręce :) widać, jak ciężko pracuję, bo od rana nasze forum doczytuję :P Cześc mysiu, niestety, ja to się kompletnie nie znam na tych wszystkich owulkach, tempkach itd. nie pomogę Ci niestety..... Nie stresuj się tym tak kochana, szkoda nerwów, i tak co ma być to będzie :) a będzie dobrze, tylko trochę dystansu. Co tam u Ciebie? U nas znowu pada.... no i chyba nie zapowiada się na poprawę pogody.... Na szczęście nas nie podtopiło, ale okoliczne wiochy na równinach zalane.... biedni ludzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek:) i jak tam komilko odezwi sie:) ja już biore duphaston dzis pierwszą tabletke. Teraz sprzątam ba o 9 mam klientke na oczyszczanie a potem jade do tesciowej na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!!:) U mnie dzisiaj 14 dc ale nie czuje jajników:( wydawalo mi sie ze czulam je kilka dni wczesniej:(ale nie wiem sama...piersi troszkę bolą ale lewa bardziej:)bez sensu....jakoś tak czuje jakby owulki nie bylo...:(zobaczymy za kilka dni....wczoraj wieczorem mialam gorączkę...boje się że to od tej ręki....:(a mam juz tak serdecznie dosyć tego gipsu ze mi sie plakac z irytacji chce:(... Zaraz zabieram sie za sprzatanie tego mieszkania bo bajzel totalny wszedzie....od balkonu przez pokoje na łazience kończąc......ale musze coś robić bo mi tu odbije zaraz!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzs spokój:) mnie brzuszek boli:( no i mam bardzo dużo białego sluzu takiego jak krem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarotka ja eż miałam ten problem bo nie wiedziałam czy owulacja była czy nie, kupiłam testy owulacyjne robiłam kilka dni i negetywne no i w 8 dzień testowania pozytywny i w 9 dzień testowania też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity:) u mnie 20 dc, wczoraj lewy jajnik bolal niemilosiernie wieczorem...... pranko bylo oczywiscie:) a dzis od rana boli mnie podbrzusze tak jak na @...... piersi bola tylko przy dotyku, ale sutki wrazliwe jak cholera:) dzis zrobie kolejny test owulacyjny, zobaczymy co tym razem pokaze:) pozdrowienia i buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to???? a jest normalna taka jak zawsze? czy tylko plamienie???? czasem w ciazy sa krwawienia w terminie @. a kiedy wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sa rozowe plamienia a wynik bety po poludniu dzwonilam do gin powiedziala ze mam sie nie denerwowac i czekac na wynik bety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ze tak dlugo odp ale musialam poczekac az szefowa wyjdzie:( dzieciaczki sa w przedszkolu wiec mam troche luzu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama skoro to tylko rozowe plamienia to sie nie denerwuj slonko. ja przy obu ciazach mialam plamienia w terminie @ wiec to sie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki Kamilla jeszcze nic nie jest przesądzone bo w czasie kiedy ma być @ mogą pojawić się plamienia a nawet może być normalny okres a po drugie przypomnij sobie moją sytuację przecież ja plameinia miałam brązowe a jednak dzidzia rosła poczekaj za wynikami a u mnie bez zmian dopiero wstałam ale już się denerwuję następną wizytą a mam ją dopiero 7 czerwca ale po tym co nerwusek napisał to jestem cała w nerwach :( a i jeszcze dziś spotkanie moich rodziców z rodzicami mojego M wiecie chcą wszytsko obgadać no bo musze sali na wesele szukać bo w przyszłym roku będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a pobolewal Was brzusio jak w @? Bo mnie wlasnie raz na jakis czas tak pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brzuch akurat mnie nei bolała ale Kamilla bardzo często j est że dziewczyny nawet do 3 miesiąca maja miesiączkę normalną i nie wiedzą że są w ciąży czekaj na wyniki one dużo wyjaśnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×