Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny....My z mężem właśnie rozpoczęliśmy starania, po 4 latach brania Harmonetu, który odstawiłam 26.09.2010...pożyjemy, zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harmonet to tabletki antykoncepcyjne.....no i właśnie tu zaczynają się schody....bo nie wiem jakie to teraz będa te moje cykle i czy nie będą znowu trwały trzy ery ( bo wczesniej miewałam takie po 100 dni ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych nie jest powiedziane ze bedzie problem z zajsciem w ciąże, choc to pewnie zalezy indywidualnie od kobiety. powiem ci, ze moja bratowa brała anty bardzooo długo, lata je brała i jak zdecydowali sie , że starają sie o maleństwo to poszła do ginki i odstawiła leki. 3 miesiace pozniej juz była w ciazy :-D monika co to znaczy ze "cykle trwaja trzy ery"? kurcze ja niegdy nie slyszalam takiego okreslenia :-) czy to wstyd sie przyznac ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te "trzy ery" to taka przenośnia......miałam tu na myśli, że bardzo długo ;).....no zobaczymy jak to u mnie będzie. Trzymam kciuki za Was i za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkape11
Hej dziewczyny. Ja podobnie jak Monika odstawiłam tabletki anty 21.09 i zaczynamy starania. 25.09 miałam @ i do tej pory cisza. Juz myslałam, ze nam sie udało bo żle sie czułam ale dzis zrobilam test i niestety tylko jedna kreseczka:( Więc czekam na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy czasem sie myla wiec moze zrob bete ona da wiarygodny wynik :) Po tabsach gospodarka hormonalna musi dojsc do siebie wiec @ moze sie spoznic. Trzymam kciuki zeby jednak okazalo sie ze jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach z tymi testami . . . mi tez wyszedł negatyw a @ dalej brak :-) kamcia widzę że zaglądasz tu jeszcze :-) ja tez :-) sentyment mam do tego topicu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiss zagladam :) sentyment pozostal w koncu tu sie wszystkie poznalysmy :) A te testy to szkoda gadac... Trzymam kochanie kciuki i wierze ze @ nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkape11
Hej kochane dziewczynki, mój test niestety się nie mylił. No cóż zobaczymy co będzie z następną @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwkape mój test tez niestety sie nie mylił... trudno... pora zacząć od nowa :-) grunt to to, ze nie jestesmy same z tym wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:-) Widzę, że forum trochę upada. Ja z sentymentu tutaj zaglądam i czytam Was, choć nie udzielałam się. U mnie troszkę zmian... Zmian pozytywnych, bo jestem w 7 tygodniu ciąży. Piszę to bym dać i Wam nadzieję. Czuję się dobrze i dzidzius też rozwija się dobrze. Nie traćcie nadziei:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko ogromne gratulacje!!!! ❤️ choc musze sie przyznac, ze chyba nie miałysmy okazji sie poznac. nic nie szkodzi zebysmy teraz to zrobiły :-) ja dołączyłam do forum jakos w sierpniu tego roku. i staramy sie o maleństwo - na razie bezskutecznie, ale nie załamuję sie . . . walcze dzielnie...ciekawe ile czasu jeszcze upłynie zanim ujrzę te II wymarzone kreseczki... Joanko piekne 7 tygodni :-) jesli to nie będzie problem dla Ciebie, napisz prosze jak długo sie staraliscie czy brałas jakies leki, no i jakie to uczucie jak sie widzi jak pole w tescie zaciemnia sie i wychodzą II kreseczki :-) wiem , strasznie duzo pytan jak na pierwszy raz, ale to dla mnie bardzo motywujące jest jak dziewczyny piszą że im się udało 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje One_Kiss:-) Staraliśmy się od 9 miesięcy czyli od stycznia br. Nie leczyłam się, niby wszystko w porządku było. Lekarz zalecił mi w trakcie owulacji zastrzyk z pregnylu na pęknięcie pęcherzyków i myślę, że to pomogło. Z dwoma kreseczkami to była jazda:-) Pregnyl fałszuje wynik nawet do 12 dni po dając II kreski. Zrobiłam po 14 dniach niedowierzając, że są dwie. Robiłam później betę 3 razy i pięknie wzrosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko czyli swoje przezyliscie. 9 m-cy starań to jednak juz długo, tymbardziej pewnie ogromna radosc była z II kreseczek. choc nie wiedziałam ze pregnyl moze fałszowac wynik. a wiesz, ze to tak zawsze jest, że jesli dziewczyna nie wierzy że sie jednak udało, to własnie wtedy to jest TO :-D jeszcze raz GRATULUJE!!!! 👄 och, nawet nie wiesz jak ja bym tak chciała ujrzeć II kreseczki. u mnie to tez juz długo trwa... ale staram sie nie załamywać - siłe dają mi wypowiedzi dziewczyn takich jak Ty ❤️ fajnie ze się odezwałas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanko ogromniaste gratulacje :) Jezeli chcesz to napisz do mnie na e-mail: kamcia818@tlen.pl i podam Ci link do forum na ktore sie przenioslysmy :) Bedzie Nam bardzo milo jezeli dolaczysz :) Co prawda doczekalas sie II kreseczek i spelnilo sie Twoje marzenie ale gdybys jednak chciala sie wygadac to serdecznie zapraszam w imieniu swoim i reszty kobitek :) Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny a co u Szarlotki80
dawno jej tutaj nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka w zeszlym tygodniu wziela slub a na dniach zaczynaja sie przygotowania tj. badania itd. do in vitro. Jezeli chcesz odezwij sie do mnie na kamcia818@tlen.pl to podam Ci link na forum gdzie obecnie piszemy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18Diana18
kobiety ja wiem ze to nie to forum i nie ten temat ale wy jestescie starsze i mam nadzieje ze mi doradzicie na serio a nie jak moje rowiesnice bedziecie sie ze mnie smialy. Mam 18 lat i razem z chlopakiem chcemy zaczac wspolzyc. chce sie zabezpieczac tabletkami. i tu zaczyna sie problem bo ide do ginekologa pierwszy raz czy calkowita depilacja jest konieczna? kiedys czasciowo usunelam owlosienie w miejscu intymnem ale pozniej jak wloski odrastaly to bardzo kulo i robily mi sie krostki chciala bym tego uniknac. bede wdzieczna za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie ginowi wsio rybka ze tak powiem jaka "fryzurke" ma pacjentka ;) Wazne zebys Ty czula sie komfortowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudzień coraz bliżej . . . będzie nalezał do Nas drogie staraczki :-D Mówie Wam {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka piszemy jeszcze na innym forum jezeli masz chec dolaczyc to napisz na kamcia818@tlen.pl i dam Ci link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczki
Czekamy na wiecej kobietek ktore do nas dołacza :) Wystarczy napisac na maila którejs z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×