Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Kama, Ty wredoto!!!! Pięknie nas tu załatwiłaś :P to ja chciałam stawiać te browce!!! No ale skoro tak...... GRATULACJE!!!! Hurra, doczekałaś się słońce !!! :D Ale fajnie!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Ślij nam tu zaraz fotkę testu, żeby fluidy przechodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze zarazam posylam Wam wszystkim lapcie :) Kurde odpuscilismy i sie udalo az nie moge w to uwierzyc chyba to mi sie sni:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to werna nie możemy zostać w tyle i tez musi się nam udac :):):):) jak i reszcie dziewczynek :):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak najlepiej dac sobie na luz i wtedy się udaje :):):):) Ty bynajmniej miałaś głowę zajętą ślubem a my az takich wielkich atrakcjio w życiu nie mamy ;p szarlotko to dobrze ze w normie hormonki- a masz juz wyznaczoną wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie bo najpierw musze dostac @ to bede mogla wyliczyc kiedy owulka:):):)i wtedy leciec do niego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wernus nie wiem czy bedzie wyraznie widac bo z koma ale tak czy siak wysylam zarazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, karten, a co,że my niby gorsze? no pewnie że się nam uda, spoko loko :) Cześć szarlotka :) Wiolkcia, za 2 dni testujesz, nie wiem czy pamiętasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze tabelka. A co z malvą? nie odzywa się już miesiąc? Mam nadzieję, że się ne pogniewa jak skasuję jej dane z tabelki, ale brak kontaktu. W razie gdyby do nas wróciła, to sie dopisze. Wybacz Malvusiu 🌻 No i ciekawe co u nadi? Też rzadko zagląda wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami ,narazie nic nie dotarło. Ale fajnie :) piękny prezent przedślubny i przed-dzień matkowy :D no napewno szaleje, nie dziwię się mu. Ile się w końcu staraliście? Bo nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malva napisala kilkanascie stron temu ze przez moja osobe nie wchodzi itd itd ale i tak ja kocham:) Jeju nie wiem czy to mi sie nie sni:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werna za 2 dni to nie zatestuje- jak @ nie przyjdzie to poczekam do wtorku i wtedy zatestuje. więc Słonko tak więc moje ewentualne testowanie bedzie za 6 dzionków :) więc ty pierwsza zatestujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dojdzie zdjęcie, to Ci potwierdzę, czy śnisz, czy nie głuptasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia, o nie ma mowy, ja przed Tobą nie testuję. Kolejność musi byc zachowana. :P Skoro tak stawiasz sprawę, to ja też przesuwam testowanie o 4 dni. Ale i tak nie będzie co przesuwać, bo @ już na zakręcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wernus wcale nie powiedziane ze na zakrecie mnie tez brzusio pobolewa jakby @ miala byc a tu klops od 3 dni nie ma wiec to jeszcze nic nie jest przesadzone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogłaszam wszem i wobec, że test przesłany przez Kamę jest prawdziwy :) II krechy jak w pysk strzelił! a więc kochana, spadówa do dolnej tabelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przesunąć bo zawsze po zakończeniu duphastonu @ przychodziła 5-tego dnia ale i owulka sie przesunęła wtedy o 3 dzionki a w tym cyklu miałam owulę dokładnie 14tego dnia więc niby termin @przypada na 21-go ale ze względu na duphaston wole wziąźć poprawke na 23-go jak coś. no dobra ostatecznie 24-go mogę zatestowac razem z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już wiem, że na zakręcie, bo przegapiłam znowu owulke... z czystego lenistwa i picia piwa mojego M :/ No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak więc Kama co mi teraz powiesz co??? a jeśli chodzi o zakąłd to oki nie założyłas się cykorku z nami ale to ze szczęścia powinnaś nam coś postawić :):):):):p co nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×