Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

hej dziewczynki :-D sat rzeczywiscie ładne imię :-) apropos imion, wiecie, że ja mam wybrane juz imiona :-D dla dziewczyny Emilka, dla chłopca - WOjtuś. ale wiecie jaki numer :-D moja najlepsza przyjaciółka jest w ciązy ( mają juz siedmioletniego synka, pozniej całe lata brała leki antykoncepcyjne, a w styczniu tego roku postanowili że chcą miec drugie dziecko. odstawiła leki i juz w 3 cyklu po odstawieniu zaskoczyła:-) i bedzie miała dziewczynke, której da na imię jak????? rzecz jasna -------> EMILKA :-D numer stulecia ! dadinka witaj {kwiat} justyś , kamila co tam u Was? trzeba topic trzymac przy zyciu, bo na pewno znajdą sie kobietki, którym pomoże zrozumiec wiele jak mi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻 Jestem spowrotem! Zostały mi 4 tabletki Yasmin, potem @ i staranka! No i wage musze jeszcze dalej zrzucac! WIOLKCIA gratuluje !!!!!!!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie ja za niecały miesiąc skończe 28!!!! i tez uważam ze nie jestem za stara, to chyba najlepszy moment. praca mieszkanie nooo i na co czekac? noo moze na ślub, bo ja jestem w związku bez slubu ;-) ale juz wszyscy naciskają na złozenie przysiegi tzn. mój tatus i P :-D chyba dam sie namówic . . .KIEDYS :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 29 lat i nadal w grzesznym zwiazku zyje :P a go gorsza spodziewam sie dziecka..ja chyba zywcem do piekla trafie czekajaca gratuluje,nareszcie dotarlas do staranek :) pamietaj niech twoj chlop ogiera na uwiezi trzyma minimum 3 dni :P i co 3 dni pranko robcie :P trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba temacik podtrzymac ja skonczylam w czerwcu 23 wiec przy was to malolata jestem:P A co do imion to ja tez sie ostatnio zastanawialam i dla dziewczynki jakos latwiej poszlo bo mam pare imion ktore b.mi sie podobaja a sa to Anita, Nadia, lub Anastazja wiem ze dziwne ale za razem inne niz wszystkie :P A dla chlopca jakos zadne mi nie podchodza chociaz zastanawialam sie nad imieniem Marceli :D Podoba sie Wam?? Sat a Ty tzn Wy jak sie czujecie ?? Buziole dla reszty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kama ty mowisz ze malolata jestes a ja mam dopiero 20 lat :) w grudniu bedzie 21. ale ja juz prawie rok po slubie jestem, ale ten czas leci:) a ja tez imionka mam wybrane: dla dziewczynki bedzie Amelia, Lena albo Bianka a dla chlopca Fabian albo Oliwier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i przez chwile sie poczułam staro . . .ale tylko przez chwilke :-D justys wspaniałe imiona. Oliwier - ostatnio bardzo popularny, przynajmniej tu w moich regionach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ !!!!!!! :P SAT dziekuje za wspracie! Jeszcze tylko 3 tabletki i @! Mówisz ze co 3 dni ? A nie co dwa? :P:P:P A TY JAK SIE CZUJESZ???????? :) No ja sie martwie tylko czy bede miała owulacje :( Bo przy moim pcos nie mam :( A narazie zadych leków nie mam tylko lekarka kazała odrazu po Yasmin działac! No i oczywiscie schudłam ponad 8 kilo, prawie 9... Zobaczymy jak to bedzie........ Hmmmmmm a co do imion to mi sie podoba dawno zapomniane KASIA, ZOSIA, takze ZUZANNA... A dla chłopczyka WOJTUŚ a mojemu męzowi sie podoba FRANCISZEK :( MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH !!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekająca, moje imię dla chlopca to też Wojtuś :-D dzis wreszcie udało mi sie dostac w aptece bromergon,na noc wezmę pierwszą dawkę...oby to dało rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziewczyny,czyjemy sie dobrze,ale chyba bedzie trzeba zrezygnowac juz z pracy,planowalam do konca sierpnia tyrac,ale juz nie daje rady :( ciezko jest biegac 5godzin bez przerwy po sali i dzwigac ciezkie talerze(a w irlandi niewiedziec dlaczego maja bardzo ciezka zastawe)...no nic tyle u mnie... justys a ja sadzilam,ze ty ciut starsza jestes :P co do Oliwiera to ostroznie,bo jest ostatnimi czasy bardzo popularne imie... Fabian jest ciekawe...Amelia tez :) czekajaca co 3 dni,zadnego oszukiwania :P trzymam kciuki za twoja owulke :) a co do twoich kilogramow,to jestem z ciebie dumna :) imponujacy wynik,jak go osiagnelas? ja mam 9kg na plusie :P imiona:Zuzanna jest slodkie :) wojtusie chyba tez beda popularne w tym sezonie,bo czesto slysze... one_kiss a co to takiego ten bromergon? pozdrawiam was goraco i przesylam wiruski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat jak byłam w szpitalu to robili mi badania i okazało się m.in. ze mam za wysoki poziom prolaktyny i ginka przepisała mi bromergon. czytałam o nim i bałam sie strasznie jak moj organizm zareaguje, bo podobno niesie za sobą wiele negatywnych skutków. jednak nie było tak źłe u mnie - senność ogromna, lekkie zawroty głowy nooo i ogólny brak sił, nawet ręke było mi ciezko podniesc. ale nie było tak źle jak sie spodziewałam. sat kcohana, jak możliwosc to idź na zwolnienie. moja mamusia zawsze powtarzała, że kobieta musi dbac o siebie, poniewaz " to jest tylko 9 miesięcy z życia kobiety, a podwaliny na całe przyszłe życie maluszka". ściskam mocnooo, ale nie za mocno ;-) buziak {usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1985
cześć dziewczyny, mam do was pytanie, od 2 miesiecy staramy się o dziecko, ostatnią miałam 9 lipca, a dzis jakies 6 dni po owulacji zrobiłam test ciazowy bobo test płytkowy i wyszła mi słabiutka kreseczka, naprawde słaba,myslicie ze to nie za wczesnie na pozytywny test? mogę sie już cieszyc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka....20dc...stanowczo za wczesnie.mi pierwszy pozytywny test wyszedl 26dc i druga kreska byla ledwo widoczna(nawet przez 3 kolejne dni)praktycznie cien cienia...a zagniezdzenie mialam 8 dni po owulacji...i tak zazwyczaj wystepuje zagniezdzenie miedzy 6,a 10 dni...nastepnie organizm potrzebuje kilku dni na wytwozenie wystarczajacej ilosci hormonu by test wyszedl pozytywny...kto wie,moze nawet jeszcze jajco ci sie nie zagniezdzilo :P zaczekaj przynajmniej do 5-9 sierpnia... powodzenia,trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :):):) moje imiona dla dziewczynki to Wiktoria, Weronika a chłopięce to Marek , Dawid. :):):) super sat ze dobrze się czujecie :)):):) no i najwyższy chyba juz czas iśc na L4. one kiss dobrze ze skutki tabsów nie były dla Ciebie takie złe :))) ciesze sie bardzo. ściskam Was mocniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka trzymam kciuki, daj znac jak kolejny teścik wypadnie :-) wiolka koniecznie!!! :-) Ty nasza Mamusiu kochana :* :* :* :* a ja zastanawiam się czy juz w pierwszym cyklu brania bromergonu jest szansa..hmm.. siedzę, czytam, piszę i myśle . . . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D szalone moje :-D i niech wasze słowo cialem się stanie :-) dziekuje ze jestescie :* :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1985
dzierwczyny robiła kłik czy jakos tak i też 2 kreseczki, nie wiem co mam mysle? to za szybko zeby pokazał ciaze,niby czytałam ze jak jest ciaza mnoga to szybko wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1985
odpiszcie co myslicie prosze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka ja w sumie tez początkująca jestem w temacie staran się o dzidziusia, ale z tego co dziewczyny mówiły to najpewniej jest zrobic test dzien po spodziewanej @. ale pewnie zaraz wypowiedzą sie dziewczyny co bardziej są zorientowane. one na pewno ci pomogą. trafiłas na dobry team forumowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka najlepiej zrob bete bedziesz wiedziala czy to ciaza... ale skoro sa 2 kreseczki.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka mozliwe ze mialas wczesniej owulke i dlatego test wyszedl pozytywnie ilu dniowe masz slonko cykle i czy regularne sa?? I zgodze sie z nerwuskiem ze beta hcg wszystko by wyjasnila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama a tak z ciekawości to gdzie tą bete hcg można zrobic? w albolatorium czy kupic w aptece i w domu samemu? ja to laik jestem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie w laboratorium lub w przychodni musza pobrac krew :) Nie trzeba miec skierowania bo jest to platne badanko i koszt to od 25zl w gore zalezy jakie miasto u mnie placilam 25 zl a mama w swoim szpitalu zalatwiala mi za darmo. A ogolnie to sprawdzaja w krwi stezenie hormonu beta hcg ktory jest tylko w ciazy [czasem sa inne powody ale zazwyczaj oznacza ze ciaza]. Jezeli wynik wyjdzie ponizej 5mlU/ml to oznacza brak ciazy jezeli jest powyzej 5mlU/ml oznacza ciaze. No i nie trzeba byc na czczo :) Mam nadzieje ze w miare zrozumiesz :D To tak w skrocie a u nasz na drugim forum w ktoryms temaciku masz szezej opisane bodajze w hormonach i gdzies jeszcze ale nie pamietam dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×