Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej:) a u mnie nadal boli podbrzusze, musze M naciagnac na male pranko jeszcze:) a co do tych testow to faktycznie w poprzedniej ciazy mi owulacyjne wykryly ciaze ale teraz to chyba nie to..... poprostu owulka plata mi figle i sie przesuwa w czasie:) pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys nie wiem jakich testow uzywasz, ja mialam zwykle z allegro. No i pokazywaly owulke a ja jej nie mialam... wiec wiem jedno te tanie dupa nie testy :P Najlepsze sa z pateki z atestem. Drogie ale dobre. No i obserwacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu no włansie musze schudnac, ale zniknac nie znikne :) No ja zawsze miałam z apteki, przewaznie Acon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Trzymam kciuki. Masz dziewczyno silna wole. Bo mi to brak. Nie raz sie bralam za odchudanie i na checiach sie konczylo... No teraz mowie, ze jak urodze... biore sie za siebie. Ruchu mam duzo, ale co z tego ze moje zywienie ma wiele do zyczenia. Niezdrowo, niereguralnie, na wieczor, bez sniadania... tluste itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWAtu no a ja przy PCOS mam zalecenia jak sie zywic, w sumie nieodbiegaja one od głównych zalecen diety :) Ja walcze na vitali bo tam jest duze wsparcie i jakos to idzie :) Wiesz mam 3 miesiace na zrzucenie balastu jak bede brała YASMIN wiec nie mam co sie ogladac za siebie. A 🌼WY🌼 jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam po wynik bety mam 9,63mIU/ml dzwonilam do gin w poniedzialek mam powtorzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A duzo masz do zrzucenia?? Wiem ze pisalas ale nie pamietam... skleroza ciazowa :D u nask ok, Niunka kopie jak szalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWATU no przynajmniej malenstwo sie gimnastykuje :P:P:P:P No wiesz.... Na chwile obecna niecałe 12 kilo.... Ale do tego momentu co ustaliłysmy z ginekolog....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc to ciąża :):):) oby teraz beta ładnie rosła :):):):) Słonko gratuluje i bardzo się cieszę:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia zobaczymy slonce jaki w pon bedzie wynik, na razie wierze ze moze sie uda ale nie nakrecam sie bo bedzie rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 kilo... ja mam 20 :( marzenie chociaz 10 No to 4 kilo na miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila no dziekuje :) NOWA tu ja w sumei so stracenia mam 30 kilo!!!!!!! Jakbym chciała wazyc tyle ile powinnam wg norm :( No ale z pania ginekolog wybrałysmy taka wage w ktorej moge zajsc w miare bezpiecznie w ciaze i w której jaby co mozna stymulowac cykl... A zeby stymulowac cykl to od 30 BMI a najlepiej 28........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczynki zupełnie nic nowego- to samo co kazdego dnia :):):):) siedze w pracy, zajadam chipsy(to już chyba jakieś uzaleznienie od nich) i czekam do 21-ej aż bedę mogła iść do domciu :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca dasz rade wkoncu czego sie nie robi dla Niunki :) Lece polezec. Niunka dzis warjuje. Chyba tez zla na pania dr. ze nie zajrzala jej miedzy nozki hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NowaTu 24 no jasne, odpoczywaj! Narazie! A sowja droga to co ta lekarka! Ze nie chciało sie jej patrzec jaka bedzie płec!!!!!!!!! :O:O:O:O WIOLCIA czyli rutynka? :) U mnie tez :) LECE NA ROWEREK I ZJESC KOLACYJKE , BEDE PÓZNIEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajaca napewno Ci sie uda- kibicuje Twojej diecie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczegółów własnie nie ma. nic zupełnie się nie zmieniło od 4 dni- no moze oprócz tego bólu jajnika- już nie daje o sobie tak znac ale czasami zaboli. tak więc widzisz u mnie akcji testowania nie bedzie. jeszcze nie w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze brak znaku to tez znak;) jeju ale by fajnie bylo jakby Ci sie slonce udalo z reszta wszystkim powinno sie juz udac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia..............28............13.......... .....21. 05....Zabrze nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko justys1818...........21...........6.................ok.1. 06.....Żywiec xmonikax24.........25..............10..............1.06.. .....Ostrów karten..............28..........3..... ................??.05....Jele nia Góra mysia owsia..........26.............9.................po 1.06....... Brzesko szarlotka80.........29.............5............ .. ....04.06......Gliwice Joanka 30............29............4...................5.06.......W awa Czekajaca25........25.............2................5-11/0 6...Tychy..... kolokokta...........24............5...................13. 06......Wrocław Brzuchatki nick............tydzień ciąży .........termin porodu........płeć NowaTu24.................................24.09.2010...... .. ..????? sat.................14 tc....................14.11.2010.. ...sadze,ze chopak Lajla_ie.......................................?????????? ???... ...........?????? berbelek1 ......................... ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko było by świetnie jak by się udało- wkońcu ile mozna jeszcze czekac ?? :) ale szczerze to juz ja mam do tego duży dystans i kazda @ nie robi już na mnie takiego wrazenia jak na początku. do wszystkiego mozna się przyzwyczaić :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×