Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

u mnie 48 dc i czekam na @. a własciwie modlę się, zeby nie przyszła :-D aaaa siooooooooooo @!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie intuicja podpowiada, ze to jest TEN SKOK :-D kochana bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One mam nadzieje ze tak....... Mam nadzieje ze to nie po Luteinie bo mi nigdy Luteina nie dzwigała temp a brałam ja naprawde czesto wiec wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja luteiny nie brałam nigdy. . . ale wiesz, kilka godz temu z dziewczynami na prolaktynie zastanawiałam sie, czy lutenina blokuję owulację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niewiem czy tak jest..... Mi dr powiedział ze mi niezablokuje, ale kazał mi brac od 15 dc do 25 dc a ja mam przewaznie skok przed lub po 20 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke boli, a włascie calkiem niezle napiernicza :-( ale niewazne. teraz bardziej emocjonuje sie swoim skokiem i tym rózowym sluzem :-D tak bardzo licze na MOJ CUD :-D az się boje , co bedzie jak sie okaze ze @ przyjdzie . . . :O czekajaca a moze własnie luteina blokuje ci owu? kurcze, musimy to gdzies doczytac. czy blokuje ona owu czy tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolokota nie działa juz od dwóch godzin, chyba cos robia z serwerami albo cos naprawiaja bo wogóle na ta strone z której jest nasze forum tez nie działa wiec trzeba czekac.... Dlatego tutaj z One Kiss zagladnełysmy :) A TY jak sie czujesz ??? Zjadłas juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolokokta no własnie cos sie zawiesiło i nie działa :-( ale czekająca nie dostała zadnego maila zeby cos było nie tak z forum. na razie czekamy az sie uruchomi ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze sie zdarzyc ze zablokuje. Ale ONE KISS ja zaczynam brac jak widze ze temp dkoczyła, teraz wziełam wczesniej bo za długi ten cykl wiec chce dostac @ w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaa :-) to teraz juz rozemiem. ja wezmiesz po skoku to juz bierzesz po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nic niedostałam, jakby cos było nie tak to na poczte by mi przyszło ze zostało zamkniete czy cuś. Ale to wyglada tylko na przerwe techiczna bo jak pisze główna strona forum tez nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie nastawiam sie NIC A NIC :-) boje sie az własnych mysli :-D eh . . . zaraz bedzie "klan" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zgage i nic mi sie nie chce, czekam az pralka wypierze. Ciekawa jestem jak u Was bedzie w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×