Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Justys no u mnie 5dc na YASMIN, wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. Te jakies objawy żoładkowe mineły. WIOKCIA no efekty diety juz sa małe, 1,9 kilo mniej. Zawsze to cos prawda? Działam na VITALI wiec mam nadzieje ze jakos pójdzie! No tak @ bede miała i mam nadzieje ze sie jakos to unormuje! SZARLOTKO my z mezem mamy domek w górach, ale nie w Zywcu. Niedalego Suchej Beskidzkiej. A o cio chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca a bo mi sie ubzduralo ze tez masz w Żywcu i już chcialam sie na grilla umawiać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooo:):):)to kiedy sezon otwieramy???? :)o ile pogoda się wreszcie nie będzie mścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to justys trzymam kciuki :):):):) Czekajaca to już fajne efekty- przeciez drastyczna strata wagi jest zła metoda na odchudzanie, powoli i z głową :):):):) szarlotko nasz złamasku kochany :):):) sciskam cię mocniutko. Własnie się dowiedziałam że mój bratanek 4-latek też ma łapke w gipsie- złamał ją w 2 miejscach- skoczył z łózka i złamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak pogoda sie na nas msci, tylko za co ?? :( No ja juz sie boje jaka bedzie trawa do skoszenia jak tak ciagle leje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia o mamo ..biedny dzieciak....:(ja już mam dzisiaj ochotę zdjąć ten gips!!!!!!!!!!!!!!! bo mnie coś trafia...a dziecko jak wytrzyma to nie wiem...:(dziewczyny mi tu w domu odbija już z nudow...to co bym chciala robic to sie nie da bo o jedna reke za malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem jak tam u niego z tą łapką wygląda- jak ma ułozoną i wogóle- zobaczę go dopiero w poniedziałek. ale dobrze że masz lewą szarlotko o ile nie jestes leworeczna bo wtedy to już większa kiszka- a do kiedy bedziesz miała gipsa?? kama zapodaj ta sukieneczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys jak Twoich???? Ty z Żywca????:) Gipsik mam do poniedzialku ...bo wtedy jeszcze raz rtg bo to taka dupiata kość że trzeba sprawdzac....no i potem zobaczymy na ile jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) co tam słychać? Widzę, że przez ostatnie dwa dni topik kuleje.. Ojojoj.... U mnie chyba zbliża się @, bo już mnie boli podbrzusze, i brzuch mi wywaliło, więc lada dzień przylezie... kolejny miesiąc spisany na straty.... Już to wiem.. Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to ja też przyjeżdżam na grilla. Z Bielska to nie daleko :) przykro mi, ale chcecie czy nie, wbijam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna obie sie wbijemy:) ja mam z twardorzeczki jakies 7 km do zywca wiec to 10 min autkiem:) a z bielska tez nie jest daleko, troszke ponad 20 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy ekipe:):):):)My dokladnie domek na górze Żar mamy:):):)a w Bielsku bedziemy teraz w sobote na rodzinnej imprezce, wujek mojego M tam mieszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to jesteśmy umówione :) mam nadzieję, że czekająca nie żałuje, że wyskoczyła z tym grillem ? :P Co u Ciebie kochana? Jak sie czujesz? Ja mam 4 dni do @ wg obliczeń, ale pewnie przyjdzie wcześniej bo ostatni cykl się mi przedłużył.Trudno... A u Ciebie widze owulka szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szaleje i nie wiem czy juz byla czy nie byla, ale jakos musze to przebolec:) szarlotko ja w kazde wakacje jezdze z M w weekendy na Zar bo tam sliczne widoki i wogole swietna atmosferka jest na wypoczynek jak jest pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo to Justys super:):):)to z pewnościa sie tam spotkamy:):)byle pogoda dopisala....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody jest na miesiąc zakolegowany z gipsem. może u Ciebie to szybciej pójdzie- oby:) bo niestety nam kobietą potrzebne są obie ręce- nam nikt nie usługuje niestety :(:(:( u mnie nadal jajnik zaboli czasem a raczej tak ciagnie- przeziebienie powoli mija na szzczęście- dobrze ze katara nie miałam- nie cierpie tego. jeszcze 2 dzionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Czekajaca slonko sukienki narazie nie wrzuce bo M wejdzie i ja zobaczy ;) Kochane nie wytrzymalam kupilam Bobo strumieniowy i wlasnie przed chwila zrobilam az mi sie lapki trzesa bo wyszly II kreseczki ta druga taka bladziutka ale jest chyba bede mama....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko a jak u Ciebie wyniki androstendionu?? kiedy masz wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama stawiasz browce- wygrałam- mówiłam że się udało :):):):):) ciesze sie neizmiernie- zarazaj teraz szybciutko :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OMg nie wierze dzwonilam do gin powiedziala ze za 2 dni powtorzyc a i cytologie mam pierwsza grupe jejciu dziewczynki az boje sie cieszyc cala w srodku sie az trzese:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co do mojego andro..... 1,9 norma do 3,5....także się mieszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczeta ale smaczka robicie na tego grilla :) kama nie chyba tylko napewno tast mowi sam za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×