Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Gość wqwqwqqqqwww
ja111111111111 a czege ty chcesz od tej dziewczyny??Nie masz zajecia ze sie jej czepiasz?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11111111111
o prosze ile Kamilla23 ma obroncow a to juz sama nie umie? a wlasnie kamilka juz sie pozalilas kolezanka na tamtym forum no matko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11111111111
oj nieladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja11111111111
nie wiesz ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. a poza tym mniej wiesz lepiej spisz. milego dnia. niestety nic wiecej juz dzis nie napisze bo musze do domu isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffeeeee
Ja111 to idz do tego domu niewracaj juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam moje panie doszly mnie sluchy ze znowu kogos inwencja tworcza dopadla. i faktycznie komus sie nudzi. ludzie to maja nasrane w bankach. ach szkoda gadac co tam kobiety u was slychac? ktora zobaczyla dwie kreski? u mnie wsumie nic interesujacego poza tym ze zlapalam jelitowke i wczoraj poszlam do przychodni po leki i i dzis poza jelitowka mam jeszcze grype. normalnie masakra prawie nieprzytomna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku ja mam na poczcie wiadomosc, ze forum zostalo usuniete z powodu naruszenia regulaminu :/ zobacz swoja poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co sie stalo???? na poczcie tez znalazlam wiadomosc. Moze kamila bedzie wiedziala co i jak wkoncu jest administratorem? ma ktoras z nia kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) nie ubolewam nad klapa tamtego forum,bo wrocilyscie :P a tak powaznie to przykro mi,bo skoro bylo wam tam dobrze.... kamila nie daj sie wciagac w jalowe dyskusje z tym pomaranczowym...rozunmiem,ze komus cos sie moze nie podobac,moze wyrazic opinie,ale takie prymitywne prowokowanie i infantylne teksty...prosze....ale mniejsza o to... co slychowac dziewczynki w szerokim swiecie? ninka wspolczuje jelitowki...pamietaj by duzo pic... jak tam tesciki?przygotowane juz? nowatu spakowana? ty jakos niedlugo masz termin :) na kiedy przypomnij prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz widze,ze ciaza donoszona 38 tc....gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat no tak mamy 38tc mozna generalie rodzic, i generalnie CHCIALABYM juz zeby bylo po wszystkim bo ciezko jak cholera. Wszystko boli, zle spie. No, ale we wtorek ide na KTG zobaczymy co w brzuchu piszczy i jak cos zaczniemy dzialac z mezulkiem aby Mala pospieszyla sie na swiat. A Ty- Wy jak sie czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mogli
jak mogli usunąć forum, jak jest, skoro piszecie to chyba jest, nie? Nie rozumiem was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):):):) no to dziewczyny czas na zapiski na brzuszek od Nowej Tu :):):)ciekawe kto go przejmnie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nie wiem ocb ta druga Kamila byla administratorem wiec nie wiem czemu usunieto :/ Wyslalam juz do niej e-mail... Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki, no ja też się zdziwiłam, jak dostałam maila o usunięciu forum. Widocznie jakiś problem zaistaniał. Co słychać? Wszystkie już mają weekend? Ja niestety jeszcze godzinę w pracy.... NIE CHCE MI SIĘ!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez przyszło na maila ze administracja usuneła nasze forum ze wzgledu na anruszenie regulaminu :( Ale nienapisali o co chodziło :( I CO TERAZ ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×