Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kaszuba pewnie masz stan zapalny, ale krem ci chyba nie pomoze. musisz isc do lekarza!!! co do objawow to kazda ciaza jest inna wiec trudno powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuske26 jesli jutro zaden giekolog nie przyjmuje to bez problemu w szpitalu mnie przyjmą ?? powiem ci szczerze ze juz przechodzi ta masc pomogła umiesz moze Hcg wyliczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszło mi beta Hcg 262,9 tydzien temu je robiłam okres mam co 35 dni ostani miałam 22 .11 który mam dokładnie tydzien ciązy lekarz sie waha nad 7 lub 6 ?? wylicz mi to a co mam skotultowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie patrzyłam czy przyrasta ale wiem ze dwie kreski testu wyszły mi teraz bardzo wyrazne i skosultowałam sie z zandym lekrazem z tym stanem zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 30dc,14 dni po owulacji mialam bete 258...czy cos takieo...to bylo rowne 4tc...gratuluje i zycze spokojnego ciazowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nerwusku. cykle ostatnio czesciej mialam 28 dniowe, a maksymalnie do 37 ( z reguly tak zawsze jest)...niestety ostatnio bylam ciagle w stresie- studia, kolokwia i pelno zaliczen:( w ogole tak mysle zeby powtorzyc test...:( jestem troche zniesmaczona, bo co tu myslec przy czyms takim?tak myslalam, ze okres spoznil mi sie w listopadzie wlasnie przez zmeczenie i stres (w listopadzie nie mialam okresu)...teraz znowu to samo...dziewczyny koszmar!:( Wy to chociaz macie ten okres i wiecie, ze musicie zaczac sie starac zeby cos wyszlo...a ja ciagle w stresie i dupa...:( a co do okresu- to zadnych objawow. wzielam sobie tak na oko przy cyklach 37-dniowych, kiedy ewentualnie moga byc dni plodne no i tak sie staralismy codziennie, czy co dwa dni;) a obecnie to mam albo takie mlecznobiale uplawy, albo przezroczyste...i nie wiem, czy to na okres, czy moze ciaza...zawsze przed miesiaczka tez mialam takie biale uplawy. jestem w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scio wrocila ze spzitala. Zrobili tomografie. Ma tyle guzow w klatce, ze szkoda gadac. Glozwy nie robili, bo napewno jest pelno, dlatego boli go glowa. Maja robic wlewy, jesli doczeka... Zero szans. Guzy na sercu, na plucach, nerki, watroba, tetnica- moze w kazdej chwili peknoc i krwotok. NIe dam rady nic mowic.... dlaczego zycie jest takie nisprawiedliwe dziewczyny... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa... mój Boze... tak mi przykro :-( nie wiem co napisac. trzymaj się! wiem jak tesc jest wazny dla Ciebie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja Słoneczko Ty nasze... brak słów :( jestesmy z Tobą !!! Trzymaj się Kochana !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jejku czemu tak jest??????? kiedy ten horror z rakiem sie skonczy ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki dzisiaj byłam u lekarza i moje malenstwo ma juz 10 mm i wszystko jest w porządku pan doktor karte ciaże mi założyl i za 2 tyg kojena wizyta :) buziaki życze wam tego samego żebyście tez swoje pociechy na też miały pod swoim serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszuba gratulacje!!! pisz nam na bieżaco jak malenstwo sie rozwija i jak sie czujecie . . . kochane zobaczcie jakie to zycie jest . . . złe, tragiczne wiescie przeplatają sie z tym najszczesliwszymi . . . ANju mysle o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, miałam urwanie głowy w pracy, ale już jestem. Czekająca1984 napisałam na Twojego meila. Anja-nie znam Cię, ale jest mi bardzo przykro, takie rzeczy nie powinny się przytrafiać nikomu. Ja jestem po staraniach w tym cyklu, w przyszłym tygodniu czekam na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :-) co sie dzieje z tamtym forum ? nie moze sie otworzyc, pisze z eplik o takim adresie nie istnieje . . . Anka - Cyganka witaj 🌻 fajnie ze dołaczyłas do nas... miło cie poznac 👄 czyli juz po owu u Ciebie i teraz czekam 14 dni na testowanie :-) zaciskam kciukaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja jestem :-) potrzebujesz link do naszego forum, to napisz o mnie a ja od razu ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potrzebuję linka, bo pisałam do czekająca1984 na meila, ale nie odpisała mi jeszcze, a widzę, ze tu chyba rzadko jesteście. Mój adres to aneczka563@interia.pl byłabym wdzięczna, gdybyś mi odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×