Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

uwielbiam Zieloną Milę :-) z tysiąc razy chyba ją oglądałam. a teraz jak buszuje w kuchni to zerkam na Miss Agent :-D szalona Sandra zawsze mnie rozbawi :-) kamcia no troszke to potrwa, ale pora się za to wziąc. wizyta - badanie-diagnoza-leczenie-staranka - Fasolka :-) lub wizyta-badanie-diagnoza - staranka - Fasolka :-D kochana zyczę Ci tej drugiej wersji ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka czy jest jeszcze szansa że tamto forum zostanie reaktywowane?? czy zostało już usunięte na dobre??? sat jeśli chodzi o mnie to faktycznie czas mija strasznie szybko sama nie wiem kiedy to leci :) też dobrze pamiętam mój koszmar i to co wtedy przechodziłam i waszą ogromną pomoc za którą jestem wdzięczna i to bardzo bardzo :) a co do dzidzi to ginek liczy mi termin porodu wg usg i wychodzi mu 02.01.2011r. a wg okresu wychodzi termin na 23.12.2010r. więc dzidzia może posiedzieć trochę dłużej ale podobno chłopcy tak lubią zostać z mamą dłużej :) sama jestem ciekawa kiedy przyjdzie nasz maluszek na świat :) ale dziś mam jakiś straszny dzień :( okropnie się zawiodłam na moim bracie :( pomaga nam w malowaniu i dziś wyleciał do mnie z pretensjami że wyręczam się mamą do sprzątania :( strasznie przykro mi się zrobiło bo tak nie jest bo mama sama mnie wyrzuca żebym na kolanach nie myła tej podłogi a on do mnie i do M z takimi tekstami że co my robimy, że ona i tak ma dużo na głowie okropnie się poczułam cały wieczór przepłakałam :( nawet nie wie jakbym chciała sama wszytsko posprzątać po swojemu a nie prosić kogoś o pomoc on myśli że ja mogę robić wszystko tak jak kiedyś a wystarczy kilka chwil dłuższego stania a mój kręgosłup już daje o sobie znać ale to nie jest najmniej ważna. Najgorsze jest to że ja się mamą nie wysługuję sama zaproponowała że zmyje mi podłogę bo to trzeba dokładnie na kolanach i okna resztę robię sama z M a on przyjechał dziś i wielkim krzykiem strsznie mnie to zabolało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! dopiero teraz znalazłam chwilkę bo Nikus spi, ale jest tak zywy, ze po przemysleniach, nie wiem czy dałabym rade z dzieckiem :p a tak ogólnie to jestem na antybiotykach, grypa mnie wzieła na maxa :( przez Nikusia zapomniałam wziaz tabletki na jajeczkownie, wiec pewnie nici w tym miesiącu :/ buziaki dla WAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu bidulko chorowita Nasza 👄 dyzo zdrowka ci życze 👄 rewelacyjny jest twój psiak :-D ale będzie absorbował większosc Twojej uwagi,ale to bardzo dobrze. poczatki zawsze są trudne - my tak mielismy z Morisem - nauka czystosci, sztuczki, posłuszeństwo i chodzenie na smyczy :-D maleństwo nic nie wiedziało. ale ile radosci daje to tylko my wiemy :-D sat , paweł mówi że przywrócił ustawienia systemu ze wczesniejszej daty ( przy wlączaniu f8). kochana tyle zrozumiałam, a cała reszta to czarna magia dla mnie :-D no ale działa :-) wczoraj po południu chyba miałam owu . . . przytulanki były gdzies tak w południe, a wieczorkiem juz nie . . . mam nadzieje, że szansa jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku bardzo mi przykro że taka sytuacja Cię spotkała. kochana ty nie mozesz sie denerwowac przeciez, czy Twój brat o tym zapomniał? ooosz niedobry on! berbelku a Ty moze porozmawiaj z mamą swoją, przeciez mama zrozumie Cię najlepiej, a brat pewnie odreagował na Tobie jakies inne swoje stresy i biedna na Tobie sie skupiło. . . nie powinien tak robic. trzymaj się i na tyle ile to mozliwe nie zamartwiaj się tym teraz, zobaczysz, predzej czy pozniej przyjdzie i przeprosi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Słońca :) wrocilismy dzisiaj w nocy ;) było super.....! teraz mam jeszcze tydzien odpoczynku, ale zamierzam posprzatac w domu ... widze ze ktos nas nie lubi skoro zrobił nam taki numer :( całe szczescie ze jest kafe ;P co tam u Was ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Postanowiłam sama Wam napisać co i jak.Otrzymałam odpowiedź, że niby były tam jakies linki, a zabrania tego główny regulamin hostingu, na którym było forum. Nie rozumiem tego, bo z tego, co wiem to coś takiego nie miało miejsca. Jest jednak szansa na to, że forum wróci, jeśli chcemy, otrzymałam niezbędne dane by forum na nowo uruchomić. Jest tylko jedno ale, forum będzie czyste, bo oni już wszystko skasowali i napisali, że nie ma mozliwości, by wszystkie posty wróciły. Nawet zarejestrować będzie się trzeba od nowa:( Więc nie wiem, musicie podjąć decyzję. Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że pomogłabym je odbudować. Ale to tylko zależy od was, bo powrót forum to kupa czasu, więc zajmę się tym pod warunkiem, że Wy tego chcecie. Niestety, będziemy musieli zacząć od nowa. No i tak sobie myślę, że to chyba byłby odpowiedni moment na mój powrót na forum. Będę pilnowała regulaminu no i będę pilnować, by nikt nie mógł się przyczepić. Udało mi się załatwić, że jeśli znów ktoś coś zgłosi to zanim cokolwiek zrobią to mają mnie zawiadomić, to wtedy albo usuniemy to co przeszkadza i jest niezgodne albo wtedy ewentualnie zamkną, jeśli nic z tym nie zrobimy. Dowiedziałam się, że ktoś o nicku Hahaha (niestety takie zgłoszenia są anonimowe) zgłosił, że mamy na forum linki, tylko dziwię się, że Administracja hostingu nie dała mi znać wcześniej, że takie coś miało miejsce. Tak więc czekam na waszą decyzję, bo jeśli mam przywrócić forum (nie znam się dokładnie, ale myslę, że góra dwa dni by mi to zajęło) to musicie chciec tego, bo bez sensu, bym się tyle męczyła jeśli już byście nie chcieli. Rozumiesz o co mi chodzi? Tylko, że trzeba będzie od nowa się rejestrować i od nowa pisać wszystkie posty niestety. Ja zobaczę co da się zrobić. Nic więcej nie moge obiecać. tak więc czekam na decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku wypoczęłas? dobrze ci - jeszcze tydzien masz wolnego, nawet jesli masz go spedzic na sprzątaniu to przeicez bedziesz robic to dla siebie wiec efekt pozniejszy bedzie wynagrodzeniem za całe zmeczenie :-D ja tak mam przynajmniej :-) kochana dobrze że juz jestes 👄 ja ok 17 juz wyjezdzam - z powrotem do koszar :-( eh...ale w piatek juz bede z powrotem w domku :-) tak sie pocieszam :-) karolinka ja jestem całkowcie ZA przywróceniem tamtego forum! to było nasze miejsce i nawet jak trzeba bedzie sie rejestrowac od nowa to nic strasznego, a posty - w ciagu miesiaca nadrobimy wszystkie :-D jesli kochana mogłabys sie tym zajać to na rękach bedziemy Cię nosci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wypowiedzcie się :-) przywrócenie forum to SUPER sprawa :-D dajcie znak co sądziecie, im szybciej tym lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ja jestem całkowicie ZA a Ty kochana jestes ze chcesz się tym zająć 👄 dziewczyny nic nie pisza, ale jest niedziela, pewnie kazda ma jakies plany i zagladną tu pozniej, ale mysle że ucieszyłyby sie :-) to forum było naszym azylem - kazda z nas tam cząstkę siebie zostawiła . . . pewnie wypowiedza sie wieczorkiem jak wróca - pewnie będą na TAK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z "grubasza" forum już jest, więc możecie się logować, udało mi się nawet przywrócić kilka nicków, ale postów niestety nie. Więc logujcie się, a jakby coś to rejestrujcie, oczywiście kto chce:) Ja porobię główne kategorie, ale trzeba będzie je uzupełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka jestes kochana, że poswiecasz swoj prywatny czas 👄 pisałam do kamili na gg . . . mysle że wspolnie uda nam sie odbudowac NASZE forum ❤️ . . . i że dziewczyny nie będą miały mi za złe że wypowiadam się za Nas wszystkie. Karten, kamila, czekająca, justys, nerwusku, monia, anja, berbelku, werna, wiolka, sat, nina, Nowa, kolokokta, kaka i wszystkie których tu nie wymieniałam : czy chcecie aby NASZE forum wróciło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za :) Ale na moje zdanie nie patrzcie, bo pewnie za kilka dni bede odswietnie zagladac do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny DZIAŁA !!!!!! mozna sie logowac :-D zaczynamy od początku :-D czekamy na WAS 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa jestes z Nami ZAWSZE i niewazne czy tylko od swięta czy regularnie 👄 zawsze Twoje zdanie jest wazne i pomocne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powolutku sie zbieram, dłua podróz przede mną. kochane przypominam że forum Nasze DZIAŁA :-D czekamy tam na WAS 👄 odezwe sie jak dojade lub jutro po zajeciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss to odezwij sie kochanie moze podaj swoj e-mail to wysle Ci moj nr. tel? Bedzie jakis kontakt :) Berbelku olej brata i nie denerwuj sie kochanie bo Mlodemu nie sluza Twoje nerwy ;) Nowa juz koncowka cio? :) Ale ten czas leci :) Buziaki dla reszty dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem na miejscu :-) kamilka czytasz mi w myslasz - mój nr tel podałam ci na gg :-) mykam spac jutro wczesnie mam pobudkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem nowa i tak jak wy staram się o dzidzię. W tamtym cyklu były przytulanki ale wczoraj dostałam @. Także nic z tego nie wyszło. Dziś jest mój 2 dc, więc zaczynam od nowa. Widzę, że pzreniosłyście się na jakieś inne forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia Witaj 👄 razem raźniej :-D my działamy ty na kafe i na jeszcze jednym, ale to napisz do kamili na maila a ona wysle ci namiary na forum, bo tu nie można linków wstawiac - cos takiego jest w regulaminie. agusia a długo sie juz staracie? napisz cos o sobie :-) bardzo Nam miło, ze do Nas dołączyłaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×