Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Anetko to moze i lepiej ze teraz sie nie udalo chociaz mozesz go bez skrupułów rzucic a jakby byla dzidzia to na pewno trudno by bylo podjac Ci ta decyzje. Odzywaj sie mimo wszystko zawsze pomozemy jak cos❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka szkoda mi tych 3lat:( I pierścionek na palcu.. Ale tak chyba będzie najlepiej.. czekam aż wróci. Tak chyba będzie najlepiej.. Napewno będę Was odwiedzać i trzymam kciuki za każdą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, a własciwie dobry wieczór :-) na forum trafiłam dzisiaj przeszukując tysiące innych o podobnym temacie. gdy zaczełam czytac nie mogłam sie oderwac, dokładnie od powrotu z pracy tj. ok 16 az do teraz. postanowiłam sie odezwac. mam na imię Kasia i w sierpniu skoncze 28 lat. od marca zaczelismy starania o małą istotkę, przestalismy sie zabezpieczac. jednak nigdy nie analizował mswojego cyklu, nie zwracałam uwagi na dni płodne, owulacje itp. po prostu myslałam, ze będzie to DAR od Boga i juz. teraz lipiec dobiega końca i efektów nie ma :-( postanowiłam bardziej sie temu przyjrzec. zaczełam czytac duzo. problem w tym ze nie wiem jakie mam cykle, zawsze patrzyłam tak, dzien końca @ bedzie dniem rozpoczęcia kolejnej w przyszłym miesiącu. ale z tych wszystkich zmartwien czy ze mną wszystko jest ok zapomniałam date zakończenie poprzedniej @, a sierota ze mnie że nie zapisałam gdzies :-( od jakiegos półtora tyg czasu dziwnie sie czuje - wszystko podchodzi mi do gardła, niedobrze mi jest, mam dziwne zachciewajki, męcze sie szybciej i musze sie przyznac ze jestem osoba paląca, to kazdy papieros kończy sie ogromnymi mdłosicami i zawrotami głowy . . . moze to przez te upały i moze to znak nadciągającej @? sama nie wiem .... moze juz moja psychika siada???w sobote odwazyłam sie zmierzyc temperature w pochwie- miałam 37 stopni . .. niestety w niedziele i dzis juz nie mierzyłam, od jutra znów zacznę. w tamtym tyg robiłam test, wyszedł negatywny . . . ale czytając to forum dowiedziałam sie ze przed dniem dostaniem @ test nie wyjdzie pozytywny i dzis kupiłam kolejne dwa testy, chciałam zrobic dzis i ewentualnie jutro rano potwierdzic, ale stchórzyłam . . . poczekam do 27.07 i jak nie dostanę @ to wtedy zrobię....bo starałam się sie sobie przypomniec datę zakonczenia poprzedniej @ i tak wyszło mi ze skonczyła sie gdzies 19-24, ale dokładnie nie pamiętam . . . pozdrawiam Was wszystkie - justys, czekająca, anetka, kamila i pozostałę dziewczyny. buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ze Nasze perypetie tak Cie wciagnęly :) Piszemy tez na innym forum ale tutaj jednak zaczynala kazda z Nas i sentyment pozostaje ;) Ogólnie dlugosc cyklu liczy sie od pierwszego dnia okresu do dnia poprzedzajacego nastepna miesiaczke. Sa dwie fazy cyklu pierwsza liczona od 1 dnia @ do owulacji nazywana jest faza folikularna[ przed owulacyjna] nazywana tez faza wzglednie niepłodną poniewaz to od niej zalezy regularnosc cyklu jest zmienna a wiec kazdy cykl moze miec inna ilosc dni w 1 fazie. Dzieje sie tak gdy owulacja w wyniku np. stresu przesunie sie i bedzie wczesniej lub pozniej niz zawsze. Druga faza liczona jest od pierwszego dnia po owulacji do dnia poprzedzajacego kolejna @. Jest to faza lutealna nazywana rowniez faza bezwzglednie nieplodna jest stala w kazdym cyklu i moze trwac od 12 do 16 dni. Dni plodne a wiec te w ktore jedt najwieksza szansa na poczecie malucha to dwa dni przed owulacja w owulacje i 1 dzien po niej przy czym predzej sie uda jezeli zblizenie bedzie przed owulacja niz po niej. Jest tak bo plemniki moga dotrzec do jajowodu i macicy w ciagu kilku sek. ale zeby zaplodnic potrzebuja 6h aby dojrzeć. W dobrych warunkach chlopaki moga czekac na jajeczko nawet 72h tyle ze komorka jajowa moze byc zaplodnina w ciagu 24h i dlatego łatwiej zajsc jezeli stosunek jest wlasnie przed owulacja niz po niej. metoda objawowo-termiczna niby ma za zadanie chronic przed ciaza ale jak dla mnie jest super aby poznac swoje cialo i wiedziec kiedy uda sie zajsc w ciaze:) Zazwyczaj obserwcje zaczyna sie pierwszego dnia po zakonczonej @ bo w czasie jej trwania nie wiele zaobserwujesz. A wiec mierzenie temp trzeba robic tym samym termometrem[polecam najzwyklejszy rteciowy] mierzy sie ja w ustach, odbycie lub pochwie[ ja mierzylam w pochwie] o stalej porze +/- 15 min i najlepiej do godz.7:30 po minimum 3 godzinach odpoczynku inaczej pomiar trzeba oznaczyc jako zaklucony. Termometr powinien lezec na wyciagniecie dloni temp. mierzymy przed podniesieniem sie z lozka[ wieczorem najlepiej przygotowac termometr] inaczej jest zaklocona. Przed owulacja temp powinna byc nizsza ok. 36,3[podaje przykladowo] natomiast jezeli zaobserwujesz wzrost temp[ nie musi przekraczac 37 wystarczy ze bedzie wyzsza o dwie kreski zeby uznac ja za wyzsza] i bedzie utrzymywala sie przez min 3 dni oznacza to ze wystapila owulacja. Podwyzszenie temp. spowodowane jest wzrostem poziomu progesteronu ktory w przypadku jezeli dojdzie do zaplodnienia ma za zadanie utrzymac ciaze. Jezeli nie dojdzie do zaplodnienia poziom progesteronu spada a tym samym temp to w tym lub kolejnym dniu nadejdzie @. Kiedy wyzsza temperatura utrzymuje sie od owulacji przez minimum 18 dni praktycznie na 99% kobieta jest w ciazy. Śluz bardzo dobrej jakości (najbardziej płodny) - wystarczy jedna opisana cecha: - rozciągliwy na co najmniej 2 cm - jak jajko białka kurzego - wodnisty - przejrzysty - płynny - szklisty Interpretacja zmian objawu śluzu: -Zwykle przez kilka dni po miesiączce występuje odczucie „suchości i brak jakiegokolwiek śluzu. Następnie pojawia się odczucie „wilgotności (zmiana z „suchości na „już nie sucho), a wraz z nim śluz gesty, lepki, nierozciągliwy, mętny (śluz o cechach mniejszej płodności). - U niektórych kobiet po miesiączce występuje stała, niezmieniająca się wydzielina z odczuciem wilgotności lub jedynie samo odczucie wilgotności bez śluzu. -Po kilku dniach w obu tych sytuacjach w miarę wzrostu pęcherzyka jajnikowego pojawia się śluz rozciągliwy, przejrzysty, podobny do surowego białka jaja kurzego (typ śluzu wysoce płodnego) i towarzyszą mu odczucia „mokro, „ślisko, „naoliwienie. -Ostatni dzień, w którym śluz posiada jakąkolwiek cechę śluzu wysoce płodnego, nazywa się dniem szczytu objawu śluzu. Dzień ten ustala się retrospektywnie. Następnego dnia, gdy nie stwierdza się obecności żadnego śluzu lub wystąpi śluz o cechach mniejszej płodności (nierozciągliwy, gęsty, mętny) i zaniknie odczucie „mokrości, „śliskości, „naoliwienia, a pojawia się odczucie „suchości lub „wilgotności ustala się, że dzień poprzedni był dniem objawu szczytu śluzu Zasady obserwacji śluzu: 1.Kilka razy dziennie 2.przed i po oddaniu moczu 3.Dotknać papierem toaletowym do wejscia pochwy 4.Zaobserwowac jeżeli jest śluz: -jego konsystencje -ilość -zabarwienie -odczucie Jezeli w ciagu dnia wystepuja rozne typy sluzu nalezy zapisac ten najbardziej plodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam nowa kolezanke:) jak juz powtorzysz tescik to daj znac, trzymam kciuki za to zeby byl pozytywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gorąco :-) przed chwilą wróciłam z pracy, szybciutko z psem na dwór i do domku do komputera :-) nie mogłam się juz doczekać kiedy bede mogła zajrzec na forum. niestety w mojej pracy nie mozemy korzystac z neta, i tylko w domu mam pełny dostęp :-) kamila dziękuje bardzo za tyle wiadomości i to w tak przystepnej formie, zaraz je sobie wydrukuje zeby miec zawsze pod ręke, jednak jest to troszke skomplikowane dla mnie - moze dlatego ze to moje początki poznawania samej siebie :-) Justys dziekuje za serdecznie przywitanie :-) jasna rzecz ze bede sie dzielic wszystkim z Wami, mysle że w grupie łatwiej . . . przyznam sie szczerze ze nie mogłam rano sie powstrzymac i zrobiłam test, niestety negatywny . . . choć cały dzien czuje sie okropnie . . . chyba umówie sie do lekarza, niech mnie profesjonalista przebada. bo przeciez to juz beda zaraz dwa tyg jak mam te "dolegliwosci", a @ nie ma . . . a moze to znaki, że sie zbliża . . . chyba zwariuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. witam nowa koleżankę :):):):) musze Wam napisac że test wykazał 2 kreski a beta 225,5 :):):):) ściskam Was wszysciutkie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia GRATULACJE!!! zuch dziewczyna :-) :-) :-) nawet trudno mi sobie wyobrazic co czułas widząc dwie kreseczki :-) ale pewnie nieziemskie uczucie :-) sciskam mocnoooooo i choc to moj trzeci wpis to juz mocnoooo całuje :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss jezeli chcesz to napisz mi wiadomosc na email i przesle Ci slonce link do forum drugiego :) Siedzimy tu i tam:) moj mail kamcia818@tlen.pl Tutaj regulamin tego zabrania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka no niby szkoda tych trzech lat ale wyobrazasz sobie co bedzie za 20 nastepnych. Uczucie i sentyment przestanie byc wazny facet o takim charakterze sie nie zmieni a moze byc jeszcze gorszy. Jezeli zrobil to raz zrobi kolejny. Oczywiscie to jest moje zdanie a Ty slonce zrobisz co uwazasz za stosowne w koncu to Twoje zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda . . . ja byłam w 7 - letnim związku . . . i rozpadło, były łzy i żal ogromny a teraz z perspektywy czasu jestem wdzieczna losowi za to ze tak sie stało :-) kazdy zasługuje na szczescie . . . na prawdziwa miłosc, nie myloną z przyzyczajeniem, czy nue daj boze z odwiecznym pytaniem "co ludzie powiedzą" wszystko w swoim czasie :-) naprawde ja jestem zywym przykładem, ale to długa historia . . . ( wspomne tylko ze dwa sluby juz mam odwołane) a jednak teraz jestem w pełni szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięken dwie kreseczki:-) OOj sliczne . . . teraz tylko czekać na NAS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia gratulacje!! :) ciesze się, że Ci sie udało:) Kamila i One Kiss - wiem, że nie warto płakać nad jedną osobą i wiem, że podjęcie decyzji i zerwaniu może zaowocować w przyszłości. W piątek wróci. Porozmawiam z nim. Powiem mu otwracie co czuje i się pożegnam. Nie mogę być z kimś kto okłamywał mnie przez prawie pól roku czasu. Nie potrafię. Dziękuję Wam za dobre słowo :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYŚ DZIAŁAJ Z M ZNALAZLAM COS TAKIEGO O TESTACH!!!!!! Jak odczytać wynik testu? Zawsze ukaże się jedna kreska kontrolna. Jeśli ukaże się tylko kreska kontrolna, lub widoczna jest również kreska testowa (T), lecz jest ona jaśniejsza niż kreska kontrolna, nie jesteś jeszcze w swoim najpłodniejszym okresie. Jeśli widoczne są dwie kreski, a kreska testowa jest równie lub bardziej wyraźna niż kreska kontrolna, oznacza to, że najbliższe 2 doby będą najbardziej płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss jak bedziesz chciala to mozesz opowiedziec tu lub na drugim forum po to jestesmy zeby sie wygadac ❤️ Anetka ja jak bym byla na Twoim miejscu to bym nawet gadac nie chciala z nim. Jezeli Cie oszukiwal pol roku to nie jest wart nawet tego zeby z nim gadac. Podejzewam ze dazysz go uczuciem i na poczatku bedziesz zla ale bedzie probowal zalagodzic sytuacje obieca ze wiecej nie zrobi tego ze kocha nad zycie bla bla bla. Milosc wezmie gore nad zlościa i mu wybaczysz. Jak dla mnie spotkanie to kiepski pomysl. BTW jak chcesz link slonce do drugiego forum pisz na mojego maila kamcia818@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka bedziesz musiała byc silna, bo naprawdę moze byc tak że będzie próbował sie tłumaczyc . . . ja byłam okłamywana i zdradzana przez rok ( tyle ile wiem, a czy było cos wczesniej nie mam pojecia). mi wszyscy znajomi mówili ze On kogos ma, pozniej rodzina, babcia, kuzynki . . . nie wierzyłam, pokłóciłam sie ze wszystkim, az do momentu kiedy tamta nie zaczęła mnie nękać telefonami w stylu "odczep soe od mojego faceta". zaczełam zadawac sobie pytanie, to kiedy w takim razie on przestał byc moim . . . pogadałam z nim . . . rozstalismy sie.... płakałam i cierpiałam okrutnie, dodatkowo najgorsze było to uczucie ze byłam tyle czasu oszukiwana . . . ale wiecie co . . . ktoregos dnia on zadzwonił i spotkałam sie z nim po kilku miesiacach od rozstania... i juz byłam blisko zeby z nim sie zejsc, a on mi wtedy wypalił, ze tamta jest w ciązy . . . myslałam ze umre . . . pozniej chciałam znów z nim byc, a nawet wychowaywac tamto dziecko ,ale pomyslałam co to to nie, w pore przejrzałam na oczy i postanowiłam skreslic go raz na zawsze... nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki... a odwazne decyzje naprawde zaprocentuje w przyszłosci . . . anetka musisz byc tylko pewna czego tak naprawde czekujesz...myslami jestem z toba, wiem co przechodzisz :* kamila dziekuje za link :-) próbowałam sie dzis zarejestrowac ale cos mi nie wyszło, jutro spróbuje jeszcze raz :-) buziak dla dzielnych kobietek :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam to Kamili w mailu to powtórze teraz dla Ciebie kiss:) Jestem osobą, która jak sobie coś postanowi to tego dokona i nic ją nie zwiedzie. A chce sie z nim spotkać aby oddac mu pierścionek i inne rzeczy. Cięzki mi i wiem, że teraz mogę być najbardziej podatna na jego błagania, prośby i przeprosiny ale sie nie dam. Niech zapłaci teraz za swoje błedy. anetkaw2@wp.pl mój mail jakbyś chciała napisać:) albo któraś z Was. Trzymam kciuki za każdą. Będę czasem tu zaglądać. Na dzisiaj konczy się moja przygoda z kafeterią. Buziaki i trzymajcie się :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kobietki moje :) widze ze tutaj jednak sie udzilacie... :) witam nowe Koleżanki :) dawno mnie tu nie było...ale nadrobiłam dzisiaj zaległości ... Wiolkcia Słońce Ty moje nawet nie wiesz jak sie ciesze z Twoich dwóch kreseczek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uwazaj teraz na siebie, dbaj o siebie... czekamy teraz na potwierdzenie od gina :) nowym Kolezankom równiez gratuluje a za reszte trzymam kciuki... :) w koncu cos sie ruszyło... u mnie wczoraj mineło 2 m0ce od zabiegu :( jak ten czas zapierdziela ... ale @ jeszcze nie mam, w przyszłym tygodniu musze do gina jechac... ja teraz uciekam spac bo rano nie wstane... Buziaki gorące dla was moje kobietki :):):):) teraz uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam sie przywitac. pozdrowka i buzki dla wszystkich. U mnie jak narazie jakis dolek sie przyplatal:( owu za jakies 3-4 dni bedzie wiec beda staranka ale pewnie i tak bezowocne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf ... jak gorąco :-) znów wróciły upały, a raczej duchota nie do zniesienia . . . az sie nic nie chce. anetka z twoich wypowiedzi wynika ze silna babeczka jestes, dasz rade ze wszystkim, pamietaj ze nie jestes sama :* buziak dla ciebie justys z ciebie jestem bardzo dumna, tyle przeszłas . . . ja dopiero bede sie uczyc rozpoznawac u siebie owu i nie tylko, na razie czekam na @ ( choc mimo ze testy były negatywne, to mam nadzieje ze nie przyjdzie) :-) chciałam tylko delikatnie wspomnieć ze samo staranie sie też jest fajne :-) dziewczyny mam pytanie - kiedys jak byłam u ginekologa to stwierdził że mam tyłozgięcie . . .czy to cos powaznego, moze wpłynać na mozliwosc zajscia w ciązę? bo wydaje mi sie że nie . . . ale ile ludzi tyle opinii i juz sama nie wiem teraz sie mobilizuje zeby sie umówic na wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one kiss ja tez mam tylozgiecie macicy to nic powaznego i nie przeszkadza w starankach o dzidzie. Wiele kobiet tak ma i nie jest to zadna patologia:) gin mowil mi ze najlepiej kochac sie od tylu przy tylozgieciu bo w ten sposob pomaga sie plemniczkom:) ale ja dwa razy zaszlam w ciaze stosujac inne pozycje wec nie ma na to reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia serdecznie gratuluje!!!! nawet nie wiasz jak sie ciesze :D uwaga!!! PRZESYLAM KOLEJNE WIRUSKI!!! :P anetka...przykro mi...pamietaj by byc nieugieta...jak facet robi cos takiego raz to z pewnoscia zrobi to ponownie...jesli mowa o tym co sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze tu cichutko. U mnie staranka rozpoczete ale jakos bez wiekszej nadziei na pozytywny wynik. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka- dzięwczynki dzięki za gratulacje- i wierze że wszystkim się uda- jak mi się udało po tak długim czasie to Wam napewno też. kisiorki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys wiara,wiara,wiara....musisz uwierzyc w to ,ze wam sie uda,bo dlaczego nie? ja w ciebie wierza...odpisuja ci ,Adrianna sie obudzila i zaczela mnie kopac,a wierz mi,ostatkimi czasy robila to bardzo ,ale to bardzo zadko...moze to jakis znak? :D trzymam kciuki za was wszystkie :) co u mnie? stara bida,pracuje po 3 dni w tygodniu,niestety na wiecej nie mam sily...pracowac zamierzam do konca sierpnia,a pozniej to juz powolne toczenie sie do listopada :P a bylam wlasnie na usg,mala ma juz 620 gram i okazalo sie,ze jest bardzo dluga i bardzo szczupla...dr jak zobaczyla mnie i tatuska na badaniu to stwierdzila,ze sie nie dziwi wygladam dziecka,bo rodzice sa takiej samej budowy...tak wiec kamien z serca,bo miesiac temu nastraszyli nas,ze dzidzia za malo rosnie..ale najwazniejsze,ze juz wsio ok jest... pozdrawiam was goraco i przesylam buziaki i wiruski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dandinka
Czesc Wlasnie podjelismy decyzje z partnerem, ze bedziemy starac sie o dzidziusia :). Ledwo odstawilam tabletki, wiec trzeba jeszcze troche poczekac, ale zamiary juz sa, a to dobrze! :). Dodam tylko, ze to nasze 3 dziecko bedzie (jesli sie wystaramy). Niestety dwa lata temu okazalo sie, ze jestem w ciazy ale w 5 tygodniu lekarz stwierdzil, ze malenstwo nie rosnie i nic z tego nie bedzie :(((((. Trzeba bylo wykonac zabieg ... Tak bardzo pragne dzidziusia, ale boje sie, ze znowu cos sie stanie, albo, ze nie zajde w ciaze juz nigdy. Mam 26 lat, ale juz panikuje, ze jestem za stara na dziecko (to chyba troche paranoja). Dodam tylko, ze mam juz 8 letnia cudowna corke, ktora takze czeka z utesknieniem na rodzenstwo. Mam nadzieje, ze bede mogla liczyc na wasze wsparcie w moich staraniach i paranojach z tym zwiazanych. Juz teraz mimo iz ledwo odstawilam tabletki chce "zajezdzic" mojego faceta ;). (biedactwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam dandinka w naszym gronie:) sat widze ze imie wybrane sliczne:) obys miala racje i zeby sie twoje przepowiednie sprawdzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ja na razie bede zadko sie odzywac:( tesciowa olala rachunki za internet i nie mam neta :( Jestem wsciekla bo nawet na necie nie moge normalnie posiedziec:( Juz nie wierze ze cokolwiek sie uda:( Do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×